Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Έλληνες ή Βούλγαροι ???

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό iron » 14 Αύγ 2007, 18:55

Για να κλείσω την τοποθέτησή μου στο ΕΛΛΗΝΕΣ Η ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ.

Κύριε Καρκάτσα, η ανάγκη για απάντηση προέκυψε γιατί ο emerald χρησιμοποίησε μόνο ψέματα, υποθέσεις και λάσπη για μια ενέργεια που για άλλους είναι σωστή και για άλλους λάθος. Η διαφορετική άποψη οποιουδήποτε είναι σεβαστή αρκεί να τεκμηριώνεται ή τουλάχιστον να μην είναι λασπολογία.

Σαφώς και θυμάμαι και τη βοήθειά σου και την φιλοξενία σου.
Αυτός είναι και ο λόγος που μέχρι στιγμής δεν τοποθετούμουν απέναντί σου όπως στον emerald. Από σεβασμό (όπως τον εννοείς).

Τη δική σου τοποθέτηση αντιμετώπισα σαφώς ενοχλημένος (αλλά παράλληλα και με χιούμορ) γιατί όπως ξαναείπα περιείχε ψέματα και λάσπη. Όμως θεωρούσα ότι ήταν μία ακαδημαική τοποθέτηση όπως όλοι μπορούν να κάνουν.

Όμως σήμερα ξεκαθάρισες ότι το ενδιαφέρον σου δεν είναι ακαδημαικό. Έχεις τους δικούς σου λόγους για τις επιθέσεις σου. Δικαίωμά σου. Το μόνο που έχω να δηλώσω πλέον είναι ότι συνεχίζεις τα ψέματα και τη λάσπη παράγοντας μυθεύματα που δεν μπορώ να αντιμετωπίσω.

Το παιχνίδι της λάσπης δεν το έπαιξα ποτέ και δεν θα το παίξω τώρα.
Κέρδισες.
._
Άβαταρ μέλους
iron
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: 16 Φεβ 2004, 15:07
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό karka » 15 Αύγ 2007, 00:58

οχι αγαπητε σιδερη δεν κερδισα. εχασα, εχασα την ορεξη μου την καβλα μου, το ενδιαφερον μου απο μερικους σαν και σενα που βρηκα στο διαβα μου. βαρεθηκα να κανουν μνημοσυνο με ξενα κολυβα. γιαυτο και εκανα σην ακρη. κατι εσυ κατι ο χοντρος απο τα μερη μου εκανα 6 χρονια να ξαναμπω στον χορο. και ποτε δεν μπηκα οπως πολια.
πραγματι ομως στο τελος κερδισα... λιγη ακομα γνωση.
οσο για το ¨ενδιαφερον μου¨ να εισαι συγουρος οτι δεν περιμενα 8-9 χρονια για να στην πω.
αντε καλα μπανια και καλους αγωνες σε ολους μας,παραγωντες και αγωνιζωμενους.
Άβαταρ μέλους
karka
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 19:52

Δημοσίευσηαπό tagre » 15 Αύγ 2007, 02:36

Παναγιωτη Σιδερη,
Για την ονομαστικη σου γιορτη, Χρονια σου Πολλα.
Ταγκρε
Άβαταρ μέλους
tagre
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 05 Απρ 2005, 18:24
Τοποθεσία: iraklio Attikis

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες

cron