Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Cross-Country Travel: Στον Κρικελλοπόταμο με Nissan Navara

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό megalexandros » 14 Σεπ 2010, 22:16

geco έγραψε:

Όχι ! Τα έχω απωθήσει στο ... υποσυνείδητο!!!
Και δε το εχεις βαρος;;;;;;;;;
Άβαταρ μέλους
megalexandros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 22:14

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Σεπ 2010, 07:51

superspy έγραψε:
blackchris έγραψε:Γαμωτο μου ένας απο τους πιο αγαπημένους μου προορισμούς, τελείωσε για πάντα.
Με είχαν ζώσει τα φίδια όταν είχα δει εκεί μια ταμπέλα με πρόγραμμα "ανάπτυξης" της περιοχής πριμν μερικά χρόνια.
Μπράβο μαλάκες την αναπτύξατε, την κανατέ σαν τα μούτρα σας :evil:


Που χάθηκες εσυ; :lol: :lol:


Με έφαγε η οικοδομή καμάρι μου :punch: :jail: :silly: αλλά πλέον τελείωσα και δηλώνω ευθαρσώς μόνιμος κάτοικος Βαρνάβα.
Τσούζει λίγο ο λοκως μου αλλά με μερικές εκδρομούλες θα γιάνει :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Σεπ 2010, 07:55

megalexandros έγραψε:
L/R110 έγραψε:Τα κάλα νέα είναι ότι με τη κρίση δεν θα υπάρχουν λεφτά για ασφαλτόστρωση!!!
Τα κακά νέα είναι ότι η γέφυρα είναι τόνοι τσιμέντο και θα αντέξει στο χρόνο!!!
Ναι, η ασφαλτοστρωση θα αργησει, αρκετο καιρο πιστευω.
Το τμημα του ποταμου κατω απο τη γεφυρα εχει υποστει, ηδη, διαβρωση :wink: .Αν κοιταξεις προσεκτικα πιο πανω θα δεις :roll: τσιμεντενιες βασεις παλιας γεφυρας που την ....εχει παρει χρονια το ποταμι :shock:
Το κοματι του δρομου που κατεβαινε στο ποταμι εξαφανιστηκε :lol: .Ειναι ολοφανερο απο αυτο οτι το χειμωνα ειχε 3 m νερο.Η κοιτη εχει αλλαξει ροη και τεραστιοι ογκολιθοι εχουν μετακινηθει.


Ευτυχώς που οι καλοί μας οι πολιτικοί μας κατάκλεψαν και δεν έχουμε πλέον λεφτά για ασφαλτόστρωση.
Όσο για την γέφυρα γιατί να περιμένουμε την διάβρωση, εκρηκτικά δεν υπάρχουν ??? Ρε που έχω εκείνα τα 20 κιλά C4 που μου είχαν ξεμείνει από το στρατό ?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες