Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Πληροφορίες για αγώνες Μοτοκρός

Συζητήσεις, tips, συμβουλές και άλλα!

Πληροφορίες για αγώνες Μοτοκρός

Δημοσίευσηαπό Zafjohn » 17 Φεβ 2009, 09:57

Γειά σας, είμαι καινούργιος στο φόρουμ και γράφω για πρώτη φορά.
Είμαι 35 χρονών και ασχολούμαι με την ποδηλασία εδώ και 18 χρόνια συμμετέχοντας σε αγώνες κυρίως εξωτερικού αλλά και εσωτερικού. Τα τελευταία 3 χρόνια αποφάσισα να ασχοληθώ εντελώς χομπιστικά με το μοτοκρός. Δεν έχω λάβει ποτέ μέρος σε αγώνα και περιορίζομαι στο να προπονούμαι, αλλά θα ήθελα να ξεκινήσω να συμμετέχω. Δεν έχω ιδέα τι χρειάζεται να κάνω και σε ποιούς φορείς πρέπει να απευθυνθώ. Κάποιοι μου είπαν να έπικοινωνήσω με την ΟΜΕ αλλά η ιστοσελίδα είναι μόνιμα υπό κατασκευή και δεν υπάρχει κάποιο τηλέφωνο ή διεύθυνση. Δυστυχώς δεν έχω και κάποιον φίλο ή γνωστό που να ασχολείται και να μπορεί να με κατατοπίσει. Αν κάποιος μπορεί να μου δώσει κάποιες πληροφορίες σχετικά θα ημουν ευγνώμον. Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
Zafjohn
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 17 Φεβ 2009, 09:35

Δημοσίευσηαπό lapsAD » 17 Φεβ 2009, 21:16

filaraki i dieuthinsi pou exo ine athina:irakliou 350 t.k.142 31,2os orofos,"emporiko kentro 2000"til.den/thesaloniki:katouni 3,t.k.546 25,til.2310 554050.oi pio poloi pantos mazeuoun ta xartia kai me ti proti simetoxi ta dinoun.ego trexo me yz 250 2005, scrample gia fetos.xarika pou voithisa akis.prospathisa na stilo meso forum tin aitisi ala den.an ti thelis stile sto mail.
Άβαταρ μέλους
lapsAD
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 06 Οκτ 2005, 13:20


Επιστροφή στο Moto Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες