Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

For Quads

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Quads

Δημοσίευσηαπό kfx » 24 Νοέμ 2007, 00:04

Και εγω ειχα κινεζικο και δεν το θεωρουσα γουρουνα, για μενα δεν μπορεις να χαρακτηρισεις μηχανακια που μοιαζουν και εχουν τεσσερις ροδες γουρουνα, Δεν το ειχα κανει τοτε, δεν θα το κανω τωρα. Εσυ μπορεις να πιστευεις οτι θελεις, και για να ειμαι πιο συγκεκριμενος αναφερομαι μονο στα σπορ και οχι στα 4χ4 γιατι σ' αυτη την κατηγορια κατι παει και ερχεται χωρις να ξερω πολλα βεβαια!
Τωρα αυτο που λες για το φορουμ σωστο ειναι ποιος σου ειπε το αντιθετο
........Suzuki, Kawasaki, Polaris, Honda, Kymco, Ymc
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

Δημοσίευσηαπό Dekka_Motors » 28 Νοέμ 2007, 12:50

Καλημέρα σε ολους

Δεν απαντησα μεχρι τωρα γιατι δεν ειχα συνδεση. Εκανα αναβαθμιση και μου το κοψαν για 20 μερες.

Δεν συνεχιζω απλα υποστηριζουμε ολοι αυτο που εχουμε χωρις να κατηγορουμε τα υπολοιπα

τπτ αλλο δεν 8ελω να πω σε οσους δεν τους αρεσε το post μου.

Απλαοτι για μενα ολα ειναι γουρουνες και αυτο μπορεσα και πηρα δεν μου εφταναν για αλλο και σε μενα βγηκε καλο(για αυτο που το θελω)

μακαρι να ειχα και γω μια 750 αγωνιστικη!!!!!!!!!!! αλλα δεν μπορο!!!!!
Άβαταρ μέλους
Dekka_Motors
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 20 Σεπ 2007, 10:37
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Quads

Δημοσίευσηαπό simosathens » 19 Ιαν 2008, 19:23

Εχει πολυ δικιο ο φιλος με το κινεζικο Loncin αφου δουλευει μια χαρα αρχηγος ειναι και δεν ζηταει.
και εγω κινεζικο εχω και δεν με πειραζει καθολου.Υδροψυκτο με ταχυτητες 250 και το σημαντικοτερο ελαφρυ :P :P :-x
Άβαταρ μέλους
simosathens
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 19 Ιαν 2008, 19:15

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες