Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Η αθέατη πλευρά του Χορτιάτη

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Η αθέατη πλευρά του Χορτιάτη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 10 Μαρ 2004, 21:24

Εικόνα
Με αυτό βρε Μπάμπη θα κάνεις wild offroad??????!!!
Τελευταία επεξεργασία από xtrail και 14 Μαρ 2004, 10:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gmav » 10 Μαρ 2004, 22:10

xtrail έγραψε: Με αυτό βρε Μπάμπη θα κάνεις wild offroad??????!!!



:D :D :D :D Adobe Photoshop 6.0!!!!!! o XTRAIL ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 10 Μαρ 2004, 22:19

xtrail έγραψε:Εικόνα
Με αυτό βρε Μπάμπη θα κάνεις wild offroad??????!!!


θε σου στειλω τον Κούγια ,Το ΕΡΣ,, ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ
ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΟΖΑΡΑ ΓΙΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟ ΠΟΥΛΟΒΕΡ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΟ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣΣΟΣ ΤΟΥ PHOTOSHOP ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΜΑΓΙΟΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΦΑΝΙΣΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΥΛΟΒΕΡ.

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ :x :x :x
:twisted:
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 10 Μαρ 2004, 22:28

Κοιτα, αυτό που βασικά αλλαξαμε είναι όλο σου το ντύσιμο. Ειναι δυνατόν να κάνεις εμφάνιση με τέτοιο αυτοκίνητο και να φοράς λεοπαρδαλέ παντελόνι και μαυρο πουλόβερ???? :D
Κάτι έχεις πάθει με τα animal print?? 8)
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 10 Μαρ 2004, 22:44

αν και το ολο συνολακι δεν ειναι του γουστου μου το παραβλεπω και παω παραπ'ερα
Αληθεια ξερει καποιος απο το φορουμ που μπορω να βρω ΡΟΖ ΓΟΥΝΙΝΑ ΠΛΑΤΟΚΑΘΙΣΜΑΤΑ (καιανιμαλ πριντ δεν με χαλαν) \
Ψαχνω επισης ενα σετ ζαρια μεγαλου μεγεθους (να... με το συμπαθιο) για να τα κρεμασω στον καθρεφτη.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό juan » 10 Μαρ 2004, 22:49

maverickman έγραψε:
xtrail έγραψε:Εικόνα
Με αυτό βρε Μπάμπη θα κάνεις wild offroad??????!!!


θε σου στειλω τον Κούγια ,Το ΕΡΣ,, ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ
ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΟΖΑΡΑ ΓΙΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟ ΠΟΥΛΟΒΕΡ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΟ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣΣΟΣ ΤΟΥ PHOTOSHOP ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΜΑΓΙΟΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΦΑΝΙΣΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΥΛΟΒΕΡ.

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ :x :x :x
:twisted:




Μπάμπη μήπως είναι αυτό το αυτοκίνητο σου !!

Εικόνα
Ήρεμη Δύναμη.........
kj 2,8
Άβαταρ μέλους
juan
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 17:43
Τοποθεσία: Athens - Palio Iraklio

Δημοσίευσηαπό xtrail » 10 Μαρ 2004, 22:59

Εντάξει ομολογώ πως αλλάξαμε το πουλόβερ του Μπάμπη με πολύ κακό μοντάζ (μοιάζουν σαν να μην ανήκουν στο σώμα του) και σύντομα θα δείξουμε τις πραγματικές φωτογραφίες!!!!!
Θα μεταφέρω κάποια στιγμή αυτά τα πόστ σε ενότητα καταλληλότερη για τέτοιου είδους ακατάλληλες φωτογραφίες!!!!!
Τελευταία επεξεργασία από xtrail και 14 Μαρ 2004, 09:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 10 Μαρ 2004, 23:05

xtrail έγραψε:Εντάξει ομολογώ πως αλλάξαμε το πουλόβερ του Μπάμπη με πολύ κακό μοντάζ (μοιάζουν σαν να μην ανοίκουν στο σώμα του) και σύντομα θα δείξουμε τις πραγματικές φωτογραφίες!!!!!
Θα μεταφέρω κάποια στιγμή αυτά τα πόστ σε ενότητα καταλληλότερη για τέτοιου είδους ακατάλληλες φωτογραφίες!!!!!


αγαντα ρε παιδια οικογενειαρχης ανθρωπος ειμαι σημερα κλεινω και 11 χρονια με την γυναικα μου Τι θα της πω αν τις δει οτι πηγαμε επανω στον χορτιατη και εθιχα πολυ ζεστη? αφου της ειπα οτι ψιλοχιονιζε...

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΣΥ>>>>>>>>>>>>>>>>
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 10 Μαρ 2004, 23:11

Καταρχήν μην ανησυχείς, γυμνές φωτογραφίες δεν μπαινουν εδω μέσα. Και να μπουν θα τις σβήσω, να είσαι σίγουρος!!! Ουτε ο γάμος σου κινδυνευει.
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 12 Μαρ 2004, 09:48

Προς αποκατάσταση της αλήθειας έχω να πω τα εξής:
α) εδω θα δείτε απο που προήλθε το τελικό αποτέλεσμα της φωτογραφίας
β) Οι φωτογραφίες ειναι από γνωστό παπαράτσι που περίμενε ώρες για να πάρει τις φωτογραφίες.
γ) Το πουλόβερ που φορούσες στην εκδρομή πράγματι ήταν μαύρο αλλά δεν θυμάσαι καλά από που βρήκαμε εσενα Μπάμπη και σε μοντάραμε μπροστά στο αυτοκίνητό σου!!
Εχουμε και λέμε:
Εικόνα

Από την βόλτα μας στον Χορτιάτη.......
και...................






Εικόνα
από την βόλτα σου στην παραλία μετά τον Χορτιάτη..... :D
Τελευταία επεξεργασία από xtrail και 14 Μαρ 2004, 10:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 12 Μαρ 2004, 12:49

ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΝΗ
mike1962 έγραψε:Κύριοι γεια σας,
Η διαδρομή είναι όμορφη και έχει πολλές εναλλαγές , αμμώδη παραλία της Δοϊράνης με πολλά δικά μου οικόπεδα (από XR &Husky) η ανάβαση στο μπελλες γίνεται από ωραιότατες διαδρομές δάσος,, δασός, δάσος, με βατούς αλλά και λίγο σκληρούς δασικούς δρόμους. Φτάνουμε σε μια μικρή κοπανά που δεν την έχει ο χάρτης και ενώνει τον δασικό δρόμο πλατανακια με τον δασικό δρόμο ποροιων, εκεί υπάρχει και ένας εκπληκτικός καταρράκτης. Μετά ανεβαίνουμε ψηλά στο βουνό φτάνουμε στο κάθετο χωματόδρομο που οδηγεί στη Βουλγαρία (έχει και εμπορικό ενδιαφέρον) εκεί προσέχουμε γιατί δεξιά υπάρχει περίφραξη και πινακίδες «προσοχή νάρκες» και κατεβαίνουμε για ποροια.
Μετά ακριτοχωρι στο παραλίμνιο δάσος και στις λάσπες, πάμε στο χωριό του Αγγελόπουλου ( δεν ξέρω την κατάσταση του σήμερα) και φαγητό κάπου εκεί. Για την επιστροφή νομίζω πως δεν παίζει ο Βερτισκος γιατί δεν το έχω κάνει και φοβάμαι την νύχτα. Επίσης θα ήταν ένα πολλή καλό σαββατοκύριακο με διανυκτέρευση στη κερκινη.
Τους δρόμους αυτούς τους ξέρω. Μια φορά νέος στο τζιπ βρεθήκαμε μέσα στα Σκόπια αρκετά χιλιόμετρα σε μια μαγευτική διαδρομή.
Στην εκδρομή λέω ναι όποτε θέλετε, θα ακολουθήσουν γυναικόπαιδα? Θα γίνει διήμερο? Θέλει κάποιος να κάνουμε ένα δοκιμαστικό την Κυριακή?
Νομίζω έχετε το τηλέφωνο μου.


ΑΓΑΠΗΤΕ XTRAIL
ΤΡΕΦΩ ΙΔΑΙΤΕΡΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΨΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ πχΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΚΑ ,ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΞΕΚΛΕΨΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ "JUST THE TWO OF US" ΘΑ ΕΚΤΙΜΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΨΗ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ 15 KM ΥΨΟΜΕΤΡΟ.


ΥΓ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΖΩΝΗ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΣΩΖΟΥΝ ΖΩΕΣ....

ΜΠΑΜΠΗΣ
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη


Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 41 επισκέπτες