Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

poia gourouna den xalaei???

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Δημοσίευσηαπό Periergos » 16 Νοέμ 2006, 14:40

olympia3

Κοίτα, τα είδα τα γουρουνάκια σας, αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι οι φθηνές τιμές σας.
Και πρέπει να ομολογήσω ότι το 200 είναι σε φοβερή τιμή (2.200) – αλλά εδώ και 1 μήνα δεν το έχετε ούτε σε προσπεκτους ούτε ένα δείγμα για τεστ !!!!!!!!

Το 250 στα 3600 (αντιγραφή loncin 250) είναι ωραίο, αλλά όταν το είδα από κοντά, η ποιότητα του είναι απαράδεκτη.

Το 110 δε, είχε πολύ πλάκα, γιατί οι ρόδες του μπροστά, η μια κοίταζε ευθεία και η άλλη τέρμα αριστερά (μιλάμε για πολύ – το έβλεπες με το μάτι)

Το άλλο γουρουνάκι που είδα ήταν το μεγάλο 260 (4χ4 νομίζω) και ήταν καταπληκτικό εξωτερικά. Αυτόματο με υπέροχη σχεδίαση. Δεν το οδήγησα για να ξέρω τι λέει αλλά ήταν ωραίο.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση πολύ θετική, ήταν η διετής εγγύηση.
Μπράβο σας.
Νομίζω με λίγη εμπειρία θα πάτε καλά.

Σχόλια γενικά (και πάντα φιλικότατα)

Πάσχετε από δίκτυο (ΕΜΠΕΙΡΟ)
Promotion απαράδεκτο (ούτε σελίδα στο internet)
Είναι περίεργο που στα περιοδικά δίνετε το τηλέφωνο ενός μαγαζιού με έπιπλα!!!!!!
Για διαφήμιση σε περιοδικά, ούτε λόγος. Μια ανακοίνωση τιμών και τίποτα άλλο.
Και μια ερώτηση:
Γιατί να πάρω το YMC από ένα « επιπλάδικο»και όχι το LONCIN από μια αλυσίδα μότο μαγαζιού ?

ΟΥΦ τα είπα, γιατί θα έσκαγα !!!!! (και ήμουν και επιεικής)

Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
Periergos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2006, 10:21

Perierge εισαι και ο πρώτος!

Δημοσίευσηαπό olympia3 » 16 Νοέμ 2006, 16:00

Periergos έγραψε:olympia3

Κοίτα, τα είδα τα γουρουνάκια σας, αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι οι φθηνές τιμές σας.
Και πρέπει να ομολογήσω ότι το 200 είναι σε φοβερή τιμή (2.200) – αλλά εδώ και 1 μήνα δεν το έχετε ούτε σε προσπεκτους ούτε ένα δείγμα για τεστ !!!!!!!!

Το 250 στα 3600 (αντιγραφή loncin 250) είναι ωραίο, αλλά όταν το είδα από κοντά, η ποιότητα του είναι απαράδεκτη.

Το 110 δε, είχε πολύ πλάκα, γιατί οι ρόδες του μπροστά, η μια κοίταζε ευθεία και η άλλη τέρμα αριστερά (μιλάμε για πολύ – το έβλεπες με το μάτι)

Το άλλο γουρουνάκι που είδα ήταν το μεγάλο 260 (4χ4 νομίζω) και ήταν καταπληκτικό εξωτερικά. Αυτόματο με υπέροχη σχεδίαση. Δεν το οδήγησα για να ξέρω τι λέει αλλά ήταν ωραίο.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση πολύ θετική, ήταν η διετής εγγύηση.
Μπράβο σας.
Νομίζω με λίγη εμπειρία θα πάτε καλά.

Σχόλια γενικά (και πάντα φιλικότατα)

Πάσχετε από δίκτυο (ΕΜΠΕΙΡΟ)
Promotion απαράδεκτο (ούτε σελίδα στο internet)
Είναι περίεργο που στα περιοδικά δίνετε το τηλέφωνο ενός μαγαζιού με έπιπλα!!!!!!
Για διαφήμιση σε περιοδικά, ούτε λόγος. Μια ανακοίνωση τιμών και τίποτα άλλο.
Και μια ερώτηση:
Γιατί να πάρω το YMC από ένα « επιπλάδικο»και όχι το LONCIN από μια αλυσίδα μότο μαγαζιού ?

ΟΥΦ τα είπα, γιατί θα έσκαγα !!!!! (και ήμουν και επιεικής)

Ευχαριστώ


Ευχαριστώ φίλε για την άμεση απάντηση και τα σχόλια. Εκτός από πληροφόρηση, μου δίνεις και ευκαιρία να απαντήσω σε κάποια θέματα που όντως με απασχόλησαν πρωτού παρθούν κάποιες αποφάσεις για δρομολόγηση.

Αρχίζοντας από το τέλος, ο όμιλος έχει μεγάλη δραστηριότητα στο έπιπλο, αλλά η εταιρεία / μαγαζί / δίκτυο κλπ. έχει αποκλειστική δραστηριότητα τη μοτοσικλέτα. Προφανώς σε παλαιότερα περιοδικά υπήρχαν τα τηλέφωνα του Μοσχάτου όπου στεγάζονται και οι λοιπές δραστηριότητες. Όπως είπα οι εγκαταστάσεις στην Αλίμου είναι καινούριες και ακόμα δεν έχουμε τακτοποιηθεί πλήρως. Αν είδες κάπου αλλού λάθος τηλέφωνο, πες το μου please για να φροντίσω να διορθωθεί.

Πάμε στο ψητό τώρα: Όταν είπα ότι ξεκινήσαμε το project από λόξα, καταλαβαίνεις ότι προέχει να αναπτύξουμε / δημιουργήσουμε προϊόντα που κατ' αρχήν εμείς θα τα κάνουμε κέφι. Καταλαβαίνεις όμως ότι για να στηρίξεις μια αντιπροσωπεία πρέπει να συμπληρώσεις γκάμα που δικαιολογεί την έννοια "αποκλειστικότητα" ιδιαίτερα στην επαρχία. Αυτό είναι επίπονο και σε διαβεβαιώ ότι έχει κοστίσει τα μέγιστα, αν αναλογιστείς πόσα μοντέλα έχουμε πετάξει και πετάμε ακόμα μέχρι να καταλήξουμε στο καλύτερο δυνατό.

Όταν λοιπόν ένα μοντέλο, μετά από δοκιμές (Κίνα και Ελλάδα) φαίνεται καλό, μπαίνει σε παραγωγή. Η πρώτη φουρνιά είναι μικρής ποσότητας, γιατί πάντα υπάρχει η επισφάλεια της εμπορικής αποτυχίας. Σε αυτό το γεγονός οφείλεται και η έλλειψη του ATV 200 το οποίο ξεπέρασε τις προσδοκίες μας. (σσ Από την επόμενη εβδομάδα που παραλαμβάνουμε, θα είσαι ο πρώτος που θα το κάνει TR!).

To 250cc όπως είπες, αν και δεν παρουσίασε προβλήματα και κυκλοφόρησε αρκετά, έδινε όντως την αίσθηση του "φτηνού". Τέλη του μήνα, έρχεται το νέο μοντέλο, με σχάρες, Bull Bar, και εργάτη με τηλεχειρισμό (στο βασικό εξοπλισμό) και πολύ καλύτερο φινίρισμα.

Το 260 όμως που σου άρεσε, είναι κλασσικό παράδειγμα καλού φινιρίσματος και εξοπλισμού, αλλά με βασικά προβλήματα λειτουργίας: Χρειάζεται λοιπόν αλλαγή όλη η καλωδίωση γιατί τα καλώδια του εργοστασίου είναι ανεπαρκή. Επιπλέον τοποθετούμε και φρένο στο χέρι, γιατί αυτό το όχημα με ένα ποδόφρενο μόνο, θεωρώ ότι δεν πρέπει να κυκλοφορήσει για λόγους ασφάλειας. Όλα αυτά, περνώντας τα παράλληλα και σε επίπεδο παραγωγής.

Το 110, που είναι και το πιο εμπορικό μοντέλο λόγω τιμής, νομίζω ότι το πρόβλημα που αναφέρεις είναι θέμα ρύθμισης. Τα προς παράδοση δοκιμάζονται αρκετά. Το είδες σε κάποια έκθεση;

Πολύ καλή είναι και η 500άρα 4Χ4, αυτόματη με αργό γρήγορο. Εκεί, την πατήσαμε όπως με τη 200άρα, γιατί εξαντλήθηκε με το που ήρθε.

Όσον αφορά τα θέματα επικοινωνίας, θα σου πω το βασικό προβληματισμό μου και θα ήθελα τη γνώμη σου σε αυτό:
Το μηχανοκίνητο προϊόν σε αντίθεση με άλλα εμπορεύσιμα, απαιτεί τη δόμηση υποδομής, τεχνικής υποστήριξης, ανταλλακτικών (και σε επίπεδο δικτύου) καθώς και την τελική επιλογή των προϊόντων. Όλα αυτά παράλληλα με τη δημιουργία δικτύου, κατα το δυνατόν, αποκλειστικού. Θεώρησα λοιπόν ότι οποιαδήποτε δημοσιοποίηση πριν ολοκληρωθούν τα ανωτέρω, θα ήταν πρώιμη και ίσως έδινε και την εικόνα της "αρπαχτής". Ίσως εμπορικά να είναι λάθος. Με την ολοκλήρωση το δικτύου ανεβαίνει η ιστοσελίδα και ξεκινά και η διαφήμιση. Το δίκτυο είναι απαραίτητο γιατί θα αναφέρεται σε κάθε δημοσιευμένη εικόνα της εταιρείας.

Κλείνοντας, όσον αφορά τις τιμές, έχουμε ιδιοκτησιακή σχέση σε 2 εργοστάσια και με τα υπόλοιπα απ'ευθείας επαφή. Καταλαβαίνεις ότι με αυτό τον τρόπο δεν πληρώνουμε μεσάζοντες, ο όμιλος έχει και 30 χρόνια εμπειρία στην παραγωγή Α.Ανατολής οπότε δεν πληρώνουμε προμήθειες ή υπερτιμολογήσεις. Στον αντίποδα υπάρχει όφελος αλλά και δυνατότητα να δρομολογουμε αλλαγές αλλά και νέα προϊόντα.

Φίλε Perierge, συγνώμμη αν σε κούρασα (κουράστηκα και εγώ που τα 'γραφα!!) και σε ευχαριστώ για το χρόνο. Σου οφείλω Test Ride, και περιμένω τα σχόλια σου.
Άβαταρ μέλους
olympia3
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2006, 15:15

Δημοσίευσηαπό Panas » 16 Νοέμ 2006, 17:58

:forthosewhothinkyoung: :popcorn:
Panas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 15 Σεπ 2006, 00:17
Τοποθεσία: αρχαια σικυων κορινθιας

Δημοσίευσηαπό zman » 16 Νοέμ 2006, 18:20

olympia3 αν θες δοκιμαστη, μιλα! 8) Ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω. Εγγυηση!
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό Periergos » 16 Νοέμ 2006, 19:43

Olympia3

Με έχει καλύψει η απάντηση σου, γενικά δεν θα έλεγα τίποτα, αλλά εδώ δεν είναι έκθεση απλά είναι ένας χώρος που άνθρωποι με το ίδιο hobby γράφουν για αυτό που αγαπάν.
Ως εκ τούτου δεν σε αντιμετωπίζω σαν έμπορο (ελπίζω και εσύ να μην με αντιμετωπίζεις σαν πελάτη)
Σου εύχομαι λοιπόν καλή τύχη, και σίγουρα καλές πωλήσεις.
Τελειώνοντας θεωρώ ότι η κίνηση σου να γράψεις στο φόρουμ είναι σωστή και θα ήταν ακόμα καλλίτερο (αφού έχεις ξεπεράσει το στάδιο του εμπόρου και κατασκευάζεις) να έπαιρνες και την γνώμη ανθρώπων από εδώ, που έχουν μεγαλύτερη εμπειρία από εμένα.

ps
Ίσως στο δίκτυο που στήνετε να χρειαζόσασταν και εταιρείες – ανθρώπους καταξιωμένους με αξιοπιστία (τουλάχιστον στην αρχή) γιατί καλλίτερα (ιδιαίτερα στην αρχή) να σου βγει το μάτι παρά το όνομα.
Άβαταρ μέλους
Periergos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2006, 10:21

Δημοσίευσηαπό olympia3 » 16 Νοέμ 2006, 21:21

Periergos έγραψε:Olympia3

Με έχει καλύψει η απάντηση σου, γενικά δεν θα έλεγα τίποτα, αλλά εδώ δεν είναι έκθεση απλά είναι ένας χώρος που άνθρωποι με το ίδιο hobby γράφουν για αυτό που αγαπάν.
Ως εκ τούτου δεν σε αντιμετωπίζω σαν έμπορο (ελπίζω και εσύ να μην με αντιμετωπίζεις σαν πελάτη)
Σου εύχομαι λοιπόν καλή τύχη, και σίγουρα καλές πωλήσεις.
Τελειώνοντας θεωρώ ότι η κίνηση σου να γράψεις στο φόρουμ είναι σωστή και θα ήταν ακόμα καλλίτερο (αφού έχεις ξεπεράσει το στάδιο του εμπόρου και κατασκευάζεις) να έπαιρνες και την γνώμη ανθρώπων από εδώ, που έχουν μεγαλύτερη εμπειρία από εμένα.

ps
Ίσως στο δίκτυο που στήνετε να χρειαζόσασταν και εταιρείες – ανθρώπους καταξιωμένους με αξιοπιστία (τουλάχιστον στην αρχή) γιατί καλλίτερα (ιδιαίτερα στην αρχή) να σου βγει το μάτι παρά το όνομα.


Perierge, Σ'ευχαριστώ. Αυτός είναι και ο λόγος που άνοιξα την κουβέντα. Για την εμπειρία ανθρώπων που μπορεί να βοηθήσει να φτιάξουμε επιτέλους κάτι που να προέρχεται από αυτή τη χώρα και να έχει απήχηση διεθνώς.

Ελπίζω να σε πείσω και στην πράξη ότι δε σε βλέπω σαν πελάτη!

Zmen, στη διάθεση σου!! Μη μου το φέρεις βίδες όμως!
Άβαταρ μέλους
olympia3
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2006, 15:15

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 16 Νοέμ 2006, 22:46

Olympia3, μιάς και τα είπες σχεδόν όλα, δεν πας και στο WHO IS WHO να μας πείς και τα άλλα...
Εγώ έχω μια μόνο απορία! Εκτός απο το πόσων Μαϊων είσαι, που θα πείς στo WHO....:)
Πόσα χρόνια οδηγάς και τι όχημα!? :roll:
(Η ερώτηση δεν είναι παγίδα, απλά πρόσεξε μην πείς αυτοκίνητο). :oops:
:wink:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό olympia3 » 17 Νοέμ 2006, 11:32

4-stroke=tampones έγραψε:Olympia3, μιάς και τα είπες σχεδόν όλα, δεν πας και στο WHO IS WHO να μας πείς και τα άλλα...
Εγώ έχω μια μόνο απορία! Εκτός απο το πόσων Μαϊων είσαι, που θα πείς στo WHO....:)
Πόσα χρόνια οδηγάς και τι όχημα!? :roll:
(Η ερώτηση δεν είναι παγίδα, απλά πρόσεξε μην πείς αυτοκίνητο). :oops:
:wink:


lol.. 4-stroke, χίλια χρόνια θα ζήσεις, μια και μόλις είχα την κουβέντα σου με έναν κοινό γνωστό!

Αφού βρε άνθρωπε είσαι δίπλα, γιατί δεν έρχεσαι μια βόλτα; κι ας μην έχει βρέξει!!
Άβαταρ μέλους
olympia3
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2006, 15:15

Δημοσίευσηαπό zman » 17 Νοέμ 2006, 12:25

olympia3 έγραψε:
Periergos έγραψε:Olympia3

Με έχει καλύψει η απάντηση σου, γενικά δεν θα έλεγα τίποτα, αλλά εδώ δεν είναι έκθεση απλά είναι ένας χώρος που άνθρωποι με το ίδιο hobby γράφουν για αυτό που αγαπάν.
Ως εκ τούτου δεν σε αντιμετωπίζω σαν έμπορο (ελπίζω και εσύ να μην με αντιμετωπίζεις σαν πελάτη)
Σου εύχομαι λοιπόν καλή τύχη, και σίγουρα καλές πωλήσεις.
Τελειώνοντας θεωρώ ότι η κίνηση σου να γράψεις στο φόρουμ είναι σωστή και θα ήταν ακόμα καλλίτερο (αφού έχεις ξεπεράσει το στάδιο του εμπόρου και κατασκευάζεις) να έπαιρνες και την γνώμη ανθρώπων από εδώ, που έχουν μεγαλύτερη εμπειρία από εμένα.

ps
Ίσως στο δίκτυο που στήνετε να χρειαζόσασταν και εταιρείες – ανθρώπους καταξιωμένους με αξιοπιστία (τουλάχιστον στην αρχή) γιατί καλλίτερα (ιδιαίτερα στην αρχή) να σου βγει το μάτι παρά το όνομα.


Perierge, Σ'ευχαριστώ. Αυτός είναι και ο λόγος που άνοιξα την κουβέντα. Για την εμπειρία ανθρώπων που μπορεί να βοηθήσει να φτιάξουμε επιτέλους κάτι που να προέρχεται από αυτή τη χώρα και να έχει απήχηση διεθνώς.

Ελπίζω να σε πείσω και στην πράξη ότι δε σε βλέπω σαν πελάτη!

Zmen, στη διάθεση σου!! Μη μου το φέρεις βίδες όμως!



Αν αντεχει θα γυρισει μια χαρα. Αν δεν αντεχει καλυτερα να το μαθεις απο εμενα και να το μεταφερεις και στους Κινεζους. Παντως δε μιλαμε για δοκιμη, μιλαμε για δοκιμασια.
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 17 Νοέμ 2006, 12:37

zman έγραψε:
olympia3 έγραψε:
Periergos έγραψε:Olympia3

Με έχει καλύψει η απάντηση σου, γενικά δεν θα έλεγα τίποτα, αλλά εδώ δεν είναι έκθεση απλά είναι ένας χώρος που άνθρωποι με το ίδιο hobby γράφουν για αυτό που αγαπάν.
Ως εκ τούτου δεν σε αντιμετωπίζω σαν έμπορο (ελπίζω και εσύ να μην με αντιμετωπίζεις σαν πελάτη)
Σου εύχομαι λοιπόν καλή τύχη, και σίγουρα καλές πωλήσεις.
Τελειώνοντας θεωρώ ότι η κίνηση σου να γράψεις στο φόρουμ είναι σωστή και θα ήταν ακόμα καλλίτερο (αφού έχεις ξεπεράσει το στάδιο του εμπόρου και κατασκευάζεις) να έπαιρνες και την γνώμη ανθρώπων από εδώ, που έχουν μεγαλύτερη εμπειρία από εμένα.

ps
Ίσως στο δίκτυο που στήνετε να χρειαζόσασταν και εταιρείες – ανθρώπους καταξιωμένους με αξιοπιστία (τουλάχιστον στην αρχή) γιατί καλλίτερα (ιδιαίτερα στην αρχή) να σου βγει το μάτι παρά το όνομα.


Perierge, Σ'ευχαριστώ. Αυτός είναι και ο λόγος που άνοιξα την κουβέντα. Για την εμπειρία ανθρώπων που μπορεί να βοηθήσει να φτιάξουμε επιτέλους κάτι που να προέρχεται από αυτή τη χώρα και να έχει απήχηση διεθνώς.

Ελπίζω να σε πείσω και στην πράξη ότι δε σε βλέπω σαν πελάτη!

Zmen, στη διάθεση σου!! Μη μου το φέρεις βίδες όμως!



Αν αντεχει θα γυρισει μια χαρα. Αν δεν αντεχει καλυτερα να το μαθεις απο εμενα και να το μεταφερεις και στους Κινεζους. Παντως δε μιλαμε για δοκιμη, μιλαμε για δοκιμασια.
Eγω θα ελεγα να πας μπροστα εσυ με το POLARIS και να ακολουθει καποιος με το 500 απο πισω σου ,αυτο θα ειναι δοκιμασια. :twisted: :twisted: :twisted: (who is olympia3 who,who!Βλεπω απο marketing τα πας καλα ! :wink: )
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό olympia3 » 17 Νοέμ 2006, 12:47

DRAGONFOX έγραψε:
zman έγραψε:
olympia3 έγραψε:
Periergos έγραψε:Olympia3

Με έχει καλύψει η απάντηση σου, γενικά δεν θα έλεγα τίποτα, αλλά εδώ δεν είναι έκθεση απλά είναι ένας χώρος που άνθρωποι με το ίδιο hobby γράφουν για αυτό που αγαπάν.
Ως εκ τούτου δεν σε αντιμετωπίζω σαν έμπορο (ελπίζω και εσύ να μην με αντιμετωπίζεις σαν πελάτη)
Σου εύχομαι λοιπόν καλή τύχη, και σίγουρα καλές πωλήσεις.
Τελειώνοντας θεωρώ ότι η κίνηση σου να γράψεις στο φόρουμ είναι σωστή και θα ήταν ακόμα καλλίτερο (αφού έχεις ξεπεράσει το στάδιο του εμπόρου και κατασκευάζεις) να έπαιρνες και την γνώμη ανθρώπων από εδώ, που έχουν μεγαλύτερη εμπειρία από εμένα.

ps
Ίσως στο δίκτυο που στήνετε να χρειαζόσασταν και εταιρείες – ανθρώπους καταξιωμένους με αξιοπιστία (τουλάχιστον στην αρχή) γιατί καλλίτερα (ιδιαίτερα στην αρχή) να σου βγει το μάτι παρά το όνομα.


Perierge, Σ'ευχαριστώ. Αυτός είναι και ο λόγος που άνοιξα την κουβέντα. Για την εμπειρία ανθρώπων που μπορεί να βοηθήσει να φτιάξουμε επιτέλους κάτι που να προέρχεται από αυτή τη χώρα και να έχει απήχηση διεθνώς.

Ελπίζω να σε πείσω και στην πράξη ότι δε σε βλέπω σαν πελάτη!

Zmen, στη διάθεση σου!! Μη μου το φέρεις βίδες όμως!



Αν αντεχει θα γυρισει μια χαρα. Αν δεν αντεχει καλυτερα να το μαθεις απο εμενα και να το μεταφερεις και στους Κινεζους. Παντως δε μιλαμε για δοκιμη, μιλαμε για δοκιμασια.
Eγω θα ελεγα να πας μπροστα εσυ με το POLARIS και να ακολουθει καποιος με το 500 απο πισω σου ,αυτο θα ειναι δοκιμασια. :twisted: :twisted: :twisted: (who is olympia3 who,who!Βλεπω απο marketing τα πας καλα ! :wink: )


Που είναι αυτό το who is who ρε παιδιά;

Zmen έχεις δίκιο. Απο βδομάδα στη διάθεση σου.
Άβαταρ μέλους
olympia3
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2006, 15:15

Δημοσίευσηαπό xontros » 17 Νοέμ 2006, 16:07

olympia3 έγραψε:Που είναι αυτό το who is who ρε παιδιά;

Εδώ: http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-2263.html
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 17 Νοέμ 2006, 18:46

olympia3 έγραψε:lol.. 4-stroke, χίλια χρόνια θα ζήσεις, μια και μόλις είχα την κουβέντα σου με έναν κοινό γνωστό!

Αφού βρε άνθρωπε είσαι δίπλα, γιατί δεν έρχεσαι μια βόλτα; κι ας μην έχει βρέξει!!


Δεν απάντησες ακόμα... , μαθήματα διπλωματίας μας κάνεις?
Γνωστό..? Ποιός?
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό olympia3 » 17 Νοέμ 2006, 19:12

4-stroke=tampones έγραψε:
olympia3 έγραψε:lol.. 4-stroke, χίλια χρόνια θα ζήσεις, μια και μόλις είχα την κουβέντα σου με έναν κοινό γνωστό!

Αφού βρε άνθρωπε είσαι δίπλα, γιατί δεν έρχεσαι μια βόλτα; κι ας μην έχει βρέξει!!


Δεν απάντησες ακόμα... , μαθήματα διπλωματίας μας κάνεις?
Γνωστό..? Ποιός?


Δες την απάντηση στο link που μου έδωσε ο φίλος πριν.
"Σας"; ποιους "σας"; Τελευταίος άνθρωπος που προσπάθησα να κάνω "μαθήματα" ήταν η γυναίκα μου.. μετά χώρισα! προφανώς δεν ήμουν καλός δάσκαλος..

Όσο για τον γνωστό, στείλε πμ. Μην τον βγάλω στη φόρα τον άνθρωπο..
Άβαταρ μέλους
olympia3
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2006, 15:15

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 17 Νοέμ 2006, 22:17

olympia3 έγραψε:
4-stroke=tampones έγραψε:
olympia3 έγραψε:lol.. 4-stroke, χίλια χρόνια θα ζήσεις, μια και μόλις είχα την κουβέντα σου με έναν κοινό γνωστό!

Αφού βρε άνθρωπε είσαι δίπλα, γιατί δεν έρχεσαι μια βόλτα; κι ας μην έχει βρέξει!!


Δεν απάντησες ακόμα... , μαθήματα διπλωματίας μας κάνεις?
Γνωστό..? Ποιός?


Δες την απάντηση στο link που μου έδωσε ο φίλος πριν.
"Σας"; ποιους "σας"; Τελευταίος άνθρωπος που προσπάθησα να κάνω "μαθήματα" ήταν η γυναίκα μου.. μετά χώρισα! προφανώς δεν ήμουν καλός δάσκαλος..

Όσο για τον γνωστό, στείλε πμ. Μην τον βγάλω στη φόρα τον άνθρωπο..
Ρε Αντρεα εσυ εισαι! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες