Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Wrangler 2.5 μοντ: 2001 - Προβλημα με A/C

Wrangler 2.5 μοντ: 2001 - Προβλημα με A/C

Δημοσίευσηαπό PanY » 06 Αύγ 2008, 22:37

Εχω προβλημα με το αιρ-κο και με δουλευουν στην αντιπροσωπεια. Πηρα πριν απο 2 εβδομαδες το αυτοκινητο και ενω εκανα ενα ταξιδι στην Λευκαδα το αιρ-κο σταματουσε να δουλευει και μονο ζεστος αερας εμπαινε μεσα στη καμπινα. Περασα απο 2 αντιπροσωπειες που ηταν στο δρομο για την Λευκαδα εκεινη της Πατρας κι εκεινη του Αγρινιου οπου και στις δυο μου πηραν απο 50 ευρω χωρις να λυσουν το προβλημα. Ο ενας ελεγε για την πρεσοστατικη βαλβιδα, ο αλλος για την εκτονωτικη. Τελικα μολις επεστρεψα το πηγα στην Βουλιαγμενης κι εκει αρχισε το δραμα.

Μερα 1η

Μετα απο 2 ωρες μου λενε. Εχουμε ασχημα νεα. Φταιει το κομπρεσσερ και θελει αλλαγη. Κοστος 1000 ευρω. Αντε κομματια να γινει λεω, φτιαχτε το.

Μερα 2η

Ετοιμο το αυτοκινητο σας μου λενε. Καντε μου μια χαρη λεω. Αφηστε το να δουλεψει μιση ωρα και τσεκαρετε το παλι. Με ξαναπαιρνουν και λενε, θα σας ζητουσαμε να το αφηνατε αλλη μια μερα γιατι ο τεχνικος δεν ειναι ευχαριστημενος απ την αποδοση. @@ μαντολες λεω. Αδικα δηλαδη βαλατε το κομπρεσσερ ε? Οχι κυριε, αυτο χρειαζοταν οπωσδηποτε αντικατασταση. Ναι αλλα δεν λυθηκε το προβλημα απ οτι μου λετε. Τελοσπαντων, τα λεμε αυριο.

Μερα 3η

Με παιρνουν και ακουω και παλι τη γνωστη εκφραση. Δυστυχως εχουμε ασχημα νεα. Μα δεν μου πατε και τιποτα ευχαριστο εως σημερα τους λεω. Πρεπει να εχει διαρροη η εβαπορετα και θελει αντικατασταση αλλα δεν εχουμε ανταλλακτικο και πρεπει να περιμενετε 10 μερες. Αν θελετε ελατε παρτε το αυτοκινητο και οταν ερθει το ανταλλακτικο το ξαναφερνετε για να το αλλαξουμε. Δηλαδη τους λεω, θελετε να ερθω, να σκασω 1000 ευρω και να παρω το αυτοκινητο στην ιδια κατασταση που σας το εφερα? Μα ειναι ποτε δυνατον? Παιρνω τηλεφωνο και τα κεντρικα και τους αρχιζω στα παραπονα. Μα πως ειναι δυνατον να αυτοαποκαλειστε αντιπροσωποι και να μην εχετε σε ολη την επικρατεια ενα ανταλλακτικο? Σε τι διαφερετε απο ενα μπακαλικο που του τελειωσαν οι κομποστες και δεν φερνει αλλες αν δεν του ξαναζητησουν? Μα ειναι ποτε δυνατον? Να σας φερω εγω εβαπορετα απο Αμερικη με DHL σε 2 μερες μεσα να μου την αλλαξετε? Δεν ξερουμε αν θα κανει κυριε μου απαντανε. Τι αν θα κανει ρωταω? Θα πω το μοντελο, τον τυπο, την χρονολογια και θα μου τη στειλουν. Μια εβαπορετα της κακιας ωρας ειναι, δεν ειναι ατομικος αντιδραστηρας. Το πολυ πολυ εκεινος που θα χασει τα λεφτα του "αν δεν κανει" θα ειμαι εγω, οχι εσεις. Αφηστε μας να το τσεκαρουμε και θα σας απαντησουμε αυριο κυριε μηπως και μπορεσουμε να βρουμε κατι, μου απαντανε.

Αυριο περιμενω τηλεφωνο τους αλλα πλεον ειμαι τοσο απελπισμενος και εκνευρισμενος που δεν ξερω πως να το χειριστω.

Τι λετε να κανω αμιγκος? Σκεφτομαι σε περιπτωση που δεν μου εχουν ετοιμο το αυτοκινητο μεχρι την Παρασκευη να τους ζητησω να ξηλωσουν οτι εβαλαν πανω και να το παρω να το παω σε κανεναν χριστιανο που τουλαχιστον θα προσπαθησει να μου το φτιαξει κιολας εκτος του να τα τσεπωσει.

Πειτε τιποτα γιατι ειμαι σε απογνωση με ολο αυτο το θεατρο που αντιμετωπιζω τις τελευταιες μερες.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

Παναγιωτης.
Τελευταία επεξεργασία από PanY και 19 Αύγ 2008, 09:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PanY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 443
Εγγραφή: 06 Αύγ 2008, 21:40
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό kostas_renegade » 07 Αύγ 2008, 01:31

Παναγιώτη το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να τους πιέζεις όσο μπορείς με το γράμμα του νόμου πάντα. Δεν αλλάζει πραγματικά τίποτα, αυτό που συμβαινει με εσένα για αυτούς είναι το βούτυρο στο καθημερινό ψωμάκι τους, το κάνουν σε 500 άτομα καθε μερα, αλλα άμα τους αφήσεις και εντελώς αχαλίνωτους ειναι ικανοί να σου χρεώσουν συνολικά κανενα δεκαρικο. Δεν υπάρχει σωτηρία δυστυχώς, τα λεκτικα-τηλεφωνικα παράπονα που τυχον θα κανεις και τα γραμματα παραπονων δεξια και αριστερα οι ελληνες αντιπροσωποι τα ακουνε βερεσε (αφου ΑΥΤΟΙ ειναι που χαραζουν την πολιτικη της αρπαχτης) ούτε ενδικα μεσα συμφερει να χρησιμοποιησεις (εξωδικα αγωγες) για μια γ@μημ. βλαβη σε αμαξι, θα σπαταλήσεις μηνες από τη ζωή σου- για να μη πω χρονια-και με τα λόγια απο εδω και απο εκει θα ερθουν τα πραγματα 3 στο λαδι 3 στο ξύδι και στην καλύτερη περίπτωση θα στο φτιαξουν μετα απο 300 χρονια καρκινιασμα δικο σου. Και απο εξω να το παραγγειλεις το εξαρτημα, κατι αλλο μπορει να βρουν να σου χρεωσουν ετσι για να στη σπασουν που τους στριμωξες, και που δεν πληρωσες στους ιδιους την εβαπορετα. Και δεν μπορεις να αποδειξεις και τιποτα απολυτως απο ότι ισχυριστεις, παρά μονο καθυστερησεις και κακη εξυπηρετηση απο την πλευρα τους..

Αρα λοιπον καταλήγουμε στο οτι αγοραζοντας Jeep εδω στην Ελλάδα μπαίνεις στο χορό του αφανους εκβιασμου και του οικονομικου γονατισματος...σου λενε αφου εχεις Jeep τοτε εχεις και λεφτα για χαρισμα..welcome! Αυτα σε γεινκα πλαίσια.
Συγκεκριμενα, επειδη δεν μπορουν να σου αλλάξουν και τα παντα απο οτι εχει πανω ενα Wrangler επειδη δεν βγαζει κρυο αερα, σου προτεινω να δεις τι θα σου πουνε για την εβαπορετα σχετικά με το χρονο παραδοσης, κανονισε αναλογα εαν θα την φερουν οι ιδιοι η εσυ, (η αληθεια ειναι πως απο Αμερικη -επειδη ψωνιζω και εγω απο ebay κλπ- μαλλον θα σου παρει κανενα 10ημερο συνολικα) αλλα μη τους αφηνεις χαλαρους ποτέ! Να τους ενοχλεις συνεχεια και να τους δωσεις να καταλαβουν οτι εισαι μονιμα πισω τους. Στην τελική δεν μπορούν να βρουν καμια μεταχειρισμένη?Μεταξυ μας δεν νομιζω πως μπορεις να κανεις και κατι αλλο αμα δεις οτι ξεφευγουν γενικως..Καταγγελια σε κεντρικα της Chrysler? @@@@@)
σε οργανισμο τυπου ΙΝΚΑ?? δεν εχεις να χασεις και πολλα εκτος απο χρονο..
04 KJ Renegade 3.7L Black Clear
Άβαταρ μέλους
kostas_renegade
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 11 Σεπ 2007, 18:54

Δημοσίευσηαπό PanY » 07 Αύγ 2008, 09:15

Εχεις δικιο σε οτι λες αμιγκο μου. Οσο καλα αυτοκινητα ειναι τοσο χαλια ειναι εκεινοι που τα "αντιπροσωπευουν" στην Ελλαδα. Σχετικα με την εβαπορετα εψαξα σε καποια site και βρηκα ιμμιτασιον με 90 δολλαρια. Ο κυριουλης εκει μου ειπε πως μπορω να την εχω Ελλαδα μεσα σε 2 εργασιμες με DHL πραγμα το οποιο και επιβεβαιωσα επισης με την ιδια την εταιρεια.

Θα περιμενω τη σημερινη τους απαντηση και θα επανελθω με περισσοτερες λεπτομερειες. Οχι πως περιμενω να βγει τιποτα αλλα ετσι, για να χουμε κατι να λεμε για τα χαλια τους.

Εδω ειχα παραγγειλει μηχανη πριν απο 3 μηνες στην BMW κι επειδη μου την καθυστερουσε ενας απ τους αντιπροσωπους της και με πηγαινε απο εβδομαδα σε εβδομαδα, με το που εστειλα ενα e-mail στα κεντρικα λεγωντας πως θα την ακυρωσω την παραγγελια αν δεν ειναι στο μαγαζι σε 3 μερες, εκεινοι ζητησαν χιλια συγνωμη και συν τοις αλλοις μου την παρεδωσαν σε 2. Ετσι μαλιστα. Νοιωθεις πως εχεις απεναντι σου καποιον που σεβεται τα χρηματα που του εδωσες. Αλλα αυτοι ειναι το κατι αλλο. Χειροτεροι απο Δημοσιο. Χειροτεροι!!!!

Τελοσπαντων. Καλο κουραγιο σε ολους μας ή τουλαχιστον σ εκεινους που τους επιλεγουμε για το service, μαυρη η ωρα...
Άβαταρ μέλους
PanY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 443
Εγγραφή: 06 Αύγ 2008, 21:40
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 07 Αύγ 2008, 10:12

- Εγω παλι εχω διαφορετικη αποψη.

- 1ον ξεκινησες λαθος. Πιστευω οτι δεν ειναι και τοσο αναγκαιο το air.. ωστε να σταματας σε καθε αντιπρωσοπεια που βρισκεται στο δρομο σου. Σταματα, δε λεω, κανε μια ερωτηση και αν δεις οτι το κατεχουν το αντικειμενο, γιατι οχι? Διαφορετικα πας το ταξιδακι σου και λυνεις το προβλημα μετα.

- 2ον θα σου μιλησω απο τη μερια του τεχνικου, για να παρεις μια ιδεα, το τι επικρατει στις αντιπρωσοπειες, γενικα.
Ο 'τεχνικος προισταμενος' εχει την εντολη να αλλαζει οτι βρεθει στο δρομο προς τη διαγνωση της βλαβης, αρκει αυτο που θα αλλαζει να εχει λογο για να το αλλαξει, ανεξαρτητος του δικου σου προβληματος. Παραδειγμα, σου αλλαξε το κομπρεσερ γιατι μπορει να ειδε ενα ραισμα. Δεν εφτεγε ομως αυτο για να λυθει το προβλημα, απλα επρεπε να αλλαχτει εφοσον ηταν ελλατωματικο και συνεχιζουμε....

- 3ον στη θεση σου θα μιλαγα με ενα δικηγορο, ο οποιος βεβαια να ασχολειται και να εχει πειρα με υποθεσεις αυτοκινητων. Αν δεν εχεις να σου συστησω.

Πιστευω να καταλαβες τι θελω να πω! Αν ειμασταν κοντα θα μιλουσαμε διαφορετικα, αλλα μεσα απο το forum δεν μπορουμε να πουμε πολλα....
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό PanY » 07 Αύγ 2008, 10:35

Ναι σε καταλαβαινω απολυτα. Δεν θα σταματουσα στις αντιπροσωπειες, ποσο μαλλον κατα την διαρκεια του ταξιδιου των διακοπων μου αν δεν ειχα μαζι μου τη γυναικα η οποια και ειχε αρχισει να φρικαρει με τη ζεστη, οποτε και σκεφτηκα πως ισως να χρειζοταν απλα λιγο φρεον και να συνεχιζαμε με ηρεμια τις διακοπες.

Απ την αλλη θελω απλα να τελειωνω με το συγκεκριμενο θεμα το γρηγοροτερο γιατι δεν αντεχω να αφηνω εκκρεμοτητες με το αυτοκινητο. Θελω ολα να δουλευουν ρολοι. Θα κανω λιγο υπομονη, 1-2 μερες ακομα, μιας και μου ειπαν σημερα το πρωι πως θα προσπαθησουν να βγαλουν την εβαπορετα να την πανε για ελεγχο μηπως και μπορεσει να επιδιορθωθει απ τη στιγμη που το καινουριο ανταλλακτικο δεν εχει συγκεκριμενο χρονο παραδοσης.

Απ την αλλη τους ειπα πως αν γινεται να εχει ερθει μεχρι την επομενη Πεμπτη, να το αφησουν και να περιμενουμε γιατι ειναι αμαρτια να ξαναξυλωνουμε το ταμπλο για δευτερη φορα μεσα σε 2 εβδομαδες. Αλλωστε ξαναφευγω για διακοπες την Παρασκευη οποτε αν ηταν εφικτο να το φτιαχναμε οριστικα εως τοτε θα ηταν οτι καλυτερο.

Με δικηγορους δεν θελω να μπλεξω ειναι η αληθεια, γιατι μεχρι προσφατα ηταν οι μονοι μαζι με τους γιατρους που δεν τους εμπιστευομουν ποτε μου. Τωρα προστεθηκε κι η Cryshler. ε χεχε.

Ελπιζω να με λυπηθει ο Θεος και να μπορεσω να το βγαλω εγκαιρως. Απλα την επομενη φορα θα επιλεξω καποιο αλλο συνεργειο στα Ν. Προαστια. Ο μονος λογος που πηγα εκει ειναι 1ον γιατι ειμαι καινουριος κατοχος χωρις εμπειρια και 2ον γιατι θεωρησα πως το A/C θα ηταν καλο να φτιαχτει σε εκεινους και μονο ωστε να εχω και καποια "εξασφαλιση" (μη γελασετε με τον ψαρακα... δειχτε κατανοηση)

Σας ευχαριστω για την βοηθεια αμιγκος...
'06 Wrangler TJ 4.0

Jeep και πάλι Jeep αλλά... Δεν είμαστε "Αμερικανακια"!!!
Άβαταρ μέλους
PanY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 443
Εγγραφή: 06 Αύγ 2008, 21:40
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό ermis1975 » 07 Αύγ 2008, 12:09

Ετσι διστυχώς κάνουν όλοι. Ετσι εχασα με αμάξι 10 ετίας 110 euro και το πρόβλημα υπάρχει ακόμα. Ευτυχώς ήταν λίγα, το πήγα άλλη 1 φορά, δε το βρήκε και αποφάσισα να μη το ξαναπάω εκεί.
Αλλάζουν ότι υποπτεύονται οτι είναι χαλασμένο και προχωρούν... Κάποια στιγμή θα το βρούν.. και θα τα εχεις σκάσει. Τώρα δικηγόρους κλπ καλύτερα να αποφεύγεις. Απλά μίλα με δ/ντή συνεργείου να καταλάβει τι παίζει και να κάνει και καμία εκπτωση...
Άβαταρ μέλους
ermis1975
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: 18 Μάιος 2008, 10:34

Δημοσίευσηαπό ZooL » 07 Αύγ 2008, 12:53

Φίλε PanY, καταρχήν λυπάμαι για την ταλαιπωρία σου...
Δυστυχώς, καλώς ήλθες στον "υπέροχο" κόσμο της Chrysler-Jeep-Dodge Hellas :?

Όπως ανακαλύπτεις κι εσύ (the hard way), στην αντιπροσωπεία πρέπει να καταλήγεις μόνο αφού έχεις εξαντλήσει κάθε άλλη πιθανή επιλογή από την υπόλοιπη αγορά...

Για παράδειγμα, φαντάζομαι πως με τα €1.000 που πλήρωσες μόνο για τον κομπρέσορα, στην Diavia πχ θα άλλαζες ολόκληρο το κλιματιστικό, και θα σου περίσσευαν ίσως και λεφτά, και θα ξεμπέρδευες και σε 2-3 μέρες, και δε θα σου σπάγανε και τα νεύρα...

-----------------

Επειδή όλο και πιο συχνά διαβάζω για παρόμοια θέματα:

Κάποια στιγμή νομίζω, εμείς οι "λεφτάδες" με τα Jeep (όπως σωστά μας περιέγραψε ο Κώστας πιο πάνω) πρέπει να αρχίσουμε να ξυπνάμε... Η ασυδοσία της αντιπροσωπείας οφείλεται στην ανοχή των πελατών της, στην δική μας ανοχή...

Θεωρώ πως είναι λοιπόν στο χέρι μας να επιχειρήσουμε, έστω, να τους κόψουμε λίγο τον αέρα.
Σκεφτείτε το λίγο και αν συμφωνείτε τον Σεπτέμβρη το ξαναπιάνουμε και το οργανώνουμε.

Χ.

'08 Jeep Wrangler JK Unlimited V6 3.8lt

_____

JPForum.gr
- το Ελληνικό Jeep forum
Άβαταρ μέλους
ZooL
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 628
Εγγραφή: 16 Φεβ 2007, 16:06

Δημοσίευσηαπό ermis1975 » 07 Αύγ 2008, 13:57

Αν και εγώ δεν έχω εμπειρία ακόμα απο την αντιπροσωπεία... τουλάχιστον αρνητική (μιας και με είχαν στις "γλύκες" για να το κλείσω .. ¨)! συμφωνώ οτι μια συλλογική κίνιση είναι η καλύτερη. Επίσης αν μαζευτούμε πολλά άτομα θα μπορούσαμε ίσως να πετύχουμε εκπτώσεις και καλύτερες τιμές forum / club.. κλπ.
Άβαταρ μέλους
ermis1975
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: 18 Μάιος 2008, 10:34

Δημοσίευσηαπό PanY » 07 Αύγ 2008, 15:41

Ετσι ειναι αμιγκο. Στην αρχη σε εχουν στα ωπα ωπα γιατι ξερουν πως μετα θα σε γδυσουν στο service. Απορω πως μετα απο τοσα παραπονα που ακουγονται συνεχως, η μαμα εταιρεια δεν εχει μεσολαβησει ωστε να παρει ενα τελος αυτο το θεατρο του παραλογου. Δεν ειναι δυνατον να μην εχουν φτασει ως εκει ολα αυτα τα κομικοτραγικα που συμβαινουν εδω.
'06 Wrangler TJ 4.0

Jeep και πάλι Jeep αλλά... Δεν είμαστε "Αμερικανακια"!!!
Άβαταρ μέλους
PanY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 443
Εγγραφή: 06 Αύγ 2008, 21:40
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό J.k » 07 Αύγ 2008, 20:44

Γεια σας και απο εμενα.
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα. Κατα καποιο τροπο εχεις μπλεξει.
Φτιαχτο και μην ξαναπας σε καμια αντιπροσωπεια.
Βρες καποιο (εξουσιοδοτημενο) και κανε την δουλεια σου. Τουλαχιστον θα μιλας με εναν.
Αν ειχε διαροει το evaporator την ωρα που λυνανε το κομπρεσέρ θα το ειχαν δει γιατι δεν θα ειχε freon.
Άβαταρ μέλους
J.k
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2008, 22:21
Τοποθεσία: Aττική

Δημοσίευσηαπό PanY » 07 Αύγ 2008, 21:41

....
Τελευταία επεξεργασία από PanY και 08 Αύγ 2008, 09:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PanY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 443
Εγγραφή: 06 Αύγ 2008, 21:40
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 08 Αύγ 2008, 08:31

zool έγραψε:Θεωρώ πως είναι λοιπόν στο χέρι μας να επιχειρήσουμε, έστω, να τους κόψουμε λίγο τον αέρα.
Σκεφτείτε το λίγο και αν συμφωνείτε τον Σεπτέμβρη το ξαναπιάνουμε και το οργανώνουμε.

Συμφωνω!

ermis έγραψε:Τώρα δικηγόρους κλπ καλύτερα να αποφεύγεις.

Εγω παντως, εχω βαλει στη τσεπη αρκετα χρηματα, απο παρομοια υποθεση... :D :D

ermis έγραψε:Επίσης αν μαζευτούμε πολλά άτομα θα μπορούσαμε ίσως να πετύχουμε εκπτώσεις και καλύτερες τιμές forum / club.. κλπ
.
'Ονειρα θερινης νυκτος....' Δεν πιανουν αυτα τα κολπα σε τετοιες εταιριες.
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό ermis1975 » 08 Αύγ 2008, 08:53

Πάντως σε άλλα forum κάνουν εκπτώσεις στα μέλη τους πχ BMWCLUB είχα μια καλή έκπτωση σαν μέλος!
Άβαταρ μέλους
ermis1975
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: 18 Μάιος 2008, 10:34

Δημοσίευσηαπό Jugulator » 08 Αύγ 2008, 10:14

Pany διάβασα το πρόβλημά σου και τις απόψεις των φίλων που απάντησαν . Εκτός και άν δεν κατάλαβα καλά , είπες ότι το αυτοκίνητο ήταν 2 εβδομάδων και σου ζήτησαν χρήματα γαι να επισκευάσουν κάτι που ήταν (είναι) ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ;;;;;;;;;;
Ισχυρίσθηκαν δηλ. και εσύ το δέχθηκες ότι φταις ο ίδιος που χάλασε το κομπρεσσεράκι ;;
Άβαταρ μέλους
Jugulator
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2004, 12:43
Τοποθεσία: Βέροια

Δημοσίευσηαπό PanY » 08 Αύγ 2008, 10:26

Συγνωμη αμιγκος, δεν το διευκρινησα. Το αυτοκινητο το αγορασα μεταχειρισμενο απο ιδιωτη (αφου πρωτα υποτειθεται πως μου το ελενξαν στην αντιπροσωπεια οπου πηγα συστημενος!).
Τελευταία επεξεργασία από PanY και 19 Αύγ 2008, 09:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PanY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 443
Εγγραφή: 06 Αύγ 2008, 21:40
Τοποθεσία: Athens

Επόμενο

Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες