Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΑΛΛΑΓΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ

Συζητήσεις, tips, συμβουλές και άλλα!

ΒΑΛΕ ΜΥΑΛΟ!

Δημοσίευσηαπό DRZakias » 13 Μάιος 2006, 11:50

sacram έγραψε:αχ ρε ayrton σε πειρασμούς με έβαλες με το εργαλείο σου :wink:

markd έγραψε:Ρε συ, δεν είπαμε μακριά από τα πορτοκαλί???



Δε χαμπαριαζει αυτος συνεχιζει και τα λιγουρευεται..... :clubbed:
Εχει τον TTRα και την ησυχια του και τον τρωει ο κολος του και η τσεπη του(προφανως). :banging: Ρε δεν υπαρχουν μονο KTM ακους????? :director:

ΓΙΑ ΠΑΡΕ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙΣ!!!!! :alright: :bang: :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
DRZakias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 12:55
Τοποθεσία: ΣΚΟΝΗ ΠΕΤΡΕΣ ΛΑΣΠΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΠΙ

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 15 Μάιος 2006, 08:53

markd έγραψε:Και τώρα η σειρά μου!!!
leipsippos 17.23€
[b]THANOSKTM [/b] 8.16€
iatrodikastis 14.50€ + 25.00€ (κλήση για σούζες)
ayrton χρωστάω 5.00€
sacram 9.74€
DRZakias 14.50€
klri 6.47€
KaTaNaS 7.25€
cuspid τίποτα (έβγαζε φωτό)

Νομίζατε ότι θα γλιτώσετε???


Ευχαριστώ πολύ για την όμορφη παρέα (αν και δεν είχε γυναίκες).

Να είστε σίγουροι ότι θα το κάνουμε συχνότερα!!!


Δημήτρη νομίζω ότι με χρέωσες λίγο......μιάμιση πίτσα πρέπει να την χτύπησα μόνος μου :oops: ,μετά από τόση κούραση που ρίξαμε να αλλάξουμε αυτά τα κ@λολάστιχα. :twisted:
Για μια ακόμη φορά οι φόβοι που έχω για την αλλαγή ελαστικών γίνανε πραγματικότητα.....στο Αττικό πέρσυ τρία άτομα χαλάσαμε 2 σαμπρέλες μπροστινές σε 1.5 ώρα και τελικά εγκαταλείψαμε γιατί δεν είχαμε άλλη,στην Θήβα 2 πίσω λάστιχα στον Μόρνο σε απόσταση 2 χιλιομέτρων μας χάρισαν ένα υπέροχο "σομπρέρο" 2 ωρών,και το φετινό tire test :o με έναν ολόκληρο τελικό κυπέλου ήταν το αποκορύφωμα. :D Τουλάχιστον δεν σκίσαμε καμμιά σαμπρέλα. 8)
Ευτηχώς που από το 1993 που κάνω enduro με εχουν "πιάσει" μόνο δύο λάστιχα αλλιώς θα το είχα κόψει το άθλημα. :o :D

Δημήτρη ευχαριστούμε για όλα.....είσαι ο τέλειος οικοδεσπότης. :cheers: :thumbleft:
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Ενα ενα!!

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 15 Μάιος 2006, 09:23

geco έγραψε:Φίλε Γιώργο,

Ναι, είμαι παλιός και έμπειρος.

Όχι, η αλλαγή ελαστικών δεν είναι το "φόρτε" μου. Μετά από γρατζουνισμένες ζάντες και κατσαβιδωμένες σαμπρέλες αποφάσισα ότι είναι καλύτερα την δουλειά να την κάνει επαγγελματίας λαστιχάς!


Συμφωνω απολυτα και στα δυο, και επειδη ειμαι νεος και απειρος, ηθελα να δω πως γινεται αυτη η αλλαγη. Ετυχε και ειχα τα λαστιχα και βρεθηκε η ευκαιρια και το προχωρησαμε.

geco έγραψε: Θεωρώ ότι στο φόρουμ μπαίνουν φίλοι, αγωνιζόμενοι, άνθρωποι με ευρύτητα αντιλήψεων και πάνω απ' όλα αίσθηση του χιούμορ !

Έτσι είναι φυσικό να πειράζουμε ο ένας τον άλλο, να αυτοσαρκαζόμαστε και να κράζουμε τα "κακώς κείμενα"!

Όλοι εμείς, που δουλεύουμε σε γραφείο, είμαστε λίγο-πολύ "φλώροι" αφού λερώνουμε τα χέρια μας μόνο περιστασιακά!

Και βέβαια δεν έχω προσωπικά με κανέναν και συγγνώμη άν σε έθιξα με βαρείς χαρακτηρισμούς!


Χαιρομαι που το βλεπεις ετσι!

geco έγραψε: Αλλά, είσαι μεγάλη ... "Φλωρούμπα" μωρέ αδερφάκι μου !

Εσύ δεν οδηγούσες ... με γάντια ένα τουτού στην "σκοτεινή πλευρά της Πάρνηθας" ;


Χαχα!! Ναι ειμαι και ναι ετρεχα, με κατι κοκκινα OMP που ειχα για το Πολακι οταν το κατεβαζα πιστα.

Και τα λαστιχα τη Τεταρτη, με γαντια πηγα να τα αλλαξω, λογω βαρους ιδρωνω ευκολα (και σε μεγαλες ποσοτητες), οπως παρατηρεις και στις φωτο και οπως αναφερουν και τα παιδια, και τα χρησιμοποιω για να μην μου γλυστρανε απο τα χερια διαφορα πραγματα (και καλα να σου πεσει το κατσαβι, αν σου φυγει το τιμονι;).

Εσυ που το θυμασαι αυτο το σκηνικο; Δεν έγραφα ουτε καν στο φορουμ τοτε για να πω οτι καπου ειχες καποια αναφορα για να κανεις την συνδεση;
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Ο παλιός ... είν'αλλοιώς !!!

Δημοσίευσηαπό geco » 15 Μάιος 2006, 09:46

leipsippos έγραψε:
Εσυ που το θυμασαι αυτο το σκηνικο; Δεν έγραφα ουτε καν στο φορουμ τοτε για να πω οτι καπου ειχες καποια αναφορα για να κανεις την συνδεση;



"Εστίν gecου οφθαλμός ός τα πάνθ'ορά"

Με έχεις ... υποτιμήσει !

Συμπτωματικά, είχα νικήσει (στην κατηγορία εντούρο) στον αγώνα.
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Ο παλιός ... είν...........

Δημοσίευσηαπό sacram » 15 Μάιος 2006, 10:05

:assshaking: :assshaking: :assshaking: :assshaking: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :brilsmurf: :brilsmurf: :brilsmurf: :toothy2: :toothy2:
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Moto Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 13 επισκέπτες

cron