Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

OME-Συνάντηση 8 ή 9 Ιουνίου

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

OME-Συνάντηση 8 ή 9 Ιουνίου

Δημοσίευσηαπό gc60 » 06 Ιουν 2005, 08:59

hello παιδες. Εβαλα την προηγουμενη βδομαδα στο τζιμνακι τις ΟΜΕ. Εφτιαξε η μεση μου ;)

Παιζει κανας καφες...? καμια μινι συναντηση; ε;

εχασα επεισοδια... πρωην συντονιστης;;;;; μπα;;;; τερμα το γλυψιμο δηλαδη;;; επιτελους θα βγαλω ΟΛΕΣ τις αληθειες στη φόρα...σε ολα τα φόρα... :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
gc60
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2004, 13:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

OME

Δημοσίευσηαπό gmav » 06 Ιουν 2005, 12:31

Πως και το αποφάσισες? βρέθηκες μήπως με το Χάρη και σε έψησε? :-)

για καφεδάκι όποτε θες είμαι μέσα.... τα απογευματα μετά της 18:00.
πες μέρος και ώρα και έρχομαι...
JEANNEAU - SUN ODYSSEY 45' 2005 - "ELPIDA"
Εικόνα
www.sailman.gr
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gc60 » 06 Ιουν 2005, 13:01

μπα... εδω και καιρο το ειχα στο μυαλο μου :razz:

Απλα μετα την πατατα που εφαγα, δεν εβρισκα κατι αλλο για τις αναγκες μου. Ισως τα mad+monroe να ηταν η αλλη λυση αλλα δεν θα μου διναν τα 4εκ.
Ο χρονος θα δειξει αν θα συνεχισω με ΟΜΕ ή θα δοκιμασω τα mad+monroe (μετα απο καιρο φυσικα) ;)

Καλαμαρια καλα δεν ειναι; Τι λενε και οι υπολοιποι; Η ωρα που ειπες ειναι πολυ καλη. 18:00 με 18:30, ε;

Μαλλον κατα τεταρτη με πεμπτη; Για να προλαβουν και οι υπολοιποι να το κανονισουν.

cu :)
Άβαταρ μέλους
gc60
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2004, 13:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό jstalikas » 06 Ιουν 2005, 13:08

Παιδες χαιρετώ,

Γνωρίζω μόνο τον gc60 από κοντά οπότε το καφεδάκι τετάρτη ή πεμπτη (με βολεύουν και οι 2 μέρες) είναι μια καλή ευκαιρία να γνωρίσω και τους υπόλοιπους, αν με ενοχλώ φυσικά :)
:P
jstalikas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 25 Αύγ 2004, 11:31

Δημοσίευσηαπό xtrail » 06 Ιουν 2005, 13:57

εχασα επεισοδια... πρωην συντονιστης;;;;; μπα;;;; τερμα το γλυψιμο δηλαδη;;;
Πρόσεχε τι λες....γιατί θα πω με τι αυτοκίνητο ήρθες στην προηγούμενη συνάντηση :evil: :evil: Ακόμα περιμένουμε εκείνο το κέρασμα στο νέο σου σπίτι...δεν λεω περισσότερα για αυτό 8)
Για Τετάρτη ή Πέμπτη ειναι ΟΚ (ίσως καλύτερα Τετάρτη που είναι κλειστή και η αγορά). Για την ώρα ΟΚ. Για το μέρος ΟΚ (Καλαμαριά)
jstalikas φυσικά και θα έρθεις...το μόνο κακό ειναι πως γνωρίζεις μόνο τον gc :evil: :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gmav » 06 Ιουν 2005, 14:43

jstalikas έγραψε:Παιδες χαιρετώ,

Γνωρίζω μόνο τον gc60 από κοντά οπότε το καφεδάκι τετάρτη ή πεμπτη (με βολεύουν και οι 2 μέρες) είναι μια καλή ευκαιρία να γνωρίσω και τους υπόλοιπους, αν με ενοχλώ φυσικά :)
:P



Επιβάλεται να έρθεις......

ελπίζω μόνο να αντέχεις στο πείραγμα......... του gc60 :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό georgek » 06 Ιουν 2005, 15:06

Λείπει ο γάτος χορεύουν τα ποντίκια. Κατάλαβε ο xtrail ότι έχω δουλειά αυτή την εβδομάδα και οργάνωσε καφέ για να το παίξει συντονιστής!

Όμως εγώ προνόησα και κανόνισα μυστική συνάντηση με mato σήμερα στις Σέρρες για Μυστικές Αποστολές.

Mission Impossible or Impossible is nothing!!!!

Προτείνω συνάντηση για την άλλη Τετάρτη 15/6 ώστε να είμαι και εγώ
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό mato » 06 Ιουν 2005, 15:37

jstalikas έγραψε:Παιδες χαιρετώ,

Γνωρίζω μόνο τον gc60 από κοντά οπότε το καφεδάκι τετάρτη ή πεμπτη (με βολεύουν και οι 2 μέρες) είναι μια καλή ευκαιρία να γνωρίσω και τους υπόλοιπους, αν με ενοχλώ φυσικά :)
:P


... ξέρεις και μένα (από τον Σύλλογο), είμαι ο Μάνος με το niva. Άντε και να βρισκόμαστε πιό συχνά ...
Όσο για τα υπόλοιπα διαδικαστικά, προτείνω μόνιμο τόπο καλοκαιρινών συναντήσεων .. το σπίτι μου (καλά όχι ακριβώς, έχει δυό στέκια στην γειτονιά - περιοχή Μαιάμι - και τα δύο ηλεγμένα από πρώην και νυν) για τους εξής λόγους :

1) περιβάλλον ευάερο, ευήλιο κτλ.
2) έχει parking
3) το ξέρουν οι περισσότεροι της "Β. Ελλάδας" (ο έλεγχος που λέγαμε)
4) εύκολη πρόσβαση από κέντρο και Περιφερειακή
5) έρχομαι στα ραντεβού με τις πυτζάμες

Οπότε αν η πρόταση γίνει δεκτή, εννοείται οτι εκτός απροόπτου δεν έχω πρόβλημα με ώρα, μέρα κτλ.
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 06 Ιουν 2005, 18:17

georgek έγραψε:Λείπει ο γάτος χορεύουν τα ποντίκια. Κατάλαβε ο xtrail ότι έχω δουλειά αυτή την εβδομάδα και οργάνωσε καφέ για να το παίξει συντονιστής!
Καλά ρε Γιώργο σου χαρίζω την θέση του συντονιστή και τον μισθό των 1200€ που έπαιρνα την εβδομάδα!!!!!
Λοιπόν κανονίζουμε για αυτή την εβδομάδα -Μάνο σιδέρωσε τις ροζ πυτζάμες :D - για καφέ, μπύρα. Την άλλη εβδομάδα μια από τα ίδια αλλά με φαί :D Το μέρος λοιπόν θα είναι η Καλαμαριά, περιοχή Μαιάμι που έχει όλα τα προσόντα. Να πούμε κατα τις 18.30 να έχει πέσει και λίγο ο ήλιος. Ποιά από τις δύο μέρες?
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 06 Ιουν 2005, 20:27

xtrail έγραψε:
georgek έγραψε:Λείπει ο γάτος χορεύουν τα ποντίκια. Κατάλαβε ο xtrail ότι έχω δουλειά αυτή την εβδομάδα και οργάνωσε καφέ για να το παίξει συντονιστής!
Καλά ρε Γιώργο σου χαρίζω την θέση του συντονιστή και τον μισθό των 1200€ που έπαιρνα την εβδομάδα!!!!!
Λοιπόν κανονίζουμε για αυτή την εβδομάδα -Μάνο σιδέρωσε τις ροζ πυτζάμες :D - για καφέ, μπύρα. Την άλλη εβδομάδα μια από τα ίδια αλλά με φαί :D Το μέρος λοιπόν θα είναι η Καλαμαριά, περιοχή Μαιάμι που έχει όλα τα προσόντα. Να πούμε κατα τις 18.30 να έχει πέσει και λίγο ο ήλιος. Ποιά από τις δύο μέρες?


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Εικόνα


για πες κι αλλα ..... για πες κι αλλα
Προφανωςςςς ο αδαμ κοιμαται ορθιοςςςςςςςςςς :sleeping:
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 07 Ιουν 2005, 06:40

maverickman έγραψε:για πες κι αλλα ..... για πες κι αλλα
Προφανωςςςς ο αδαμ κοιμαται ορθιοςςςςςςςςςς :sleeping:

Αυτά είναι λεφτά του μετοχικού ταμείου και δεν φορολογούνται!!!! 8)
Για πες εσύ θα μας τιμήσεις???
Λοιπόν να πούμε για Τετάρτη τελικά? Λέτε για να μην αρχίζουμε πάλι από το τηλέφωνο και μου φεύγουν πάλι αυτά τα 1200€ γιατί έχω και άλλα έξοδα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Dimitris » 07 Ιουν 2005, 07:08

Εγώ πάντως θα ερθω (αφού θα ερθει και ο Μάνος με πυτζάμες!)
Μάλιστα εχω και καλοκαιρινές προτάσεις (Γιώργο παρόλο που δεν θα εισαι, ετοίμαζε το φουσκωτό!)
Άβαταρ μέλους
Dimitris
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:34
Τοποθεσία: Θεσ/νίκη Β.Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό georgek » 07 Ιουν 2005, 07:58

Δημήτρη το φουσκωτό είναι ετοιμόπλοο εδώ και δύο εβδομάδες. Απλά με την αδράνεια που έχει υπάρξει τους τελευταίους μήνες δεν περιμένω και πολλά.
Anyway. Όπως πάντα είμαι ανοιχτός σε προτάσεις και ιδέες. Ειδικά αν περιλαμβάνου θάλασσα και φουσκωτό!
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό jstalikas » 07 Ιουν 2005, 09:31

xtrail έγραψε:
εχασα επεισοδια... πρωην συντονιστης;;;;; μπα;;;; τερμα το γλυψιμο δηλαδη;;;
Πρόσεχε τι λες....γιατί θα πω με τι αυτοκίνητο ήρθες στην προηγούμενη συνάντηση :evil: :evil:


Στα meeting για καφέ λέει και σε σας ότι πονάει η μέση του και για αυτό ερχεται με εκείνο το "πολυμορφικό" ?
jstalikas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 25 Αύγ 2004, 11:31

Δημοσίευσηαπό gc60 » 07 Ιουν 2005, 10:21

xtrail έγραψε:
εχασα επεισοδια... πρωην συντονιστης;;;;; μπα;;;; τερμα το γλυψιμο δηλαδη;;;
Πρόσεχε τι λες....γιατί θα πω με τι αυτοκίνητο ήρθες στην προηγούμενη συνάντηση :evil: :evil: Ακόμα περιμένουμε εκείνο το κέρασμα στο νέο σου σπίτι...δεν λεω περισσότερα για αυτό 8)
Για Τετάρτη ή Πέμπτη ειναι ΟΚ (ίσως καλύτερα Τετάρτη που είναι κλειστή και η αγορά). Για την ώρα ΟΚ. Για το μέρος ΟΚ (Καλαμαριά)
jstalikas φυσικά και θα έρθεις...το μόνο κακό ειναι πως γνωρίζεις μόνο τον gc :evil: :D :D :D :D


μαλιστα κ.Συντονιστα... φυσικα κ.Προεδρε, μα τι λετε τωρα, οτι θελετε εσεις... :lol: :lol:

Αλλα για να λεμε και του στραβου το δικιο τωρα... το ΜΑΤΡΙΞ μου ηταν πιο ψηλο απο το Ξ-ΤΡΕΙΛ!!! αντε τωρα... :lol: :lol:

Γιαννη πες ρε... οχι πες... δεν ειμαι κα-λ-ο παιδί;;; ε, στον τόνο λιγο προσοχη... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
gc60
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2004, 13:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Επόμενο

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 13 επισκέπτες