Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αντίο χειμώνα 2006...

Συζητήσεις, tips, συμβουλές και άλλα!

Re: πάμε πάμε!!!!

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 10 Μαρ 2006, 13:04

sacram έγραψε:ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ!!!ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ!!!ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ!!!ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ!!!ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


Ετσι και καβαλησει αυτος μηχανη παλι .... τον βλεπω κρεμασμενο σε κανα δενδρο απο το μπουφαν, στυλ Joe Bar Team , η μηχανη απο πισω του και απο κατω το γκρεμι με μπαλονακι "Ψωνιο δικε μου, την επομενη θα φερουμε και αλεξιπτωτα!" :D :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Re: πάμε πάμε!!!!

Δημοσίευσηαπό sacram » 10 Μαρ 2006, 15:42

χα άργησες.
Καβάλησα ήδη.(το κολοπαπί βέβαια). Η αναγνωριστική βόλτα εγινε και η απόφαση-συμπερασματα βγήκανε.:D
Η άσφαλτος οκ, βαρετή όπως πάντα. Το χώμα δεν κόβετε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Για να καταλάβεις ακόμα δεν έχω πάει στο πάρκινk να δώ το TT600R, γιατί έτσι κ το βάλω μπροστά κ το ακούσω(τερμιγιόνι open 100db)...με βλέπω με το ένα πόδι κρεμασμένο κ με 2α κουμπομένη στο σασμάν....να κάνω βόλτες στην βαρυμπόπη!!!!!:shock: :shock:
Για να καταλάβεις σκέψου οτι του έβαλα εξάτμιση(κ όχι μόνο:wink:), το έκανα ένα αναγνωριστικό χωματινο τεστ για να την τσεκάρω(τα σπάει η Ιταλίδα), το ξελάσπωσα για να είναι έτοιμο για Σάββατο πρωι, και πριν προλάβω να το χαρώ με το καινούργιο του ηχητικό κελάηδημα, με πούλησε η τύχη μου(Παρασκευή απόγευμα)

ΙαπωνοΙταλίδα μου....ετοιμάσου
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

Re: πάμε πάμε!!!!

Δημοσίευσηαπό superspy » 10 Μαρ 2006, 15:53

Εικόνα
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Παρατηρησεις!

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 10 Μαρ 2006, 16:04

1)Το πατας;Με το καλο. Καλες βολτες και να προσεχεις! :!:
2)Προσεχε :!:
3)Ωραιο θα ακουγεται το μηχανακι.
4)Προσεχε :!:
5)Ωραια φωτογραφια σου εχει βγαλει ο Υπερκατασκοπος.
6)Μας εχει βλεπω φακελωμενους ως σωστος ΥΠΕΡ-κατασκοπος
7)ΠΡΟΣΕΧΕ! :!:
8) Καλες βολτες. :wink: ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΕΕεεεεε....!!!!!!
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Παρατηρησεις!

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 10 Μαρ 2006, 16:07

Σου επεσημανα ποσο σημαντικο ειναι να προσεχεις τωρα που θα ξανακαβαλησεις και θα εχεις ενθουσιασμο; ΠΡΟΣΕΧΕ!!!! :!: :!:
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Re: Παρατηρησεις!

Δημοσίευσηαπό sacram » 10 Μαρ 2006, 22:13

leipsippos έγραψε:1)Το πατας;Με το καλο. Καλες βολτες και να προσεχεις! :!:
2)Προσεχε :!:

μη φανταστείς οτι το πατάω και πολύ. Το πατάω ίσα που...απλά είδα σέλα κ ανέβηκα. Δεν μετακινούμε ακόμα με μότο εννοείτε
Σε 15-20 μερες λογικα:D :D


leipsippos έγραψε:3)Ωραιο θα ακουγεται το μηχανακι.

το ξέρω το ξέρω

leipsippos έγραψε:5)Ωραια φωτογραφια σου εχει βγαλει ο Υπερκατασκοπος.
6)Μας εχει βλεπω φακελωμενους ως σωστος ΥΠΕΡ-κατασκοπος
7)ΠΡΟΣΕΧΕ! :!:
8) Καλες βολτες. :wink: ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΕΕεεεεε....!!!!!!


τι φώτο κ αυτή......ΛΑΜΙΑΑΑΑΑΑ.....ΤΑΑΑΑΑΠΑ
τέτοια φακελώματα...πάντα ευπρόσδεκτα!!!!!!!!

ΥΠΕΡ-κατάσκοπε........πάμε πάμεεεεεεεεεε
:P :P :P :P :P
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

Re: έρχομαιιιιι

Δημοσίευσηαπό GasGas300 » 19 Μαρ 2006, 22:52

ktmakis έγραψε:Πάντως εγώ ξέρω το φίλο μου το GasGas τι τον βοήθησε πριν χρόνια να σπάσει την αγκύλωση στο γόνατο με τις λάμες!!!
Μια βόλτα Πεντέλη με το RM!!!!


Βασικά δεν ήταν στην Πεντέλη αλλά στα Σπάτα πριν φτιαχτεί το αεροδρόμιο (και μας χαλάσει τα πιστάκια...:ο).

Με την αγκύλωση να μην με αφήνει να κλείσω το γόνατο στις 90 μοίρες, χρειάστηκε μόνο μια μέρα πάνω στο RM να πάει στις 110 μοίρες (!!) και ενώ η φυσιοθεραπεύτρια (χάλια ήταν) δεν είχε να καταφέρει να μου πάρει μοίρα μετά από ένα μήνα θεραπείες και πολύ (πολύ) πόνο!
Enduro Republic, Prime Minister
Άβαταρ μέλους
GasGas300
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 07 Φεβ 2006, 00:21
Τοποθεσία: Κολντγουότερ

Re: άσφαλτος....σκοτώνει τα παιδιά της

Δημοσίευσηαπό GasGas300 » 19 Μαρ 2006, 23:18

sacram έγραψε:Eτσι είναι, όπως τα λες. Εχω εκτιμίσησει την κατάσταση μου αφού γλύτωσα το <κλάψιμο>...στο χιλιοστό..
Μηπως πρέπει να σταματήσουμε να κυκλοφορούμε στη πόλη??? Μηπως να απαγορευτούν τα 4τροχα στο κέντρο? μήπως να μετακομίσουμε σε κάνα βουνό?(καθαρόαιμο, τζάκι,κιθάρα,κρασακι κτλ κτλ)

Το νου σας. Τα΄χουμε πει αυτά. Οσο κ να προσέχεις, όσο κ οδηγάρα να είσαι....είναι μεχρι να συναντήσεις τον κατάλληλο καραγκιόζη στον δρόμο σου
΄

Μάγκες, αφού κινδύνευα κάθε μέρα να με σκοτώσει κάποιος άσχετος, παράτησα τις μετακινήσεις με μοτοσυκλέτα από το 1992 και από τότε καβαλάω μόνο στα χώματα και στις λάσπες. Προτιμώ να φεύγω μια ώρα νωρίτερα για να πάω στις δουλειές μου με το αυτοκίνητο παρά να κινδυνεύω καθημερινά (ειδικά μετά το σπάσιμο στο δεξί γόνατο και το ξύλωμα του οπίσθιου χιαστού που με ταλαιπώρησε και εμένα 2-3 μήνες. Ακόμα και σήμερα 13 χρόνια μετά κατεβάζω πολλές φορές την μανιβέλα στο GasGas με το αριστερό...).

Δυστηχώς οι δρόμοι είναι γεμάτοι άσχετους (περιλαμβάνονται σε αυτούς και τύποι με "μηχανάκια"). Ακόμα και αν δεν σεν χτυπήσουν τα νεύρα σου γίνονται κουνουπίδια μέχρι να πας σπίτι σου.

19 Μαρτίου σήμερα, λογικά θα πρέπει να περπατάς!!
Enduro Republic, Prime Minister
Άβαταρ μέλους
GasGas300
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 07 Φεβ 2006, 00:21
Τοποθεσία: Κολντγουότερ

Re: άσφαλτος....σκοτώνει τα παιδιά της

Δημοσίευσηαπό sacram » 20 Μαρ 2006, 14:35

GasGas300 έγραψε:
sacram έγραψε:Eτσι είναι, όπως τα λες. Εχω εκτιμίσησει την κατάσταση μου αφού γλύτωσα το <κλάψιμο>...στο χιλιοστό..
Μηπως πρέπει να σταματήσουμε να κυκλοφορούμε στη πόλη??? Μηπως να απαγορευτούν τα 4τροχα στο κέντρο? μήπως να μετακομίσουμε σε κάνα βουνό?(καθαρόαιμο, τζάκι,κιθάρα,κρασακι κτλ κτλ)

Το νου σας. Τα΄χουμε πει αυτά. Οσο κ να προσέχεις, όσο κ οδηγάρα να είσαι....είναι μεχρι να συναντήσεις τον κατάλληλο καραγκιόζη στον δρόμο σου


Δυστηχώς οι δρόμοι είναι γεμάτοι άσχετους (περιλαμβάνονται σε αυτούς και τύποι με "μηχανάκια"). Ακόμα και αν δεν σεν χτυπήσουν τα νεύρα σου γίνονται κουνουπίδια μέχρι να πας σπίτι σου.
GasGas300 έγραψε:19 Μαρτίου σήμερα, λογικά θα πρέπει να περπατάς!!


δυστυχώς 20 Μαρτίου σήμερα, και ακόμα είμαι με πατερίτσες. Το ψιλοπατάω λίγο αλλά....χάλια σου λέω.....11 εβδομαδες.....
Αυριο έχω να πάω doctor για ακτινογραφία κ έλεγχο, και αν όλα πάνε καλά ευελπιστώ να πετάξω τη μία πατερίτσα και να το πατήσω κανονικά.
Από μοίρες το παλεύω, τις 90 τις έχω και παλεύω για το κλείσιμο.....
Αλήθεια πόσο καιρό σου έφαγε το γόνατο μέχρι να γίνει οπως πρώτα.
Για να καβαλήσεις...χώμα?????
Να σταματήσεις να κουτσαίνεις????
από τη μέρα που σου είπαν να το πατήσεις πόσο καιρο χρειάστηκαν οι μύς να επανέλθουν???????
Τελικά είχες πλήρη αποκατάσταση??????

Οσο για την οδηγηση στη πόλη.......χάλια. Θέμα συζήτησης.....
:cry:
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

λες η ουρά να είναι πιο νόστιμη από τον υπόλοιπο γάιδαρο????

Δημοσίευσηαπό sacram » 22 Μαρ 2006, 10:45

λοιπόν μετά τις καινούργιες εντυπωσιακές ακτινογραφίες και το meeting με τον χειρουργό, εχουμε κ λέμε:
Μετά από 11 εβδομάδες πήρα το οκ να πατήσω το πόδι :D , προοδευτικά μέσα σε 2 εβδομάδες πρέπει να έχω βάλει και τα 69 κιλά μου καθώς επίσης και να πετάξω την μία πατερίτσα. Στις επόμενες δύο πρέπει να ξεφορτωθώ και την 2η κολοπατερίτσα:evil:!!!!!!!!!! Επίσης πήρα το οκ για να οδηγώ αυτοκίνητο και..............ήπιο ποδηλατάκι!!!!!! :razz: :razz: :razz:
(γυμναστικής για αρχή, βέβαια χθές δεν άντεξα στον πειρασμό, έτσι για δοκιμή βρε παιδί μου, να κάνω 10 μέτρα mountainbike στο μπαλκόνι μου)

joker.1208, DRZακια ακούς????????? Ετοιμασου για πεζοπορίες, ποδηλασίες και ψηλό τακούνι ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

H ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ. ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!
επίσης επισκέφτικα το TT600R μου!!!!! Το κακόμοιρο φοράει ολοκαίνουργια τακούνια κ περιμένει υπομονετικά.
τέλικα ο γάιδαρος ήταν μεγάλος...να δούμε την ουρά τώρα

goodbye cruel world, i'm leaving you today,
goodbye all you people, there's nothing you can say,
to make me change my mind, goodbye
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΡΕ!!!!!

Δημοσίευσηαπό DRZakias » 22 Μαρ 2006, 11:20

Αντε ρε JOHN σε 'φτιαξε ο γιατρος παλι :lol: .ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΕ ΑΚΟΥΣ?
Παντως την επομενη φορα που θα δουμε τον TTRα να εχεις μαζι απαραιτητως το κλειδι.Θελω να ακουσω μουσικη TERMIGNONI!!!!!

SACRAM Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Τριλογια θα ειναι ή θα γυριστουν μονο δυο ταινιες? :lol: :lol:

Παμεεεεεεεε Παμεεεεεεεεεεεεε
Άβαταρ μέλους
DRZakias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 12:55
Τοποθεσία: ΣΚΟΝΗ ΠΕΤΡΕΣ ΛΑΣΠΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΠΙ

Re: άσφαλτος....σκοτώνει τα παιδιά της

Δημοσίευσηαπό GasGas300 » 22 Μαρ 2006, 22:34

19 Μαρτίου σήμερα, λογικά θα πρέπει να περπατάς!![/quote]

δυστυχώς 20 Μαρτίου σήμερα, και ακόμα είμαι με πατερίτσες. Το ψιλοπατάω λίγο αλλά....χάλια σου λέω.....11 εβδομαδες.....
Αυριο έχω να πάω doctor για ακτινογραφία κ έλεγχο, και αν όλα πάνε καλά ευελπιστώ να πετάξω τη μία πατερίτσα και να το πατήσω κανονικά.
Από μοίρες το παλεύω, τις 90 τις έχω και παλεύω για το κλείσιμο.....
Αλήθεια πόσο καιρό σου έφαγε το γόνατο μέχρι να γίνει οπως πρώτα.
Για να καβαλήσεις...χώμα?????
Να σταματήσεις να κουτσαίνεις????
από τη μέρα που σου είπαν να το πατήσεις πόσο καιρο χρειάστηκαν οι μύς να επανέλθουν???????
Τελικά είχες πλήρη αποκατάσταση??????

Οσο για την οδηγηση στη πόλη.......χάλια. Θέμα συζήτησης.....
:cry:[/quote]


Κάτσε να θυμηθώ, έχουν περάσει χρόνια!! Λοιπόν Χτύπησα 14 Σεπτέμβρη και έκανα την εγχείρηση 10 μέρες μετά. Στην αρχή με πήγαν στο Τζάνειο στον Πειραιά, μου έβαλαν ένα γύψο μέρι τα τέτοια και με έδιωξαν την άλλη μέρα!! Έστειλα λοιπόν τις ακτινογραφίες στον ξάδερφο μου που είναι ορθοπεδικός και εργαζόταν τότε στην Αγγλία. Μόλις τις είδε και αφού έριξε μπόλικα καντήλια στους συναδέλφους του στο Τζάνειο, τηλεφώνησε σε φίλο του ορθοπεδικό και μπήκα αμέσως στο Γενικό Κρατικό Αθηνών για εγχείρηση... Μου είπε αργότερα ότι αν δεν είχα κάνει την εγχείρηση θα κούτσαινα σε όλη μου την ζωή... Τέλος πάντων άρχισα να πατάω ελαφρά το πόδι μου μετά από 2 1/2 μήνες, λίγο πριν τα Χριστούγεννα δηλαδή. Σταδιακά πέταξα την μία πατερίτσα και μετά την δεύτερη τον Φεβρουάριο, δηλαδή 5 μήνες μετά το ατύχημα. Στην συνέχεια περπάτησα φυσιολογικά (εννοείται πολλές φυσιοθεραπείες με πολύ πόνο. Μια φορά στην φυσιοθεραπεία πόνεσα τόσο πολύ που έκανα να μιλήσω δύο μέρες....). Δεν θα ξεχάσω βέβαια λίγο πριν τα Χριστούγεννα και ενώ δεν έκανε να πατήσω καθόλου το πόδι μου που δεν άντεξα άλλο, έβγαλα το RM από το γκαράζ και πήγαινα πάνω-κάτω τον δρόμο έξω από το σπίτι μου με το πόδι στον αέρα και σήκωνα και σούζες (ηλικία βλέπεις...). Μου έχει αφήσει βέβαια κουσούρι...δεν μπορώ να κλέισω το πόδι μου μέχρι πίσω και χρειάζεται καλό ζέσταμα για να ξεπεράσει τις 100+ μοίρες. Αυτό ευτυχώς δεν με εμποδίζει σε κανένα από τα σπορ που κάνω (εντούρο, καγιάκ και σκι).

Ένα χρόνο άκριβώς μετά το ατύχημα έτρεξα σε 2ήμερο αγώνα εντούρο στην Ναύπακτο σαν να μην έτρεχε τίποτε! Και περίπου 7 μήνες μετά το ατύχημα καβάλαγα χώμα χωρίς πρόβλημα.

Συμπερασματικά θα έλεγα πως πέρα από το γαμ!@$%^ που έφαγες τόσο καιρό δεν θα έχεις προβλήματα για την επόμενη ζωή σου. Ακόμα και ο φόβος σιγά-σιγά θα σου περάσει. Αυτή την στιγμή αισθάνεσαι το πόδι σου εύθραυστο και δυσκολεύεσαι να πιστέψεις πως θα μπορέσεις να σηκωθείς όρθιος στα μαρσπίε ή ότι μπορείς να στηρίξεις το TT με το ένα πόδι. Μετά από λίγο καιρό δεν θα φοβάσαι καθόλου.

Προτείνω να πετάξεις την πάπια και να κινείσαι μόνο με αυτοκίνητο στον δρόμο και να αλλάξεις το ΤΤ με ένα ελαφρύ δίχρονο για το χώμα μόνο!
Enduro Republic, Prime Minister
Άβαταρ μέλους
GasGas300
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 07 Φεβ 2006, 00:21
Τοποθεσία: Κολντγουότερ

Re: άσφαλτος....σκοτώνει τα παιδιά της

Δημοσίευσηαπό sacram » 23 Μαρ 2006, 10:22

GasGas300 έγραψε:
φυσιοθεραπεία πόνεσα τόσο πολύ που έκανα να μιλήσω δύο μέρες....).
σε καταλαβαίνω απόλυτα
GasGas300 έγραψε:Συμπερασματικά θα έλεγα πως πέρα από το γαμ!@$%^ που έφαγες τόσο καιρό δεν θα έχεις προβλήματα για την επόμενη ζωή σου
:cheers: ελπίζω
GasGas300 έγραψε:Προτείνω να πετάξεις την πάπια και να κινείσαι μόνο με αυτοκίνητο στον δρόμο και να αλλάξεις το ΤΤ με ένα ελαφρύ δίχρονο για το χώμα μόνο!

για την πάπια το σκέφτομαι κ εγω

THANKS
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

Re: άσφαλτος....σκοτώνει τα παιδιά της

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 23 Μαρ 2006, 15:29

Μια κουβεντα ειναι να αφησεις το μηχανακι σπιτι και αν πας με αυτοκινητο, μετα απο λιγο αρχιζει και σε εκνευριζει η κινηση, κανενας δεν κουνιεται... πανε ολοι λες και εχει τσιχλα στο δρομο... δεν βρισκεις να το αφησεις... πληρωνεις τα κερατα σου βενζινη... και ξαναπαιρνεις μηχανη. Και εγω θα ηθελα αν ερχομαι με το αμαξι και να εχω το ΚΤΜ μονο για βολτες ακι ταξιδια αλλα δυο βδομαδες που ερχομουν με το αυτοκινητο, μου εσπασαν τα νευρα με την γα#@#$% κινηση!
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Re: άσφαλτος....σκοτώνει τα παιδιά της

Δημοσίευσηαπό DRZakias » 23 Μαρ 2006, 17:03

leipsippos έγραψε:Μια κουβεντα ειναι να αφησεις το μηχανακι σπιτι και αν πας με αυτοκινητο, μετα απο λιγο αρχιζει και σε εκνευριζει η κινηση, κανενας δεν κουνιεται... πανε ολοι λες και εχει τσιχλα στο δρομο... δεν βρισκεις να το αφησεις... πληρωνεις τα κερατα σου βενζινη... και ξαναπαιρνεις μηχανη. Και εγω θα ηθελα αν ερχομαι με το αμαξι και να εχω το ΚΤΜ μονο για βολτες ακι ταξιδια αλλα δυο βδομαδες που ερχομουν με το αυτοκινητο, μου εσπασαν τα νευρα με την γα#@#$% κινηση!


Μαγκες πολυ απλα δεν γινεται.Δεν αντεχεται η φαση με το αμαξι.Αμα για μια δουλεια 3λεπτων κανεις 1ωρα και ε τοτε καταλαβαινεις τη γλυκα.Καθημερινα μιλαμε.Αν τοσα χρονια που κινουμαι με μηχανη ημουν με αμαξι θα μετραγα πισω κανα δυο χρονια.Δε λεω για βραδυ με βροχα καλο ειναι!Οποτε απλα κανεις το σταυρο σου προσεχεις οσο μπορεις τις πορτες παραθυρα και καθε λογης ζωο που πεταγεται απο stop και συνεχιζεις να καβαλας.
Άβαταρ μέλους
DRZakias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 12:55
Τοποθεσία: ΣΚΟΝΗ ΠΕΤΡΕΣ ΛΑΣΠΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΠΙ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Moto Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες