Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Περι Ν. Ζηλανδίας κλπ

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 24 Ιαν 2007, 14:31

zman έγραψε:Εγω το μονο που εχω να παρατηρησω διαβαζοντας τα περι ISDE σε περιοδικα και ΝΕΤ ειναι οτι με αυτα τα λεφτα μαλλον ετρεχε η "Εθνικη" σε 3-4 ευρωπαικους με πληρη εξοπλισμο και υποστηριξη και οχι στην αλλη ακρη του κοσμου χωρις μηχανακια, λαστιχα mousse και tireballs... :?

Σε ποιους αγωνες θα μπορουσε να ετρεχε!
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 24 Ιαν 2007, 14:33

mavrofidi έγραψε:
zman έγραψε:Εγω το μονο που εχω να παρατηρησω διαβαζοντας τα περι ISDE σε περιοδικα και ΝΕΤ ειναι οτι με αυτα τα λεφτα μαλλον ετρεχε η "Εθνικη" σε 3-4 ευρωπαικους με πληρη εξοπλισμο και υποστηριξη και οχι στην αλλη ακρη του κοσμου χωρις μηχανακια, λαστιχα mousse και tireballs... :?


αυτο ακριβως ειπα κι εγω στον προηγουμενο κυριο που με θεωρει απιστευτο.
αλλα δυστυχως απ' οτι φαινεται υπαρχουν και "μεσαζοντες" που πρεπει να ζησουν.....
δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο.

Νομιζω πως θα μας τρελανεις ολους! ποτε ειπες κατι τετοιο? :?:
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό tagre » 24 Ιαν 2007, 14:40

Eπειδη φαινομαι οτι εχω ανοιξη θ. ενοτητα για τα Ορφανα της Ν.Ζηλανδιας
1) Ετυχε να δωσω καποια απαντηση, και με ¨πεταξε¨ εδω ο Σπυρος.
2) Υπαρχει πολυ παρασκηνιο τα τελευταια 10-12 χρονια, στο θεμα.
3) Ζman, ενας αλλος αγωνας 15ημερος ας πουμε, ξερεις οτι μπορει να στοιχιζει οσο ενα 4αρι διαμερισμα στην Κηφισια;(200.000 ευρω)
4)Ayrton, οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος. Φο μπιζου σιγουρα.
Tagre

Υ.Γ. Συγνωμη παιδια που απανταω με τα ονοματα σας, αλλα πρεπει να απαφευγουμε τις κακατοπιες και τις πεπονοφλουδες που στηνει συνεχως καποιος. Μην μπερδευεσται.
Για σκεψου να σε φτυνουν ολοι στο φορουμ και εσυ να συνεχιζεις...!
Ντροπη.
Άβαταρ μέλους
tagre
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 05 Απρ 2005, 18:24
Τοποθεσία: iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό doc » 24 Ιαν 2007, 14:46

zman έγραψε:Εγω το μονο που εχω να παρατηρησω διαβαζοντας τα περι ISDE σε περιοδικα και ΝΕΤ ειναι οτι με αυτα τα λεφτα μαλλον ετρεχε η "Εθνικη" σε 3-4 ευρωπαικους με πληρη εξοπλισμο και υποστηριξη και οχι στην αλλη ακρη του κοσμου χωρις μηχανακια, λαστιχα mousse και tireballs... :?


Αγαπητέ Τάκη,

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα δεν υπάρχει.
Σε αγώνες του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος πάνε κατά καιρούς πολλοί αναβάτες.
Έχεις δίκιο σε αυτό που λες, αλλά ως Εθνική Ομάδα μόνο στο ISDE θα μπορούσαμε να πάμε. Εκεί ΕΠΡΕΠΕ να πάμε, καθώς το 2008 θα έχουμε τον αγώνα στην Ελλάδα και πρέπει να υπάρχει εκπροσώπηση της χώρας που στο μέλλον αναλαμβάνει διοργάνωση.

Το "χωρίς μηχανάκια" δεν έχει να κάνει, συχνά είναι προτιμότερο να νοικιάζεις παρά να τρέχεις με το δικό σου.
Λάστιχα mousse κτλ, είναι προσωπική επιλογή του καθένα κι όχι τόσο θέμα κόστους.

Όσο για τα κριτήρια επιλογής της Ομάδας, έχουν ξαναναφερθεί πολλές φορές, άσχετα αν κάποιος εμπαθής και κακοήθης θέλει συνεχώς να υποδαυλίζει καταστάσεις. Επιλέχτηκαν ΟΛΟΙ όσοι ήθελαν να πάνε.
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό doc » 24 Ιαν 2007, 14:49

mavrofidi έγραψε:αλλα δυστυχως απ' οτι φαινεται υπαρχουν και "μεσαζοντες" που πρεπει να ζησουν.....
δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο.


Κύριε Καραντία,

η φαντασία σας είναι φτωχή.
Κι επειδή και η υπομονή αλλά και η κακοήθεια έχει τα όριά της θα σας παρακαλούσα να ανακαλέσετε.
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό superspy » 24 Ιαν 2007, 15:07

tagre έγραψε:Eπειδη φαινομαι οτι εχω ανοιξη θ. ενοτητα για τα Ορφανα της Ν.Ζηλανδιας
1) Ετυχε να δωσω καποια απαντηση, και με ¨πεταξε¨ εδω ο Σπυρος.
.....


Αγαπητέ tagre, η ενότητα θα έπρεπε να ανοιχθεί από τον ZMAN που είχε και την απορία. Απλά δεν μπορούμε (ακόμα) να... διαχωρίσουμε τα post... Λυπάμαι για το "πέταγμα" :roll:
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 24 Ιαν 2007, 15:09

mavrofidi έγραψε:....
αλλα δυστυχως απ' οτι φαινεται υπαρχουν και "μεσαζοντες" που πρεπει να ζησουν.....
δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο.


Μήπως την επόμενη χρονιά χρηματοδοτήσετε εσείς το θέμα;

Έξω από το χορό.....
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 24 Ιαν 2007, 15:16

DRAGONFOX έγραψε:
mavrofidi έγραψε:
zman έγραψε:Αυτο κανω, ρωταω... αλλα επειδη δεν ξερω δεν ξερω και τι θεμα ν'ανοιξω.


φιλε απαντω σε σενα γιατι δεν μπορω να απαντησω στον προηγουμενο.
φταιει ο Ορφανος που συμμετειχε στην Εθνικη Ομαδα?
αν μου προσφερανε κι εμενα την θεση θα την δεχομουνα.
μηπως φταιει η επισημη αρχη του σπορ, που χωρις να κανει αγωνες αξιολογησης ή χωρις να θεσπισει προδιαγραφες, εστειλε οποιον την βολευε?
γιατι δεν ζητατε τον λογο απο την ΕΘΕΑΜ, που ειναι αυτη που στελεχωσε (και χρηματοδοτησε ?) την Εθνικη Ομαδα? :shock:

Δεν φταιει στο γεγονος οτι συμμετειχε στην εθνικη ομαδα ,φταιει στο οτι δεν το σεβαστηκε αυτο ,δεν φορεσε τα ρουχα τησς εθνικης αλλα προτιμησε να φοραει διαφημηση για το χρεπι που οδηγει, αφησε ολη την ομαδα και εμεινε μονος του , ακομα και στην φοτογραφια που κραταει την σημαια,την κραταει λες και φοβαται μην λερωθει απο αυτη! Οαλλος δηλαδη που ετρεχε με την σημαια στην πλατη ηταν ηλιθιος?
Εσενα θα σε καλεσουν στην εθνικη ομαδα mtb ,το λιγο που σε ξερω νομιζω πως θα σεβαστεις την σημαια ! Αλλα θα εισαι μακρια απο τους συναθλητες σου γιατι εισαι ο καλυτερος ο πιο εξυπνος και πανω απ'ολα ξυπνιος οποτε δεν μπορεις να εισαι με τους κοινους! :twisted: :twisted: :twisted:


Υπάρχει ΄Ελληνας εντουράς ή οποιοσδήποτε Έλληνας στην τελική που να μην αισθάνεται προσβεβλημένος από τέτοιου είδους συμπεριφορές;;;

Αυτοί που καίνε τις σημαίες μπορεί αλλά κανείς άλλος...

Σημασία έχουν τα πάντα κύριε Mavrofidi όταν εκπροσωπείς την χώρα σου.

Τα περιοδικά λίγα γράψανε και με το γάντι.

Ότι κάνει κανείς σ’αυτήν την ζωη πιστεύω ότι ΄θα το βρει μπροστά του.
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 24 Ιαν 2007, 16:13

doc έγραψε:
mavrofidi έγραψε:αλλα δυστυχως απ' οτι φαινεται υπαρχουν και "μεσαζοντες" που πρεπει να ζησουν.....
δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο.


Κύριε Καραντία,

η φαντασία σας είναι φτωχή.
Κι επειδή και η υπομονή αλλά και η κακοήθεια έχει τα όριά της θα σας παρακαλούσα να ανακαλέσετε.


κυριε δοκ,
σας επιστρεφω ολους του χαρακτηρισμους (τους δικους σας και ολων των παρατρεχαμενων).
δυστυχως η φαντασια μου ειναι πολυ πλουσια και φανταζεται και αλλα πραγματα, αλλα δεν εχω αποδειξεις.
ασφαλως και δεν ανακαλω και αν νομιζετε οτι ο παραπανω χαρακτηρισμος αφορα εσας, δεν εχετε παρα να μου υποβαλλετε μηνυση.
προσεξτε ομως, οχι μεσω του forum, γιατι δεν προκειται να ξανασχοληθω μαζι σας, αλλα στην διευθυνση μου.
δεν λυπαμαι καθολου που δεν θα ξανασχοληθω μαζι σας, ασχοληθειτε εσεις μαζι μου αν αυτο μονο μπορειτε να κανετε, αντι να απαντατε σε ερωτησεις που αφορουν πραγματικα γεγονοτα.
τελευταια μου αφιερωση για εσας και την παρεα σας ο "παλιατσος και ο ληστης" του Σαββοπουλου....
καθολου φιλικα (πλεον)
mavrofidis

ΥΓ 1. για τον Quadmaniac: μη μου μιλατε εμενα για σεβασμο προς στην σημαια, πατριδα κλπ. Θελετε να δουμε πως εχουμε υπηρετησει την θητεια μας εσεις κι εγω?
2. για τον superspy: χρηματοδοτες με ξενες τσεπες υπαρχουν πολλοι....
3. για τον tagre: για το μονο που ντρεπομαι ειναι οτι βρεθηκες στο δρομο μου καποτε.
4. για τον DRAGONFOX: με 5000 ευρα τρεχεις σιγουρα 6days ακομη και στο βορειο πολο.
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 24 Ιαν 2007, 16:20

πω,πω ρε π@ύστη μου....γκρίνια στο σπίτι...γκρίνια στην δουλειά...εεε και εδώ μέσα γκρίνια? :shock: :(
Τα νεύραααα μου. :evil:
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Δημοσίευσηαπό Berg » 24 Ιαν 2007, 16:26

THANOS_KTM έγραψε:πω,πω ρε π@ύστη μου....γκρίνια στο σπίτι...γκρίνια στην δουλειά...εεε και εδώ μέσα γκρίνια? :shock: :(
Τα νεύραααα μου. :evil:


Κλιμακτήριος? Αγα.......α? :oops: :oops: :oops:

Ας τους Θάνο μην εκνευρίζεσαι. 8) 8) 8)
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 24 Ιαν 2007, 16:40

mavrofidi έγραψε:
doc έγραψε:
mavrofidi έγραψε:αλλα δυστυχως απ' οτι φαινεται υπαρχουν και "μεσαζοντες" που πρεπει να ζησουν.....
δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο.


Κύριε Καραντία,

η φαντασία σας είναι φτωχή.
Κι επειδή και η υπομονή αλλά και η κακοήθεια έχει τα όριά της θα σας παρακαλούσα να ανακαλέσετε.


κυριε δοκ,
σας επιστρεφω ολους του χαρακτηρισμους (τους δικους σας και ολων των παρατρεχαμενων).
δυστυχως η φαντασια μου ειναι πολυ πλουσια και φανταζεται και αλλα πραγματα, αλλα δεν εχω αποδειξεις.
ασφαλως και δεν ανακαλω και αν νομιζετε οτι ο παραπανω χαρακτηρισμος αφορα εσας, δεν εχετε παρα να μου υποβαλλετε μηνυση.
προσεξτε ομως, οχι μεσω του forum, γιατι δεν προκειται να ξανασχοληθω μαζι σας, αλλα στην διευθυνση μου.
δεν λυπαμαι καθολου που δεν θα ξανασχοληθω μαζι σας, ασχοληθειτε εσεις μαζι μου αν αυτο μονο μπορειτε να κανετε, αντι να απαντατε σε ερωτησεις που αφορουν πραγματικα γεγονοτα.
τελευταια μου αφιερωση για εσας και την παρεα σας ο "παλιατσος και ο ληστης" του Σαββοπουλου....
καθολου φιλικα (πλεον)
mavrofidis

ΥΓ 1. για τον Quadmaniac: μη μου μιλατε εμενα για σεβασμο προς στην σημαια, πατριδα κλπ. Θελετε να δουμε πως εχουμε υπηρετησει την θητεια μας εσεις κι εγω?
2. για τον superspy: χρηματοδοτες με ξενες τσεπες υπαρχουν πολλοι....
3. για τον tagre: για το μονο που ντρεπομαι ειναι οτι βρεθηκες στο δρομο μου καποτε.
4. για τον DRAGONFOX: με 5000 ευρα τρεχεις σιγουρα 6days ακομη και στο βορειο πολο.


Κύριε Μαυροφίδι σε ποιο σημείο της απάντησης μου καταλάβατε οτι σας θίγω και αρχίζετε τις συγκρίσεις;;; Δεν ξέρω για την θητεία σας και δεν με αφορά. Όσο για την φανέλα εκνευρίζομαι γιατί μπορεί και να την έχω φορέσει.

Άν έχει σημασία πως επιλέχθηκε η Εθνική ομάδα, εμένα που δεν είμαι του χώρου όπως εσείς (ευτυχώς), δεν με αφορά. Η συμπεριφορά είναι όμως κατακριτέα.

Από τον τρόπο που απαντάτε είναι λογικό να ξεκινάτε κόντρες και κατουρομαχίες :pissing:
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό emerald » 24 Ιαν 2007, 18:10

ρε παιδια ηρεμηστε και μην εκνευριζεστε με τον συγκεκριμενο ανθρωπο που σας εχει βαλει σε ενα τρυπακι και σας χορευει με συνεχομενη εναλλαγη αποψεων πηδωντας απο το ενα θεμα στο αλλο!!!
ο καθενας εχει το τροπο αντιμετωπισης αρκει να βρεις το κουμπι του.
εχει κατορθωσει παντως να εκνευρισει και ανθρωπους που κανανε σχολιο με μια προταση.
ξεχασε βεβαια να με συμπεριλαβει στο υστερογραφο με τους χαρακτηρισμους προσωπων αλλα δε θα του το κραταω γιατι ειναι ο διασκεδαστης μου κι αν τον χασω μετα τι θα κανω εδω???
θα περιφερομαι ασκοπως καθοτι και στημενος χωρις να ξερω απο που.

επαναφερω το θεμα δινοντας τα ευσημα στο δημητρη κοκκινο οπου τη τελευταια μερα εκανε τη τελευταια ειδικη με τη σημαια στη πλατη κανοντας τις μοναδικες φωτογραφιες του να κανουν το γυρο του κοσμου δειχνοντας και προβαλλοντας τη χωρα μας.
αραγε πληρωθηκε γι'αυτο θα πει τωρα ο κυριος που δεν μπορει να αλλαξει το δερμα του???
με αυτη τη κινηση σωθηκε η οποια ορφανη μαυριλα εμφανιστηκε εκει κατω απο την ομαδα!!!
επισης μη ξεχναμε το πεισμα για το τερματισμο του doc οπου μην εγκαταλειποντας τη προσπαθεια ακομα και οταν εμεινε με τη ζαντα.
κριμα που αναγκαστηκε να εγκαταλειψει...

και τελος δε θα συμφωνησω με τον tagre για το θεμα του φτυσιματος.
ολοι εχουν δικαιωμα στη γνωμη και μπορουν να γραφουν αλλα παντα εντος θεματος!
βεβαια αμα σε φτυνουν και λες ψιχαλιζει....


***εδω ειμαι blacksnake και στοιχειωνω τα ονειρα σου!!!
ακομα να με βρεις???

:givemebeer: :givemebeer: :givemebeer:
κουκουρικου ξυπνηστε!!!
Άβαταρ μέλους
emerald
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 17 Ιαν 2007, 18:58
Τοποθεσία: γλυφαδα

Δημοσίευσηαπό doc » 24 Ιαν 2007, 19:03

Από την ταυτότητα του μαύρου φιδιού...

Τόπος: οπου υπαρχει λασπη...
Ηλ.Σελίδα:
Επάγγελμα: αραχτός φιλόσοφος
Ενδιαφέροντα: να τα χώνω


Ποιοτικότατος!


mavrofidi έγραψε:τελευταια μου αφιερωση για εσας και την παρεα σας ο "παλιατσος και ο ληστης" του Σαββοπουλου....
καθολου φιλικα (πλεον)
mavrofidis


Για σου ρε ψευτόμαγκα, υπερασπιστή της σημαίας, τους ήθους και του ΑΘλητικού ιδεώδους της μοτοσυκλέτας!
Για σου ρε ήρωα, μεγαλοδικηγορίσκε των διαπλεκόμενων και πολέμιου της ΕΛΠΑ!
Για σου π@ρλαπίπα αραχτέ φιλόσοφε που μόνο να μιλάς και να κατακρίνεις ξέρεις, χωρίς να κουνάς ούτε το μικρό σου δακτυλάκι πνιγμένος στην άγνοια!

Μακάρι να είχαμε άλλους δέκα σα και σένα για να αλλάξει αυτός ο τόπος και να καθαρίσετε τη βρώμα και τη "λάσπη" και τα συμφέροντα...

Α! και μη ξεχάσω:
Ρίχτου μια ματιά, αλλά μην μπερδευτείς... δεν είναι η αυτοβιογραφία σου!

"Δοκίμιο περί Ανθρώπινης Βλακείας"
του Carlo M. Copolla
από τα Ελληνικά Γράμματα

αφιερωμένο από μένα...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό zman » 24 Ιαν 2007, 22:14

doc έγραψε:
zman έγραψε:Εγω το μονο που εχω να παρατηρησω διαβαζοντας τα περι ISDE σε περιοδικα και ΝΕΤ ειναι οτι με αυτα τα λεφτα μαλλον ετρεχε η "Εθνικη" σε 3-4 ευρωπαικους με πληρη εξοπλισμο και υποστηριξη και οχι στην αλλη ακρη του κοσμου χωρις μηχανακια, λαστιχα mousse και tireballs... :?


Αγαπητέ Τάκη,

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα δεν υπάρχει.
Σε αγώνες του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος πάνε κατά καιρούς πολλοί αναβάτες.
Έχεις δίκιο σε αυτό που λες, αλλά ως Εθνική Ομάδα μόνο στο ISDE θα μπορούσαμε να πάμε. Εκεί ΕΠΡΕΠΕ να πάμε, καθώς το 2008 θα έχουμε τον αγώνα στην Ελλάδα και πρέπει να υπάρχει εκπροσώπηση της χώρας που στο μέλλον αναλαμβάνει διοργάνωση.

Το "χωρίς μηχανάκια" δεν έχει να κάνει, συχνά είναι προτιμότερο να νοικιάζεις παρά να τρέχεις με το δικό σου.
Λάστιχα mousse κτλ, είναι προσωπική επιλογή του καθένα κι όχι τόσο θέμα κόστους.

Όσο για τα κριτήρια επιλογής της Ομάδας, έχουν ξαναναφερθεί πολλές φορές, άσχετα αν κάποιος εμπαθής και κακοήθης θέλει συνεχώς να υποδαυλίζει καταστάσεις. Επιλέχτηκαν ΟΛΟΙ όσοι ήθελαν να πάνε.


Δεν ειπα Ευρωπαικο πρωταθλημα, αλλα Ευρωπαικους αγωνες. Οσο για το "Εθνικη" οταν δεν ειναι οργανωμενη σαν ομαδα και δεν εχει προετοιμαστει για κατι τετοιο δεν ειναι αναγκη να αντιμετωπιζεται διαφορετικα απο μια Ελληνικη "αποστολη" δηλ. ανετα σε Supermoto des Nations που ειναι και FIM ακομα και στο Romaniacs που με λιγη βοηθεια παραπανω θα ειχαμε καλυτερα αποτελεσματα. Αν ψαξει κανεις μπορει να βρει και αλλες ευκαιριες για προπονηση σε επιπεδο ομαδας. Το six days μπορουσατε να το τρεξετε το 2007 με καλυτερη οργανωση και budget . Σιγουρα μηχανακια μπορει να συμφερει να νοικιασεις, αν δεν εχεις ομως τη δυνατοτητα να στειλεις μια κουτα αναρτησεις εργαλεια και λαστιχα/σαμπρελλες/mousse/tireballs και αλλο εξοπλισμο δεν υπαρχει περιπτωση να καταφερεις και πολλα ασχετα με τις πραγματικες σου δυνατοτητες, οποτε το ολο εγχειρημα υποβαθμιζεται εκ του αποτελεσματος και τα λεφτα πανε στραφι. Αυτη ειναι και η δουλεια των ασχολουμενων με το θεμα, να κρινουν αναλογα με τις συνθηκες και να αποφασιζουν αναλογα.

Κατα τ'αλλα απ'οτι καταλαβα, δεν θα μαθουμε ποτε τι εγινε και καλυτερα τα μπινελικια και τους χαρακτηρισμους να τα στελνετε σε ΠΜ. Εγω ρωτησα γιατι εδω μεσα υπαρχουν ατομα με αμεση γνωση για το θεμα οι οποιοι ειτε ηταν εκει ειτε εχουν συμμετασχει σε συζητησεις με ολα τα ενδιαφερομενα μελη παροντα και οχι για να πεταγονται ολοι και να μεταφερουν οτι διαβαζουν και ακουνε στο ραδιο αρβυλα. Μεταφερθηκε εδω για να μην ειναι ασχετο στη συζητηση για την ΕΛΠΑ, μην μεταφερουμε τωρα εδω το αλλο topic...
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες