Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Λίγα αλογάκια παραπάνω!

ΧΑΧΑ

Δημοσίευσηαπό nickpar » 27 Σεπ 2007, 20:06

ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ !!!! :P :P :P
Άβαταρ μέλους
nickpar
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 12 Ιουν 2005, 19:20
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Re: ΛΙΓΑ ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!

Δημοσίευσηαπό vaggelis » 27 Σεπ 2007, 23:06

BILLJEEP έγραψε:Φιλτατε βαγγελη δεν ειναι μονο τα πεζοδρομια...


το ξέρω βασίλη, απλά για πλάκα το είπα. και εγώ "ερπετό" είχα ( Mazda MX5) και τα ξέρω καλά τα προβλήματα με τα σπορ οχήματα. απλά όπως και εσύ ξέρεις, δεν αγόρασαν όλοι το Jeep τους για να το βάζουν εκεί που πρέπει και αρκούνται σε κανένα πεζοδρόμιο ( χαμηλό, ε..? :lol: :lol: )
αλήθεια έχεις δει ποτέ λασπωμένο cayenne, ML , BMW X5 ή X3 ? εγώ δεν έχω δει. όπως υπάρχουν και τόσοι με cherokee που νομίζουν οτι το 4Χ4 είναι για να βγαίνεις από το υπόγειο πάρκινγκ με άνεση... !!!
Φωτογραφίες μου και βίντεο μπορείτε να δείτε εδώ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vaggelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: 29 Αύγ 2007, 21:56
Τοποθεσία: Athens

Re: ΛΙΓΑ ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 28 Σεπ 2007, 07:37

Εγω παλι εχω δει το αλλο: GRAND CHEROKEE φουλ χαμηλωμενο, με προφιλ, αμφιβαλω αν ηταν πανω απο 50. Εκει τωρα σκεφτεσαι αυτος τι κανει? Εχω δει και αλλες τετοιες μ@@@@ιες. Την επομενη θα τραβηξω φωτο να γελασουμε!
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Re: ΛΙΓΑ ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!

Δημοσίευσηαπό vaggelis » 28 Σεπ 2007, 22:55

BILLJEEP έγραψε:Εγω παλι εχω δει το αλλο: GRAND CHEROKEE φουλ χαμηλωμενο, με προφιλ, αμφιβαλω αν ηταν πανω απο 50. Εκει τωρα σκεφτεσαι αυτος τι κανει? Εχω δει και αλλες τετοιες μ@@@@ιες. Την επομενη θα τραβηξω φωτο να γελασουμε!


καλά ρε, μπας και έχεις δει τον γείτονα μου..? Grand Cherokee με 19αρα ζάντα και Pirelli P Zero με 50αρι προφίλ!!! και αμορτισέρ bilstein με Minimum 5 πόντους χαμήλωμα !!!!
έχω δει και ένα Land Cruiser με 20αρες ζάντες και 45αρια λάστιχα...!!! σύντομα θα ανεβάσω και φωτογραφίες και από τα δυο :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Φωτογραφίες μου και βίντεο μπορείτε να δείτε εδώ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vaggelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: 29 Αύγ 2007, 21:56
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό SKARTOS » 29 Σεπ 2007, 08:31

Μήν λέτε και πολλά, γιατί υπάρχουν ράμματα για τη γούνα μας :lol: :lol: :lol:
Τό ωραιότερο βουνό είναι αυτό που δέν έχω πάει ακόμα.
NISSAN NAVARA DOUBLE CAB AUTOMATIC .......απλό για την ώρα ! (θά έρθει και η ώρα του)
Άβαταρ μέλους
SKARTOS
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2006, 08:23
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 29 Σεπ 2007, 11:06

Αυτο τωρα ειναι πραγματικο, η' εχει επεξεργαστει με το photoimage? :banging: :banging: :banging: :banging: :banging:
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό vaggelis » 29 Σεπ 2007, 16:51

Γρηγόρη αυτό είναι το δικό σου,ε; κουκλί το έχεις !!!! :dancing::dancing::dancing:
Φωτογραφίες μου και βίντεο μπορείτε να δείτε εδώ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vaggelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: 29 Αύγ 2007, 21:56
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό SKARTOS » 29 Σεπ 2007, 17:38

vaggelis έγραψε:Γρηγόρη αυτό είναι το δικό σου,ε; κουκλί το έχεις !!!! :dancing::dancing::dancing:


Λέτε να έχω πρόβλημα αύριο στη βόλτα????? :roll: :roll: :roll: :roll:
Τό ωραιότερο βουνό είναι αυτό που δέν έχω πάει ακόμα.
NISSAN NAVARA DOUBLE CAB AUTOMATIC .......απλό για την ώρα ! (θά έρθει και η ώρα του)
Άβαταρ μέλους
SKARTOS
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2006, 08:23
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό vaggelis » 29 Σεπ 2007, 17:40

καλά, εσύ δεν μου είπες πως έχεις αερανάρτηση...? θα το φουσκώσεις... 30-40 πόντους και θα είσαι οκ μετά!!!
Φωτογραφίες μου και βίντεο μπορείτε να δείτε εδώ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vaggelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: 29 Αύγ 2007, 21:56
Τοποθεσία: Athens

Re: ΛΙΓΑ ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!

Δημοσίευσηαπό obelix » 03 Οκτ 2007, 09:25

BILLJEEP έγραψε:
καλή είναι αλλά να.... με τα πεζοδρόμια...; 8) :lol:



Φιλτατε βαγγελη δεν ειναι μονο τα πεζοδρομια. Ειχα το ιδιο σε 320ci. Ωραια ποιοτητα κατασκευης, αθορυβο, δεν υπαρχει το παραμικρο τριξιμο, τελεια συμπεριφορα, αλλααααααααααα: Διαβαζεις συνεχως το δρομο [αν εχεις και 19"αρες πανω], δεν μπορεις να πας παντου, και το βασικο αν εχεις μικρα παιδια θα στο κανουν κ@@@@@@o. Γι' αυτο πηρα ενα JEEPακι και υσηχασα απο φθορες και πολλα αλλα.[/quote]

Μα καλα γιατι δεν επερνες ενα volvo station να βαζεις και την πεθερα; :lol: :lol: :lol:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!
ΠΡΟΕΔΡΟΣ BRAT ΠΕΛΟΠΟNΝΗΣΟΥ
ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
www.braters.gr
www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
obelix
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2004, 00:05
Τοποθεσία: kalamata

Re: ΛΙΓΑ ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 03 Οκτ 2007, 09:44

obelix έγραψε:Μα καλα γιατι δεν επερνες ενα volvo station να βαζεις και την πεθερα; :lol: :lol: :lol:


Δεν ξερω τι να πω, αλλα με την πεθερα μου εχω τις καλυτερες σχεσεις. Ισως να ειμαι απο τις λιγες περιπτωσεις, ισως να ειμαι και τυχερος. Αμα θελεις το πιστευεις.

Την καλημερα μου!
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό JEE-JEE » 25 Οκτ 2007, 19:29

Ευχαριστω φιλε skartos και την υπολοιπη παρεα ,για τις πληροφοριες που μου δωσατε. Διαπιστωσα ομως οτι μερικοι πινουν πολλους καφεδες και ξερουν να τους ξεχωριζουν. Χωρις πλακα ειμαι και εγω αυτης της αποψης.Το μονο που ηθελα ειναι να μαθω ειναι πως θα γινοταν να παρω λιγα αλογακια παραπανω!Φαινεται καποιοι ομως προτιμησαν να απαντησουν ειρωνικα και οχι επι της ουσιας ,μαλλον επαναπαυοντε σ'αυτο που εχουν και δεν τους σχολιαζω!
ΥΠ.: Οδηγησα 3.7L με 270hp.KAMIA ΣΧΕΣΗ ΣΕ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΤΟ!!!! :evil: :evil: :evil: :P :P :P
σκεφτομαι να τοποθετησω μοναδα ηχοσυστηματος και dvd στη κεντρικη κονσολα.Αξιζει?
εχω 3.7L cherokee.
θα φαινεται καλο!
Άβαταρ μέλους
JEE-JEE
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 20 Ιαν 2007, 15:34

Δημοσίευσηαπό vaggelis » 25 Οκτ 2007, 19:45

Δεν κατάλαβα ρε φίλε, μπαίνεις στο φόρουμ, λες κάτι και μας λες ότι σου απαντήσαμε ειρωνικά? δηλαδή εσύ όταν ρωτάς κάτι θες να σου απαντήσουν αυτό που θες να ακούσεις? αν δεν θες να σου πουν την άποψη τους, τότε να μην ρωτάς. Κατάλαβες? και αν μας αρκεί αυτό που έχουμε ή όχι δεν θα μας το πείς εσύ γιατί ούτε μας ξέρεις ούτε σε ξέρουμε ( και δεν θέλω να σε μάθω ). Τώρα το αν εσύ οδείγησες 3,7 με 270 άλογα τι να σου πω.... ανατρίχιασα !!!
βάλε καμιά οθόνη και κανένα Play Station να παίζεις Need For Speed και άσε εμάς με τα λίγα αλογάκια μας να παίζουμε στα βουνά.
Φωτογραφίες μου και βίντεο μπορείτε να δείτε εδώ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vaggelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: 29 Αύγ 2007, 21:56
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό superspy » 25 Οκτ 2007, 19:50

Βρε σεις.... μην αρχίζετε τέτοια....
Μην ξεχνάτε ότι δε βλέπετε τη φάτσα του άλλου και ουτε αυτός τη δική σας και οι παρεξηγήσεις είναι εύκολες....
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό JEE-JEE » 17 Νοέμ 2007, 20:16

Οταν συνηθως ρωτας κατι, ειναι λογικο να σου απαντησουν για αυτο το οποιο ρωτας, ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ! , γιατι διαφορετικα δεν εχει νοημα να επικοινωνεις με τους ανθρωπους ,Καταλαβες. Οσο για τα Play station κ.α που αναφερεις βλεπω πως εισαι αρκετα ενημερωμενος, γιατι εγω δεν εχω ασχοληθει καθολου.
Αντε και καλα παιχνιδια στα βουνα.
σκεφτομαι να τοποθετησω μοναδα ηχοσυστηματος και dvd στη κεντρικη κονσολα.Αξιζει?
εχω 3.7L cherokee.
θα φαινεται καλο!
Άβαταρ μέλους
JEE-JEE
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 20 Ιαν 2007, 15:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες