Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Μια που έρχεται καλοκαίρι....

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Μια που έρχεται καλοκαίρι....

Δημοσίευσηαπό xtrail » 04 Μάιος 2005, 14:03

Ποιος ειναι ο μυστήριος τύπος στην φωτογραφία?

Τι ανακάλυψαν οι παπαράτσι του Ciao-offroad?

Γιατί έδωσε αργοπορημένες ευχές ο gmav???

Το καλοκαίρι που μας έρχεται οργανώνεται μια εκδρομή αλλιώτικη από τις άλλες!!!

Για να δούμε τώρα πόσοι θα σνομπαρεται το νέο σκάφος του gmav με το ειδικό προσωπικό για αντιμέτωπιση όλων των αντίξοων συνθηκών που πιθανόν να βρεί στο πέλαγος....!!!

Special prices!!!!!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό synodigos » 10 Μάιος 2005, 12:34

Για να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα θα δώσω κάποιες διευκρινήσεις...το σκάφος πήρε το όνομά του από την συγκεκριμένη κυρία, η οποία έπεισε μετά από μια νύχτα αχαλίνωτου σεξ με τον κύριο που φαίνεται στο βάθος, να της γράψει το σκάφος. Θαμπωμένος από το πάθος και χωρίς πολύ σκέψη το έκανε αλλά η κυρία αμέσως μετά τον παράτησε για έναν νέο έρωτα....!!! Ηδη κυκλοφορούνε μαζί σε γνωστά μέρη της Βορείου Ελλάδας συντομα θα γίνουν περισσότερες αποκαλύψεις με φωτογραφικό υλικό
Κάποιος είπε πως ο δρόμος είναι η φλέβα της φωτιάς,ψυχή μου πάντα να κυλάς.Κάποιος είπε πως ταξίδι είναι μόνο η προσευχή,καρδία μου να ΄σαι ζωντανή...
Άβαταρ μέλους
synodigos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 25 Φεβ 2004, 14:14
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 14 Μάιος 2005, 19:24

:D ...οι γνωστοι-αγνωστοι (?) του foroum ξαναχτυπησαν.Οχι μονον εξεθεσαν ενα μελος του φορουμ περιγραφοντας τον σαν ασυγκρατητο σεξομανη αλλα χρησιμοποιησαν φωτο της πρωην συζυγου μου (απο τον πρωτο μοου γαμο) απο παλαιοτερες μας διακοπες στα νησια του Ιονιου πελαγους.

Λυπάμαι :(

Κατινες του διαδικτυου!

Τατιανες του ελληνικου off road

Λαμπηριδες και Χιοι της λασπης
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 14 Μάιος 2005, 19:44

Προς αποκατσταση της αληθειας, οι φωτο παρθηκαν πριν απο πεντε χρονια ανοιχτα της Κεφαλονιας στην θαλαμηγο Tico-Lara ιδιοκτησιας μου.Η εμφανιση του gmav στην φωτο ειναι πασηφανεστατη περιπτωση φωτο-μονταζ κατι που ξεκαθαριζει το γεγονος οτι το σκαφος του αγαπητου μας γιωργη βρισκεται στα χερια του και οτι οποιαδηποτε αποπειρα αναμιξης του σε σεξουαλικου τυπου σκανδαλα δεν εχουν καμια βαση και πεφτουν στο κενο.Αντιθετως ο γραφων 8) συντομα θα εχει συτα χερια του υλικο :twisted: ικανο να χρωματισει ροζ ολα τα xtrail (οδηγου & συνοδηγου) γιαυτο θα συνιστουσα σε καθε :roll: ενδιαφερομενο να προσεχει τα λογια και τις πραξεις του. :twisted: :twisted:
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 18 Μάιος 2005, 08:15

Εικόνα Βρείτε ποιος ειναι ο κύριος της φωτογραφίας.....
Πρόσφατα βούτηξε με το "υπερόπλο" του σε βαθειά νερά με συνέπεια να καεί ο εγκέφαλος (όχι ο δικός του) και να γεμίσει νερά παντού... Αφού διαπίστωσε πως η παραμονή με ΚΙΑ κάτω από το νερό δεν μπορεί να του δώσει τον απαραίτητο χρόνο παραμονής που επιθυμούσε, κάτω από το νερό, το πούλησε και πήρε την παραπάνω στολή 1atm!!!! :D :D
Τα συγκεκριμένα επίπεδα βατραχοπέδιλα θα τα βγάζει στο βουνό και θα φοράει mud :D :D
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό georgek » 19 Μάιος 2005, 08:35

Χα.... Νομίζεις πρώην συντονιστή ότι έτσι θα διαβάλεις την αξιοπιστία του ΚΙΑ μου. Δύο πράγματα είναι ακαταμάχητα (ως γνωστό) σε αυτό τον κόσμο. Το ΚΙΑ μου και.......... η γοητεία μου.
Τα νερά μπήκαν λόγω δολιοφθοράς από άγνωστο σαμποτέρ προβοκάτορa, εχθρό των ΚΙΑ (να του καεί το DVD), ο οποίος αφαίρεσε το στεγανοποιητικό λάστιχο του λεβιέ ταχυτήτων με τα γνωστά αποτελέσματα. Μετά την επανατοποθέτηση του στεγανωτικού, την τοποθέτηση snorkel, και την εγκατάσταση διάταξης θετικής πίεσης (πάει το 1/3), η δοκιμή στα 2 μέτρα νερό ήταν επιτυχής. Επόμενο βήμα είναι το remake του '20.000 λεύγες κάτω από τη θάλασσα'.
Εγώ ως γνωστό φεύγω σήμερα και θα επιστρέψω σε μια εβδομάδα. Μέχρι τότε μπορείτε να χαρείτε σκληρό offroading με τα suvλάκια σας. Μετά θα γυρίσω πεινασμένος για suvλάκια.

Πρόταση. Το ΣΚ 28-29 Μαϊου έχει το mudcap στην Πίνδο. Προτείνω διτριήμερο με camping, βόλτα στη γύρω περιοχή και παρακολούθηση του αγώνα.
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό xtrail » 27 Μάιος 2005, 15:33

georgek έγραψε:.....Δύο πράγματα είναι ακαταμάχητα (ως γνωστό) σε αυτό τον κόσμο. Το ΚΙΑ μου και.......... η γοητεία μου.
Από το δευτερο να υποθέσω πως προέκυψε και το nickname "playboy", που χρησιμοποιείς σε άλλο φόρουμ???? :D :D

Η ιδέα σου είναι καλή για Πίνδο, αλλά βαφτίζουμε τον ανιψιο!!! Αλήθεια που έχεις χαθεί? Σου έκατσαν βαριά τα σουβλάκια?? Και σου είπα να μην τα τρως 10-10 και να μασάς καλά :D :D
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη


Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες

cron