Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Διαφορες αποριες???????

Συζητήσεις, tips, συμβουλές και άλλα!

Διαφορες αποριες???????

Δημοσίευσηαπό miouos » 04 Νοέμ 2006, 19:41

Καλησπερα σε ολους.. θα ηθελα να μου λεισετε τις εξεις απορειες....
1. τι γαντια να παρω για το ψ---κρυο που κανει αυτες τις μερες??? θα ηθελα την γνωμη δοκιμασμενων πραγματων...
2. on-line shoping αξεσουαρ για ktm επισεις δοκιμασμενα....
3.οι βολτες που γραφεται στα ποστ ειναι για ολους? γιατι απο τι βλεπω μαλλον γνωριζεστε μεταξι σας....(μικρη εμποιρια στο χωμα αλλα μεγαλη καρδια και διαθεση)
4.Xenon.... θελω να βαλω ....απο που ??ποσω εχουν???? τι μαρκα.... κτλ κτλ....(για Adventure 640 05 τυπος λαμπας Η1)
5.ευχαριστω προκαταβοληκα για τον χρονο σας και την βοηθεια σας.... :rr:
Άβαταρ μέλους
miouos
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: 29 Οκτ 2005, 17:31
Τοποθεσία: ATHENS

Re: Διαφορες αποριες???????

Δημοσίευσηαπό iatrodikastis » 04 Νοέμ 2006, 19:57

miouos έγραψε:Καλησπερα σε ολους.. θα ηθελα να μου λεισετε τις εξεις απορειες....
1. τι γαντια να παρω για το ψ---κρυο που κανει αυτες τις μερες??? θα ηθελα την γνωμη δοκιμασμενων πραγματων...
2. on-line shoping αξεσουαρ για ktm επισεις δοκιμασμενα....
3.οι βολτες που γραφεται στα ποστ ειναι για ολους? γιατι απο τι βλεπω μαλλον γνωριζεστε μεταξι σας....(μικρη εμποιρια στο χωμα αλλα μεγαλη καρδια και διαθεση)
4.Xenon.... θελω να βαλω ....απο που ??ποσω εχουν???? τι μαρκα.... κτλ κτλ....(για Adventure 640 05 τυπος λαμπας Η1)
5.ευχαριστω προκαταβοληκα για τον χρονο σας και την βοηθεια σας.... :rr:

Φίλτατε,
όλοι γνωριστήκαμε στο βουνό.
Σε περιμένουμε αύριο στο ραντεβού.(10:00 στο δεντράκι στα πιστάκια στην Βαρυμπόπη,αν δεν ξέρεις τηλ.6944552997 Πέτρος)
Για γάντια enduro & everyday προτείνω accerbis scuba.Τα χαίρομαι 4 χρόνια τον χειμώνα.
Χenon έχει η ΜΑΚΑΝ τηλ.2105247675 τιμή 300-350ευρώ.
Άβαταρ μέλους
iatrodikastis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3389
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2005, 16:52
Τοποθεσία: n.smirni

Re: Διαφορες αποριες???????

Δημοσίευσηαπό ktmakis » 05 Νοέμ 2006, 10:38

Σωστός ο Iatrodikastis...Εγώ έχω κάτι Tecnisub για το ψαροντούφεκο που είναι και αυτά από neοpren και μάλιστα ακριβώς ίδια με τα acerbis.Μονο το σηματάκι δεν έχουν. Μονόδρομος για το βροχερό χειμώνα!!!
Εικόνα
Δίχρονο μέλος :dancing:
Άβαταρ μέλους
ktmakis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 968
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 14:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Μελίσσια


Επιστροφή στο Moto Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 27 επισκέπτες