Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Banshee or Blaster?

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Banshee or Blaster?

Δημοσίευσηαπό alexandros » 16 Μάιος 2005, 09:58

καλα τα λες απο μονος σου, παρε ενα απο τα 2 οποιο βρεις οταν εισαι ετοιμος και μετα θα αποφασισεις τι να παρεις για ''πιο πανω''
και τα δυο παντως ειναι καλα, απο εκει και περα ξεχωριστα το καθενα ''εχει και δεν εχει'' οποτε αφου η ιστορια ειναι ποιο θα αντεξει: διχρονα ειναι και θα θελουν - και για το ποιο θα σε ''εισαγει'' στην ολη φαση δεν νομιζω να καταφερεις κατι αφου ειναι και τα 2 παλια και οτιδηποτε πιο καινουργιο ειναι 4χρονο, πιο εξελιγμενο και με αλλες γεωμετριες. εννοω πως οταν αλλαξεις σκαλι και πας σε κατι πιο μεγαλο δεν θα εχει καμια σχεση με αυτα τα 2 που ζητας και ψαχνεις.

ισως η καλυτερη αγορα αυτην τη στιγμη με τα δεδομενα της ελληνικης αγορας να ειναι το kfx400
ελαφρυ, ευκολο, καλη γεωμετρια, καλο μοτερ, πινακιδες (αν σε νοιαζει) και πληθωρα απο βελτιωσεις ηδη εδω και σε περιμενουν...
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Re: Banshee or Blaster?

Δημοσίευσηαπό kfx400 » 22 Ιουν 2005, 18:12

exosceleton έγραψε:Δεν ξερω...Κατα την γνωμη μου,το KFX 400 και στον αγωνα που το ειδα,μου φανηκε στα γκαζια λιγο "Με το πασο μου και αν σου αρεσει!!!"Αληθεια,τι τελικη εχει και ποσα αλογα ειναι το KFX 400?



otan tha to kabalhseis ela pesmoy....................
Άβαταρ μέλους
kfx400
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 22 Ιουν 2005, 14:20

Re: Banshee or Blaster?

Δημοσίευσηαπό kfx400 » 22 Ιουν 2005, 18:14

kfx400 έγραψε:
exosceleton έγραψε:Δεν ξερω...Κατα την γνωμη μου,το KFX 400 και στον αγωνα που το ειδα,μου φανηκε στα γκαζια λιγο "Με το πασο μου και αν σου αρεσει!!!"Αληθεια,τι τελικη εχει και ποσα αλογα ειναι το KFX 400?



otan tha to kabalhseis ela pesmoy....................
Άβαταρ μέλους
kfx400
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 22 Ιουν 2005, 14:20

Re: Banshee or Blaster?

Δημοσίευσηαπό kfx400 » 22 Ιουν 2005, 18:20

kfx400 έγραψε:
exosceleton έγραψε:Δεν ξερω...Κατα την γνωμη μου,το KFX 400 και στον αγωνα που το ειδα,μου φανηκε στα γκαζια λιγο "Με το πασο μου και αν σου αρεσει!!!"Αληθεια,τι τελικη εχει και ποσα αλογα ειναι το KFX 400?



otan tha to kabalhseis ela pesmoy....................proxtes poy ta phga paraliakh me ena GSXR 1000 me perase meta ta 300 opote to kfx exei telikh 300-305 peripoy
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kfx400
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 22 Ιουν 2005, 14:20


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες