Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΥΠΟΨΥΦΙΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΓΟΥΡΟΥΝΙΤΣΑΣ

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

ΥΠΟΨΥΦΙΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΓΟΥΡΟΥΝΙΤΣΑΣ

Δημοσίευσηαπό goodboy..1981 » 16 Ιουν 2008, 21:39

Καλησπέρα.Με λένε Γιώργο από πειραιά.Σας διαβάζω πολύ καιρό και επιτέλους απο την τετάρτη θα είμαι κάτοχος μιας kymco 150mxu.Θα χαρώ πολύ να μοιράζομαι μαζί σας τις εμπειρίες μου με την γουρουνίτσα!Καλή σας νύχτα!
Άβαταρ μέλους
goodboy..1981
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 16 Ιουν 2008, 21:34
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό evryk » 17 Ιουν 2008, 02:42

αντε,καλορίζικη και καλοτάξιδη,φιλε!

Να τη προσεχεις πολυ και να μην την οδηγεις συχνα στα ορια της!

Καλές βόλτες!!!! :)
Άβαταρ μέλους
evryk
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 04 Ιαν 2008, 03:06
Τοποθεσία: νεα ερυθραια

Δημοσίευσηαπό goodboy..1981 » 17 Ιουν 2008, 09:25

evryk έγραψε:αντε,καλορίζικη και καλοτάξιδη,φιλε!

Να τη προσεχεις πολυ και να μην την οδηγεις συχνα στα ορια της!

Καλές βόλτες!!!! :)

Ευχαριστω πολυ.επειδη ειμαι νεος στο σπορ, τι εννοεις να την προσεχω πολυ?Να προσεχω να μην φαω τουμπα?Και η οδοηγηση?Μεχρι 50 δηλαδη ε?Οδηγωντας την στα ορια της την φθειρω πιο ευκολα?Συγνωμη αν σου φανηκαν χαζες οι ερωτησεις μου αλλα ειμαι λιγο ασχετος.Ελπιζω να μαθω με τον καιρο!Ευχαριστω που απαντησες.
Άβαταρ μέλους
goodboy..1981
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 16 Ιουν 2008, 21:34
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό evryk » 17 Ιουν 2008, 19:23

Εννοω ακριβως αυτο,να μην την οδηγεις συνεχεια με τη τελικη της ταχυτητα,εννοειται να προσεχεις τις τουμπες (πρωτα και κυρια για τη δικη σου ασφαλεια) και απο εκει και περα το χειμωνα να προσπαθεις αν μπορεις να τη προφυλασσεις απο κρυο και βροχες.για το καλο των πλαστικων σου και απο τον ηλιο οταν μπορεις καλο θα ναι.
Α και που σαι? ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ το ξεκινημα του μηχανηματος με κρυα μηχανη το χειμωνα.Να αφηνεις τη μηχανη να δουλευει 3-5 λεπτα πριν κινηθεις,κοινως: ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ.
Εν ολιγοις μην την αντιμετωπισεις ως αυτοκινητο.Να εχεις στο νου σου πως η μηχανη της ειναι εκτεθειμενη στα παντα,αρα και πιο ευαλωτη!

αυτα,ελπιζω να βοηθησα.
Άβαταρ μέλους
evryk
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 04 Ιαν 2008, 03:06
Τοποθεσία: νεα ερυθραια

Δημοσίευσηαπό evryk » 17 Ιουν 2008, 19:26

Ερχεται και η δικια μου kymco οσονουπω...αλλα με τα διπλασια κυβικα αδερφε..αντε να κανονισουμε συναντηση οταν με το καλο την εχω.
Άβαταρ μέλους
evryk
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 04 Ιαν 2008, 03:06
Τοποθεσία: νεα ερυθραια

Δημοσίευσηαπό goodboy..1981 » 18 Ιουν 2008, 10:42

evryk έγραψε:Ερχεται και η δικια μου kymco οσονουπω...αλλα με τα διπλασια κυβικα αδερφε..αντε να κανονισουμε συναντηση οταν με το καλο την εχω.

Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες φιλε μου.Σημερα θα την επαιρνα αλλα με πηραν απο το μαγαζι και μου ειπαν αυριο οι πινακιδες γιατι σημερα εχει προβλημα το υπουργειο.Κλασικη ελλαδα.Αντε και εσυ με το καλο με την δικη σου.Α εσυ θα παρεις τρελο εργελειο.Εγω για αρχη δεν ηθελα πιο μεγαλο.Οταν τις παρουμε θα κανονησουμε σηναντηση.Πολυ ευχαριστως.καλη σου μερα.
Άβαταρ μέλους
goodboy..1981
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 16 Ιουν 2008, 21:34
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό metalas » 27 Αύγ 2008, 15:50

geia sas paidia, eimai kainourios sto fourm alla proseksa oti kanete pl kalh douleia. Sto thema mou omos....skeftomai na paro mia gourouna,sugekrimena aeon cobra 50cc i opoia kanei 2250, tha ithela na rotiso an einai kalh kai an aksizei ta lefta tis auta pros to paron
Άβαταρ μέλους
metalas
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 27 Αύγ 2008, 15:47

Δημοσίευσηαπό carcass31s » 28 Αύγ 2008, 18:20

metala immortal!! des kai ti ymc 50ara poy einai idia i ka*la 330! arostiaaaa!!
Άβαταρ μέλους
carcass31s
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007, 18:46


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 50 επισκέπτες