Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Τι γίνεται με το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Enduro????

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Re: Lycra

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 22 Νοέμ 2006, 17:44

pino έγραψε:
THANOS_KTM έγραψε:Καμμιά πρόταση για καλύτερες μέρες θα κάνετε?
Το τι έγινε στο παρελθόν δεν αλλάζει και δεν μας πολυενδιαφέρει να πώ την αλήθεια.!!
Κάτι για το μέλλον υπάρχει?
Αλλιώς.... πάρτε ένα τηλ ο ένας τον άλλον να λύσετε τις διαφορές που έχετε 15 χρόνια τώρα.!!


Εγώ πάντως δηλώνω λάτρης των Ιστορικών ντοκυμαντέρ.
Μου αρέσει να τους παρακολουθώ. Ξέρουν να γράφουν, λένε χοντράδες με τρόπο, γνωρίζονται αρκετά μεταξύ τους και έχουν χιούμορ.
Άσε που μιλάνε για το αγαπημένο μου θέμα.
ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!


Nαι ΟΚ...ωραία τα Ιστορικά αλλά όταν πέφτουν στην μέση "όροι" (Σέρβοι,Τσετσένοι,ΕΘΕΑΜ, ΜΟΤΟΕ, ΜΟΕ, ΕΛΜΟΠ..κτλ) που δεν τους ξέρουμε, γιατί τότε κυκλοφορούσαμε με τα ποδήλατα (χωρίς ξυρισμένα πόδια....όπως και τώρα άλλωστε :D )είναι........"κάπως" η παρακολούθηση του ντοκυμαντέρ. :wink:
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Re: Lycra

Δημοσίευσηαπό geco » 22 Νοέμ 2006, 17:44

mavrofidi έγραψε:
ρε συ, η κατασταση σου τρομερη. γραψε και μερικα ακομη και θα τα βγαλουμε σε βιβλιο. ξερεις, καπως ετσι ξεκινησε και ο Καβαφης....
επισης καλο ειναι να ασχοληθεις και με τον κινηματογραφο. θα εχεις επιτυχια. προτεινω να γυρισεις την ταινια "τι εκανες στον πολεμο πατερα?".
θα εχουμε σκηνες απο ΕΛΜΟΠ στο εξοχικο της Γλυφαδας, μετα σκηνες κατασκοπειας στην Καλιρροης (εκει στο υπογειο) και τελος σκηνες αυτοθυσιας απο την συμμετοχη σου σε εναλλακτικους αγωνες....
τωρα για χρηματοδοτηση κατι θα βρουμε: camel ή marlboro, ΕΘΕΑΜ, ΜΟΤΟΕ, ΜΟΕ ή μπορει να πετυχουμε και τον Σερβο πουθενα....


Μαυροθόδωρε σε ευχαριστώ γιά τα καλά σου λόγια !

Σε Καβάφη δεν θα πάρω γιατί είχε ... περίεργα γούστα ! Θα προτιμούσα κάτι σε Παλαμά, ας πούμε !

Για την ταινία δεν ξέρω ακόμη γιατί ο ... "Άγνωστος πόλεμος" που περιγράφεις δεν βλέπω να κάνει πάνω από 50-100 εισητήρια και θα με σκοτώσει ο παραγωγός !

Σκηνοθεσία πάντως θα είναι του TAGRE !!!

Έχεις , by the way, καμμιά άκρη στο Ελληνικό Κέντρο Κινηματογράφου ;
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Φιλότεχνοι ...

Δημοσίευσηαπό geco » 22 Νοέμ 2006, 17:53

THANOS_KTM έγραψε:
Nαι ΟΚ...ωραία τα Ιστορικά αλλά όταν πέφτουν στην μέση "όροι" (Σέρβοι,Τσετσένοι,ΕΘΕΑΜ, ΜΟΤΟΕ, ΜΟΕ, ΕΛΜΟΠ..κτλ) που δεν τους ξέρουμε, γιατί τότε κυκλοφορούσαμε με τα ποδήλατα (χωρίς ξυρισμένα πόδια....όπως και τώρα άλλωστε :D )είναι........"κάπως" η παρακολούθηση του ντοκυμαντέρ. :wink:




Μην σκας βρε Θάνο ! Η ταινία θα έχει ... υπότιτλους !!!

Γιατί, στον ΣΚΑΪ είναι καλύτερα, που τα μεταγλωτίζουνε όλα ;
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Φιλότεχνοι ...

Δημοσίευσηαπό ayrton » 22 Νοέμ 2006, 18:21

Η ενότητα θα μπορούσε εύκολα να μετονομαστεί σε " Η Νεώτερη ιστορία του ελληνικού εντούρο" σε τεύχη.
Μια χαρα την βρίσκω.
...και τσαμπα μάλιστα. Δεν χρειαζεται να πάρεις την εφημερίδα για πάρεις δωρο το CD.
Αμολάει χοντράδες ο Φιδις και μας αναλύουν τα γεγονότα αυτοί που πρέπει με τον δικό τους γλαφυρό τρόπο.
Εμέις από την άλλη έχουμε κάνει ήδη τις επίλογές μας και εκτιμάμε ....αυτούς ,τους άλλους δηλαδή αφού είναι η παρέα μας.
Εξάλλου πάντα και παντού υπήρχαν ..γραφικοί.
Δεν μας χαλάνε, τους χτυπάς απάλά στην πλάτη και χαμογελάς με νόημα όπου τους συναντήσεις.
Ακόμα και σε φόρουμ.
Αντε κυριε Φίδι μας, πέστε μας κι άλλα, τί έγινε σας σώθηκε το δηλητήριο κάτω από τη γλώσσα??
Δώστε πράμα στο κοινό.
Άβαταρ μέλους
ayrton
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: 15 Ιαν 2004, 20:49
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 22 Νοέμ 2006, 18:54

doc έγραψε:Πριν ξεκινήσουμε - φτάνοντας στο παρόν των σημερινών αγώνων εξήγησέ μου γιατί αυτή η μαυρίλα όταν οι license έχουν πενταπλασιαστεί, οι μοτοσυκλέτες στο βουνό δεκαπλασιαστεί, τα μαγαζιά επίσης, οι χορηγίες επίσης.
Κάποτε, υπήρχαν 5 αγώνες Πρωταθλήματος enduro που ΝΑΙ μάζευαν 100+ συμμετοχές...
Τώρα υπάρχουν 10 αγώνες Πρωταθλήματος enduro ΕΛΠΑ, 10 αγώνες Πρωταθλήματος scramble ΕΛΠΑ, 6 αγώνες Πρωταθλήματος enduro MOTOE, 5 αγώνες Πρωταθλήματος enduro OME, 10 αγώνες φιλικοί enduro,αγώνες Trail Ride κτλ για να μην επεκταθώ στα ΜΧ. Που το κακό?
Περισσότερες επιλογές = περισσότεροι αγώνες = λιγότερες συμμετοχές ανά αγώνα. Απλά μαθηματικά.
Όσο για την ποιότητα των αγώνων, να είσαι σίγουρος ότι έχει ανέβει πολύ. Μην τα μαυρίζουμε όλα.

Σαφώς και συμπεριλαμβάνω και τον εαυτό μου σε αυτούς ΚΑΙ τους μεν ΚΑΙ τους δε... Υπάρχει αντίρρηση? Ξεκίνησα ερασιτέχνης, πέρασα και από τον πρωταθλητισμό, και επιστρέφω στην ερασιτεχνική μου ενασχόληση - ως αγωνιζόμενος πάντα μιλάω. Που το κακό?

Οι ευαγγελικές ρήσεις ισχύουν... Κακό είναι κι αυτό?

Η ποιότητα του πρωταθλήματος είναι αυτή που μας αξίζει. Καλή, αν και θα μπορούσε να είναι καλύτερη. Αυτήν έχει η Ελλάδα μας, για αυτή παλεύουμε, αυτή υπερασπιζόμαστε και αυτή προσπαθούμε να βελτιώσουμε. Τουλάχιστον προσπαθούμε! Χαλάλι μας λοιπόν και υπερηφανευόμαστε.

Οι αγώνες δεν ξεκίνησαν από την ανάγκη κάποιων να κονομήσουν, αλλά από την ανάγκη κάποιων από αυτούς που τρωγόντουσαν στις μεταξύ τους βόλτες, να διακριθούν. Όσο υπάρχει σπορ που παίζει ρόλο η ταχύτητα θα υπάρχουν αγώνες. Είτε αυτοσχέδιοι είτε οργανωμένοι. Η κονόμα είναι έτερον εκάτερον.
Ούτε το ένα πάντως, ούτε το άλλο είναι κακό.
Για να σε διαψεύσω πάντως, έχω διοργανώσει πολλούς αγώνες χωρίς συμμετοχή, με πολύ προσωπικό χρόνο κόστος, με πολλές μηχανολογικές ζημιές. Το να είσαι όμως ερασιτέχνης "αιμοδότης" σε κάτι που αγαπάς δεν μπορεί να συνεχίζεται επ' άπειρον. Από την στιγμή που επέλεξα να κάνω κάτι επαγγελματικά, ως οργανωτής αγώνων, ευελπιστώ να κερδίζω από αυτό που κάνω, και για να το πετύχω πρέπει να το κάνω σωστά. Δεν "κονόμησα" (μάλλον μέσα είμαι) εις βάρος κανενός, πόσο μάλλον δικό σου.

Όσο για τα αποτελέσματα του ISDE. Σε πληροφορώ ότι ως ελληνική αποστολή, ήταν η πιο επιτυχημένη που υπήρχε, τερματίσαμε 18 ανάμεσα σε 22 εθνικές ομάδες που συμμετείχαν. Ήταν το καλύτερο μέχρι σήμερα αποτέλεσμα, που ευελπιστούμε του χρόνου να γίνει ακόμη καλύτερο.
Ο κάθε Έλληνας που αγωνίστηκε στο φετεινό ISDE πάλεψε σκληρά, μάτωσε, αρρώστησε, και το πλήρωσε ακριβά. ΝΑΙ, είμαστε υπερήφανοι, αφού Η ομάδα της Βενεζουέλας, της Αγγλίας και της Ιρλανδίας που μας πέρασαν, μιλούσαν για μας με τα καλύτερα λόγια, όταν τους ξεκολλούσαμε από τα λασπωμένα τεράστια λούκια την τραγική 5η μέρα...
Και μάθε -που το ξέρεις δηλαδή- φίλε Καραντία, ότι τα αποτελέσματα της πρώτης μέρας σε ένα ISDE δεν παίζολυν καμία σημασία, όταν μάλιστα έχει πέσει ρητά η εντολή "σιγά στις ειδικές - πάμε για τον τερματισμός και ΜΟΝΟ".


Α! Και μην ξεχάσω να ευχαριστήσω τους "Αρχοντες του Σπορ" που για 4η συνεχή χρονιά δίνουν 30.000 € για να πάει μια εθνική αποστολή εκτός συνόρων, ξυπνώντας από τον λήθαργο που είχαν πέσει μετά από πολλά "τσιγγλίσματα" και παρυτρύνσεις κάποιων "παρατρεχάμενών" της όπως η αφεντιά μου...


φιλε Δημητρη,
για τα περισσοτερα που προαναφερεις δεν μπορω να γραψω τιποτε πλεον, μετα την πρωινη μας τηλεφωνικη επικοινωνια.
αφου απο οτι λες δεν πρεπει να μιλαμε για αθλητες-μοτοσυκλετιστες και γενικοτερα για αθλητικη υποσταση στο χωρο, με εχεις καλυψει πληρως.
ετσι οπως θετεις το θεμα εχεις απολυτο δικιο. στο εντουρο (και γενικοτερα στην μοτοσυκλεττα) υπαρχουν καποιοι αναβατες που θελουν να περασουν καλα και καποιοι επαγγελματιες-οργανωτες που τους δινουν διεξοδο σ' αυτη τους την επιθυμια. και βεβαια αυτη η "παροχη υπηρεσιων" πρεπει να πληρωνεται. συμφωνουμε απολυτα. μετα απο αυτη την παραδοχη δεν μπορω να γραψω τιποτε...
μπορω να εχω ομως αποψη για την καταρτιση και την αποστολη της Εθνικης στο ISDE. οχι για τιποτε αλλο, αλλα γιατι κατεβηκε σαν Εθνικη Ελλαδος και οχι σαν Ομαδα της ΕΘΕΑΜ.
απο οτι λες ο "καλος πατερουλης" χρηματοδοτησε την ομαδα με 30,000 ευρα. αυτο σημαινει οτι θα μπορουσε ο καθε αξιολογος αναβατης (τερμα το αθλητης πλεον...) να συμμετασχει, αφου τα εξοδα του θα ειχαν καλυφθει.
εγιναν καποιοι αγωνες επιλογης ή καταταξης γι αυτο?
πως αποφασιστηκε η συμμετοχη σας?
προσεχε, αυτο δεν εχει να κανει με το αποτελεσμα της προσπαθειας, που απο καθε πλευρα ειναι αξιεπαινη.
τελος, θα πρεπει να αναφερθω στην οργανωση και της FIM αφου ακομη και σημερα στο επισημο site του ISDE δεν υπαρχουν τα αποτελεσματα των 2 τελευταιων ημερων. ο "επαγγελματισμος" δεν ειναι μονο ελληνικο φαινομενο.
ευχαριστω για την υπομονη σας,
ο Μαυροθόδωρος (το ξαναλεω: οχι ο Ασπροθόδωρος)

ΥΓ απο το Μειζον Ελληνικο Λεξικο Τεγοπουλου-Φυτρακη μια μικρη αναφορα για να μιλαμε την ιδια γλωσσα:
αθλητης: αυτος που μετεχει σε αθλητικους αγωνες, αγωνιζομενος για επαθλο, αγωνιστης και μαχητης.
ερασιτεχνης: ο ασχολουμενος με τεχνη ή επιστημη παρεργα, οχι επαγγελματικα ή συστηματικα.
χομπυ: ευχαριστη ερασιτεχνικη απασχοληση.
επαγγελμα: η μονιμη εργασια προς βιοπορισμο.
επαγγελματιας: αυτος που ασκει επαγγελμα.
επαγγελομαι: ασκω επαγγελμα, καμωνομαι οτι ειμαι κατι που δεν ειμαι._
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό Berg » 22 Νοέμ 2006, 21:43

Με κουράσατε με τα γραφόμενα. Παρατάω το πληκτρολόγιο και ετοιμάζω το Husaberg για την Πάτρα. :P :P :P :P
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό doc » 23 Νοέμ 2006, 00:09

mavrofidi έγραψε:...αλλα γιατι κατεβηκε σαν Εθνικη Ελλαδος και οχι σαν Ομαδα της ΕΘΕΑΜ.
απο οτι λες ο "καλος πατερουλης" χρηματοδοτησε την ομαδα με 30,000 ευρα. αυτο σημαινει οτι θα μπορουσε ο καθε αξιολογος αναβατης (τερμα το αθλητης πλεον...) να συμμετασχει, αφου τα εξοδα του θα ειχαν καλυφθει.
εγιναν καποιοι αγωνες επιλογης ή καταταξης γι αυτο?
πως αποφασιστηκε η συμμετοχη σας?


Είδες που δεν τα ξέρεις λοιπόν? Και έχεις πολλά κενά!

Παρόλα αυτά τα λεφτά, που κάλυπταν το 60% του κόστους του κάθε αναβάτη, ΔΕΝ υπήρχαν αναβάτες να καλύψουν τις 6 θέσεις για έναν χρονοβόρο και δαπανηρό αγώνα στην Νέα Ζηλανδία!

Κι εγώ λοιπόν -για να ξέρεις- μπήκα για να συμπληρώσει η εξάδα!
Αν υπήρχαν περισσότεροι επιλαχόντες, σαφώς και υπήρχαν κριτήρια.
Αν θες να τα μάθεις πολύ ευχαρίστως.
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 24 Νοέμ 2006, 12:26

doc έγραψε:Είδες που δεν τα ξέρεις λοιπόν? Και έχεις πολλά κενά!

Παρόλα αυτά τα λεφτά, που κάλυπταν το 60% του κόστους του κάθε αναβάτη, ΔΕΝ υπήρχαν αναβάτες να καλύψουν τις 6 θέσεις για έναν χρονοβόρο και δαπανηρό αγώνα στην Νέα Ζηλανδία!

Κι εγώ λοιπόν -για να ξέρεις- μπήκα για να συμπληρώσει η εξάδα!
Αν υπήρχαν περισσότεροι επιλαχόντες, σαφώς και υπήρχαν κριτήρια.
Αν θες να τα μάθεις πολύ ευχαρίστως.


ας δωσω κι εγω επιλεκτικα την απαντηση μου, οπως κι εσυ...
1. πολλα κενα μπορει να εχω, αλλα εχω και μικρες τσεπες...
2. χρειαζονται πολλα για να εχεις μια αξιοπρεπη παρουσια σαν Ελλαδα στο διεθνη χωρο, το να δουλεις σαν μια κλειστη παρεα και με υποκειμενικα κριτηρια δεν προαγει το σπορ, ουτε αναδεικνυει την προσπαθεια αυτων που συμμετεχουν σ' αυτη.
3. τοσο ακριβο ηταν αυτο το isde που δεν φτανανε τα 5.000 ευρα για τον καθενα? σκεψου ποσο θα βαλει η ΕΘΕΑ τις συμμετοχες το 2007.

και μια παρατηρηση:
μιλησα πριν λιγες μερες για αυλη και καποιοι παρεξηγηθηκαν.
σωστα, εδω προκειται περι στρουγγας. ηρθε ο τσοπανος και μαζευτηκανε τα προβατα. μηδενικη συμμετοχη (περιμενα πανω απο 24 ωρες για να το διαπιστωσω).
ok, τελος του thread, να το θαψουμε να μην το δουνε και τιποτε "απο τους αλλους".
ευχαριστω για την εμπειρια που μου δωσατε, να γνωρισω και καποιους αξιολογους κυριους, εστω και διαδικτυακα. Ξερετε, τον κυριο που εγινε μηχανολογος γιατι γουσταρε τορναδορους, τον αλλο που εγινε καπετανιος γιατι καλοβλεπε το καταρτι και τελος καποια μεγαλα ποιητικα ταλεντα...
καληνυχτα σας και
ελπιζω οχι στο επανειδειν....
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό drMel » 24 Νοέμ 2006, 12:50

mavrofidi έγραψε:
doc έγραψε:Είδες που δεν τα ξέρεις λοιπόν? Και έχεις πολλά κενά!

Παρόλα αυτά τα λεφτά, που κάλυπταν το 60% του κόστους του κάθε αναβάτη, ΔΕΝ υπήρχαν αναβάτες να καλύψουν τις 6 θέσεις για έναν χρονοβόρο και δαπανηρό αγώνα στην Νέα Ζηλανδία!

Κι εγώ λοιπόν -για να ξέρεις- μπήκα για να συμπληρώσει η εξάδα!
Αν υπήρχαν περισσότεροι επιλαχόντες, σαφώς και υπήρχαν κριτήρια.
Αν θες να τα μάθεις πολύ ευχαρίστως.


ας δωσω κι εγω επιλεκτικα την απαντηση μου, οπως κι εσυ...
1. πολλα κενα μπορει να εχω, αλλα εχω και μικρες τσεπες...
2. χρειαζονται πολλα για να εχεις μια αξιοπρεπη παρουσια σαν Ελλαδα στο διεθνη χωρο, το να δουλεις σαν μια κλειστη παρεα και με υποκειμενικα κριτηρια δεν προαγει το σπορ, ουτε αναδεικνυει την προσπαθεια αυτων που συμμετεχουν σ' αυτη.
3. τοσο ακριβο ηταν αυτο το isde που δεν φτανανε τα 5.000 ευρα για τον καθενα? σκεψου ποσο θα βαλει η ΕΘΕΑ τις συμμετοχες το 2007.

και μια παρατηρηση:
μιλησα πριν λιγες μερες για αυλη και καποιοι παρεξηγηθηκαν.
σωστα, εδω προκειται περι στρουγγας. ηρθε ο τσοπανος και μαζευτηκανε τα προβατα. μηδενικη συμμετοχη (περιμενα πανω απο 24 ωρες για να το διαπιστωσω).
ok, τελος του thread, να το θαψουμε να μην το δουνε και τιποτε "απο τους αλλους".
ευχαριστω για την εμπειρια που μου δωσατε, να γνωρισω και καποιους αξιολογους κυριους, εστω και διαδικτυακα. Ξερετε, τον κυριο που εγινε μηχανολογος γιατι γουσταρε τορναδορους, τον αλλο που εγινε καπετανιος γιατι καλοβλεπε το καταρτι και τελος καποια μεγαλα ποιητικα ταλεντα...
καληνυχτα σας και
ελπιζω οχι στο επανειδειν....


Αγαπητέ Κε Καραντία

Τα περί αυλής και στρούγγας όπως καταλαβαίνετε δεν μας αφορούν, ανήκουν προφανώς στο λεξιλογιό σας προερχόμενα απο το συνάφι σας.
Ο Doc ήταν ο καθ΄ύλην αρμόδιος να σας απαντήσει γιατί αυτός δέχτηκε την επίθεση σας και ήταν ο μόνος που μπορούσε να σας απαντήσει και όπως έπρεπε.
Τέλος ξέρετε τον κύριο που μπήκε σε ένα forum γιατί γούσταρε μοτοσυκλετιστές??
drMel
 

mavrofidi τους έφαγε(ς)...

Δημοσίευσηαπό ekarpod » 24 Νοέμ 2006, 16:06

Άβαταρ μέλους
ekarpod
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 14 Απρ 2006, 14:12
Τοποθεσία: Λαγονήσι, Αττική

Re: mavrofidi τους έφαγε(ς)...

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 24 Νοέμ 2006, 18:02

ekarpod έγραψε:http://www.endurο.gr/index.cfm?Action=Details&cat01=1&CPid=1348


Μανωλη παληκαρι μου,
εσυ εισαι?

long live Mac
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 24 Νοέμ 2006, 19:06

drMel έγραψε:Τέλος ξέρετε τον κύριο που μπήκε σε ένα forum γιατί γούσταρε μοτοσυκλετιστές??



ρε δοκτωρα, τον δικο σου κ*λ* επιασα κατα λαθος?
sorry.

(ειπα να μην ξαναγραψω, αλλα τι να κανω, ξυνεστε στη γκλιτσα του τσοπανη....)
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό drMel » 24 Νοέμ 2006, 19:17

Τελευταία προσπάθεια.
Για λόγους ευθιξίας και επειδή δεν μου επιτρέπει και η αγωγή μου να σας απαντήσω καταλλήλως, σας παρακαλώ για τελευταία φορά να σταματήσετε να προκαλείτε.
Αν συνεχίσετε σε αυτό το ύφος, θα έχουμε να λέμε.

Φιλικά, για τελευταία φορά

Μελέτης Σταμάτης
drMel
 

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 24 Νοέμ 2006, 20:05

drMel έγραψε:Τελευταία προσπάθεια.
Για λόγους ευθιξίας και επειδή δεν μου επιτρέπει και η αγωγή μου να σας απαντήσω καταλλήλως, σας παρακαλώ για τελευταία φορά να σταματήσετε να προκαλείτε.
Αν συνεχίσετε σε αυτό το ύφος, θα έχουμε να λέμε.
Φιλικά, για τελευταία φορά
Μελέτης Σταμάτης


φιλε Μελετη,
συγχωρεσε με για την προηγουμενη απαντηση, αλλα εσυ με προκαλεσες.
σας εχω ξαναγραψει οτι αν θελετε χαβαλε θα τον εχετε.
το "θα εχουμε να λεμε", αν με αφορα μπορεις να το συνεχισεις, αλλα μαλλον δεν ειναι αυτος ο σκοπος του φορουμ.
θελεις καλυτερα να κουβεντιασουμε γι αυτο: http://www.endurο.gr/index.cfm?Action=D ... &CPid=1348
παντα φιλικα,
ο γνωστος Μαυροθοδωρος (ο εγκαθετος του Κοντου !!!!!!! :roll: )
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό superspy » 24 Νοέμ 2006, 21:09

Κυριε Καραντία, φροντίστε σας παρακαλώ – μια και αποφασίσατε να κάνετε απευθείας αναφορές- να συμμαζέψετε λίγο το λόγο σας.

Δοκιμάστε να εκφραστείτε λίγο πιο κόσμια και ίσως κάποιος να ασχοληθεί με το θέμα. Σίγουρα με τον τρόπο σας – ο οποίος στερείται σοβαρότητας - δεν νομίζω να περιμένετε και απάντηση;
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης