Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Και για μεταχειρισμενο.....

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Δημοσίευσηαπό denis » 03 Ιουν 2005, 14:18

Kαταρχην καλοριζικο....
Ριξε μια ματια στα λαδια και στο μπουζι και καθαρισε το φιλτρο του αερα αν θελει.
Πιθανoν να τα εχει κανει ο προκατοχος.
Τα υπολοιπα στο service.
QUAD GARAGE

Q.R.T
quad racing team
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 03 Ιουν 2005, 15:44

Η σχάρα που σκέφτεσαι δεν νομίζω πως υπάρχει.
Αυτό είναι το ποιό κοντινό πιστέυω σε αυτό που ζητάς.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... ename=WD1V
Σε παλαιότερο post ο Alexandros έχει photo απο το Raptor του - τριαξωνικό, φορτωμένο μέχρι και στα nerf bars. Προσωπικά εγώ δεν....... αλλά εαν ο Alexandros δεν έχει "πατεντάρει" τιν ιδέα, μπορείς να ακολουθήσεις το παράδειγμά του!!! Ρε Alex, αν μπορείς κάνε ξανά post Raptor-Hi lux να :shocked: :haha2: :goofy: :haha2: :goofy:

Lots of love,
Michael S. :winknkiss:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό kfx » 04 Ιουν 2005, 09:35

To πηρα χτες το μηχανακι, στην αρχη βεβαια πηγαινα σαν να εχει λοξιγγα αλλα μετα απο κανα δυο χιλιομετρα το βρηκα. πολυ καλο μου αρεσει πιστευω ειναι αυτο που εψαχνα. θα παραγγειλω και την σχαρα, ευχαριστω μιχαλη και αργοτερα λεω να βαλω και τις ποδιες απο κατω.
οταν ειναι στο νεκρο κανει εναν θορυβο σαν ρουλεμαν και οταν πατας συμπλεκτη σταματαει, φυσιολογικο ειναι?
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 04 Ιουν 2005, 11:35

παιδια για την φωτο ... και το φορτωμα .... θα το ξανασυζητησουμε !!! χαχα

ειχε πολυ γελιο ε ε ε ε !! θα ανεβάσω κατι άλλες που είναι σκέτη ....ρόμπα !!!!

kfx ο θόρυβος που ακούς μάλλον δεν είναι τίποτα αλλα θα ήταν καλό να τον ακούσει κάποιος ειδικός
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 04 Ιουν 2005, 14:40

Και εμένα το κάνουν, ολα. Είναι ο θόρυβος του συμπλέκτη οταν απομονώνει η καμπάνα.
Τίποτα για να ανησύχεις πάντως. Μπορώ να σου πω αν θες ΠΩΣ θα σταματήσεις να το ακούς.
Βάλε μια εξάτμηση και ολα θα ακούγονται ... ρολόϊ!
Εαν έχεις όντως θέμα, το KFX είναι 6 μηνών (έχει ακόμα εγγύηση). Κράτα μας ενήμερους!!!
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό kfx » 05 Ιουν 2005, 15:03

και γω δε νομιζω να εχει κατι απλα εχω ψωνιο με τους θορυβους απο τα αυτοκινητα και επειδη μου εκανε παρομοιο θορυβο το peugeot 106 γι αυτο υπεθεσα, και καμια φορα δεν μπαινει ευκολα η πρωτη, θα τα ελεγξω απο βδομαδα και θα σας πω. παραγγειλα και την σχαρα που μου προτεινε ο μιχαλης και ετοιμαζομαι για εκδρομουλα.....κατα τα αλλα καλα ολα πολυ ευχαριστημενος....οταν γυρισω λεω να βαλω και τις ποδιες απο κατω γιατι πηγα σε χωμα και φοβομουν μην το χτυπησω.
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 13 επισκέπτες