Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

4Χ4 ΑΛΛΑ ΤΙ???

4Χ4 ΑΛΛΑ ΤΙ???

Δημοσίευσηαπό tm » 18 Φεβ 2007, 00:18

ΒΟΗΘΕΙΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ!!!! ΚΑΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΓΟΡΑ (ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΦΑΕΙ Ο ΓΑΜΟΣ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ DIESEL ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ ΧΛΜ. ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΙ ΧΩΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΠΟ 99' ΕΩΣ 02' ΑΛΛΑ ΤΙ.... GRAND CHEROKEE -- LAND CRUISER -- TROOPER ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?? ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ. ΤΙ ΧΑΛΑΕΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΡΙΒΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙ ΖΩΗ ΔΥΣΚΟΛΗ (ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!)
Άβαταρ μέλους
tm
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 10 Δεκ 2005, 12:02

Δημοσίευσηαπό vasdaris » 19 Φεβ 2007, 19:49

Οτι και να πάρεις πάρτο ΠΡΙΝ το γάμο!!! Και φρόντισε εαν μπορέις να είναι ντίζελ. Εγώ είμαι της αμερικάνικης σχολής οπότε καταλαβαίνεις τι θα διάλεγα... Αν και το LC είναι ίσω ότι καλύτερο μπορείς να πάρεις.
Άβαταρ μέλους
vasdaris
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 06 Δεκ 2004, 09:43

Δημοσίευσηαπό yoyo » 25 Φεβ 2007, 01:11

Ότι πάρεις πάρτο πριν το γάμο και να είναι LC!!!!Σου μιλάει ένας πολύ ταλαιπωρημένος με το CHEROKEE και με την απαράδεκτη συμπεριφορά από την αντιπροσωπεία.Εν συντομία γιατί γίνομαι και κουραστικός,έχω γράψει και αλλού για την ταλαιπωρία μου και ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη!!!Είμαι κάτοχος 4 αυτοκινήτων εκ των οποίων 2ΤΟΥΟΤΑ!!!!μετά από 420.000χλμ με ένα εξ'αυτών και χωρίς καμμία ταλαιπωρία με το service της πάρε ΤΟΥΟΤΑ.Οι άνθρωποι είναι ΑΙΩΝΕΣ μπροστά!!!!
Άβαταρ μέλους
yoyo
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 06 Ιαν 2007, 23:57
Τοποθεσία: Κόρινθος

Δημοσίευσηαπό yiannos_wrangler » 27 Φεβ 2007, 12:34

Αν στη ζωή σου πορεύεσαι εξ ολοκλήρου με την λογική σου, πάρε Land Cruiser...συμφωνώ με τον yoyo... άλλωστε τα οικονομικά προβλήματα της Chrsler και ότι κανείς διεθνως δεν ενδιαφέρεται για την εξαγορά της, υποδηλώνουν ότι κάτι δεν πάει καλα με την εν λόγω εταιρεία...

εγώ επειδή πορεύομαι με γνώμονα το συναίσθημα, αγόρασα ένα μεταχειρισμένοJ eep YJ και όχι ένα Jimny ή G. Vitara (που είναι σαφώς πιο αξιόπιστα και οικονομικά σε χρήση) . Παρόλες τις δυσκολίες και τα έξοδα, κάθε μέρα το αγαπώ και πιο πολύ...

Είναι θέμα 'στάσης ζωής'....
Άβαταρ μέλους
yiannos_wrangler
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 23 Ιαν 2007, 13:53


Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 35 επισκέπτες