Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

polaris phoenix 200

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Δημοσίευσηαπό alexandros » 25 Ιούλ 2005, 07:52

συνήθως αυτες οι μπούρδες που λένε μπορούν να καταριφθούν αν τους πεις πως δεν με νοιαζουν οι μεταφορες και οι κωλονταλικες αλλα πληρωνω για κουριερ, πραγμα που δεν σε ενδιαφερει αμεσα να κανεις (μπορει ομως και να σε ενδιαφερει) αλλα κατα αυτον τον τροπο θα δεις αν το ανταλλακτικο σου παιζει ή οχι και κατα ποσο ειναι ενημερωμενοι αυτοι απο που το παραγγελνεις και ετσι θα καταλαβεις και τι γινεται
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό pontios » 29 Ιούλ 2005, 14:34

γεια σας παιδια σημερα ηταν το αποκορυφομα μετα απο ενα τηλ Αθηνα που μου ειπαν οτι δεν ξερουν τιποτα τους τα εχωσα και των δυονων και ασιχτιρι τεσπα παω το απογευμα για αλλαγη μαρκας μιας και και με αναστατωσαν τοσο που εγινα κουκουβαγια τα βραδια και κατεληξα στην 1000ευρω ακριβοτερη KYMCO KXR 250 ο ΘΕΟΣ να βαλει το χερι του και να παν ολα καλα [πολυ δυσαρεστημενος παρα πολυ ....]
Άβαταρ μέλους
pontios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2005, 22:40
Τοποθεσία: Rodos

Δημοσίευσηαπό jimmy01000001 » 29 Ιούλ 2005, 14:38

αντε Ποντιε με το καλο με το καλο :)
01000001
Άβαταρ μέλους
jimmy01000001
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 01 Φεβ 2005, 14:00
Τοποθεσία: Αυλώνας Αττίκης

Δημοσίευσηαπό alexandros » 30 Ιούλ 2005, 09:04

όρμα pontie στο kxr !! αντε και καλοριζικα !
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό pontios » 30 Ιούλ 2005, 13:50

γεια σας και παλι ξερω θα με διαολοστειλετε αλλα τι να κανω,πηγα ειδα ειδα το kxr αλλα ρε παιδια ειναι σφιχτη γουρουνα μικρα ψαλιδια στενο καθισμα κ.τ.λ καλυτερο ειναι το δικο μου και στα ψαλιδια πιο μακρια καθονται ανετα 2 ατομα ,και κατεληξα παλι στο ιδιο το phoenix αλλα θα μου στειλουν καινουργιο γιατι εγινε φασαρια εγω τους ειπα τι γινετε με το ανταλακτικο γιατην ελμεκ μιλαω και αυτοι δεν ξεραν τιποτα υοτε πολιτηριο δεν ειχαν υοτε εγγυηση και χεσαν το εδω στην ροδο ,και ειχε και το θρασος να με παρει τηλ και να μου πει τι τουσ ειπες ρε οτι δεν σου δινω την μηχανη κ.τ.λ νευριασε και αυτος και την εστειλε πισω [βεβαια ποιον να πιστευεις ο δικος μου λεει αφου χαλασε σε 2 μερες τι πινακιδες και συναφη να σου κανω οι Αθηναιοι λενε οτι δεν ξεραν τιποτα και οτι φαινοταν απουλητο ......αστα να πανε ας ερθει το καινουργιο και θα σας πω περαιτερω αν δεν φτασω στα δικαστηρια αντε να μην σας κουρασω πολυ μα τα δικα μου αλλα να ξερουμε και για την ελμεκ
Άβαταρ μέλους
pontios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2005, 22:40
Τοποθεσία: Rodos

Δημοσίευσηαπό pontios » 30 Ιούλ 2005, 13:51

γεια σας και παλι ξερω θα με διαολοστειλετε αλλα τι να κανω,πηγα ειδα ειδα το kxr αλλα ρε παιδια ειναι σφιχτη γουρουνα μικρα ψαλιδια στενο καθισμα κ.τ.λ καλυτερο ειναι το δικο μου και στα ψαλιδια πιο μακρια καθονται ανετα 2 ατομα ,και κατεληξα παλι στο ιδιο το phoenix αλλα θα μου στειλουν καινουργιο γιατι εγινε φασαρια εγω τους ειπα τι γινετε με το ανταλακτικο γιατην ελμεκ μιλαω και αυτοι δεν ξεραν τιποτα υοτε πολιτηριο δεν ειχαν υοτε εγγυηση και χεσαν το εδω στην ροδο ,και ειχε και το θρασος να με παρει τηλ και να μου πει τι τουσ ειπες ρε οτι δεν σου δινω την μηχανη κ.τ.λ νευριασε και αυτος και την εστειλε πισω [βεβαια ποιον να πιστευεις ο δικος μου λεει αφου χαλασε σε 2 μερες τι πινακιδες και συναφη να σου κανω οι Αθηναιοι λενε οτι δεν ξεραν τιποτα και οτι φαινοταν απουλητο ......αστα να πανε ας ερθει το καινουργιο και θα σας πω περαιτερω αν δεν φτασω στα δικαστηρια αντε να μην σας κουρασω πολυ μα τα δικα μου αλλα να ξερουμε και για την ελμεκ
Άβαταρ μέλους
pontios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2005, 22:40
Τοποθεσία: Rodos

Δημοσίευσηαπό on-off » 03 Αύγ 2005, 09:10

pontie gia na mi psaxnese to phoenix iparxei etimoparadoto sto on-off katsafaros.
me xartia kai pinakida pou bgeni amesa.
epikinonise mazi moy til 210-6252533 pantelis mail on-off@otenet.gr
Άβαταρ μέλους
on-off
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 04 Φεβ 2005, 09:09
Τοποθεσία: N.ERITHREA

Δημοσίευσηαπό pontios » 11 Αύγ 2005, 00:27

τελικα ηρθε ................και ξαναζωντανεψα την εβγαλα την παναγια την κακομοιρα αλλα πηγε να εκδικηθη και να με χτυπησει αλλα την προλαβα τεσπα ολα φαινοντε καλα ο καιρος θα δειξει [τελικα ο ο ροδιος εφταιγε για την ολοι καθυστερηση η ελμεκ 3 μερες και την εφταιξε και την εστειλε ευτυχος με εκοψε και πηρα τηλ επανω .....ακομα θα περιμενα με τον εδω μ@@@@α]τα ξαναλεμε
Άβαταρ μέλους
pontios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2005, 22:40
Τοποθεσία: Rodos

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 11 Αύγ 2005, 00:42

Καλές βόλτες φίλε! :wave:

Michael S. :angel12: + :angel12:
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες