Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Κατάληψη της Ζήρειας

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 12:33

max έγραψε:Νέα από το μέτωπο. Για την Κυριακή και εγώ μέσα :lol: :lol: :lol: . Πάμε να λασπωθούμε (Λίγοοοοο) :roll: .

Τη ψευδώνυμο να δώσω άραγε στην γυναίκα μου? :idea: .


Max


MAXIMA?? :D :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό cripple » 18 Νοέμ 2003, 16:15

2 φορές σε μία βδομάδα, θα ήταν too much. Μόλις πλήρωσα και το πλυντήριο για τη λάσπη στο σασί! Να ευχηθώ καλό λάσπωμα και να σημειώσω ότι η διαδρομή Τρίκαλα – Φενεός – Ζαρούχλα είναι από τις ομορφότερες και προσιτότερες ( αλλά όχι πολύ εύκολες ) που μπορεί να κάνει κάτοχος τετρακίνητου στην Ελλάδα, βλέποντας 3 λίμνες, έχοντας απομακρυνθεί 2-2,5 (!) ώρες από την Αθήνα, ενώ στη διαδρομή υπάρχουν πολλές δυνατότητες για ‘νηστίσιμα’ αλλά και διαμονή.

Γιάννη πρέπει οπωσδήποτε να την καλύψεις στο περιοδικό!
cripple
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2003, 14:35

Δημοσίευσηαπό jdelis » 18 Νοέμ 2003, 17:40

cripple έγραψε:Γιάννη πρέπει οπωσδήποτε να την καλύψεις στο περιοδικό!


You mean me...? :o

Είσαι ο... :?:
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό jdelis » 18 Νοέμ 2003, 17:46

Πιθανόν να έρθουμε και εμείς οικογενειακώς με έναν φίλο με ΚΙΑ. Πόσο δύσκολη προβλέπεται; Ρωτάω γιατί θα έρθω με το RAV.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 17:48

Xappas έγραψε:Πιθανόν να έρθουμε και εμείς οικογενειακώς με έναν φίλο με ΚΙΑ. Πόσο δύσκολη προβλέπεται; Ρωτάω γιατί θα έρθω με το RAV.


μπραβο ρε γιαννη!! σωστος!!!(για την αποφα ση να ερθεις λεω) :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό cripple » 18 Νοέμ 2003, 17:59

Εστειλα pm για τις συστάσεις. Και με το RAV περνάς, αλλά πάρε κανά ιμάντα μαζί :D
cripple
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2003, 14:35

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 18:26

Ταzmania αρχισανε τα βασανα! μαζευομαστε καμποσοι φιλαρακο και πρεπει να μας οργανωσεις! διαδρομη ωρα αναχωρησης σημειο συναντησης!!! για φαγητο μην στεναχωριεσαι αφου εχουμε μαζι την αλαθητη μυτη του pavlox! :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 18 Νοέμ 2003, 18:58

cripple έγραψε:Εστειλα pm για τις συστάσεις. Και με το RAV περνάς, αλλά πάρε κανά ιμάντα μαζί :D


Έχουμε και εργάτη :!: Όχι Αλβανο, από τον άλλο :D δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα Γιάννη. :wink:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 18 Νοέμ 2003, 19:00

tedos@teda έγραψε:Ταzmania αρχισανε τα βασανα! μαζευομαστε καμποσοι φιλαρακο και πρεπει να μας οργανωσεις! διαδρομη ωρα αναχωρησης σημειο συναντησης!!! για φαγητο μην στεναχωριεσαι αφου εχουμε μαζι την αλαθητη μυτη του pavlox! :lol: :lol: :lol: :lol:


Εαν και τα οργανωτικά είναι στο αίμα σου κάτι θα κάνουμε :wink: . Θα ΄το οργανώσω και θα σας ενημερώσω σήμερα το βράδυ.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kursk » 18 Νοέμ 2003, 22:44

Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ερθουν και κατι φιλοι μου μαζι.δεν ξερω ακομα αν θα ερθουν με το vitara τους η με το δικο μου.Θα σας ενημερωσω εγκαιρως.επισης υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι απο το σαββατο ξυλοκαστρο οποτε να δωσουμε ραντεβου κυριακη πρωι καπου εκει κοντα.εχει κανεις απο τα παιδια cb στο αμαξι του?
kursk
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2003, 18:39
Τοποθεσία: athens

Διαδικαστικά - Οργανωτικά

Δημοσίευσηαπό tazmania » 19 Νοέμ 2003, 01:30

kursk έγραψε:Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ερθουν και κατι φιλοι μου μαζι.δεν ξερω ακομα αν θα ερθουν με το vitara τους η με το δικο μου.Θα σας ενημερωσω εγκαιρως.επισης υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι απο το σαββατο ξυλοκαστρο οποτε να δωσουμε ραντεβου κυριακη πρωι καπου εκει κοντα.εχει κανεις απο τα παιδια cb στο αμαξι του?


Αισίως έχουμε μαζευτεί 7 αυτοκίνητα τα οποία πιθανών να γίνουν 8 :!:

έχουμε και ξανάλεμε :arrow:

Tazmania
Tedos@Teda
Pavlox
kursk X 2 :?:
Max
Xappas X 2

Ας περάσουμε στα διαδικαστικά, Ξεκινάμε το πρωί της Κυριακής από Αθήνα. Θα συναντηθούμε στο Δαφνί (Απ' έξω που λέει και ο superspy :!: ), στο άνοιγμα μετά το περίπτερο. Καλό θα ήταν να αναχωρήσουμε από εκεί το αργότερο στις 08:00, άρα ώρα συνάντησης 07:30. ( όποιος καθυστερήσει κατά τις 08:00, το πατάει λίγο παραπάνω και μας προλαβαίνει στην Εθνική) Κατά τις 09:30 περνάμε από Ξυλόκαστρο, όπου και παίρνουμε τον kursk και τον φίλο του (εάν διανυκτερεύσει εκεί και δεν είναι μαζί μας από το Δαφνί) και συνεχίζουμε προς Άνω Τρίκαλα. Από εκεί και μετά ξεκινάει το χώμα και κατευθυνόμαστε προς το οροπέδιο της Ζήρειας, όπου και ξεκινάμε το παιχνίδι :wink: :D :D Συνεχίζουμε με μικτή διαδρομή προς τον Φενεό και μετά προς Ζαρούχλα, όπου και θα φαμε, μάλλον. Από εκεί κατεβαίνουμε Ακράτα μπαίνουμε Εθνική και επιστρέφουμε Αθήνα.

Υ.Γ.1. Επειδή θα είμαστε πολλά άτομα, θα ήταν καλλίτερο να επικοινωνήσουμε με κάποια ταβέρνα στην Ζαρούχλα να μας περιμένουν, για το λόγο αυτό πείτε ο καθένας πόσα άτομα θα είναι για να το κανονίσουμε. εάν πάλι κάποιος ξέρει κάπου αλλού που θα μπορούσαμε να φαμε, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Υ.Γ.2. Ενστάσεις όσον αφορά το πρόγραμμα και τις διαδρομές γίνονται δεκτές και συζητιούνται.

Υ.Γ.3. Καλό θα ήταν όσοι από τους συμμετέχοντες μπορούν αν έρθουν την Πέμπτη από το περιοδικό να τα πούμε και από κοντά.

Άντε βρε, καλά να περάσουμε :D :D :D

Δύο foto από παλιότερη επίσκεψη στην περιοχή με τον προκάτοχο του Tazmania :arrow:

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 19 Νοέμ 2003, 08:51

Γιωργο μια χαρα οργανωμενα τα βλεπω! ευγε!!!
βεβαια δεν εχω δει ακομη συμμετοχες απο dista metalaxe dr.format :( :(
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό jdelis » 19 Νοέμ 2003, 09:01

tazmania έγραψε:
cripple έγραψε:Εστειλα pm για τις συστάσεις. Και με το RAV περνάς, αλλά πάρε κανά ιμάντα μαζί :D


Έχουμε και εργάτη :!: Όχι Αλβανο, από τον άλλο :D δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα Γιάννη. :wink:


Είπα να πάρω το RAV αυτή τη φορά γιατί με το Pajero κομπλεξάρονται τα NIVA...! :P
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 19 Νοέμ 2003, 09:06

Xappas έγραψε:[="



Είπα να πάρω το RAV αυτή τη φορά γιατί με το Pajero κομπλεξάρονται τα NIVA...! :P


ΜΗ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ! ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΜΕ!!! ΘΑ ΜΑΣ ΡΙΞΟΥΝ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΡΕΜΑΤΙΑ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Re: Διαδικαστικά - Οργανωτικά

Δημοσίευσηαπό jdelis » 19 Νοέμ 2003, 09:09

kursk έγραψε:εχει κανεις απο τα παιδια cb στο αμαξι του?


CB έχουμε σίγουρα εγώ, ο tedos (για την teda δεν ξέρω :) ) και ο Tazmania.

tazmania έγραψε:Υ.Γ.2. Ενστάσεις όσον αφορά το πρόγραμμα και τις διαδρομές γίνονται δεκτές και συζητιούνται.


Μήπως η ώρα είναι λίγο νωρίς...;
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες