Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Cherokee αγορές .

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 10 Οκτ 2008, 11:59

m.misk(j)is έγραψε:Απο Κοκολάκη γυρω στα 1000 €


Να' σαι καλα.


Pany έγραψε:Το αλλο που παρατηρησα στα σετ της OLD MAN που χε το 4WD ειναι οι διαβαθμισεις αναλογως του εξτρα εξοπλισμου και κατ επεκταση βαρους που εχει το οχημα. Εδω δεν μου ειχαν αναφερει κατι αναλογο αλλα και παλι δεν ξερω αν οντως προσφερονται διαφορετικης "συμπεριφορας" κιτ απ εξω. Απλα μου ειχε κανει εντυπωση.


Μου το ανεφεραν και αυτο.
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό ZooL » 10 Οκτ 2008, 13:06

Xtreme (Τσούκας), Κοκολάκης, 4wheeldrive (Καραφωτιάς), Εγγλεζόπουλος (που συνεργάζεται και με το Calfiornia Club Θεσσαλονίκης, το "αντίπαλον δέος" της Xtreme), αυτά είναι τα πρώτα & μεγαλύτερα ονόματα καταστημάτων που μου έρχονται στο νου για το λεκανοπέδιο.

Υπάρχουν και άλλα, μικρότερα μαγαζιά, που δεν συμμετέχουν γενικά στον κύκλο των "γνωστών", ποντάροντας περισσότερο στην γνώση και την εμπειρία που διαθέτουν παρά στις χαμηλές τιμές...

Για την διαβάθμιση της σκληρότητας των ελατηρίων της OME, αυτή υπάρχει ως επιλογή και εδώ. Ο σωστός επαγγελματίας θα σε ρωτήσει και θα σου προτείνει τα κατάλληλα για το αυτοκίνητό σου (ανάλογα το τι άλλο μπορεί να έχεις πάνω) - ο "έμπορος" θα σου πασάρει ότι έχει εκείνη τη στιγμή, παίζοντας ίσως και με το 10άρικο της διαφοράς τιμής που περιγράψατε πιο πάνω...

Χ.

'08 Jeep Wrangler JK Unlimited V6 3.8lt

_____

JPForum.gr
- το Ελληνικό Jeep forum
Άβαταρ μέλους
ZooL
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 628
Εγγραφή: 16 Φεβ 2007, 16:06

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 10 Οκτ 2008, 17:43

Ναι, ναι, το μονο που μου ειχε διαφυγει ειναι ο κοκολακης. Ενταξει δεν καιγομαι κι' ολας, αλλα μαλλον θα τη φορεσω!
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες