Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Πρωτάθλημα Scramble ΕΛΠΑ: 18/2 - Αποτελέσματα - Εντυπώσεις

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Re: Παρατρεχάμενοι

Δημοσίευσηαπό ekarpod » 02 Μαρ 2007, 13:43

dte έγραψε:
mavrofidi έγραψε:τοσα χρονια καταδυναστευουν το enduro οι παρατρεχαμενοι σου
....


Αγαπητέ μαυροφίδι εδώ σε βρίσκω άδικο και δε θα συμφωνήσω καθόλου μαζί σου. Ο Δελλαπόρτας και οι πατατρεχάμενοι του κατά την γνώμη μου διατήρησαν ζωντανό το ελληνικό πρωτάθλημα, δημιούργησαν εθνικές ομάδες που συμμετήχαν σε αγώνες του εξωτερικού, έστεισαν πανερωπαικά και παγκόσμια πρωταθλήματα στη χώρα και ετοιμάζουν για του χρόνου την κορυφαία διοργάνωση του κόσμου του enduro το ISDE στις Σέρρες. Και αν έγιναν και κάποια λάθη είναι ανθρώπινα, αλάνθαστοι είναι μόνο αυτοι που δεν κάνουν απολύτος τίποτα!
Αυτά και εις άλλα με υγεία.


Φανέρωθηκες dte. Δεν είσαι γυναίκα εσύ. Λογική, συμβιβαστική, θέλεις να σβήσεις και όχι ν' ανάψεις την φωτία....

Δεν είσαι γυναίκα. Πες μας ποιά είσαι επιτέλους ...ψεύτη.
Άβαταρ μέλους
ekarpod
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 14 Απρ 2006, 14:12
Τοποθεσία: Λαγονήσι, Αττική

Re: Παρατρεχάμενοι

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 02 Μαρ 2007, 17:59

mavrofidi έγραψε:τοσα χρονια καταδυναστευουν το enduro οι παρατρεχαμενοι σου
....


dte έγραψε:Αγαπητέ μαυροφίδι εδώ σε βρίσκω άδικο και δε θα συμφωνήσω καθόλου μαζί σου. Ο Δελλαπόρτας και οι πατατρεχάμενοι του κατά την γνώμη μου διατήρησαν ζωντανό το ελληνικό πρωτάθλημα, δημιούργησαν εθνικές ομάδες που συμμετήχαν σε αγώνες του εξωτερικού, έστεισαν πανερωπαικά και παγκόσμια πρωταθλήματα στη χώρα και ετοιμάζουν για του χρόνου την κορυφαία διοργάνωση του κόσμου του enduro το ISDE στις Σέρρες. Και αν έγιναν και κάποια λάθη είναι ανθρώπινα, αλάνθαστοι είναι μόνο αυτοι που δεν κάνουν απολύτος τίποτα!
Αυτά και εις άλλα με υγεία.


συμφωνω και διαφωνω ταυτοχρονα.

δυστυχως για τον Θοδωρο δεν μπορω να εκφρασω την γνωμη μου, γιατι δεν ειναι παρων στο φορουμ για να απαντησει.
παντως, αυτη δεν διαφερει και πολυ απο την γνωμη του Τριτα, του Ζαφειριου, του Στεργιοπουλου, του Χαρλαφτη (ας με συγχωρησουν για την αναφορα των ονοματων τους, αλλα εσυ τους πρωτοαναφερες) και πολλων αλλων που τον γνωριζουν 25-30 χρονια.
τον αγαπαμε, αλλα .................................

τελος για το "αλάνθαστοι είναι μόνο αυτοι που δεν κάνουν απολύτος τίποτα!", θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω.
απο το να κανεις λαθος, ειναι καλυτερα να μην κανεις τιποτε...

φιλικα και καλοπροαιρετα,
mavrofidis
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό emerald » 02 Μαρ 2007, 20:12

ayrton έγραψε:Σιγά μην σηκώσατε και το λάβαρο της Επανάστσης!!

Με το μαλακό οι αγωνιστές και σωτήρες του Εθνους ....μην σκίσετε κανένα καλσόν.

:wink: :wink:


ναι επιτελους ανοιξτε καποιο αλλο θεμα γιατι σε αυτο παλι μαχαιρωματα θα εχουμε στο τελος!!!
ασε που εχετε χαλασει τις σχεσεις εσεις οι παλιοι απο τα αρχαια χρονια μεταξυ σας και ξαφνικα ξαναβρεθηκατε εδω και ξανα απο την αρχη!

:punch: :punch: :punch:
κουκουρικου ξυπνηστε!!!
Άβαταρ μέλους
emerald
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 17 Ιαν 2007, 18:58
Τοποθεσία: γλυφαδα

Re: Ποιός ;

Δημοσίευσηαπό emerald » 02 Μαρ 2007, 20:25

geco έγραψε:Το ότι ο Δελλαπόρτας γράφεται με 2 Λ το ξέρει ... μόνο ο ίδιος ! (Εκτός απ'τον tagre)


Το dte ταίριαζε επίσης (Dellaportas Ted) !



Εκτός άν ο Θόδωρος άλλαξε ... φύλλο γιά να μας αποπροσανατολίσει όλους !!!

Λες ;;;


επισης γιωργο μπορεις να το μεταφρασεις δελλαπορτας του εντουρο σαν το βασιλικοτερο του βασιλεως!!!

λεω εγω........

:read2: :read2: :read2:

:twisted: :twisted: :twisted:
κουκουρικου ξυπνηστε!!!
Άβαταρ μέλους
emerald
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 17 Ιαν 2007, 18:58
Τοποθεσία: γλυφαδα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες