Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΜΕΤΑ... 3o ENDURO SPRINT ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ Α.Ο.Δ.Π

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό karka » 20 Ιούλ 2006, 01:34

.....................................................................................!!!
Άβαταρ μέλους
karka
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 19:52

Δημοσίευσηαπό karka » 20 Ιούλ 2006, 01:52

www.aodp.gr
εντυπωσεις, φοτο, αποτελεσματα.
Άβαταρ μέλους
karka
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 19:52

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 20 Ιούλ 2006, 12:06

Επειδή βλέπω οτι η "φωτιά" τρεμοπαίζει, να ριξω λίγο λαδάκι????
Είμαι έτοιμος !!!! Σας παρακαλώ να πει κάποιος κάτι και θα αρχίσω τα πυροτεχνίματα .....

S.O.S. - ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΝΑΥΛΕΞΗΣ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1124
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ !

Δημοσίευσηαπό geco » 20 Ιούλ 2006, 13:10

Επειδή κρατιέμαι ακούγοντας όλα τα ... απίστευτα και επειδή κάποιοι μπέρδεψαν τις βούρτσες με τις π.....ς θα μιλήσω και εγώ !!!

Δεν αντέχω τις δικαιολογίες και τα μα, μου, σου, του !!!

Κύριοι (quadmaniac και συνοδηπόροι) είσαστε επιοικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !!!

Το ωραίο είναι ότι δεν κάνετε πίσω με σεμνότητα, να ακούσετε το κράξιμο που σας αξίζει και να φύγετε με την ουρά στα σκέλια αλλά συνεχίζετε να δικαιολογείτε τα αδικαιολόγητα !!!

Ο Doc έχει ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ !!!

Όχι, δεν είναι ο καλύτερος φίλος μου ! Διαφωνούμε σε πολλά ! Αλλά είναι άνθρωπος που ΞΕΡΕΙ από αγώνες ! Έχει λυώσει το κορμί του σ' αυτούς και η στάση του είναι αυτή που πρέπει απεναντί σας !!!

Ο Μιχάλης είναι σωστός !
Πηγαίνει και τρέχει όπου γουστάρει, με επιτυχία ή όχι, χωρίς να κλαίει ή να δικαιολογείται άν κάτι του πάει στραβά !

Το να είσαι αγωνιζόμενος προϋποθέτει μιά συγκεκριμένη στάση ζωής και κάποια ωριμότητα ! Κάποιοι τα διαθέτουν, κάποιοι άλλοι τα αποκτούν στην πορεία και μερικοί απλά δεν κάνουν γιά αυτό !

Διαλέξτε !!!
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1524
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Re: ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ !

Δημοσίευσηαπό GINO » 20 Ιούλ 2006, 14:26

geco έγραψε:Επειδή κρατιέμαι ακούγοντας όλα τα ... απίστευτα και επειδή κάποιοι μπέρδεψαν τις βούρτσες με τις π.....ς θα μιλήσω και εγώ !!!

Δεν αντέχω τις δικαιολογίες και τα μα, μου, σου, του !!!

Κύριοι (quadmaniac και συνοδηπόροι) είσαστε επιοικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !!!

Το ωραίο είναι ότι δεν κάνετε πίσω με σεμνότητα, να ακούσετε το κράξιμο που σας αξίζει και να φύγετε με την ουρά στα σκέλια αλλά συνεχίζετε να δικαιολογείτε τα αδικαιολόγητα !!!

Ο Doc έχει ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ !!!

Όχι, δεν είναι ο καλύτερος φίλος μου ! Διαφωνούμε σε πολλά ! Αλλά είναι άνθρωπος που ΞΕΡΕΙ από αγώνες ! Έχει λυώσει το κορμί του σ' αυτούς και η στάση του είναι αυτή που πρέπει απεναντί σας !!!

Ο Μιχάλης είναι σωστός !
Πηγαίνει και τρέχει όπου γουστάρει, με επιτυχία ή όχι, χωρίς να κλαίει ή να δικαιολογείται άν κάτι του πάει στραβά !

Το να είσαι αγωνιζόμενος προϋποθέτει μιά συγκεκριμένη στάση ζωής και κάποια ωριμότητα ! Κάποιοι τα διαθέτουν, κάποιοι άλλοι τα αποκτούν στην πορεία και μερικοί απλά δεν κάνουν γιά αυτό !

Διαλέξτε !!!
Μεγαλε νομιζω πως σωστα δεν μιλουσες τοσες μερες, γιατι τωρα που μιλησες τα εκανες μην πω πως, :shock: :shock: :shock: γραψε κανα ποιηματακι καλλυτερα!!! :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
GINO
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2006, 14:21
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΙΟΝΙΑ

Re: ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ !

Δημοσίευσηαπό ktmakis » 20 Ιούλ 2006, 14:47

Χαλαρά ρε παιδιά μιλάμε για κάτι που όλοι (θέλω να πιστεύω) αγαπάμε. Σίγουρα κάποιος έχει δίκιο και οι απόψεις διίστανται. Μην τα παίρνετε όλα τοις μετρητοίς και το μέλλον θα δείξει ξεκάθαρα ποιός εχει μπερδέψει τι με τι.
Μόνο με ένα αγώνα που δεν ταίριαξε με τις προσδοκίες κάποιων δεν μπορεί να βγεί άκρη. Στους επόμενους θα δείξει.
Πληρώνουμε με λεφτά και χρόνο κάτι για να ξεπύξουμε από τη μαλακίες της ζωής μας και να ψυχαγωγηθούμε. Αμα είναι να σπαμε τα νεύρα μας καλύτερα να το ρίξουμε στο τάβλι.
Εικόνα
Δίχρονο μέλος :dancing:
Άβαταρ μέλους
ktmakis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 968
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 14:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Μελίσσια

Re: ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ !

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 20 Ιούλ 2006, 15:02

GINO έγραψε:
geco έγραψε:Επειδή κρατιέμαι ακούγοντας όλα τα ... απίστευτα και επειδή κάποιοι μπέρδεψαν τις βούρτσες με τις π.....ς θα μιλήσω και εγώ !!!

Δεν αντέχω τις δικαιολογίες και τα μα, μου, σου, του !!!

Κύριοι (quadmaniac και συνοδηπόροι) είσαστε επιοικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !!!

Το ωραίο είναι ότι δεν κάνετε πίσω με σεμνότητα, να ακούσετε το κράξιμο που σας αξίζει και να φύγετε με την ουρά στα σκέλια αλλά συνεχίζετε να δικαιολογείτε τα αδικαιολόγητα !!!

Ο Doc έχει ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ !!!

Όχι, δεν είναι ο καλύτερος φίλος μου ! Διαφωνούμε σε πολλά ! Αλλά είναι άνθρωπος που ΞΕΡΕΙ από αγώνες ! Έχει λυώσει το κορμί του σ' αυτούς και η στάση του είναι αυτή που πρέπει απεναντί σας !!!

Ο Μιχάλης είναι σωστός !
Πηγαίνει και τρέχει όπου γουστάρει, με επιτυχία ή όχι, χωρίς να κλαίει ή να δικαιολογείται άν κάτι του πάει στραβά !

Το να είσαι αγωνιζόμενος προϋποθέτει μιά συγκεκριμένη στάση ζωής και κάποια ωριμότητα ! Κάποιοι τα διαθέτουν, κάποιοι άλλοι τα αποκτούν στην πορεία και μερικοί απλά δεν κάνουν γιά αυτό !

Διαλέξτε !!!
Μεγαλε νομιζω πως σωστα δεν μιλουσες τοσες μερες, γιατι τωρα που μιλησες τα εκανες μην πω πως, :shock: :shock: :shock: γραψε κανα ποιηματακι καλλυτερα!!! :roll: :roll:


Ρε φιλαράκι....με το 2ο post σου εδώ μέσα αρχίζεις τις ειρωνίες? :evil:
ΣΕΜΝΑΑΑΑΑ :wink:
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Re: ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ !

Δημοσίευσηαπό GINO » 20 Ιούλ 2006, 15:09

THANOS_KTM έγραψε:
GINO έγραψε:
geco έγραψε:Επειδή κρατιέμαι ακούγοντας όλα τα ... απίστευτα και επειδή κάποιοι μπέρδεψαν τις βούρτσες με τις π.....ς θα μιλήσω και εγώ !!!

Δεν αντέχω τις δικαιολογίες και τα μα, μου, σου, του !!!

Κύριοι (quadmaniac και συνοδηπόροι) είσαστε επιοικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !!!

Το ωραίο είναι ότι δεν κάνετε πίσω με σεμνότητα, να ακούσετε το κράξιμο που σας αξίζει και να φύγετε με την ουρά στα σκέλια αλλά συνεχίζετε να δικαιολογείτε τα αδικαιολόγητα !!!

Ο Doc έχει ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ !!!

Όχι, δεν είναι ο καλύτερος φίλος μου ! Διαφωνούμε σε πολλά ! Αλλά είναι άνθρωπος που ΞΕΡΕΙ από αγώνες ! Έχει λυώσει το κορμί του σ' αυτούς και η στάση του είναι αυτή που πρέπει απεναντί σας !!!

Ο Μιχάλης είναι σωστός !
Πηγαίνει και τρέχει όπου γουστάρει, με επιτυχία ή όχι, χωρίς να κλαίει ή να δικαιολογείται άν κάτι του πάει στραβά !

Το να είσαι αγωνιζόμενος προϋποθέτει μιά συγκεκριμένη στάση ζωής και κάποια ωριμότητα ! Κάποιοι τα διαθέτουν, κάποιοι άλλοι τα αποκτούν στην πορεία και μερικοί απλά δεν κάνουν γιά αυτό !

Διαλέξτε !!!
Μεγαλε νομιζω πως σωστα δεν μιλουσες τοσες μερες, γιατι τωρα που μιλησες τα εκανες μην πω πως, :shock: :shock: :shock: γραψε κανα ποιηματακι καλλυτερα!!! :roll: :roll:


Ρε φιλαράκι....με το 2ο post σου εδώ μέσα αρχίζεις τις ειρωνίες? :evil:
ΣΕΜΝΑΑΑΑΑ :wink:
Σωστος,αλλα νομιζω πως και 1000 post να ειχα δεν θα μπορουσα να λεω <απαραδεκτο> κανεναν!!! :( :( :(
Άβαταρ μέλους
GINO
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2006, 14:21
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΙΟΝΙΑ

Re: ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ !

Δημοσίευσηαπό markd » 20 Ιούλ 2006, 15:34

GINO έγραψε: Σωστος,αλλα νομιζω πως και 1000 post να ειχα δεν θα μπορουσα να λεω <απαραδεκτο> κανεναν!!! :( :( :(



Δεν το είπε οποιοσδήποτε........
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5356
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Re: ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ !

Δημοσίευσηαπό alexandros » 20 Ιούλ 2006, 15:34

GINO έγραψε: Σωστος,αλλα νομιζω πως και 1000 post να ειχα δεν θα μπορουσα να λεω <απαραδεκτο> κανεναν!!! :( :( :(


ελπίζω να μας συστηθείς πρίν τα 1000σεις :wink:

καλως ηρθες στην παρέα μας !
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3041
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 20 Ιούλ 2006, 15:48

Με λίγα λόγια.... στο Κουνουπέλι έγινε μια κακή συνενόηση, αλλά μας βλέπω να πηγαίνουμε για "StarWar":starwars: στον επόμενο αγώνα! Δυο οι εκδοχές κατ'εκτίμησή μου.... α) Πάμε στη μαύρη αγορά και ψωνίζουμε M16, AK-47, Milan, RPG, LOW, :bullethole: :punch: :werecomingforyou: etc. ή β) (και καλύτερα) να βάλουμε λουκέτο στο μαγαζάκι να τελειώνουμε ΤΩΡΑ!:love3:
Το τι έγινε το ΣΚ που πέρασε έγινε και τελείωσε, μην το προχωράμε άλλο γιατι θα πάμε ποιο "πίσω" και το κλίμα γίνεται όλο και πιο :theviking: :ramboface: :xcensoredx: :explosivesmile:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1124
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Re: ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ !

Δημοσίευσηαπό geco » 20 Ιούλ 2006, 16:04

GINO έγραψε: Μεγαλε νομιζω πως σωστα δεν μιλουσες τοσες μερες, γιατι τωρα που μιλησες τα εκανες μην πω πως, :shock: :shock: :shock: γραψε κανα ποιηματακι καλλυτερα!!! :roll: :roll:


Καλώς ήλθες στην παρέα μας Gino !

Πόσο κακή βρισιά θεωρείς το "Απαράδεκτος" ;

Πόσους αγώνες έχεις τρέξει;

Πως πιστεύεις ότι τα έκανα τα πράγματα, μιλώντας;

Εσύ γράφεις ποιηματάκια; Στείλε ένα να το δούμε !

Εγώ λέγομαι Γιώργος Οικονομάκος, είμαι 53 ετών, δουλεύω σε εταιρείες μοτοσυκλεττών από το 1977, τρέχω σε αγώνες από το 1982 και γνωρίζω προσωπικά όλους τους εμπλεκόμενους στην ενότητα.

Πιστεύεις ότι έκανα λάθος, με την κριτική μου; Εξήγησέ μου που!

Μπορεί να ξέρεις κάτι παραπάνω. Πές το και σε μας !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1524
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΦΟΡΤΩΝΩ ΤΩΡΑ!!!!!

Δημοσίευσηαπό tedos » 20 Ιούλ 2006, 16:47

markd έγραψε:
GINO έγραψε: Σωστος,αλλα νομιζω πως και 1000 post να ειχα δεν θα μπορουσα να λεω <απαραδεκτο> κανεναν!!! :( :( :(



Δεν το είπε οποιοσδήποτε........


Ακριβως!!! :evil: :evil: :evil:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Re: ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ !

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 20 Ιούλ 2006, 17:18

ktmakis έγραψε:Χαλαρά ρε παιδιά μιλάμε για κάτι που όλοι (θέλω να πιστεύω) αγαπάμε. Σίγουρα κάποιος έχει δίκιο και οι απόψεις διίστανται. Μην τα παίρνετε όλα τοις μετρητοίς και το μέλλον θα δείξει ξεκάθαρα ποιός εχει μπερδέψει τι με τι.
Μόνο με ένα αγώνα που δεν ταίριαξε με τις προσδοκίες κάποιων δεν μπορεί να βγεί άκρη. Στους επόμενους θα δείξει.
Πληρώνουμε με λεφτά και χρόνο κάτι για να ξεπύξουμε από τη μαλακίες της ζωής μας και να ψυχαγωγηθούμε. Αμα είναι να σπαμε τα νεύρα μας καλύτερα να το ρίξουμε στο τάβλι.


Μαζί σου!
Παρακαλώ πολύ να σταματήσουμε ΕΔΩ.
Ετσι όπως πάει το θέμα ξενερώνουμαι και στο τέλος το ΜΟΝΟ σίγουρο είναι πως δεν θα ξανακατέβει ΚΑΝΕΙΣ σε αγώνες quad. Kαι εάν κάποιους δεν τους νοιάζει, ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ και τα παιδιά αυτά (αν και λιγουλάκι ρόμπες) είναι φίλοι μου.
Ευχαριστώ.
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1124
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό karka » 20 Ιούλ 2006, 19:01

ρε παιδια! ουτε για ενα μπανιο δεν μπορουμε να παμε?
αφησα την οθονη το μεσημερι "αδεια" και δεν προλαβε να νυχτωσει και ξαναγεμισε!
να πως κανει νουμερα ο κατσιμαλης και μας τα βγαζει φορα παρτιδα καθε τοσο !!!

χαλαρααα!!! πια παει τελειωσε. η ιστορια εγραψε.
το μονο που με πειραζει ειναι οτι ζητησα απο τον αοδπ να μην παρουμε χρηματα για της συμμετοχες των κουαντ, οπως και εγινε, εκανε η λεσχη εξτρα εξοδα για μια μερα παραπανω (ασθενοφορο, κριτες, αιγυπτιοι για κορδελοπασαλακια, -γιατι παρασκευη και σαββατο ηταν εργασιμες και τα παιδια ειχαν της δουλειες τους- ) και αντι κοποιοι και να κατσουν να φανε τα σουβλακια -ας μην τρεχανε, τα ειπαμε αυτα-
και να περασουμε ολοι καλα, πηγαν 1000 μετρα πιο περα και καναν το δικοτους camp.
και πεντε μερες τωρα προσπαθουν να γυρισουν τον κοσμο αναποδα για να
μας πεισουν οτι καλα κανανε. καλα κανανε για αυτους αφου το κανανε, αλλα για εμενα και πολους αλλους δεν κανανε.
τελειωσε. qeco τι το κουραζεις και φθειρεσαι? παμε για αλλα !!!

(εσυ μωρη λουλου που ησουν?)
Άβαταρ μέλους
karka
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 19:52

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης