Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΟΜΟΡΦΑ ΟΜΟΡΦΑ

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό xontros » 03 Νοέμ 2003, 11:28

:lol: :lol: :lol:
Απλή συνονυμία...
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό xontros » 03 Νοέμ 2003, 11:46

bisba έγραψε:Την περασμένη εβδομάδα γυρνώντας από Λαμία στον Άγιο Κωνσταντίνο είδα ένα NIBA που στο πίσω τζαμί είχε κολλημένα κίτρινα γράμματα με την φράση
«I EAT VITARA FOR A BREACFAST »
και ο τύπος είχε λαστιχάκι AT , τι να του πω . και τι να πω και εγώ

Άν ποτέ πάει Μυτιλήνη, θα ήθελα να ήμουν από μια μεριά να δω την έκφραση του, όταν συναντήσει στο δρόμο τον grvit :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Περάσαμε πολύ όμορφα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 03 Νοέμ 2003, 11:56

Bravo σε όλους και όλες της παρέας. Και τονίζω το όλες γιατί οι κυρίες της παρέας τόλμησαν περάσματα που λίγες θα άντεχαν !!

Επίσης πολλές ευχαριστίες στον δάσκαλο (και πρόσφατα νικητή του trial) friar για την συμμετοχή και την διάθεση της πολεμικής του μηχανής για παιχνίδι στις λάσπες.

Αντε και για επόμενες εξορμήσεις.
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 03 Νοέμ 2003, 11:59

Καλημέρα σε όλους,
Μόλις μπόρεσα να μπω στο forum και με μεγάλη μου ευχαρίστηση βλέπω ότι περάσαμε όλοι πολύ ωραία :) :) :)
Νομίζω ότι ήταν από τις καλύτερες βόλτες που έχουμε κάνει και είμαι σίγουρος ότι θα ακολουθήσουν ωραιότερες :!: :!: :!: :!:
Συγχαρητήρια σε όλους τους Νιβάκηβες, έχουμε την πολυπληθέστερη ομάδα στο forum :P :P :P :P
Πίσω και σας φάγαμε...
Έχω έτοιμο βίντεο, επικοινωνήστε μαζί μου να κανονίσουμε διανομή.
Υ.Γ. Σπύρο, τι γίνεται με την αναβάθμιση του server δεν προλαβαίνω να γράψω ούτε ένα μήνυμα και με πετάει έξω.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό ChrisG » 03 Νοέμ 2003, 12:08

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
:lol: :lol: :lol:
Μου εχουν σπασει τα νευρα :( :( :( που δεν μπορεσα να ερθω και γω εχθες, :cry: χαιρομαι παντως που περασατε ολοι καλα. :D :D :D
Ευχομαι την επομενη φορα να τα καταφερω και εγω, ετσι ωστε να δοκιμασω και τις καινουριες αναρτησεις του μικρου :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
ChrisG
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 21 Οκτ 2003, 13:16
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Re: Περάσαμε πολύ όμορφα

Δημοσίευσηαπό tedos » 03 Νοέμ 2003, 12:34

Dr.Format έγραψε:Bravo σε όλους και όλες της παρέας. Και τονίζω το όλες γιατί οι κυρίες της παρέας τόλμησαν περάσματα που λίγες θα άντεχαν !!


.


παντα ΚΥΡΙΟΣ ο dr.format!!! πολλα μπραβο στην Μαιρη(TEDA) και την Γεωργια(TAZMANIA) :D :D παντα τετοια κοριτσια!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Arouraios » 03 Νοέμ 2003, 14:48

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Τρελένομαι όταν ακούω για βόλτες που δεν πήγα. Xontros μου νομίζω ότι πρέπει να βάλω γρήγορα τις προσθήκες και να έρθω να σε σώσω από τα Niva. Πάντως θα ανεβάσω κι εγώ φωτογραφίες από μια πρόσφατη βόλτα. Αν και σε ένα εμπόδιο τα χρειάστηκα για τα καλά (Ξέρετε τι είναι να κρατάνε το αυτοκίνητο 3 άνθρωποι για να μην ντελαπάρει).

Το γαμώτο είναι ότι εκείνη την ώρα η φωτογραφική ήταν μέσα στο αυτοκίνητο μου και δεν μπορούσα να βγάλω φώτο εγώ ο ίδιος.
Μάζευα από κάτω τις σκατ.....λες που μου είχαν φύγει :D :D
Άβαταρ μέλους
Arouraios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 01 Αύγ 2003, 12:43
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 03 Νοέμ 2003, 16:00

Arouraios έγραψε::evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Τρελένομαι όταν ακούω για βόλτες που δεν πήγα. Xontros μου νομίζω ότι πρέπει να βάλω γρήγορα τις προσθήκες και να έρθω να σε σώσω από τα Niva. Πάντως θα ανεβάσω κι εγώ φωτογραφίες από μια πρόσφατη βόλτα. Αν και σε ένα εμπόδιο τα χρειάστηκα για τα καλά (Ξέρετε τι είναι να κρατάνε το αυτοκίνητο 3 άνθρωποι για να μην ντελαπάρει).

Το γαμώτο είναι ότι εκείνη την ώρα η φωτογραφική ήταν μέσα στο αυτοκίνητο μου και δεν μπορούσα να βγάλω φώτο εγώ ο ίδιος.
Μάζευα από κάτω τις σκατ.....λες που μου είχαν φύγει :D :D

Ξέρω, μας το είπε ο Xappas περάσαμε από το ίδιο σημείο την Κυριακή μόνο που δεν είχε τόση λάσπη.
Ελάτε όλοι ρε, τα Niva δε μασάνε :roll: :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό fyz » 03 Νοέμ 2003, 16:15

xontros έγραψε:Όντως, ήταν πολύ ωραία :!: Και άμα περνάμε έτσι καλά με μια λασπολακκούβα και 2-3 ανηφορίτσες, φαντάσου τί θα γίνει το χειμώνα :!:
Και εκτός από τον χρυσό νικητή του τελευταίου trial, μην ξεχνάτε ότι είχαμε στην παρέα και τον ασημένιο, που προσπαθούσε να μάθει το Wrangler να κάνει το σκιουράκι στα πεύκα :shock: :shock:
(ή ήθελε ξύλα για το τζάκι???)
fyz και arouraios θα πρέπει να ακολουθήσουν κάποια στιγμή, γιατί αισθάνομαι περίεργα μεσα στη συμμορία των άσπρων Niva που όλο και μεγαλώνει 8)



:? :? Φιλε,Μιχαλη...Σου υποσχομαι την επομενη φορα να μη σας αφησω τοσο γρηγορα...Απλα την Κυριακη ηταν μια εκθεση,την οποια δεν μπορουσα να αποφυγω με τιποτα...Θα παρουμε το αιμα μας ομως πισω!!!Την επομενη φορα,θα κατεβασουμε,<<ενιαιο>> απο suzuki vitara,ετσι για να μη μας παιρνουν τον αερα... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
fyz
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 27 Σεπ 2003, 19:46

Δημοσίευσηαπό tedos » 03 Νοέμ 2003, 16:35

Metalaxe έγραψε:Έχω έτοιμο βίντεο, επικοινωνήστε μαζί μου να κανονίσουμε διανομή.
Υ.


αντωνη φιλε πες τι χρειαζεται για να παρουμε το βιντεο :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 03 Νοέμ 2003, 16:40

[quote="fyz

...Θα παρουμε το αιμα μας ομως πισω!!!Την επομενη φορα,θα κατεβασουμε,<<ενιαιο>> απο suzuki vitara,ετσι για να μη μας παιρνουν τον αερα... :lol: :lol: :lol:[/quote]

καλα εσεις με τα niva vitara. εγω και ο xappas που να βρουμε αλλα pajero kai terrano για ενιαιο :?: :?:
:lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 03 Νοέμ 2003, 17:46

kos4wd έγραψε:Αλήθεια.
Τα NIVA πως τα πήγαν στην εκδρομή σας?Τα κατάφεραν?Τι άλλα οχήματα υπήρχαν?


Φίλε kos4wd, τα NIVA (τρία τον αριθμό) τα πήγαν αρκετά καλά. Είχαν δύο κολλήματα (το ένα λόγο ελαστικών και το άλλο λόγο ύψους) που θα τα δεις και στις foto που σηκώθηκαν χθές στη foto gallery του site :
http://www.off-road.gr/modules.php?set_ ... php&page=2 και
http://www.off-road.gr/modules.php?set_ ... php&page=3

Το συμαντικό είναι ότι περάσαμε όλοι υπέροχα :!:

Σήμερα πιστεύω ότι θα έχω και VCD :D
Θα σας ενημερώσω άμεσα :!:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό jdelis » 03 Νοέμ 2003, 19:02

tedos@teda έγραψε:καλα εσεις με τα niva vitara. εγω και ο xappas που να βρουμε αλλα pajero kai terrano για ενιαιο

Δεν θέλουμε άλλο Pajero, ένα και καλό φτάνει! :wink:

Χωρίς πλάκα τώρα, νομίζω ότι μόνο ο gc έχει εδώ μέσα, θα τον δούμε καθόλου :?:
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό pavlox » 03 Νοέμ 2003, 22:46

Εχετε δει ανθρωπο να καμαρωνει το λασπωμενο αυτοκινητο του ?
Να παρακαλει να μην βρεξει?
Ε λοιπον για περαστε παρακαλω..χαχαχχαχαχ
Αυτη η Κυριακη μου γεμισε ξανα τις μπαταριες.....και το στομαχι...(Κρυονερι)
Ηταν ολα πολυ καλα...(τα Νιβα) :twisted: (sic)
Περασα πραγματικα πολυ ωραια, και χαρηκα για την γνωριμια και επανασυναντηση με ολους !!!!
Αντε και εις αλλα.....
Για να ακουσουμε την επομενη προταση ???

Καλα ρε Friar.....αυτος ο offroad πως τα μαθαινει ολα πριν βγαλεις ακομα τα παπουτσια σου ??? :wink:
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό xontros » 04 Νοέμ 2003, 00:20

Arouraios έγραψε: Τρελένομαι όταν ακούω για βόλτες που δεν πήγα. Xontros μου νομίζω ότι πρέπει να βάλω γρήγορα τις προσθήκες και να έρθω να σε σώσω από τα Niva.


fyz έγραψε: Φιλε,Μιχαλη...Σου υποσχομαι την επομενη φορα να μη σας αφησω τοσο γρηγορα...Απλα την Κυριακη ηταν μια εκθεση,την οποια δεν μπορουσα να αποφυγω με τιποτα...Θα παρουμε το αιμα μας ομως πισω!!!Την επομενη φορα,θα κατεβασουμε,<<ενιαιο>> απο suzuki vitara,ετσι για να μη μας παιρνουν τον αερα...

Έτσι μπράβο άδέρφια :!: :!: :!: Vitara ενωμένα, ποτέ νικημένα :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 35 επισκέπτες