Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

TO BRHKA KAI TO PHRA!

TO BRHKA KAI TO PHRA!

Δημοσίευσηαπό spy76 » 27 Οκτ 2009, 22:46

--------------------------------------------------------------------------------

καλησπερα στην ομορφη παρεα σας. απο σημερα ειμαι ενας πανευτυχης κατοχος wrangler unlimited. το πηρα μεταχειρισμενο αφου περασε απο ακτινες χ. μονη ισως ενσταση το χειροκινητο κιβωτιο αλλα ηταν τοσο καθαρο το αυτοκινητο και στο χρωμα που ηθελα (dark green) και με λιγα χιλιομετρα που ουτε καν το σκεφτηκα. δηλωνω οτι απο δω και στο εξης θα σας τσακισω με τις αποριες μου και τις ερωτησεις μου. :D

μενω αθηνα και θα χαιρομουν πολυ αν σας συναντουσα σε καμια βολτουλα στα κοντινα λασπωμενα μερη της αθηνας. αυριο λεω να παω βολτα απο βασιλικα κτηματα στο τατοι να το λερωσω λιγο. :wink: και να ανεβασω και φωτο.
Άβαταρ μέλους
spy76
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 07 Οκτ 2006, 10:18

Δημοσίευσηαπό Mudnolis » 27 Οκτ 2009, 23:09

Τα πρωην βασιλικά κτήματα ειναι μια περιοχη ιδιαίτερα ευαισθητη οικολογικα, μετα τις καταστροφες στην παρνηθα και πεντελη. Αστη καλυτερα στα ελαφια τις αλεπουδες και τους ποδηλατες. Υπαρχουν αρκετες εναλλακτικες αν θες σου λεμε εδω...
Άβαταρ μέλους
Mudnolis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: 28 Μαρ 2007, 22:06
Τοποθεσία: Πεντελη

Δημοσίευσηαπό spy76 » 27 Οκτ 2009, 23:46

σωστος mudnoli. περιμενω προτεινομενες διαδρομες εδω κοντα να του πιω το αιμα.
Άβαταρ μέλους
spy76
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 07 Οκτ 2006, 10:18

Δημοσίευσηαπό Mudnolis » 29 Οκτ 2009, 22:33

Καλες διαδρομες και με πολυ λασπη και ουσιαστικο παιχνιδι μπορεις να βρεις στο καλλιδρομο (οχι μονο μες τη λιμνη). Εκτος αυτου αν θες πιο κοντα ανεβα προς Κιθαιρωνα πανω απ τα Βιλια, εχει αρκετους χωματοδρομους και κραταει και νερακι..
Άβαταρ μέλους
Mudnolis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: 28 Μαρ 2007, 22:06
Τοποθεσία: Πεντελη


Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot]. Υπάρχουν 3 επισκέπτες