Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Motocross ??

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό doc » 06 Ιουν 2007, 13:29

...ναι! Τι να σου πω! Ήθελε πολλή σκέψη για να τον καταλάβουμε!!!! Χαχαχαχα! Ο ένας κόβει, ο άλλος ράβει...
... στα μέτρα του!

Κι έχουν και οι δύο τόσα κοινά! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ένας γλωσσολόγος, δυο - τρεις γραφολόγοι και ο αστυνόμος Σαΐνης έπρεπε να επιτρατευτεί, αλλά τον βρήκα! Χαχαχαχα!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 06 Ιουν 2007, 15:05

doc έγραψε:...ναι! Τι να σου πω! Ήθελε πολλή σκέψη για να τον καταλάβουμε!!!! Χαχαχαχα! Ο ένας κόβει, ο άλλος ράβει...
... στα μέτρα του!

Κι έχουν και οι δύο τόσα κοινά! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ένας γλωσσολόγος, δυο - τρεις γραφολόγοι και ο αστυνόμος Σαΐνης έπρεπε να επιτρατευτεί, αλλά τον βρήκα! Χαχαχαχα!


:-k Χμ....Πολύ μυστικοπάθεια....
Αφού τον βρήκες δεν μας λες ποιός είναι?Ετσι κι αλλιώς σωστά πράγματα λέει...
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Re: "περιβαλλον" ?

Δημοσίευσηαπό drMel » 06 Ιουν 2007, 15:06

mavrofidi έγραψε:αν εχουμε εναν "καλο φιλο" που δουλευει στον ΟΤΕ, ολα γινονται.....
εχω αδικο?


ρε mavroxali πολύ Hollywood δεν βλέπεις?
άν θές να κρύψεις τα ίχνη σου υπάρχει τρόπος, αλλά πρέπει να υπάρχει και λόγος,
τα IP είναι ορατά σε όλα τα pc στα οποία μπαίνεις οπότε στο forum είναι ορατά στον διαχειριστή του server και σε όσους αυτός επιθυμεί βάσει δικαιωμάτων πρόσβασης.
Τα άλλα είναι απλά οδοντόκρεμες, θα μάθεις μόλις ξεκινήσεις και το δικό σου.......


========================================

πρός το Κο Χριστοδούλου

Γειά σας
λέγομαι Μελέτης και μόλις πήρα 640 και θα ήθελα να μην μου κρατήσετε κακία γιατί ίσως χρειαστώ ανταλλακτικά....

Σχετικά με τα free Internet (801 κλπ) αυτό που υπάρχει κοινό σε όσους τα χρησιμοποιούνε είναι το IP range και όχι το IP. Αντιθέτως στα DSL τo IP μένει ίδιο για πολλές ημέρες, ακόμα και στην περίπτωση dynamic. αφού τα modem μένουν online ακόμα και όταν εσείς έχετε κλειστό το PC,
μάλλον έτσι έφθασαν στο συμπέρασμα της ταυτοπροσωπίας.. [/list]
drMel
 

Δημοσίευσηαπό doc » 06 Ιουν 2007, 15:49

maria1970 έγραψε:
doc έγραψε:...ναι! Τι να σου πω! Ήθελε πολλή σκέψη για να τον καταλάβουμε!!!! Χαχαχαχα! Ο ένας κόβει, ο άλλος ράβει...
... στα μέτρα του!

Κι έχουν και οι δύο τόσα κοινά! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ένας γλωσσολόγος, δυο - τρεις γραφολόγοι και ο αστυνόμος Σαΐνης έπρεπε να επιτρατευτεί, αλλά τον βρήκα! Χαχαχαχα!


:-k Χμ....Πολύ μυστικοπάθεια....
Αφού τον βρήκες δεν μας λες ποιός είναι?Ετσι κι αλλιώς σωστά πράγματα λέει...


Εσένα τι σε νοιάζει? Αφού τον ξέρεις!

Αν λέει λοιπόν σωστά πράγματα, αλλά γιατί δεν βγαίνει με το όνομά του να τα πει?

Για διάβασε τα παρακάτω και πες είναι σωστά λοιπόν???
montesa έγραψε:Καλησπέρα σε όλους. Σας παραρακολουθώ και σας βλέπω εμπειρεστατωμένα πληροφορημένους αλλά νομίζω ότι επ' αυτού κάνετε όλοι τραγικά λάθη. Σύμφωνα με ότι ξέρω εγώ, ο Τάκης "Tagre" έχει απόλυτο δίκιο αλλά δεν ξέρει σε ποιό επίπεδο. Η ΚΤΜ όντως έδωσε εντολή για μη συμμετοχή των ΚΤΜ σε αγώνες τηε ΕΛΠΑ αλλά αυτό αφορά σε εντολή που ήρθε από το εργοστάσιο στην Αυστρία.... O Stefan Pierer, ιδιοκτήτης της ΚΤΜ, τα έχει πάρει με την Youthstream, αρα και με την FIM και την κυνηγάει παντού. Μετά την ξαφνική αποχώρηση της ΚΤΜ από το παγκόσμιο Supermoto (μεγάλη σφαλιάρα σε Youthstream & FIM), το αυστριακό εργοστάσιο έδωσε εντολή σε όλες τις εταιρείες του να σαμποτάρουν την FIΜ και τους εκπροσώπους της όπου μπορούν. Αυτό το ξέρουν καλά οι Κορέλης, Σιούλης οι οποίοι συνάντησαν τον Αυστριακό μεγαλοεπιχειρηματία και σε άγογα γερμανικά, σύναψαν πρόσφατα συμφωνία μαζί του για αποκλειστική συμμετοχή των ΚΤΜ σε αγώνες της ΑΜΟΤΟΕ. Θυμηθείτε ότι από φέτος στην Ελλάδα, ΚΤΜ δεν είναι πλέον η Ελληνμότο αλλά η ΚΤΜ Ελλάς που έχει μετόχους τους Αυστριακούς άρα τον ίδιο τον S.Pierer που έδωσε προσωπική εντολή να καταστρέψουν την εκπρόσωπο της FIΜ, την ΕΛΠΑ.
Αλλά δεν είναι μόνο αυτό. Οπως όλοι ξέρετε, η ΕΛΠΑ, σαν διοργανώτρια αγώνων μοτοσυκλέτας, έχει να εμφανιστεί από το'01 (ταχύτητα) και το '95 (motocross). Επιστρέφει το '07 με το Βαλκανικό ΜΧ στην Χαλκίδα που έχει μέγα χορηγό την Suzuki, η οποία -όπως λέει και ο Iron- ταυτόχρονα, απαγορεύει στους αγωνιζόμενους της που δεν είναι άλλοι από τον Κάκκο και τον Ανδρουλάκη να συμμετάσχουν σε αγώνες της ΑΜΟΤΟΕ και να συμμετάσχουν μόνο σε αγώνες της ΕΛΠΑ. Φήμες θέλουν το τελευταίο να είναι αποτέλεσμα της αγοράς 104 Suzuki Burgman από την ΕΛΠΑ, για ανάγκες της ΟΒΕΛΠΑ.

Το πρόβλημα είναι η Αγελαδοπούλου που φαίνεται να έχει "ειδικές" σχέσεις με την ΕΘΕΑΜ και τους/τις λαμπρούς σαν σμαράγδια υπευθύνους των Εθνικών Ομάδων ΕΛΠΑ (βλέπε ειδική αποστολή της 22χρονης αναβάτριας στην Μαρτινίκα -Casque d'Or) η οποία στην προσπάθειά της να θολώσει τα νερά, δηλώνει υποστηρικτή της την JLO, την πάλαι ποτέ κραταιά γερμανική εταιρεία κατασκευής δίχρονων κινητήρων.

Τα παραπάνω επικυρώνει η δυναμική συμμετοχή του Μαντά στους αγώνες ΕΛΠΑ (Scramble - εντούρο) αφού είναι παγκόσμια γνωστό ότι, ΚΤΜ και Husqvarna κάνουν ακριβώς τα αντίθετα και ο Μαντάς τρέχει με Husqvarna!!!. Απλά τρέχει και σε αγώνες της ΑΜΟΤΟΕ προς χάριν του αφεντικού της Ελληνμότο (επ' αυτού έδωσε σύμφωνη γνώμη ο ίδιος Claudio Castigloni)

Η διαπλοή και διαμάχη αναμένονται πολύ έντονες και σκληρές και θα έπαιρναν ακόμα μεγαλύτερες διαστάσεις αν ο αντιπρόεδρος της ΕΛΠΑ Κος Μανιατόπουλος δεν "έχανε" πρόσφατα τις BMW και Aprilia (προσέξτε ότι η τελευταία προσυποχώρησε στην ΑΜΟΤΟΕ !!!), αν και οι ίδιες φήμες λένε ότι είναι λεφτά της BMW που έμειναν στον Μανιατόπουλο αυτά που ξοδεύει πρόσφατα, αφειδώς, σε κάθε κατεύθυνση (κυρίως προμότερς & μάνατζερς) η ΕΛΠΑ.


Είναι σωστά αυτά Μαρία? Ε?
Γιατί όταν τα άκουσαν κάποιοι στην Hellinmoto - KTM Hellas έφριξαν! :?

Μην στεναχωριέσαι όμως, θα μαθευτεί...

Υ.Γ. Μήπως θέλεις να μάθεις και τι εστί Nodebear? Αν θες, την πουλάω ακριβά την πληροφορία! :D :D
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Re: "περιβαλλον" ?

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 06 Ιουν 2007, 15:55

drMel έγραψε:ρε mavroxali πολύ Hollywood δεν βλέπεις?
άν θές να κρύψεις τα ίχνη σου υπάρχει τρόπος, αλλά πρέπει να υπάρχει και λόγος,
τα IP είναι ορατά σε όλα τα pc στα οποία μπαίνεις οπότε στο forum είναι ορατά στον διαχειριστή του server και σε όσους αυτός επιθυμεί βάσει δικαιωμάτων πρόσβασης.
Τα άλλα είναι απλά οδοντόκρεμες, θα μάθεις μόλις ξεκινήσεις και το δικό σου.......

αγαπητε drXali (για να ανταποδωσω),
κατ' αρχη καλοριζικο το 640.
η ανωνυμια στο διαδικτυο ειναι δικαιωμα του καθενος και ειναι κατι που τοχουμε συζητησει και παλιοτερα (διαφωνοντας).
απο την στιγμη που δεν προσβαλει καποιον (ή καποιους), ο οποιοσδηποτε εχει δικαιωμα να λεει τις αποψεις του ανωνυμα.
πολλοι θα διαφωνησουν μαζι μου, αλλα οτι και να πειτε, αυτος ειναι ο λογος που εκανε το διαδικτυο δημοφιλες και αποτελει το δημοκρατικοτερο χωρο εκφρασης διεθνως.
δεν εχω προχειρα, αλλα μπορω να σας παραπεμψω σε γραπτα ειδικων πανω στο θεμα, οπως πχ αρθρο στις τελευταιες σελιδες του τελευταιου τευχους του RAM.
οι μονοι που ενοχλουνται, διεθνως, απο την ανωνυμια στο διαδικτυο ειναι οι κυβερνωντες Αμερικανοι που προσπαθουν να περασουν ειδικους νομους γι αυτο τον σκοπο...
αυτα περι ανωνυμιας και αν θελετε το συνεχιζουμε σε καποιο αλλο topic.

συμφωνοι, το IP δεν αλλαζει. αλλα σε περιπτωση μεριζομενης συνδεσης παλι το ιδιο δεν ειναι?
αν καποιοι μπουν απο ενα internet cafe ή απο καποιο hot spot ή ειναι συναδελφοι στην ιδια εταιρεια, μπορεις να τους ξεχωρισεις?
να εισαι σιγουρος οτι οταν θα ξεκινησω το δικο μου (οταν...), θα ειμαι δημοκρατικοτερος.
βρισκομαι πολλα χρονια στο δικτυο (απο το '95) και δεν μπορω να καταλαβω τις αποψεις εσας των νεοτερων....
:o
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Re: "περιβαλλον" ?

Δημοσίευσηαπό ayrton » 06 Ιουν 2007, 16:30

Κύριε Μαυροφίδι,
Για τα περί ανωνυμίας η όχι στα φόρουμ οι γνώμες είναι πολλές και διαφορετικές και κατ΄εμε όλες σεβαστές.
Δεν θα διαφωνήσω, ούτε θα συμφωνήσω μαζί σου.
....αλλά θα ήθελα την άποψη σου πώς σου φαίνεται το γεγονός το ίδιο άτομο να γράφει στο ίδιο φόρουμ με 2 ονόματα και εκφράζοντας δήθεν διαφορετικές απόψεις για τα ίδια θέματα.
Και όχι μόνο αυτό αλλά να απάντάει στον εαυτό του.
Ερωταπόκριση λεγόταν αυτο στην παλαιά Ελληνική Γραμματική που μας μάθαιναν τότε στο σχολείο.
Οτι χρήζει τουλάχιστον ψυχανάλυσης θα έλεγα εγώ στις μέρες μας.
Με καμμιά δεκαριά συνεδρίες μπορεί και να ισιώσει το πρόβλημα σε μερικούς-μερικούς.
Η Επιστήμη κάνει θαύματα άλλωστε στις μέρες μας.
Άβαταρ μέλους
ayrton
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: 15 Ιαν 2004, 20:49
Τοποθεσία: Aθήνα

Re: "περιβαλλον" ?

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 06 Ιουν 2007, 16:44

ayrton έγραψε:Με καμμιά δεκαριά συνεδρίες μπορεί και να ισιώσει το πρόβλημα σε μερικούς-μερικούς.
Η Επιστήμη κάνει θαύματα άλλωστε στις μέρες μας.


οι Ψυχολογοι και οι Ψυχιατροι κλεφτες θα γινουν?
να βγαλουν κι αυτοι μεροκαμματο.

το κακο μ'αυτα κι αυτα ειναι οτι χανουμε το θεμα.
αληθευει οτι κανει αγωνα ΜΧ και η ΑΜΟΤΟΕ?
και μαλιστα με χρηματικα επαθλα?
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 06 Ιουν 2007, 17:03

doc έγραψε:
maria1970 έγραψε:
doc έγραψε:...ναι! Τι να σου πω! Ήθελε πολλή σκέψη για να τον καταλάβουμε!!!! Χαχαχαχα! Ο ένας κόβει, ο άλλος ράβει...
... στα μέτρα του!

Κι έχουν και οι δύο τόσα κοινά! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ένας γλωσσολόγος, δυο - τρεις γραφολόγοι και ο αστυνόμος Σαΐνης έπρεπε να επιτρατευτεί, αλλά τον βρήκα! Χαχαχαχα!


:-k Χμ....Πολύ μυστικοπάθεια....
Αφού τον βρήκες δεν μας λες ποιός είναι?Ετσι κι αλλιώς σωστά πράγματα λέει...


Εσένα τι σε νοιάζει? Αφού τον ξέρεις!

Αν λέει λοιπόν σωστά πράγματα, αλλά γιατί δεν βγαίνει με το όνομά του να τα πει?

Για διάβασε τα παρακάτω και πες είναι σωστά λοιπόν???
montesa έγραψε:Καλησπέρα σε όλους. Σας παραρακολουθώ και σας βλέπω εμπειρεστατωμένα πληροφορημένους αλλά νομίζω ότι επ' αυτού κάνετε όλοι τραγικά λάθη. Σύμφωνα με ότι ξέρω εγώ, ο Τάκης "Tagre" έχει απόλυτο δίκιο αλλά δεν ξέρει σε ποιό επίπεδο. Η ΚΤΜ όντως έδωσε εντολή για μη συμμετοχή των ΚΤΜ σε αγώνες τηε ΕΛΠΑ αλλά αυτό αφορά σε εντολή που ήρθε από το εργοστάσιο στην Αυστρία.... O Stefan Pierer, ιδιοκτήτης της ΚΤΜ, τα έχει πάρει με την Youthstream, αρα και με την FIM και την κυνηγάει παντού. Μετά την ξαφνική αποχώρηση της ΚΤΜ από το παγκόσμιο Supermoto (μεγάλη σφαλιάρα σε Youthstream & FIM), το αυστριακό εργοστάσιο έδωσε εντολή σε όλες τις εταιρείες του να σαμποτάρουν την FIΜ και τους εκπροσώπους της όπου μπορούν. Αυτό το ξέρουν καλά οι Κορέλης, Σιούλης οι οποίοι συνάντησαν τον Αυστριακό μεγαλοεπιχειρηματία και σε άγογα γερμανικά, σύναψαν πρόσφατα συμφωνία μαζί του για αποκλειστική συμμετοχή των ΚΤΜ σε αγώνες της ΑΜΟΤΟΕ. Θυμηθείτε ότι από φέτος στην Ελλάδα, ΚΤΜ δεν είναι πλέον η Ελληνμότο αλλά η ΚΤΜ Ελλάς που έχει μετόχους τους Αυστριακούς άρα τον ίδιο τον S.Pierer που έδωσε προσωπική εντολή να καταστρέψουν την εκπρόσωπο της FIΜ, την ΕΛΠΑ.
Αλλά δεν είναι μόνο αυτό. Οπως όλοι ξέρετε, η ΕΛΠΑ, σαν διοργανώτρια αγώνων μοτοσυκλέτας, έχει να εμφανιστεί από το'01 (ταχύτητα) και το '95 (motocross). Επιστρέφει το '07 με το Βαλκανικό ΜΧ στην Χαλκίδα που έχει μέγα χορηγό την Suzuki, η οποία -όπως λέει και ο Iron- ταυτόχρονα, απαγορεύει στους αγωνιζόμενους της που δεν είναι άλλοι από τον Κάκκο και τον Ανδρουλάκη να συμμετάσχουν σε αγώνες της ΑΜΟΤΟΕ και να συμμετάσχουν μόνο σε αγώνες της ΕΛΠΑ. Φήμες θέλουν το τελευταίο να είναι αποτέλεσμα της αγοράς 104 Suzuki Burgman από την ΕΛΠΑ, για ανάγκες της ΟΒΕΛΠΑ.

Το πρόβλημα είναι η Αγελαδοπούλου που φαίνεται να έχει "ειδικές" σχέσεις με την ΕΘΕΑΜ και τους/τις λαμπρούς σαν σμαράγδια υπευθύνους των Εθνικών Ομάδων ΕΛΠΑ (βλέπε ειδική αποστολή της 22χρονης αναβάτριας στην Μαρτινίκα -Casque d'Or) η οποία στην προσπάθειά της να θολώσει τα νερά, δηλώνει υποστηρικτή της την JLO, την πάλαι ποτέ κραταιά γερμανική εταιρεία κατασκευής δίχρονων κινητήρων.

Τα παραπάνω επικυρώνει η δυναμική συμμετοχή του Μαντά στους αγώνες ΕΛΠΑ (Scramble - εντούρο) αφού είναι παγκόσμια γνωστό ότι, ΚΤΜ και Husqvarna κάνουν ακριβώς τα αντίθετα και ο Μαντάς τρέχει με Husqvarna!!!. Απλά τρέχει και σε αγώνες της ΑΜΟΤΟΕ προς χάριν του αφεντικού της Ελληνμότο (επ' αυτού έδωσε σύμφωνη γνώμη ο ίδιος Claudio Castigloni)

Η διαπλοή και διαμάχη αναμένονται πολύ έντονες και σκληρές και θα έπαιρναν ακόμα μεγαλύτερες διαστάσεις αν ο αντιπρόεδρος της ΕΛΠΑ Κος Μανιατόπουλος δεν "έχανε" πρόσφατα τις BMW και Aprilia (προσέξτε ότι η τελευταία προσυποχώρησε στην ΑΜΟΤΟΕ !!!), αν και οι ίδιες φήμες λένε ότι είναι λεφτά της BMW που έμειναν στον Μανιατόπουλο αυτά που ξοδεύει πρόσφατα, αφειδώς, σε κάθε κατεύθυνση (κυρίως προμότερς & μάνατζερς) η ΕΛΠΑ.


Είναι σωστά αυτά Μαρία? Ε?
Γιατί όταν τα άκουσαν κάποιοι στην Hellinmoto - KTM Hellas έφριξαν! :?

Μην στεναχωριέσαι όμως, θα μαθευτεί...

Υ.Γ. Μήπως θέλεις να μάθεις και τι εστί Nodebear? Αν θες, την πουλάω ακριβά την πληροφορία! :D :D


Συγνώμη βρε doc αλλά,εγώ όταν διάβασα το συγκεκριμένο πόστ,έσκασα στα γέλια... Θέλει να μας δουλέψει και είναι φανερό...Εχει δημοσιεύσει όμως, σωστά πράγματα σχετικά με το motocross και πολλοί απο μας συμφώνησαν μαζί του ανεξάρτητα απο το αν το γράψαμε η όχι...Τώρα όσο για το άν τον ξέρω...Πιθανόν να τον ξέρω και να μην μου πηγαίνει το μυαλό...
Ποιοί είναι αυτοί απο την KTM και την Ηellinmoto που το ΔΙΑΒΑΣΑΝ το πήραν σοβαρά και έφριξαν?Αλλο τα ΑΚΟΥΣΑΝ και άλλο το ΔΙΑΒΑΣΑΝ.Ξεκάθαρα ο τύπος μας δουλεύει...

Ελα πες πόσα θέλεις να μου τους πείς και τους δύο :flower: Εεεεεεελααααα....Πεεεςςςς :P
ΥΓ.Τι τρομερά emotions ρε παιδια έιναι αυτά!!!!!!!Χάζεψα!!!!
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Re: "περιβαλλον" ?

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 06 Ιουν 2007, 17:09

mavrofidi έγραψε:
ayrton έγραψε:Με καμμιά δεκαριά συνεδρίες μπορεί και να ισιώσει το πρόβλημα σε μερικούς-μερικούς.
Η Επιστήμη κάνει θαύματα άλλωστε στις μέρες μας.


οι Ψυχολογοι και οι Ψυχιατροι κλεφτες θα γινουν?
να βγαλουν κι αυτοι μεροκαμματο.

το κακο μ'αυτα κι αυτα ειναι οτι χανουμε το θεμα.
αληθευει οτι κανει αγωνα ΜΧ και η ΑΜΟΤΟΕ?
και μαλιστα με χρηματικα επαθλα?


Ναι είναι αλήθεια αγαπητέ mavrofidi και μάλιστα μεγάλα ποσά...
http://www.endurο.gr/index.cfm?Action=D ... &CPiD=1740
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Re: "περιβαλλον" ?

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 06 Ιουν 2007, 17:18

Βέβαια δεν συμφωνώ με τα χρηματικά έπαθλα και ειδικά τέτοιου ύψους,γιατί θεωρώ οτι εξαγοράζει τους αναβάτες και μάλιστα σε μία περίοδο που όλα είναι ρευστά.Το ίδιο έκανε και γνωστός και μη εξαιρεταίος πρώην Ελπικός,δίνοντας μισά μηχανάκια και χρηματικά έπαθλα και προκάλεσε μεγάλη διάσπαση στο Ελληνικό motocross. Θα φτάσουμε τελικά στο σημείο,να τρέχουν σε αυτούς που δίνουν τα περισσότερα και όχι σε αυτούς που πραγματικά κάνουν καλούς αγώνες,με σεβασμό στους αναβάτες...Μην με βαρέσετε μπορεί να κάνω λάθος αλλά είναι η ταπεινή μου άποψη και πιστέψτε με τους έχω ζήσει όλους...

Πολύ ρομαντική Ε???
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

IP Hunting!!

Δημοσίευσηαπό nodebear » 06 Ιουν 2007, 17:21

doc έγραψε:Υ.Γ. Μήπως θέλεις να μάθεις και τι εστί Nodebear? Αν θες, την πουλάω ακριβά την πληροφορία! :D :D



Me fonaxe kaneis???
Ti esti verikoko?
Poios ti xari mou ,na eimai stis akribes plirofories!!!
Thnx DOC pou mou anebazeis to kase..
8) 8) 8)
Άβαταρ μέλους
nodebear
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 25 Μαρ 2007, 02:31

IP Hunting!!

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 06 Ιουν 2007, 17:25

Βρε βρε.....Καλώς τον!!!


Ελα doc λέγε πόσα,πρίν χαλάσω τον μισθό μου.Να κάνω και κουμάντο γιατί έχω γενέθλια αύριο μην κεράσω σουβλάκι τον κόσμο!!! :new-bday:
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Re: IP Hunting!!

Δημοσίευσηαπό nodebear » 06 Ιουν 2007, 17:32

maria1970 έγραψε:Βρε βρε.....Καλώς τον!!!


Ελα doc λέγε πόσα,πρίν χαλάσω τον μισθό μου.Να κάνω και κουμάντο γιατί έχω γενέθλια αύριο μην κεράσω σουβλάκι τον κόσμο!!!



ORAIA!!!! XRONIA POLLA :new-bday:

K ego sta genethlia mou souvlakia svino.. :razz: :razz: :razz:
Τελευταία επεξεργασία από nodebear και 06 Ιουν 2007, 17:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
nodebear
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 25 Μαρ 2007, 02:31

Re: "περιβαλλον" ?

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 06 Ιουν 2007, 17:36

maria1970 έγραψε:Βέβαια δεν συμφωνώ με τα χρηματικά έπαθλα και ειδικά τέτοιου ύψους,γιατί θεωρώ οτι εξαγοράζει τους αναβάτες και μάλιστα σε μία περίοδο που όλα είναι ρευστά.Το ίδιο έκανε και γνωστός και μη εξαιρεταίος πρώην Ελπικός,δίνοντας μισά μηχανάκια και χρηματικά έπαθλα και προκάλεσε μεγάλη διάσπαση στο Ελληνικό motocross. Θα φτάσουμε τελικά στο σημείο,να τρέχουν σε αυτούς που δίνουν τα περισσότερα και όχι σε αυτούς που πραγματικά κάνουν καλούς αγώνες,με σεβασμό στους αναβάτες...Μην με βαρέσετε μπορεί να κάνω λάθος αλλά είναι η ταπεινή μου άποψη και πιστέψτε με τους έχω ζήσει όλους...

Πολύ ρομαντική Ε???


αγαπητη Μαρια,
γιατι ζητας ρομαντισμο και ιδεολογια απο τους αναβατες?
μηπως ειναι ιδεολογοι και οι διοργανωτες?
ας βγαλουν χρηματα, τουλαχιστον αυτοι που αξιζουν και που πανω τους στηριζεται ολο το οικοδομημα των αγωνων: οι αναβατες.
(που δεν το βλεπω...) :(

χρονια πολλα για αυριο...... :new-bday:
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

εχετε ξεφυγει απο το θεμα ολοι!!!

Δημοσίευσηαπό emerald » 06 Ιουν 2007, 17:47

δοκτωρα μελ δε χρειαζεται να χρησιμοποιησουμε τις διασυνδεσεις μας στον ΟΤΕ(13ος οροφος) ωστε να καταλαβουμε διπλοπροσωπειες η αποψεις διαφορετικες απο ιδια ατομα.
το τροπο που εγινε στον ειπε ο αλλος δοκτωρας!
τα ιχνη των κειμενων γι'αυτους που ξερουν γραμματα ειναι ευκολο να αποκαλυψουν τετοιους συνφορουμιστες(λεξη παρμενη απο το λεξικο του μπαμπινιωτη).
ο αγαπητος μαυροφιδης σωστα επισημανε οτι εχουμε ξεφυγει απο το θεμα ασχολουμενοι με παντος τυπου χαζομαρες και με διαφορα ιχνη που αφηνει ο καθενας στο διαδικτυο.

οσο για τα επαθλα που δινει η ΑΜΟΤΟΕ προφανως ειναι η μεγαλη εισπρακτικη επιτυχια της πανελληνιας συγκεντρωσης(περιπου 2700 μηχανες και πανω απο 2000 που ηταν εξω παρκαρισμενες αλλα ειχαν πληρωσει διαμονη).
βαλτε λοιπον χ70 ευρω για τα μη μελη και χ40 ευρω για τα μελη και βγαλτε αποτελεσμα.
πολυ ζεστο χρημα(ισως πρεπει να ανοιξω αλλο θεμα γιατι ξεφυγα)που ομως καπου πρεπει να διατεθει για να πιασει τοπο και να δελεασει καποιους!

τα βλεπει ολα αυτα κι ο καιρος και δε μπορει να ηρεμησει βρεχοντας μας η κανοντας κουφοβραση!!!

παρακαλω τα σχολια παντα επι του θεματος κυριοι!

:crazy: :crazy: :crazy:
κουκουρικου ξυπνηστε!!!
Άβαταρ μέλους
emerald
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 17 Ιαν 2007, 18:58
Τοποθεσία: γλυφαδα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες