Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΘΟΡΥΒΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ

ΘΟΡΥΒΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό JEE-JEE » 08 Μαρ 2008, 20:38

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΤΟ ΕΞΗΣ (KJ 3.7/2004): OTAN ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΣΟΥΛΑΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ Ή ΟΤΑΝ ΣΤΡΙΒΩ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΠΟΛΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΘΟΡΥΒΟΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ, ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ. ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20-40ΜΕΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΛΙΓΟ ΠΑΤΗΜΕΝΟ ΤΟ ΦΡΕΝΟ.ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΔΙΣΚΟΠΛΑΚΕΣ,ΤΑΚΑΚΙΑ,ΑΚΡΟΜΠΑΡΑ Κ.Α. ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
Υ.Γ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!
σκεφτομαι να τοποθετησω μοναδα ηχοσυστηματος και dvd στη κεντρικη κονσολα.Αξιζει?
εχω 3.7L cherokee.
θα φαινεται καλο!
Άβαταρ μέλους
JEE-JEE
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 20 Ιαν 2007, 15:34

ΘΟΡΥΒΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό vaggelis » 09 Μαρ 2008, 08:30

Ο θόρυβος που ακούς είναι σαν κάτι να ξύνει; Αν είναι αυτό το μόνο που μπορεί να κάνει κάτι είναι ένα καθάρισμα στα φρένα μπρος πίσω. Αλλά μετά από λίγο θα το κάνει και πάλι. Όταν θα το πάς για πλύσιμο πες του να ρίξει πολύ νερό με πίεση στα φρένα να φύγει η σκόνη. Από τακάκια πως είσαι; Αν είσαι κοντά στην αλλαγή μπορεί να είναι και αυτό. Πάντως δεν είναι κάτι ανησυχητικό.

Αν θες γράφε με μικρά γράμματα… είναι σαν να φωνάζεις με τα κεφαλαία…
Φωτογραφίες μου και βίντεο μπορείτε να δείτε εδώ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vaggelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: 29 Αύγ 2007, 21:56
Τοποθεσία: Athens

ΘΟΡΥΒΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό m.misk(j)is » 12 Μαρ 2008, 10:34

Οπως τα διαβάζω, κι εμένα κάτι σε φρένα μου κάνει. Επομένως θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα.
KJ 2004 3.7 Extreme Sport
WH 2009 3.0 crd Overland
Άβαταρ μέλους
m.misk(j)is
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: 22 Δεκ 2006, 10:49
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Re: ΘΟΡΥΒΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 14 Μαρ 2008, 10:39

JEE-JEE έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΤΟ ΕΞΗΣ (KJ 3.7/2004): OTAN ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΣΟΥΛΑΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ Ή ΟΤΑΝ ΣΤΡΙΒΩ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΠΟΛΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΘΟΡΥΒΟΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ, ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ. ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20-40ΜΕΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΛΙΓΟ ΠΑΤΗΜΕΝΟ ΤΟ ΦΡΕΝΟ.ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΔΙΣΚΟΠΛΑΚΕΣ,ΤΑΚΑΚΙΑ,ΑΚΡΟΜΠΑΡΑ Κ.Α. ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
Υ.Γ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!


Ακριβως το ιδιο προβλημα ειχα και 'γω. Ημουν ομως στην εγγυηση.
Οταν τους ρωτησα που εντοπισαν το προβλημα, η απαντηση ηταν η εξης:
Μια απο τις 2 μπροστινες δαγκανες ηταν στραβη. Τα συμπερασματα δικα σας.
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ


Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες