Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΑΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ!!

Δημοσίευσηαπό none » 16 Απρ 2008, 10:47

για το auto polar θελω να σας πω οτι υπαρχει ενα ποσοστο περιπου 2% των αυτοκινητων που δεν εχει αποτελεσματα.
αυτο εχει σχεση με την κατασταση της μηχανης.
για τον λογο αυτο και δινουμε την εγγυηση επιστροφης χρηματων μετα την δοκιμαστικη περιοδο των 30 ημερων.
πολλα αυτοκινητα που δεν ειδαν αποτελεσμα ηρθαν στην εταιρια και αφου εντοπισαμε τι συμβαινει διορθωσαμε το προβλημα και στην συνεχεια ειχαν οικονομια.
φιλε μου εσυ που γραφης οτι δεν ειδες αποτελεσμα παρε τηλεφωνο 210 9635141 τους τεχνικους να συνενοηθης για επανελεγχο .
ειναι κριμα να εχεις πληρωση ενα συστημα για οικονομια και να μην κερδιζης καυσμα .
η αποδοση ειναι πιστοποιημενη απο Ε.Μ.Π ΚΑΙ ΔΥΟ παμεπιστημια στην Ελλλαδα.
και πανω απ' ολα μην ξεχνατε ενα μηνα το δοκιμαζετε δωρεαν ,εχει εγγυηση επισροφης χρηματων
Άβαταρ μέλους
none
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 15 Απρ 2008, 15:51

Δημοσίευσηαπό m.misk(j)is » 16 Απρ 2008, 18:05

υπαρχει ενα ποσοστο περιπου 2% των αυτοκινητων που δεν εχει αποτελεσματα

Εκτός απο το kj 3.7, έχω και ένα saab 3 2.0T 195HP, στο οποίο επίσης το φοράω χωρίς να έχω δει τίποτα στην κατανάλωση!
Ετυχε και έχω τα 2 στα 100
παρε τηλεφωνο 210 9635141 τους τεχνικους να συνενοηθης για επανελεγχο .

Δεν είναι κακή ιδέα, αλλά δεν ελπίζω- για να είμαι ειλικρινής.
KJ 2004 3.7 Extreme Sport
WH 2009 3.0 crd Overland
Άβαταρ μέλους
m.misk(j)is
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: 22 Δεκ 2006, 10:49
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kostas_renegade » 16 Απρ 2008, 21:29

Καλησπέρα,
Ηθελα να ρωτήσω μήπως οι πιστοποιήσεις του Ε.Μ.Π. τις οποίες αναφέρετε μπορούν να κοινοποιηθούν σε ηλεκτρονική μορφή στο συγκεκριμένο φόρουμ. Επίσης θα ήθελα ν αρωτήσω εαν οι πιστοπόιήσεις εγγυώνται ότι δεν προκαλείται κάποια βλάβη σε οποιονδήποτε τομέα της λειτουργίας του οχήματος, ή εαν επιβεβαιώνουν πράγματι και ένα εύρος μείωσης της κατανάλωσης καυσίμου (πχ από 10% εως 25%).
Ευχαριστώ
Γκ Κώστας
04 KJ Renegade 3.7L Black Clear
Άβαταρ μέλους
kostas_renegade
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 11 Σεπ 2007, 18:54

Δημοσίευσηαπό webfox » 17 Απρ 2008, 09:25

Φίλοι μου, επειδή μερικοί παρεξηγήθηκαν παλιότερα από τον τρόπο γραφής μου, τρέχοντας κλεμάμενοι στην ποδιά της μαμάς, είπα να ανοίξω σήμερα το συρτάρι όπου φυλάω τις "ευγενικές" μου πένες, μην τυχών και στεναχωρηθούνε ξανά...
Ας τους υπενθυμίσει απλά κάποιος ότι άλλο πράγμα η προσβολή και άλλο ο σαρκασμός...

Πάμε λοιπόν...

Αξιότιμε κ. none...

Με χαρά διαπιστώσαμε την παρουσία του εκπροσώπου τύπου της εταιρίας σας στο φόρουμ, δίνοντας επιτέλους κάποιες καίριες απαντήσεις στα ατέλειωτα ερωτήματά μας.

Φυσικά η εταιρία σας έχει ήδη αποδείξει την άρτια κατασκευή των προϊόντων της καθώς και την τέλεια αντιμετώπιση των πελατών σας.
Επειδή όμως είμαστε περικυκλωμένοι από άπιστους Θωμάδες, θα σας παρακαλούσα θερμός να μας απαντήσετε στα παρακάτω 3 ερωτήματα:

    Αφού είσαστε τόσο ελαστικοί με την επιστροφή χρημάτων, γιατί δεν μας δίνετε τα προϊόντα σας για έναν μήνα προς δοκιμή και άμα μείνουμε ικανοποιημένοι από το αποτέλεσμα, ευχαρίστως να σας το πληρώσουμε (αντί της δικής σας εγγυημένης επιστροφής χρημάτων εμείς σας αντιπροτείνουμε την εγγυημένη πληρωμή προϊόντος);

    Θα σας παρακαλούσα να μας κοινοποιήσετε τα έγγραφα του Ε.Μ.Π. καθώς και των 2 πανεπιστημίων που πιστοποίησαν την ορθή λειτουργία των προϊόντων σας ΜΑΖΙ με τις υπογραφές και τα ονόματα των καθηγητών που τα εξέδωσαν.

    Αφού υπάρχει ένα 2% αυτοκινήτων που δεν αποδίδει το προϊόν σας, θα ήταν ευχής έργον να μας επισυνάψετε στην απάντησή σας και μία λίστα με τα μοντέλα που παρουσίασαν πρόβλημα, καθώς και μία ενημέρωση για το τελικά ΠΟΙΑ πρέπει να είναι η κατάσταση ενός κινητήρα για να λειτουργεί άψογα με τα προϊόντα σας.


Εν αναμονή της απάντησής σας

Φιλικά από Κρήτη
webfox
Άβαταρ μέλους
webfox
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 29 Ιουν 2006, 15:22

Δημοσίευσηαπό none » 17 Απρ 2008, 13:51

αγαπητε Γκ Κώστας.
ειναι ανεβασμενο στο site www.future-line.gr απο την κυπρο και για βενζινη και για πετρελαιο.
εχει δοθει για να ανεβει και απο μετσοβειο πολυτεχνειο.

αγαπητε webfox.
απαντω στις ερωτησεις
1)Αφού είσαστε τόσο ελαστικοί με την επιστροφή χρημάτων, γιατί δεν μας δίνετε τα προϊόντα σας για έναν μήνα προς δοκιμή και άμα μείνουμε ικανοποιημένοι από το αποτέλεσμα, ευχαρίστως να σας το πληρώσουμε (αντί της δικής σας εγγυημένης επιστροφής χρημάτων εμείς σας αντιπροτείνουμε την εγγυημένη πληρωμή προϊόντος);

ΑΠΑΝΤΗΣΗ
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΜΕΛΕΙΣ ΠΕΛΑΤΕΣ

2)Θα σας παρακαλούσα να μας κοινοποιήσετε τα έγγραφα του Ε.Μ.Π. καθώς και των 2 πανεπιστημίων που πιστοποίησαν την ορθή λειτουργία των προϊόντων σας ΜΑΖΙ με τις υπογραφές και τα ονόματα των καθηγητών που τα εξέδωσαν.
ΑΠΑΝΤΗΣΗ

ειναι ανεβασμενο στο site www.future-line.gr απο την κυπρο και για βενζινη και για πετρελαιο.
εχει δοθει για να ανεβει και απο μετσοβειο πολυτεχνειο, ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΝ Κο ΡΑΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ Κο ΓΙΑΚΟΥΜΗ

3)Αφού υπάρχει ένα 2% αυτοκινήτων που δεν αποδίδει το προϊόν σας, θα ήταν ευχής έργον να μας επισυνάψετε στην απάντησή σας και μία λίστα με τα μοντέλα που παρουσίασαν πρόβλημα, καθώς και μία ενημέρωση για το τελικά ΠΟΙΑ πρέπει να είναι η κατάσταση ενός κινητήρα για να λειτουργεί άψογα με τα προϊόντα σας.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΤΥΠΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ .
ΣΥΝΗΘΩς ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΣΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΕΝΑΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ,ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΝΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΠΑΡΕΜΕΝΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ.
ΔΗΛ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΠΑΝΟΜΟΙΟΤΥΠΟΥΣ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΕΝΩ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ Π.Χ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΤΥΧΑΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΟΥ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

4)ΠΟΙΑ πρέπει να είναι η κατάσταση ενός κινητήρα για να λειτουργεί άψογα με τα προϊόντα σας.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

ΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΝΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ .
ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ ΣΤΟ ΛΗΞΟΥΡΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡΑΤΟ ΜΕ 53% ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡΑΤΑ ΤΟΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ.

ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΛΟΓΩ ΠΙΕΣΗΣ ΧΡΟΝΟΥ
Άβαταρ μέλους
none
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 15 Απρ 2008, 15:51

Δημοσίευσηαπό m.misk(j)is » 17 Απρ 2008, 16:58

"ευγενικές" μου πένες

Σήμερα ήσουν άψογος!
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΛΟΓΩ ΠΙΕΣΗΣ ΧΡΟΝΟΥ

Μία απάντηση είναι πάντα καλοδεχούμενη ανεξάρτητα χρόνου δημοσίευσης.
KJ 2004 3.7 Extreme Sport
WH 2009 3.0 crd Overland
Άβαταρ μέλους
m.misk(j)is
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: 22 Δεκ 2006, 10:49
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό webfox » 18 Απρ 2008, 08:37

Αγαπητέ κ. none...

Ευχαριστώ για τις αναλυτικές απαντήσεις σας.
Πρέπει να ομολογήσω ότι προσωπικά εμένα με κάλυψαν...
Ας κρίνει λοιπόν ο καθένας για τον εαυτό του για το πόσο θέλει να επενδύσει στα προϊόντα σας.


m.misk(j)is έγραψε:Σήμερα ήσουν άψογος!

Άσε κουμπάρε...έχω αρχίσει να χαλάω... :lol: :lol: :lol:

Φιλικά από Κρήτη
webfox
Άβαταρ μέλους
webfox
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 29 Ιουν 2006, 15:22

Δημοσίευσηαπό ilka71 » 26 Απρ 2008, 23:20

xronia polla!exw mia erwtisi sxetika me to poso epibarynei to air condition tin katanalwsh sto grand cherokee mou 4.7 lt?kata poso ayksanei tin katanalwsh kserei kaneis?
kai genika se megalou kibismou amaksia to air condition kaei ligotero apo oti se mikrotera amaksia?eyxarstw kai sorry gia ta greeklish alla efimereuw kai grafw mesw laptop kai wap!
Άβαταρ μέλους
ilka71
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 13 Μαρ 2008, 20:59

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες