Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΜΑΕ 2005

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 30 Μαρ 2005, 14:40

georgek έγραψε:Dr Format δεν μας απάντησες το κρίσιμο ερώτημα

Μήπως όπως γυρνούσες στην Αθήνα έβλεπες..........................................................ροδιές από Fedima????
Κάτι πήρε το μάτι μου :D
(κακό παιδί Γιώργος)

NIKOLAS_L200 έγραψε:Πόσους κύκλους χρειάζεται να κάνει κάποιος για να βρεί το ξενοδοχείο στο κέντρο της Κοζάνης ?

Δεν φτανει που το βρήκατε,μιλάτε κι απο πάνω....!

Ναι βρε άτιμε μας γύρισες από την βόρεια είσοδο και κάναμε άλλα 50 χλμ. :evil: :lol: :lol: :lol:
(όχι θα το ξέχναγα :twisted: :twisted: :twisted: )


NIKOLAS_L200 έγραψε:Ποιά νεαρή ύπαρξη έκανε μετάφραση για τις εξετάσεις του, όταν ο Nicolas L200 "γύρναγε" από δω και από κεί ?

σσσσσσ.......Θα φάμε ξύλο...
:lol: :lol: :lol:


NIKOLAS_L200 έγραψε:Υ.Γ. Γιατρέ,γιατι δεν με πήρες κανένα τηλέφωνο αφου είχες πρόβλημα?
Να είσαι καλά Νίκο, το πρόβλημα αντιμετωπίστηκε, οπότε ποιός ο λόγος να σε ξεσηκώσω ?
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό xtrail » 30 Μαρ 2005, 18:13

Dr.Format έγραψε:
NIKOLAS_L200 έγραψε:Πόσους κύκλους χρειάζεται να κάνει κάποιος για να βρεί το ξενοδοχείο στο κέντρο της Κοζάνης ?

Δεν φτανει που το βρήκατε,μιλάτε κι απο πάνω....!

Ναι βρε άτιμε μας γύρισες από την βόρεια είσοδο και κάναμε άλλα 50 χλμ. :evil: :lol: :lol: :lol:
(όχι θα το ξέχναγα :twisted: :twisted: :twisted: )

Ηθελε να γνωρίσετε καλύτερα την Κοζάνη βρε!!! Σίγουρα από την Νότια ειναι πιο κοντά, αλλά έπρεπε να έχετε κι εναν χάρτη της Κοζάνης. Ηταν σε κεντρική οδό και δεν θα παιδευόσασταν. Οι μονοδρομήσεις πάντως είναι ότι πρέπει για ταλαιπωρία εκεί πέρα.
Γιατρέ πες στον Βασίλη να μην απογοητεύεται. Θα έχει κι άλλη ευκαιρία. Για όλα φταίει ο πεθερός σου που έλεγε στην κόρη του να μην βγει απο το αυτοκίνητο και κρυώσει (τάχα)...αλλά σαν θέλει η νύφη και ο γαμπρός...!!!!
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 30 Μαρ 2005, 19:06

Ναι βρε άτιμε μας γύρισες από την βόρεια είσοδο και κάναμε άλλα 50 χλμ.
(όχι θα το ξέχναγα )

Για άλλη μια φορά η ανθρώπινη γνώση νίκησε την τεχνολογία(GPS)!!
Αφου σας είπα να έρθετε μαζί μου γιατί ακούσατε κάποιον που ήρθε πρώτη φορά στα (ελπίζω οχι για πολύ) μέρη μου?!!!
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 30 Μαρ 2005, 19:35

Πού είναι τελικά οι φωτογραφίες;
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό xtrail » 30 Μαρ 2005, 19:40

tasos953 έγραψε:Πού είναι τελικά οι φωτογραφίες;
Αν ψάξεις στο αλμπουμ είχε δημιουργηθεί ένα με ονομασία ΜΑΕ2005 είναι κάπου στην 4 με 5 σελίδα. Έβαλα μόνο εγώ μερικές από την τρίτη ημέρα. Από τους υπόλοιπους περιμένουμε.
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό YiannisM » 31 Μαρ 2005, 18:39

xtrail έγραψε:
tasos953 έγραψε:Πού είναι τελικά οι φωτογραφίες;
Αν ψάξεις στο αλμπουμ είχε δημιουργηθεί ένα με ονομασία ΜΑΕ2005 είναι κάπου στην 4 με 5 σελίδα. Έβαλα μόνο εγώ μερικές από την τρίτη ημέρα. Από τους υπόλοιπους περιμένουμε.
Έβαλα και εγώ μερικές
Όταν ηρεμήσουν λίγο τα πράγματα στη δουλειά και μπορέσω να βρεθώ με το Dr θα κάψουμε και cd..
www.quads.gr
Άβαταρ μέλους
YiannisM
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2003, 20:27
Τοποθεσία: Ζωγράφου, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 04 Απρ 2005, 11:58

Αγαπητοί συνταξιδιώτες,

μετά από συνάντηση με τον YiannisM φτιάχτηκε ένα CD με πολλές και ενδιαφέρουσες φωτογραφίες από την εκδρομή μας.

Επίσης ο Γιάννης θα επεξεργαστεί τα tracks που του έδωσα, ώστε να είναι δυνατή η χρήση τους στον OziExplorer.

Ολα αυτά θα πρέπει να βρούμε τρόπο να τα στείλουμε βόρεια :P και αντίστοιχα να λάβουμε και τις δικές σας φωτογραφίες όταν θα είαι έτοιμες.

Με εκδρομικούς χαιρετισμούς
από το "Νότο"
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό georgek » 05 Απρ 2005, 07:06

Το ΣΚ θα είμαι Αθήνα. Την Κυριακή το απόγευμα 'πετάω' για Αννόβερο. Μπορούμε να κανονίσουμε μια συνάντηση το Σάββατο ή την Κυριακή μέχρι το μεσημέρι...
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό yannis » 05 Απρ 2005, 14:24

Παρέλαβα το CD με 172 φωτογραφίες του ΥannisM και Dr Format.
Όποιος ενδιαφέρεται ας το δηλώσει. 100€ +25% ΦΠΑ :crazyeyes: (τα νέα μέτρα βλέπετε :alright: ) έκαστο, με θήκη και εξώφυλλο τον georgek να δέρνει το σερβιτόρο στο Σπήλαιο :punch: . Στο οπισθόφυλλο, δώρο 2 συνταγές για πίτα από την πεθερά !!
:director: Τζάμπα πράμα!! Περάστε κόσμε !!

Για τις φωτογραφίες του professor θα περιμένουμε κομματάκι. Πριν από λίγες μέρες εμφάνισε τις
περσινές από τα Πιέρια. :roll:
Άβαταρ μέλους
yannis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: 30 Δεκ 2002, 11:51
Τοποθεσία: Λιτόχωρο

Δημοσίευσηαπό YiannisM » 05 Απρ 2005, 19:03

georgek έγραψε:Το ΣΚ θα είμαι Αθήνα. Την Κυριακή το απόγευμα 'πετάω' για Αννόβερο. Μπορούμε να κανονίσουμε μια συνάντηση το Σάββατο ή την Κυριακή μέχρι το μεσημέρι...


Εμείς δυστυχώς Γιώργο θα είμαστε (καλώς εχόντων των πραγμάτων) Ζάκυνθο από Παρασκευή και επιστρέφουμε Κυριακή βράδυ.
Next time :wink:

Όποιος ενδιαφέρεται ας το δηλώσει. 100€ +25% ΦΠΑ

Φτηνά το δίνεις κουμπάρε και θα μπούμε μέσα, χαλάς την πιάτσα. :clubbed:
www.quads.gr
Άβαταρ μέλους
YiannisM
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2003, 20:27
Τοποθεσία: Ζωγράφου, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό xtrail » 05 Απρ 2005, 19:36

yannis έγραψε:Παρέλαβα το CD με 172 φωτογραφίες του ΥannisM και Dr Format.
Όποιος ενδιαφέρεται ας το δηλώσει. 100€ +25% ΦΠΑ :crazyeyes: (τα νέα μέτρα βλέπετε :alright: ) έκαστο, με θήκη και εξώφυλλο τον georgek να δέρνει το σερβιτόρο στο Σπήλαιο :punch: . Στο οπισθόφυλλο, δώρο 2 συνταγές για πίτα από την πεθερά !!
:director: Τζάμπα πράμα!! Περάστε κόσμε !!

Για τις φωτογραφίες του professor θα περιμένουμε κομματάκι. Πριν από λίγες μέρες εμφάνισε τις
περσινές από τα Πιέρια. :roll:

Σε εμένα Γιάννη θα τις δώσεις τσάμπα για να μην σου καταγγείλω το αυθαίρετο και βγάλω στην φόρα τις αποκαλυπτικές φωτογραφίες. Μετά θα μοιράσω δωρεάν (μόνο το κόστος του CD) στον λαό!!!! :D
Υ.Γ. Μην με κατηγορήσετε πως και με τις δικές μας φώτο έτσι έγινε. Εκεί χρειαζόμαστε DVD και ψάχνω να βρω που θα το κάψω. Πες στον pro ότι θα πληρώσει το κόμμα για το φίλμ
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 06 Απρ 2005, 10:52

Τώρα που είδατε τις φωτογραφίες,

ποιός καλός yannis :alright: θα γράψει μια ωραία περιγραφή της εκδρομής για να βάλουμε στο site :?:

Θα βοηθήσω - συμπληρώσω κι εγώ στην περιγραφή :hiding:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό maverickman » 06 Απρ 2005, 15:04

xtrail έγραψε:
yannis έγραψε:Παρέλαβα το CD με 172 φωτογραφίες του ΥannisM και Dr Format.Όποιος ενδιαφέρεται ας το δηλώσει. 100€ +25% ΦΠΑ :crazyeyes: (τα νέα μέτρα βλέπετε :alright: ) έκαστο, με θήκη και εξώφυλλο τον georgek να δέρνει το σερβιτόρο στο Σπήλαιο :punch: . Στο οπισθόφυλλο, δώρο 2 συνταγές για πίτα από την πεθερά !! :director: Τζάμπα πράμα!! Περάστε κόσμε !!
Για τις φωτογραφίες του professor θα περιμένουμε κομματάκι. Πριν από λίγες μέρες εμφάνισε τις περσινές από τα Πιέρια. :roll:

Σε εμένα Γιάννη θα τις δώσεις τσάμπα για να μην σου καταγγείλω το αυθαίρετο και βγάλω στην φόρα τις αποκαλυπτικές φωτογραφίες. Μετά θα μοιράσω δωρεάν (μόνο το κόστος του CD) στον λαό!!!! :D
Υ.Γ. Μην με κατηγορήσετε πως και με τις δικές μας φώτο έτσι έγινε. Εκεί χρειαζόμαστε DVD και ψάχνω να βρω που θα το κάψω. Πες στον pro ότι θα πληρώσει το κόμμα για το φίλμ


εαν θελεις μπορω να τα αναλαβω εγω...
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό yannis » 07 Απρ 2005, 10:34

Dr.Format έγραψε:Τώρα που είδατε τις φωτογραφίες,

ποιός καλός yannis :alright: θα γράψει μια ωραία περιγραφή της εκδρομής για να βάλουμε στο site :?:

Θα βοηθήσω - συμπληρώσω κι εγώ στην περιγραφή :hiding:



Μήπως εννοείς τον καπετάν-Γιάννη?? 8)
Θα την ετοιμάσω το ΣΚ και θα σου τη στείλω.
Άβαταρ μέλους
yannis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: 30 Δεκ 2002, 11:51
Τοποθεσία: Λιτόχωρο

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 07 Απρ 2005, 18:58

yannis έγραψε:
Dr.Format έγραψε:Τώρα που είδατε τις φωτογραφίες,

ποιός καλός yannis :alright: θα γράψει μια ωραία περιγραφή της εκδρομής για να βάλουμε στο site :?:

Θα βοηθήσω - συμπληρώσω κι εγώ στην περιγραφή :hiding:



Μήπως εννοείς τον καπετάν-Γιάννη?? 8)
Θα την ετοιμάσω το ΣΚ και θα σου τη στείλω.

[-o< [-o< \:D/ \:D/
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 28 επισκέπτες