Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ετοιμος για την τρελα

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » 16 Ιούλ 2008, 12:18

ΧΕΧΕΧΕ παρτε ολοι RUBICONNNNNNN
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευσηαπό sorokos » 19 Ιούλ 2008, 00:08

dim1 έγραψε:Παιδια ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση σας.

Οσον αφορα το προηγουμενο αυτοκινητο που ειχα ειναι ενα αλφα ρομεο 158 1800κε και αν και ηταν πολυ σταθερο στον δρομο δεν μπορω να πω οτι ειχε και φοβερη ηχομονωση.Ακουγες ευχαριστα τον κινητηρα να γουργουριζει. :)
Γεια σου dim1. Διαβασα για το ...προηγουμενο αυτοκινητο σου και γι'αυτο σου απανταω ! Πρωτα-πρωτα απο το forum θα μαθεις πολλα μυστικα των συγκεκριμενων αυτοκινητων. Χρησιμα μυστικα, ακου τις γνωμες των εμπειρων παιδιων (χωρις υποκρισια - δεν εχουν να κερδισουν τιποτα), ξερουν πολλα, μπορεις να αποφυγεις κακοτοπιες, η λαθος αγορα. Βεβαιωσου τι θες πραγματικα, τι θα σε διευκολυνει, και προχωρα. Εγω αυτα τα αυτοκινητα τα λεω 'εργαλεια'. Ειναι αλλη κατηγορια ! Αλλα ειδα οτι εισαι ενας ...Alfisti και γι'αυτο οπως ειπα σου απαντησα. Και μονο οτι ανεφερες τον ...ΗΧΟ, πιστευω οτι θα σου Ταιριαξει το εργαλειο, (και ειδικα το Wrangler-εχεις δικιο και εγω μεσα θα κοιμομουνα !) , γιατι το προηγουμενο αυτοκινητο σου και το μελλοντικο, εχουν σπορ χαρακτηρα με αλλες δυνατοτητες το καθενα ομως ! Εχω ενα Jeep τα τελευταια 3 χρονια, ειμαι ευχαριστημενος, αλλα τον ...ΗΧΟ ...ευτυχως, η δυστυχως, δεν καταφερα να τον αποχωριστω !!
Άβαταρ μέλους
sorokos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 09 Μάιος 2008, 23:25
Τοποθεσία: PIRAEUS

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 13 επισκέπτες