Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΑΓΟΡΑ WRANGLER 2000 Ή 2003

ΑΓΟΡΑ WRANGLER 2000 Ή 2003

Δημοσίευσηαπό GIO » 14 Σεπ 2007, 17:02

ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ WRANGLER KAI ΕΧΩ KATAΛΗΞΕΙ ΣΕ ΕΝΑ TOY 2003 2,4 KAI ΣΕ ENA ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΟ ΜΕ RUBBICON 2'' ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΛΑΣΤΙΧΑ KAI ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ 2,5 ΤΟΥ 2000 ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ . ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΙΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΟΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟΥ 2005 ΜΕ 6 ΣΑΣΜΑΝ.ΚΑΝΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 50 ΚΜ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΘΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΣΕ ΑΣΧΗΜΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ (ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ SUV) . ΓΙΑ ΒΟΥΝΟ Η ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ...ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟ ΤΙ ΛΕΕΙ?ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΝΩΜΕΣ !!!
Άβαταρ μέλους
GIO
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 16:32

Δημοσίευσηαπό SKARTOS » 14 Σεπ 2007, 18:11

Καλώς ήρθες φίλε μου.
Το 2.4 έχει πιό πολιτισμένο κινητήρα απο το 2.5
Κατανάλωση: στην εθνική το 2.4 πρέπει να έχει γύρω στα 11 λίτρα(άν κρίνω απο το δικό μου). Το 2.5 ψηλωμένο και με μεγαλύτερα λάστιχα, να το υπολογίζεις γύρω στα 13.

Αξιοπιστία : σχετική. Γενικά δεν βγάζουν ζημιές, αλλά ο DANA 35 που φοράνε πίσω, χαλάει όλη την εικόνα, γιατί απο εκεί βγαίνουν τα προβλήματα.

50 χλμ την ημέρα στην εθνική: πάρε ένα καλό ζευγάρι ωτοασπίδες (άν έχει κουκούλα αντί για hard top), και άρχισε να ψάχνεις για οδοντίατρο (θα σου φύγουν τα σφραγίσματα).

Γνώμη μου: δέν είναι αυτοκίνητο για κάθε μέρα. Άν παρ'όλα αυτά το γουστάρεις πολύ, διέθεσε λίγα χρήματα παραπάνω για να πάρεις το 2.4 με το εξάρι σασμάν.
Προσωπική άποψη.
Τό ωραιότερο βουνό είναι αυτό που δέν έχω πάει ακόμα.
NISSAN NAVARA DOUBLE CAB AUTOMATIC .......απλό για την ώρα ! (θά έρθει και η ώρα του)
Άβαταρ μέλους
SKARTOS
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2006, 08:23
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ


Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 31 επισκέπτες