Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΑΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ!!

ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΑΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ!!

Δημοσίευσηαπό nickpar » 28 Ιαν 2008, 10:20

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΕΊ ΟΤΙ
ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΉΜΙΣΗ ..ΑΦΟΡΑ ΤΟ AUTO POLAR ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.
ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΗΚΩΜΑ ΤΟΥ CHEROKEE ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ..
Η ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ 20-21 ΛΙΤΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ 17 ΕΚΤΟΣ..
ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ AUTO POLAR ...ΤΙΣ ΠΡΏΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΖΏΝΟΥΝ ΤΑ ΦΙΔΙΑ ΟΤΙ ΠΕΤΑΞΑ 220 ΕΥΡΟ .ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΣΑΓΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΓΕΜΙΣΜΑ ΘΑ ΔΩ ΔΙΑΦΟΡΑ.... ΚΑΙ Ο ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΓΑ ΑΠΟ ΟΙΤΗ...ΓΕΜΙΣΑ ΚΑΙ ΜΗΔΈΝΙΣΑ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΣΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ ΑΠΟ ΜΠΡΑΛΟ ..ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΡΧΟΜΕΝΟΣ ΤΟ COMPUTER ΕΓΡΑΦΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΕΙΣ 12,7-14 ΛΙΤΡΑ ΣΤΑ 100χλμ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΞΑΝΑΓΕΜΙΣΑ ΤΟ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ..ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 204 ΧΙΛΜ. ΜΕ 28 ΛΙΤΡΑ ΒΕΝΖΙΝΗΣ (ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΕ CRUSE CONTROL 110-125 XLM) ΚΟΥΦΆΘΗΚΑ !!!
ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΟΡΜΑΛ...

ΔΕΊΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ

http://www.future-line.gr/my/article_im ... Polar2.jpg
http://www.future-line.gr/content/view/75/1/lang,gr/ :roll:
JEEP CHEROKEE 3.7 2003 - LIFT 2.5in SKYJACKER PLATINUM WITH A-ARMS JEEPINBYAL-(ΤΩΡΑ ..ΟΜΕ)
REAR ARB LOCKER- WINCH T-MAX 11000 LIB- TIRES MUD BF-GOODRICH 235/70/16
ΤΩΡΑ.. MAD STT COOPER 245/75/16 !!
Άβαταρ μέλους
nickpar
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 12 Ιουν 2005, 19:20
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό rokko74 » 29 Ιαν 2008, 10:06

Πήρα ήδη τηλέφωνο και έκλεισα ραντεβού για αύριο στις 11:00 στο χώρο της εργασίας μου τοποθέτηση από αυτούς με μία επιβάρυνση των 20€.
Δεν γινόταν αλλιώς γιατί τις ώρες που μπορούσαν να πάω, είχα δουλειά..

3 σημεία μου άρεσαν...

1. Έρχονται στον χώρο σου και στα βάζουν με έξτρα χρέωση 20€

2. Έχεις έναν μήνα ημερολογιακό για να σου επιστρέψουν τα χρήματα έτσι και δεν έχεις αποτελέσματα.

3. Έχει 10 χρόνια εγγύηση καλής και σωστής λειτουργίας. Με λίγα λόγια, απ΄ότι μου είπαν, εάν μετά από 1 χρόνο σταματήσει να έχει αποτελέσματα, το πας πίσω και σου δίνουν άλλο (το θέμα βέβαια είναι να υπάρχει και η εταιρεία μετά από δέκα χρόνια :twisted: :twisted: )

Τελικό κόστος = 254€ κασέρι...στον τεχνικό που θα έρθει.

Ευχαριστούμε θείε Nickpar που μας άνοιξες τα μάτια και μας έκλεισες τα καρμπιρατέρ!!! :D
Άβαταρ μέλους
rokko74
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 02 Μάιος 2007, 12:03
Τοποθεσία: Γαλάτσι

!!!

Δημοσίευσηαπό nickpar » 29 Ιαν 2008, 11:44

ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ????
:roll: :roll:
JEEP CHEROKEE 3.7 2003 - LIFT 2.5in SKYJACKER PLATINUM WITH A-ARMS JEEPINBYAL-(ΤΩΡΑ ..ΟΜΕ)
REAR ARB LOCKER- WINCH T-MAX 11000 LIB- TIRES MUD BF-GOODRICH 235/70/16
ΤΩΡΑ.. MAD STT COOPER 245/75/16 !!
Άβαταρ μέλους
nickpar
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 12 Ιουν 2005, 19:20
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Re: !!!

Δημοσίευσηαπό rokko74 » 29 Ιαν 2008, 11:50

nickpar έγραψε:ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ????
:roll: :roll:


Θείε είπα, δεν είπα παππού! :lol:
Άβαταρ μέλους
rokko74
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 02 Μάιος 2007, 12:03
Τοποθεσία: Γαλάτσι

Δημοσίευσηαπό diamond » 29 Ιαν 2008, 15:30

rokko74 έγραψε:Πήρα ήδη τηλέφωνο και έκλεισα ραντεβού για αύριο στις 11:00 στο χώρο της εργασίας μου τοποθέτηση από αυτούς με μία επιβάρυνση των 20€.
Δεν γινόταν αλλιώς γιατί τις ώρες που μπορούσαν να πάω, είχα δουλειά..

3 σημεία μου άρεσαν...

1. Έρχονται στον χώρο σου και στα βάζουν με έξτρα χρέωση 20€

2. Έχεις έναν μήνα ημερολογιακό για να σου επιστρέψουν τα χρήματα έτσι και δεν έχεις αποτελέσματα.

3. Έχει 10 χρόνια εγγύηση καλής και σωστής λειτουργίας. Με λίγα λόγια, απ΄ότι μου είπαν, εάν μετά από 1 χρόνο σταματήσει να έχει αποτελέσματα, το πας πίσω και σου δίνουν άλλο (το θέμα βέβαια είναι να υπάρχει και η εταιρεία μετά από δέκα χρόνια :twisted: :twisted: )

Τελικό κόστος = 254€ κασέρι...στον τεχνικό που θα έρθει.

Ευχαριστούμε θείε Nickpar που μας άνοιξες τα μάτια και μας έκλεισες τα καρμπιρατέρ!!! :D



τι σημαίνει ένας μήνας ημερολογιακός. 30 ημέρες θα έπρεπε να είναι από την τοποθέτηση. Εκτός αν αυτό εννοείς

επίσης αυτό το τρίτο γέμισμα τι σημαίνει. Αλλος έχει ρεζερβουάρ 50 λίτρα άλλος 70. Καταλαβαίνω κάποια χλμ για να συντονίσει η ECU αλλά το άδειασμα του ρεζερβουάρ?

Με ενδιαφέρει και μένα πάντως, απλά επειδή αν ψάξεις στο ιντερνετ θα βρεις πολλά αρνητικά σχόλια για αυτό ρωτάω.
Fiat Panda 1.2 climbing 4x4
Άβαταρ μέλους
diamond
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 03 Μάιος 2006, 11:49

Δημοσίευσηαπό rokko74 » 29 Ιαν 2008, 15:48

diamond έγραψε:αν ψάξεις στο ιντερνετ θα βρεις πολλά αρνητικά σχόλια για αυτό ρωτάω.


Θέλεις να μας πεις ποια είναι αυτά? Κάνε μία αναφορά εδώ μιας και τα βρήκες...

Σαφώς και οι 30 ημέρες μετράνε από την τοποθέτηση.

Για τα άλλα δεν γνωρίζω να σου απαντήσω... :(
Άβαταρ μέλους
rokko74
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 02 Μάιος 2007, 12:03
Τοποθεσία: Γαλάτσι

Δημοσίευσηαπό yannis24 » 29 Ιαν 2008, 16:15

rokko74 έγραψε:Πήρα ήδη τηλέφωνο και έκλεισα ραντεβού για αύριο στις 11:00 στο χώρο της εργασίας μου τοποθέτηση από αυτούς με μία επιβάρυνση των 20€.
Δεν γινόταν αλλιώς γιατί τις ώρες που μπορούσαν να πάω, είχα δουλειά..

3 σημεία μου άρεσαν...

1. Έρχονται στον χώρο σου και στα βάζουν με έξτρα χρέωση 20€

2. Έχεις έναν μήνα ημερολογιακό για να σου επιστρέψουν τα χρήματα έτσι και δεν έχεις αποτελέσματα.

3. Έχει 10 χρόνια εγγύηση καλής και σωστής λειτουργίας. Με λίγα λόγια, απ΄ότι μου είπαν, εάν μετά από 1 χρόνο σταματήσει να έχει αποτελέσματα, το πας πίσω και σου δίνουν άλλο (το θέμα βέβαια είναι να υπάρχει και η εταιρεία μετά από δέκα χρόνια :twisted: :twisted: )

Τελικό κόστος = 254€ κασέρι...στον τεχνικό που θα έρθει.

Ευχαριστούμε θείε Nickpar που μας άνοιξες τα μάτια και μας έκλεισες τα καρμπιρατέρ!!! :D


περιμενουμε και απο εσενα σχολια και εντυπωσεις !
ακουγεται ενδιαφερον !!
Άβαταρ μέλους
yannis24
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 550
Εγγραφή: 13 Ιαν 2006, 12:02
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό yannis24 » 29 Ιαν 2008, 16:22

rokko74 έγραψε:Πήρα ήδη τηλέφωνο και έκλεισα ραντεβού για αύριο στις 11:00 στο χώρο της εργασίας μου τοποθέτηση από αυτούς με μία επιβάρυνση των 20€.
Δεν γινόταν αλλιώς γιατί τις ώρες που μπορούσαν να πάω, είχα δουλειά..

3 σημεία μου άρεσαν...

1. Έρχονται στον χώρο σου και στα βάζουν με έξτρα χρέωση 20€

2. Έχεις έναν μήνα ημερολογιακό για να σου επιστρέψουν τα χρήματα έτσι και δεν έχεις αποτελέσματα.

3. Έχει 10 χρόνια εγγύηση καλής και σωστής λειτουργίας. Με λίγα λόγια, απ΄ότι μου είπαν, εάν μετά από 1 χρόνο σταματήσει να έχει αποτελέσματα, το πας πίσω και σου δίνουν άλλο (το θέμα βέβαια είναι να υπάρχει και η εταιρεία μετά από δέκα χρόνια :twisted: :twisted: )

Τελικό κόστος = 254€ κασέρι...στον τεχνικό που θα έρθει.

Ευχαριστούμε θείε Nickpar που μας άνοιξες τα μάτια και μας έκλεισες τα καρμπιρατέρ!!! :D


περιμενουμε και απο εσενα σχολια και εντυπωσεις !
ακουγεται ενδιαφερον !!
Άβαταρ μέλους
yannis24
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 550
Εγγραφή: 13 Ιαν 2006, 12:02
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό rokko74 » 29 Ιαν 2008, 16:31

yannis24 έγραψε:
rokko74 έγραψε:Πήρα ήδη τηλέφωνο και έκλεισα ραντεβού για αύριο στις 11:00 στο χώρο της εργασίας μου τοποθέτηση από αυτούς με μία επιβάρυνση των 20€.
Δεν γινόταν αλλιώς γιατί τις ώρες που μπορούσαν να πάω, είχα δουλειά..

3 σημεία μου άρεσαν...

1. Έρχονται στον χώρο σου και στα βάζουν με έξτρα χρέωση 20€

2. Έχεις έναν μήνα ημερολογιακό για να σου επιστρέψουν τα χρήματα έτσι και δεν έχεις αποτελέσματα.

3. Έχει 10 χρόνια εγγύηση καλής και σωστής λειτουργίας. Με λίγα λόγια, απ΄ότι μου είπαν, εάν μετά από 1 χρόνο σταματήσει να έχει αποτελέσματα, το πας πίσω και σου δίνουν άλλο (το θέμα βέβαια είναι να υπάρχει και η εταιρεία μετά από δέκα χρόνια :twisted: :twisted: )

Τελικό κόστος = 254€ κασέρι...στον τεχνικό που θα έρθει.

Ευχαριστούμε θείε Nickpar που μας άνοιξες τα μάτια και μας έκλεισες τα καρμπιρατέρ!!! :D


περιμενουμε και απο εσενα σχολια και εντυπωσεις !
ακουγεται ενδιαφερον !!


Εννοείται αυτό φίλε μου...από αύριο κι όλας θα ξεκινήσω τις μετρήσεις...
Άβαταρ μέλους
rokko74
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 02 Μάιος 2007, 12:03
Τοποθεσία: Γαλάτσι

Δημοσίευσηαπό diamond » 29 Ιαν 2008, 19:16

rokko74 έγραψε:
diamond έγραψε:αν ψάξεις στο ιντερνετ θα βρεις πολλά αρνητικά σχόλια για αυτό ρωτάω.


Θέλεις να μας πεις ποια είναι αυτά? Κάνε μία αναφορά εδώ μιας και τα βρήκες...

Σαφώς και οι 30 ημέρες μετράνε από την τοποθέτηση.

Για τα άλλα δεν γνωρίζω να σου απαντήσω... :(


επειδή οι αποδείξεις πάντα χρειάζονται
http://www.popularmechanics.com/automotive/new_cars/1802932.html?page=2
Fiat Panda 1.2 climbing 4x4
Άβαταρ μέλους
diamond
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 03 Μάιος 2006, 11:49

Δημοσίευσηαπό m.misk(j)is » 29 Ιαν 2008, 19:22

Παιδιά το φοράω κι εγώ, εδω και ένα χρονο περίπου. Κάπου έχουν ξαναγραφεί σχόλια για τα συγκεκριμένα προιόντα.Το έχω βάλει στο KJ3.7 και στο saab 9.3 2.0 Τ 195 hp. Η μόνη διαφορά που είδα ειναι στον θόρυβο του κινητήρα του KJ3.7. Στην κατανάλωση καμία διαφορά! Τυχαία μάλιστα επικοινώνησαν μαζί μου εχθές για να ρωτήσουν αν εχω μείνει ευχαριστημένος απο το προιόν. Οταν τους ειπα τα προηγούμενα μου είπαν οτι θα ξαναεπικοινωνήσουν για να ελένξουν το μαγνητάκι! Πάντως στο θέμα της κατανάλωσησ δεν είδα ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.
KJ 2004 3.7 Extreme Sport
WH 2009 3.0 crd Overland
Άβαταρ μέλους
m.misk(j)is
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: 22 Δεκ 2006, 10:49
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό nickpar » 29 Ιαν 2008, 20:11

m.misk(j)is έγραψε:Παιδιά το φοράω κι εγώ, εδω και ένα χρονο περίπου. Κάπου έχουν ξαναγραφεί σχόλια για τα συγκεκριμένα προιόντα.Το έχω βάλει στο KJ3.7 και στο saab 9.3 2.0 Τ 195 hp. Η μόνη διαφορά που είδα ειναι στον θόρυβο του κινητήρα του KJ3.7. Στην κατανάλωση καμία διαφορά! Τυχαία μάλιστα επικοινώνησαν μαζί μου εχθές για να ρωτήσουν αν εχω μείνει ευχαριστημένος απο το προιόν. Οταν τους ειπα τα προηγούμενα μου είπαν οτι θα ξαναεπικοινωνήσουν για να ελένξουν το μαγνητάκι! Πάντως στο θέμα της κατανάλωσησ δεν είδα ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.


ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΕΣ?? ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΙΑΠΊΣΤΩΣΑΝ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥΣ ΜΑΓΝΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΕΡΑ!! ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΤΣΙ!! ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ???!!!!!! :roll: :roll:
JEEP CHEROKEE 3.7 2003 - LIFT 2.5in SKYJACKER PLATINUM WITH A-ARMS JEEPINBYAL-(ΤΩΡΑ ..ΟΜΕ)
REAR ARB LOCKER- WINCH T-MAX 11000 LIB- TIRES MUD BF-GOODRICH 235/70/16
ΤΩΡΑ.. MAD STT COOPER 245/75/16 !!
Άβαταρ μέλους
nickpar
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 12 Ιουν 2005, 19:20
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό yannis24 » 29 Ιαν 2008, 22:26

nickpar έγραψε:
m.misk(j)is έγραψε:Παιδιά το φοράω κι εγώ, εδω και ένα χρονο περίπου. Κάπου έχουν ξαναγραφεί σχόλια για τα συγκεκριμένα προιόντα.Το έχω βάλει στο KJ3.7 και στο saab 9.3 2.0 Τ 195 hp. Η μόνη διαφορά που είδα ειναι στον θόρυβο του κινητήρα του KJ3.7. Στην κατανάλωση καμία διαφορά! Τυχαία μάλιστα επικοινώνησαν μαζί μου εχθές για να ρωτήσουν αν εχω μείνει ευχαριστημένος απο το προιόν. Οταν τους ειπα τα προηγούμενα μου είπαν οτι θα ξαναεπικοινωνήσουν για να ελένξουν το μαγνητάκι! Πάντως στο θέμα της κατανάλωσησ δεν είδα ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.


ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΕΣ?? ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΙΑΠΊΣΤΩΣΑΝ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥΣ ΜΑΓΝΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΕΡΑ!! ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΤΣΙ!! ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ???!!!!!! :roll: :roll:


και που ειναι η μαμα εταιρεια ?
αυτη στην Γλυφαδα ?

πειτε ρε παιδια να μαθαινουμε γιατι ακουγεται καλη περιπτωση !!
Άβαταρ μέλους
yannis24
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 550
Εγγραφή: 13 Ιαν 2006, 12:02
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό notis » 30 Ιαν 2008, 09:55

Καλα ολα αυτα ρε παιδια αλλα γιατι να μην το εχουν υιοθετησει και οι εταιριες αν οντως κανει δουλεια?
Άβαταρ μέλους
notis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2006, 10:43

!!!!!!!!!!

Δημοσίευσηαπό nickpar » 30 Ιαν 2008, 10:21

ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΟΙ ΠΕΤΡΕΛΑΪΚΈΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΜΠΟΫΚΟΤΆΡΟΥΝ ΤΟΙΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ...ΙΣΩΣ?? ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕΙΩΣΗΣ ΚΑΥΣΊΜΩΝ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΕΙΔΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ .. ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΛΙΤΡΟ ΣΤΑ ΕΚΑΤΟ ΝΑ ΓΛΙΤΩΝΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΧΑΣΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑΝ !!! ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΤΡΑΙΛΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟΙ ΣΤΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΝΕΡΓΟΒΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ??

ΔΥΣΤΥΧΏΣ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΛΑΝΉΤΗ ΜΠΟ@@@ΛΟ...

:( :( :(
JEEP CHEROKEE 3.7 2003 - LIFT 2.5in SKYJACKER PLATINUM WITH A-ARMS JEEPINBYAL-(ΤΩΡΑ ..ΟΜΕ)
REAR ARB LOCKER- WINCH T-MAX 11000 LIB- TIRES MUD BF-GOODRICH 235/70/16
ΤΩΡΑ.. MAD STT COOPER 245/75/16 !!
Άβαταρ μέλους
nickpar
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 12 Ιουν 2005, 19:20
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επόμενο

Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες