Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Κατάληψη της Ζήρειας

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό tedos » 26 Νοέμ 2003, 10:45

Xappas έγραψε:Λοιπόν,

DVD-R έχουμε, αλλά επάνω στα γραφεία, που λειτουργούν έως τις 6. Επίσης μου είπαν πως χρειάζεται καμιά ώρα το καθένα να γραφτεί. Άρα και να βρισκόμασταν δεν μπορεί να γίνει έτσι.

Άρα προτείνω να περάσει ο Αντώνης εδώ σήμερα, να αφήσει το DVD, αύριο να κάνουμε τις κόπιες και να βρεθούμε κάποια στιγμή να τις μοιράσουμε.

Δισκάκια υπάρχουν μην ανησυχείτε.


:) καλο ακουγεται! Αντωνη τι λες? :)
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Stratos » 26 Νοέμ 2003, 11:42

Παιδιά έχω και εγώ DVD+R στο σπίτι όποιος θέλει να κάνω κόπιες.
Άβαταρ μέλους
Stratos
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:40

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 26 Νοέμ 2003, 12:31

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιάννη, καταλήξαμε να περάσω σήμερα το απόγευμα από τα γραφεία, να αφήσω το δισκάκι να το κάνει κόπιες και να συναντηθούμε κάποια στιγμή για διανομή και καφέ.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 26 Νοέμ 2003, 12:35

Stratos έγραψε:Παιδιά έχω και εγώ DVD+R στο σπίτι όποιος θέλει να κάνω κόπιες.

Το πρόβλημά μου Stratos δεν είναι το DVD recorder (έχω 4πλης) αλλά τα δισκάκια που δε βρίσκω εύκολα. Ευχαριστώ πάντως για την προθυμία (θα το έχουμε υπόψη).
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Stratos » 26 Νοέμ 2003, 14:11

Metalaxe έγραψε:
Stratos έγραψε:Παιδιά έχω και εγώ DVD+R στο σπίτι όποιος θέλει να κάνω κόπιες.

Το πρόβλημά μου Stratos δεν είναι το DVD recorder (έχω 4πλης) αλλά τα δισκάκια που δε βρίσκω εύκολα. Ευχαριστώ πάντως για την προθυμία (θα το έχουμε υπόψη).


Εγώ έχω 8πλής και μια 50αδα αγραφα. Όποτε θέλετε οτιδήποτε στην διαθεσή σας.
Άβαταρ μέλους
Stratos
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:40

Δημοσίευσηαπό tazmania » 26 Νοέμ 2003, 14:16

Metalaxe έγραψε:Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιάννη, καταλήξαμε να περάσω σήμερα το απόγευμα από τα γραφεία, να αφήσω το δισκάκι να το κάνει κόπιες και να συναντηθούμε κάποια στιγμή για διανομή και καφέ.


Θα μπορούσαμε να συναντηθούμε την Παρασκευή στην Αγ. Παρασκευή :?: Έχω καταλάβει ότι είναι το πιο κεντρικό σημείο που βολεύει όλους μας.

Τι λέτε :?:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 26 Νοέμ 2003, 14:25

tazmania έγραψε:
Metalaxe έγραψε:Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιάννη, καταλήξαμε να περάσω σήμερα το απόγευμα από τα γραφεία, να αφήσω το δισκάκι να το κάνει κόπιες και να συναντηθούμε κάποια στιγμή για διανομή και καφέ.


Θα μπορούσαμε να συναντηθούμε την Παρασκευή στην Αγ. Παρασκευή :?: Έχω καταλάβει ότι είναι το πιο κεντρικό σημείο που βολεύει όλους μας.

Τι λέτε :?:

Το θέμα είναι πότε θα έχει ο Γιάννης τις κόπιες.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 26 Νοέμ 2003, 14:31

Metalaxe έγραψε:
tazmania έγραψε:
Metalaxe έγραψε:Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιάννη, καταλήξαμε να περάσω σήμερα το απόγευμα από τα γραφεία, να αφήσω το δισκάκι να το κάνει κόπιες και να συναντηθούμε κάποια στιγμή για διανομή και καφέ.


Θα μπορούσαμε να συναντηθούμε την Παρασκευή στην Αγ. Παρασκευή :?: Έχω καταλάβει ότι είναι το πιο κεντρικό σημείο που βολεύει όλους μας.

Τι λέτε :?:

Το θέμα είναι πότε θα έχει ο Γιάννης τις κόπιες.


Γιάννη οργάνωσέ μας να πάμε για κανένα καφέ, γιατί χαθήκαμε :!:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό pavlox » 26 Νοέμ 2003, 15:57

tazmania έγραψε:
Metalaxe έγραψε:Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιάννη, καταλήξαμε να περάσω σήμερα το απόγευμα από τα γραφεία, να αφήσω το δισκάκι να το κάνει κόπιες και να συναντηθούμε κάποια στιγμή για διανομή και καφέ.


Θα μπορούσαμε να συναντηθούμε την Παρασκευή στην Αγ. Παρασκευή :?: Έχω καταλάβει ότι είναι το πιο κεντρικό σημείο που βολεύει όλους μας.

Τι λέτε :?:


:oops: :oops: :oops: Να το κάνουμε αυτή τη φόρα πλατεία Ν.Σμύρνης ..μηπως προλάβω και γω ??? :oops: :oops:
Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινoύσαν!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 26 Νοέμ 2003, 16:02

pavlox έγραψε:
tazmania έγραψε:
Metalaxe έγραψε:Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιάννη, καταλήξαμε να περάσω σήμερα το απόγευμα από τα γραφεία, να αφήσω το δισκάκι να το κάνει κόπιες και να συναντηθούμε κάποια στιγμή για διανομή και καφέ.


Θα μπορούσαμε να συναντηθούμε την Παρασκευή στην Αγ. Παρασκευή :?: Έχω καταλάβει ότι είναι το πιο κεντρικό σημείο που βολεύει όλους μας.

Τι λέτε :?:


:oops: :oops: :oops: Να το κάνουμε αυτή τη φόρα πλατεία Ν.Σμύρνης ..μηπως προλάβω και γω ??? :oops: :oops:



'Οπου θέτε εσείς :!: :!: Αλλά κανονίστε το γρήγορα να ξέρουμε :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 26 Νοέμ 2003, 16:14

tazmania έγραψε:
pavlox έγραψε:
tazmania έγραψε:
Metalaxe έγραψε:Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιάννη, καταλήξαμε να περάσω σήμερα το απόγευμα από τα γραφεία, να αφήσω το δισκάκι να το κάνει κόπιες και να συναντηθούμε κάποια στιγμή για διανομή και καφέ.


Θα μπορούσαμε να συναντηθούμε την Παρασκευή στην Αγ. Παρασκευή :?: Έχω καταλάβει ότι είναι το πιο κεντρικό σημείο που βολεύει όλους μας.

Τι λέτε :?:


:oops: :oops: :oops: Να το κάνουμε αυτή τη φόρα πλατεία Ν.Σμύρνης ..μηπως προλάβω και γω ??? :oops: :oops:[/quo


'Οπου θέτε εσείς :!: :!: Αλλά κανονίστε το γρήγορα να ξέρουμε :D


οπου πειτε οτι ωρα πειτε μεσα ειμαστε! ομως καλυτερα να ακουσουμε και τον metalaxe που θα εχει τα δισκακια απο τον xappas
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 26 Νοέμ 2003, 16:21

tedos@teda έγραψε:οπου πειτε οτι ωρα πειτε μεσα ειμαστε! ομως καλυτερα να ακουσουμε και τον metalaxe που θα εχει τα δισκακια απο τον xappas

Τα δισκάκια θα τα έχει ο Γιάννης, όχι εγώ. Θα του δώσω σήμερα το δικό μου να κάνει αντίγραφα αλλά δε θα κάτσω να τα πάρω γιατί έχω δουλειά και θα αργήσει όπως καταλαβαίνω.
Πάντως όσον αφορά το σημείο καλά θα είναι να βρεθούμε κάπου πιο κεντρικά (από τη Ν. Σμύρνη που προτείνει ο Παύλος) γιατί μου πέφτει πολύ μακριά.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 26 Νοέμ 2003, 20:28

Metalaxe έγραψε:
tedos@teda έγραψε:οπου πειτε οτι ωρα πειτε μεσα ειμαστε! ομως καλυτερα να ακουσουμε και τον metalaxe που θα εχει τα δισκακια απο τον xappas

Τα δισκάκια θα τα έχει ο Γιάννης, όχι εγώ. Θα του δώσω σήμερα το δικό μου να κάνει αντίγραφα αλλά δε θα κάτσω να τα πάρω γιατί έχω δουλειά και θα αργήσει όπως καταλαβαίνω.
Πάντως όσον αφορά το σημείο καλά θα είναι να βρεθούμε κάπου πιο κεντρικά (από τη Ν. Σμύρνη που προτείνει ο Παύλος) γιατί μου πέφτει πολύ μακριά.


1. Μήπως το Παγκράτι σε βολεύει καλλίτερα :?: Τον Παύλο σίγουρα τον βολεύει :!: Εάν όχι πρότεινε κάπου αλλού να κανονίσουμε :wink:

2. Σαν πολλά κράνη δεν μαζευτήκαμε εδώ μέσα :?: :wink:
Στο τέλος να δεις που θα φαμε τα ... κράνη μας :!: :!:

:D :D :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 26 Νοέμ 2003, 20:52

tazmania έγραψε:1. Μήπως το Παγκράτι σε βολεύει καλλίτερα :?: Τον Παύλο σίγουρα τον βολεύει :!: Εάν όχι πρότεινε κάπου αλλού να κανονίσουμε :wink:

2. Σαν πολλά κράνη δεν μαζευτήκαμε εδώ μέσα :?: :wink:
Στο τέλος να δεις που θα φαμε τα ... κράνη μας :!: :!:

:D :D :D

Στα Goody's της Αγ. Παρασκευής μπορείτε όλοι ? Αν όχι κανονίστε εσείς και μου λέτε. Νομίζω την προηγούμενη φορά δεν είχε πρόβλημα κανένας.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 26 Νοέμ 2003, 20:57

Metalaxe έγραψε:
tazmania έγραψε:1. Μήπως το Παγκράτι σε βολεύει καλλίτερα :?: Τον Παύλο σίγουρα τον βολεύει :!: Εάν όχι πρότεινε κάπου αλλού να κανονίσουμε :wink:

2. Σαν πολλά κράνη δεν μαζευτήκαμε εδώ μέσα :?: :wink:
Στο τέλος να δεις που θα φαμε τα ... κράνη μας :!: :!:

:D :D :D

Στα Goody's της Αγ. Παρασκευής μπορείτε όλοι ? Αν όχι κανονίστε εσείς και μου λέτε. Νομίζω την προηγούμενη φορά δεν είχε πρόβλημα κανένας.


Αντώνη, το πρόβλημα το έχει ο Παύλος που δεν προλαβαίνει να έρθει στην Αγ. Παρασκευή λόγο του μαγαζιού. Εάν αυτός πει το ΟΚ οι υπόλοιποι δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 20 επισκέπτες

cron