Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Φαινομενικα απελπισμενη χαζογκομενα

Συζητήσεις, tips, συμβουλές και άλλα!

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 07 Οκτ 2007, 22:34

...το υπόλοιπο 10% ειναι που με ανυσηχεί! :lol:
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Δημοσίευσηαπό gianngeor » 08 Οκτ 2007, 14:22

Gia na kaneis mia arxi, agapiti "may i join u" tha sou protina na ertheis mia bolta sto steki tou sillogou ton apantaxou Transalpes kai oxi mono... kai na gnoriseis etsi poli kosmo pou exei to idio pathos me sena.
Kathe Triti loipon meta tis 21:00' mazeuomaste sti lesxi tou SYMOFE, Kalirois kai Nakou 3. Akribos dipla apo to megalo goniako magazi tou Papastaurou me ta Dainese pou einai epi tis Kalirois, exei skalakia pou se bgazoun sti Nakou sto ipsos tis lesxis.

U may join us loipon. :-)
Filika,
Giorgos.
gianngeor
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 22 Φεβ 2007, 00:32
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό may_i_join_u? » 08 Οκτ 2007, 17:10

drMel έγραψε:καλά εσύ απο Αμερική αντί να χαριεντίζεσαι στο νετ δεν κοιτάς να....


....... Συγνωμη για το θαρρος και χωρις να εχω καμια προθεση να σε προσβαλλω - ισως κι εγω να σκεφτομουν το ιδιο -...... Θελω ομως ειλικρινα να μου δωσεις μια επιστημονικη εξηγηση .... Γιατι ασχολεισαι με χαζογκο.....ς ..... και παλι σορυ για τη μικρη δοση ειρωνειας :)
Άβαταρ μέλους
may_i_join_u?
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 27 Σεπ 2007, 23:17
Τοποθεσία: πειραιας

Δημοσίευσηαπό taxydromos » 12 Οκτ 2007, 14:21

may_i_join_u? έγραψε:
drMel έγραψε:καλά εσύ απο Αμερική αντί να χαριεντίζεσαι στο νετ δεν κοιτάς να....


....... Συγνωμη για το θαρρος και χωρις να εχω καμια προθεση να σε προσβαλλω - ισως κι εγω να σκεφτομουν το ιδιο -...... Θελω ομως ειλικρινα να μου δωσεις μια επιστημονικη εξηγηση .... Γιατι ασχολεισαι με χαζογκο.....ς ..... και παλι σορυ για τη μικρη δοση ειρωνειας :)


κοιτα εισαι λαθος...εκτος και αν αυτοσαρκαζεσαι οποτε παλι λαθος εισαι.....
μια κοπελα που της αρεσουν οι μηχανες.....δεν ειναι 'γκομενα' ουτε χαζη.....απλως της αρεσει η ελευθερια,ο ανεμος στα μαλια και σιγουρα ειναι εθισμενη στην αδρεναλινη.. :P

χαζογκομενα ειναι αυτη που παρακολουθει κουτσομπολια στην tv, περναει την μιση ζωη της στα κομωτηρια και τρελαινεται για συναυλιες του ρουβα... :twisted:
sotris like motoris
Άβαταρ μέλους
taxydromos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 23 Οκτ 2006, 11:24
Τοποθεσία: pireas

Δημοσίευσηαπό may_i_join_u? » 15 Οκτ 2007, 13:19

taxydromos έγραψε:
may_i_join_u? έγραψε:
drMel έγραψε:καλά εσύ απο Αμερική αντί να χαριεντίζεσαι στο νετ δεν κοιτάς να....


....... Συγνωμη για το θαρρος και χωρις να εχω καμια προθεση να σε προσβαλλω - ισως κι εγω να σκεφτομουν το ιδιο -...... Θελω ομως ειλικρινα να μου δωσεις μια επιστημονικη εξηγηση .... Γιατι ασχολεισαι με χαζογκο.....ς ..... και παλι σορυ για τη μικρη δοση ειρωνειας :)


κοιτα εισαι λαθος...εκτος και αν αυτοσαρκαζεσαι οποτε παλι λαθος εισαι.....
μια κοπελα που της αρεσουν οι μηχανες.....δεν ειναι 'γκομενα' ουτε χαζη.....απλως της αρεσει η ελευθερια,ο ανεμος στα μαλια και σιγουρα ειναι εθισμενη στην αδρεναλινη.. :P

χαζογκομενα ειναι αυτη που παρακολουθει κουτσομπολια στην tv, περναει την μιση ζωη της στα κομωτηρια και τρελαινεται για συναυλιες του ρουβα... :twisted:



Νά ' σαι καλά , για τον προσδιορισμό της λέξης χαζογκόμενα καθώς και για την αναπτέρωση ηθικού... είμαι στ' αλήθεια στα προθυρα αλλα όπως φαίνεται έχω ακόμη ελπίδες να μην πέσω κατηγορία :lol:
Άβαταρ μέλους
may_i_join_u?
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 27 Σεπ 2007, 23:17
Τοποθεσία: πειραιας

Δημοσίευσηαπό squirrel » 15 Οκτ 2007, 15:14

taxydromos έγραψε:
may_i_join_u? έγραψε:
drMel έγραψε:καλά εσύ απο Αμερική αντί να χαριεντίζεσαι στο νετ δεν κοιτάς να....


....... Συγνωμη για το θαρρος και χωρις να εχω καμια προθεση να σε προσβαλλω - ισως κι εγω να σκεφτομουν το ιδιο -...... Θελω ομως ειλικρινα να μου δωσεις μια επιστημονικη εξηγηση .... Γιατι ασχολεισαι με χαζογκο.....ς ..... και παλι σορυ για τη μικρη δοση ειρωνειας :)


κοιτα εισαι λαθος...εκτος και αν αυτοσαρκαζεσαι οποτε παλι λαθος εισαι.....
μια κοπελα που της αρεσουν οι μηχανες.....δεν ειναι 'γκομενα' ουτε χαζη.....απλως της αρεσει η ελευθερια,ο ανεμος στα μαλια και σιγουρα ειναι εθισμενη στην αδρεναλινη.. :P

χαζογκομενα ειναι αυτη που παρακολουθει κουτσομπολια στην tv, περναει την μιση ζωη της στα κομωτηρια και τρελαινεται για συναυλιες του ρουβα... :twisted:


Άνεμο στα μαλλιά???το κράνος που είναι???
εκτός αν οδηγάς HARLEY... :wink: :wink:
ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ,ΜΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΠΕΤΣΕΤΑ.
Άβαταρ μέλους
squirrel
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: 13 Απρ 2007, 13:42
Τοποθεσία: Περιστέρι,Αθήνα

Δημοσίευσηαπό taxydromos » 17 Οκτ 2007, 19:37

Άνεμο στα μαλλιά???το κράνος που είναι???
εκτός αν οδηγάς HARLEY... :wink: :wink:

σκιουρε......θα σου εξηγησω απο κοντα στην πηγη εκτος και αν δεν ερθεις επειδη θα βρεχει... 8)
sotris like motoris
Άβαταρ μέλους
taxydromos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 23 Οκτ 2006, 11:24
Τοποθεσία: pireas

Δημοσίευσηαπό squirrel » 18 Οκτ 2007, 09:19

χαχαχα...
η αλήθεια είναι πως δεν μ'αρέσει να βρέχομαι κι εσείς με αυτά τα παλιομηχανάκια σας όλο μου πετάτε λάσπες!!!
δεν σας παίζω,είσαστε ζαβολιάριδες :roll: :roll:
ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ,ΜΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΠΕΤΣΕΤΑ.
Άβαταρ μέλους
squirrel
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: 13 Απρ 2007, 13:42
Τοποθεσία: Περιστέρι,Αθήνα

Δημοσίευσηαπό may_i_join_u? » 24 Οκτ 2007, 16:27

Αν και σε αρκετά προχωρημένη ώρα πέρασα από τη λέσχη , ελπίζω η παρουσία μου να σας τρόμαξε όσο η εμένα η δική σας. :lol: ........... Πέρα από την πλάκα χάρηκα για τη γνωριμία κι ευχαριστώ για την υποδοχή. Και εις αλλα με υγεία
Άβαταρ μέλους
may_i_join_u?
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 27 Σεπ 2007, 23:17
Τοποθεσία: πειραιας

Δημοσίευσηαπό fotisalp » 24 Οκτ 2007, 16:43

may_i_join_u? έγραψε:Αν και σε αρκετά προχωρημένη ώρα πέρασα από τη λέσχη , ελπίζω η παρουσία μου να σας τρόμαξε όσο η εμένα η δική σας. :lol: ........... Πέρα από την πλάκα χάρηκα για τη γνωριμία κι ευχαριστώ για την υποδοχή. Και εις αλλα με υγεία


Και μεις χαρήκαμε και τρομάξαμε, αλλά άλλη φορά πιο νωρίς γιατί εμείς οι γερομπισμπίκιδες την πέφτουμε νωρίς (το πρωί ξυπνάμε να πάρουμε τα χάπια)

Until next time :D
Fotisalp
xrepia.gr-SCRAT team
_________________
fotisalp
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2006, 12:35
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό gianngeor » 25 Οκτ 2007, 15:09

may_i_join_u? έγραψε:Αν και σε αρκετά προχωρημένη ώρα πέρασα από τη λέσχη , ελπίζω η παρουσία μου να σας τρόμαξε όσο η εμένα η δική σας. :lol: ........... Πέρα από την πλάκα χάρηκα για τη γνωριμία κι ευχαριστώ για την υποδοχή. Και εις αλλα με υγεία



Εμένα με ξάφνιασες λιγάκι, ( υπό την έννοια ότι θα περίμενε κανείς να έγραφες-ρώταγες κάτι, αν σκεφτόσουν να έρθεις...)
Να ξαναπεράσεις πάντως, άμα έχεις όρεξη να ακούσεις (και να γνωρίσεις καλύτερα) κάτι ξεμωραμένους τύπους που προσπαθούν να ελένξουν τα συμπτώματα της πρώιμης προεφηβικής περιόδου ! :D :D
Ο.Κ. έρχονται και κανά δυο κοπελιές - σύζυγοι και τα σχετικά, αλλά που θα πάει,... ( δεν μας σκυλοβαρέθηκαν ακόμα ???) :smilebox:
gianngeor
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 22 Φεβ 2007, 00:32
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι, Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Moto Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες