Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΝΕΑ ΤΕΚΜΗΡΙΑ ΔΙΑΒΙΩΣΗΣ- ΑΣ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΟΥΜΕ...

Δημοσίευσηαπό TLG » 11 Σεπ 2008, 12:01

meco έγραψε:Προβλέπω ότι τα πράγματα δεν θα είναι τόσο δύσκολα.
Από τη μια υπάρχει μείωση του τεκμηρίου λόγω παλαιότητας 20% νομίζω ανά 5ετία. Από την άλλη θα υπάρχει μία ανοχή (20% ακούγεται) στο δηλωθέν εισόδημα. Για παράδειγμα αν υπάρχει ένα δίλιτρο αυτοκίνητο με τεκμήριο 20Κ€ και δηλώνεις εισόδημα 16Κ€ δεν θα υπάρχει πρόβλημα.



Ολα αυτα ισχυαν μεχρι το 2003 ..δυστυχως ακομη δεν ξερει κανεις με ποιον τροπο θα εφαρμοσθουν τα νεα τεκμηρια.
Βεβαια δεν ειναι πλεον μονο το αυτοκινητο ,αλλα και ποιο βασικα αγαθα,οπως η παιδεια ,η πρωτη κατοικια κ.λ.π που μπαινουν στο στοχαστρο αυτης της διεφθαρμενης κ αναλγητης εξουσιας .

Η αντιδραση μας λοιπον θα πρεπει να ειναι μια .

ΟΧΙ ΣΕ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΤΕΚΜΗΡΙΑ .

Αν μπουν τα τεκμηρια τιποτα δεν θα τους εμποδισει π.χ του χρονου να αυξησουν το ποσο των εισοδηματων που πρεπει να δηλωνουμε ,επειδη ετσι τους καπνισε ...Οι ανθρωποι ειναι ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟΙ ..

Οπως λεει κ ο φιλος παραπανω γιατι επειδη καποιος εχει ενα cherokee 3.7 θα πρεπει ντε και καλα να φορολογειται για εισοδημα περιπου 100000 !!! ευρώ (συμφωνα με οσα ισχυαν το 2003 ) ?
Αυτος δηλαδη (κρατος) που ισχυριζεται κατι τετοιο,δεν ειναι τρελλος ,επικυνδινος για την δημοσια ασφαλεια ?
Επισης ο εγκλωβισμος εκατονταδων χιλιαδω οδηγων που επιχειρειται ,αλλα και ιδιοκτητων ακινητων (τεκμηριο απο τα 200τ.μ που ηταν στα 150 ή ακομη κ στα 120τ.μ !!!) δεν ειναι μετρο φασιστικο ?? την στιγμη που ολοι αγορασαν συμφωνα με τους νομους του κρατους που ισχυαν τοτε ??
Τι θα γινει δηλαδη θα πρεπει να πουλησουμε σπιτια και αυτοκινητα επειδη ετσι κ@υλωσε του Αλογο#@$ ??

ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ...ΔΕΝ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ???

Για να αρχισουμε να δαγκωνουμε λιγακι .
Grand Vitara 2.0 JLXEW

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TLG
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 15:42
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

Δημοσίευσηαπό meco » 11 Σεπ 2008, 12:41

TLG έγραψε:
meco έγραψε:Προβλέπω ότι τα πράγματα δεν θα είναι τόσο δύσκολα.
Από τη μια υπάρχει μείωση του τεκμηρίου λόγω παλαιότητας 20% νομίζω ανά 5ετία. Από την άλλη θα υπάρχει μία ανοχή (20% ακούγεται) στο δηλωθέν εισόδημα. Για παράδειγμα αν υπάρχει ένα δίλιτρο αυτοκίνητο με τεκμήριο 20Κ€ και δηλώνεις εισόδημα 16Κ€ δεν θα υπάρχει πρόβλημα.



Ολα αυτα ισχυαν μεχρι το 2003 ..δυστυχως ακομη δεν ξερει κανεις με ποιον τροπο θα εφαρμοσθουν τα νεα τεκμηρια.
Βεβαια δεν ειναι πλεον μονο το αυτοκινητο ,αλλα και ποιο βασικα αγαθα,οπως η παιδεια ,η πρωτη κατοικια κ.λ.π που μπαινουν στο στοχαστρο αυτης της διεφθαρμενης κ αναλγητης εξουσιας .

Η ανοχή στο 20% δεν υπήρχε παλαιότερα. Επίσης στα οχήματα τύπου τζιπ υπήρχε αρχική μείωση στο 20% ούτως ή άλλως.
Στα υπόλοιπα που γράφεις συμφωνώ σε γενικές γραμμές, αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι δεν θα γίνουν και τόσο τραγικά τα πράγματα.
Γιατί αν γίνουν θα επέλθει το χάος στην αγορά αυτοκινήτου. :o
meco
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 339
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Δημοσίευσηαπό kostas_renegade » 11 Σεπ 2008, 16:13

Και εγώ ΘΕΛΩ να πιστεύω πως οι "άνθρωποι" , ασχετα εαν ειναι κλέφτες η όχι, δεν είναι ΤΟΟΟΣΟ μ@λ@κες για να κάνουν κάτι το τόσο καταχρηστικό ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ και να βάλουν τέτοιο αυτογκόλ μόνοι τους, Πιστεύω δηλαδή ότι απλά ρίχνουν τροχειοδεικτικές βολές για να δουν την αντίδραση του κοσμάκη και να καταλήξουν επομένως στο υψος και την ενταση των νεων φορολογικών μέτρων. Αμα κάνουν κάτι τετοιο οπως λεμε σε παραπάνω ποστ (οπου εγω πχ με ενα Cherokee 3.7 θα πρέπει να δηλωνω 100Κ περίπου μονο και μόνο για να δικαιολογήσω την αφεντιά του-χώρια τι υπόλοιπη περιουσιά εχει ο καθενας μας) θα ειναι χαλαρά η τελευταία τετραετία τους. Δεν πολιτικολογώ, αντίθετα πιστεύω ότι περιγράφω ένα πιθανότατο ενδεχόμενο που θα συνεβαινε σε όποια κυβέρνηση τολμήσει τα παραπάνω σε ακραίο βαθμό.
04 KJ Renegade 3.7L Black Clear
Άβαταρ μέλους
kostas_renegade
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 11 Σεπ 2007, 18:54

Δημοσίευσηαπό ermis1975 » 11 Σεπ 2008, 17:25

kostas_renegade έγραψε:Και εγώ ΘΕΛΩ να πιστεύω πως οι "άνθρωποι" , ασχετα εαν ειναι κλέφτες η όχι, δεν είναι ΤΟΟΟΣΟ μ@λ@κες για να κάνουν κάτι το τόσο καταχρηστικό ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ και να βάλουν τέτοιο αυτογκόλ μόνοι τους, Πιστεύω δηλαδή ότι απλά ρίχνουν τροχειοδεικτικές βολές για να δουν την αντίδραση του κοσμάκη και να καταλήξουν επομένως στο υψος και την ενταση των νεων φορολογικών μέτρων. Αμα κάνουν κάτι τετοιο οπως λεμε σε παραπάνω ποστ (οπου εγω πχ με ενα Cherokee 3.7 θα πρέπει να δηλωνω 100Κ περίπου μονο και μόνο για να δικαιολογήσω την αφεντιά του-χώρια τι υπόλοιπη περιουσιά εχει ο καθενας μας) θα ειναι χαλαρά η τελευταία τετραετία τους. Δεν πολιτικολογώ, αντίθετα πιστεύω ότι περιγράφω ένα πιθανότατο ενδεχόμενο που θα συνεβαινε σε όποια κυβέρνηση τολμήσει τα παραπάνω σε ακραίο βαθμό.


+1
Άβαταρ μέλους
ermis1975
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: 18 Μάιος 2008, 10:34

Δημοσίευσηαπό TLG » 11 Σεπ 2008, 17:27

Eαν το ξεκινησουν ,ποιος ξερει πως θα το χρησιμοποιουν καθε φορα που εχουν ελλειμα (δηλαδη καθε χρονο) ..
Μα ειλικρινα ελπιζετε ακομη ??
Το θεμα ειναι ΑΠΛΟ ..
Τα ΤΕΚΜΗΡΙΑ ειναι μια καθαρη αδικια,πρεπει να κοιταν το Ποθεν εσχες και φυσικα να γινονται ελεγχοι .
Εγω δηλαδη που εχω ενα G.V 2.0lt και το εχω 2,5 χρονια εχοντας κανει μονο 12.500χλμ παει να πει οτι ντε και καλα εχω εισοδημα 20000-20%(αν το κανουν αυτο) + οτι αλλο μου βαλουν αυτοι ως τεκμηριο ???
Ποσο μαλλον αν ειχα Cherokee 3.7 !!
Απο που προκυπτει αυτο ?? Επειδη ετσι τους αρεσει??

Ε λοιπον αυτο δεν ειναι ουτε αναπτυξιακη οικονομικη πολιτικη αλλα ουτε και Δικαιο ..
Φυσικα εννοειται οτι δεν καταπολεμας ετσι ουτεη την φοροδιαφυγη ,γιατι οι πραγματικες "εχοντες κ κατεχοντες" εχουν φροντισει απο πριν ..
Grand Vitara 2.0 JLXEW

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TLG
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 15:42
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

Δημοσίευσηαπό pantg » 11 Σεπ 2008, 17:57

Συνάδελφοι,

αντί να το συζητάτε σε θεωρητική βάση και όλοι μαζί να κλαίμε κάντε κάτι για αυτό.

Ελάτε να ρίξετε μιά ματιά στο

www.oxi-alloi-foroi-stis-rodes.gr

Aν νομίζετε ότι έτσι μπορούμε να βρούμε όλοι έναν τρόπο να τους ΔΑΓΚΩΣΟΥΜΕ ελάτε μαζί μας.

Εμείς αποφασίσαμε να κάνουμε κάτι και να μην φωνάζουμε ή κλαίμε μόνοι μας μόνο.

Αν αυτό που προσπαθούμε να κάνουμε πετύχει ή όχι εξαρτάται ΚΥΡΙΩΣ για να μην πω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ από τον καθένα μας ξεχωριστά και από την δύναμη που ο καθένας μας ξεχωριστά θα δώσει σε αυτή την κινητοποίηση.

Ρίξτε την ματιά στο

www.oxi-alloi-foroi-stis-rodes.gr

και αν σας αρέσει και συμφωνείτε πείτε το στην γυναίκα σας, αν οδηγεί, πείτε το στην γιαγιά και τον παππού (ούτως ή άλλως θα βρεθούν με μερίδιο επί του αυτοκινήτου σας για να καλυψείτε το τεκμήριο), πείτε το στους φίλους και συνεργάτες σας.

και εκείνους τους αφορά το ίδιο και αν ερθουν και εκείνοι μαζί μας βγαίνουμε όλοι κερδισμένοι και το "Κράτος" θα μάθει καλύτερα το μάθημά του ότι ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΔΑΓΚΩΝΟΥΝ.

Συγγνώμη αν το επαναλαμβάνω αλλά αντί να κλαιγόμαστε και να μιλάμε (όπως οι "εθνοσωτήρες" πιστεύουν ότι κάνουν οι πολίτες) ήρθε η ώρα να αντιδράσουμε συντονισμένα και με συμμετοχή όλων μας.

Χαιρετώ και ευχαριστώ για την υπομονή σας
pantg
 

Δημοσίευσηαπό Phill » 12 Σεπ 2008, 09:00

Συγνώμη βρε παιδιά. Προσπαθώ να το παίξω χαζός, ώστε ...να μην καταλάβω, γιατί αν ισχύσουν όλα αυτά θα είναι εξωφρενικά. Ανακοινώθηκε κάτι? Από πού βγαίνουν αυτές οι πληροφορίες? Το λέω αυτό, γιατί σε μία τέτοια περίπτωση... κλάψε με μάνα, κλάψε με... Έχω αγοράσει ΦΕΤΟΣ το νέο Cherokee 2,8. Οικογένεια δεν έχω, μένω σε δικό μου δυάρι, έξοδα όχι πολλά, δηλώνω αξιοπρέπεστατα 25.000€, είμαι μια χαρά, Ε ΤΟΥ Π**ΣΤΗ! ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ JEEP, που το ονειρευόμουνα από παιδί. Δηλαδή τώρα πόσο πρέπει να δηλώνω? 100.000€, 80.000€ ή έστω οτιδήποτε πάνω από αυτά που δηλώνω? Το αμάξι ήταν παιδικό όνειρο, και δεν το πουλάω για καμία Κυβέρνηση ( κι ας την ψήφιζα όλα τα χρόνια). Αν ξέρει κανείς κάτι, όχι ράδιο αρβύλα, ας πεί.
Άβαταρ μέλους
Phill
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 16 Μάιος 2008, 22:16
Τοποθεσία: ΛΑΡΙΣΑ

Δημοσίευσηαπό kostas_renegade » 12 Σεπ 2008, 09:29

Φιλε Phill,
Συνήθως πριν ψηφιστεί ένα νομοσχέδιο στη Βουλή, ανακοινώνεται από τους δημοσιογράφους και από έντυπα-ΜΜΕ κλπ λόγω διαρροών στον Τύπο από βουλευτές, για ευνόητους λόγους: σου λέω μια είδηση και εσύ με στηριζεις γενικα. Εκτός αυτού έχει αναφερθεί ο Αλογοσκούφης σε αρκετες συνεντεύξεις (όπως άλλωστε και ο Πρωθυπουργός στη ΔΕΘ) για ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ των τεκμηριων διαβλιωσης κλπ. Τα πιο συγκεκριμενα νούμερα που μας ενδιαφέρουν και στο κάτω-κάτω δεν έχουν ανακοινωθει επίσημα ακόμα, απλά όλοι κάνουμε αντιπαραβολή με τα προηγούμενα που ίσχυαν μέχρι εδώ και 4-5 χρόνια. ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΩΣ ΟΜΩΣ, ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΩΣ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ (απο διαρροές προφανώς).
Στην τελική παντως η αδικία είναι αυτή που λες: πλήρωσα 27.000 ένα μεταχειρισμένο cherokee, και δίνω και αλλό 1.500 πες χιλιάρικο ετησιως για να το συντηρω. Αρα 28500. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΔΙΚΑ ΝΑ ΔΗΛΩΝΩ + - 90.000 ΕΥΡΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΦΟΡΟΛΟΓΗΣΟΥΝΕ? ΕΛΕΟΣ! (ΤΟΣΟ ΙΣΧΥΕ ΚΑΠΟΤΕ ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ 3.700 ΚΥΒΙΚΑ ΠΕΡΙΠΟΥ)
04 KJ Renegade 3.7L Black Clear
Άβαταρ μέλους
kostas_renegade
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 11 Σεπ 2007, 18:54

Δημοσίευσηαπό stelioskal » 12 Σεπ 2008, 10:30

kostas_renegade έγραψε:πλήρωσα 27.000 ένα μεταχειρισμένο cherokee, και δίνω και αλλό 1.500 πες χιλιάρικο ετησιως για να το συντηρω. Αρα 28500. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΔΙΚΑ ΝΑ ΔΗΛΩΝΩ + - 90.000 ΕΥΡΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΦΟΡΟΛΟΓΗΣΟΥΝΕ? ΕΛΕΟΣ! (ΤΟΣΟ ΙΣΧΥΕ ΚΑΠΟΤΕ ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ 3.700 ΚΥΒΙΚΑ ΠΕΡΙΠΟΥ)


εεεε χμμμ...κάνει 28500 αν αγόραζες ΚΑΘΕ χρόνο ένα cherokee.Αλλιώς κάνει 1.500 + απαξίωση (3.000?)~4-5.000 το χρόνο.
Γιατί να πληρώνεις? Γιατί τόσα τους λείπουν για να μπορούν να διορίσουν-χαρίσουν-φάνε-αυξήσουν ώστε να ξαναπάρουν τις εκλογές και να ξανατσιμπήσουν το λάφυρο, το κράτος δηλαδή.
Κατά τα άλλα μας έχουν πείσει οτι είναι κακό να πολιτικολογούμε (θα χαλάσει η παρέα) , είναι κακό να ασχοληθούμε με κόμματα (θα μας διαφθείρουν) είναι κακό να ιδρύσουμε και να ψηφίσουμε το δικό μας κόμμα ("και σεις για τη μάσα θα πάτε στο τέλος") και οτι αν δεν τους γουστάρουμε στο κάτω κάτω βρε αδερφέ ας ψηφίσουμε άκυρο ή λευκό ή ας μην ψηφίσουμε στην τελική! Και αυτοί μας υπόσχονται οτι αν δεν ψηφίσουμε (ή ρίξουμε άκυρο/λευκό) θα εξαιρεθούμε απο την επόμενη φορολογική επιδρομή....
Στέλιος Καλτσούνης
Φιλελευθερη Συμμαχία
Στάση Πολιτών
www.greekliberals.net
Άβαταρ μέλους
stelioskal
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: 28 Δεκ 2005, 22:52
Τοποθεσία: Γλυφάδα

Δημοσίευσηαπό ermis1975 » 12 Σεπ 2008, 10:31

Ολα αυτά ειναι "τροφή" για τα κανάλια. Αναλύσεις επι αναλύσεων, χωρίς να ξέρουν τί θα γίνει! Είπανε οτι θα επανέλθουν τα τεκμήρια. Ηδη όμως υπάρχουν. Απλά θέλουν να δούν πώς θα αντιδράσει ο κόσμος. Η αντιπολίτευση το τόσο...το κάνει τόοοσο, χωρίς να υπάρχει κάτι συγκεκριμένο. Ουτε κάν προσχέδιο. Ολος αυτός ο ντόρος γίνεται για πολιτικές και μόνο σκοπιμότητες. Δε θα εφαρμοσθεί τίποτα που θα πλήψει το μεγαλύτερο μέρος των ελλήνων φορολογουμένων, αλλά και ψηφοφόρων! Κακα τα ψέμματα, όλα θα μπούν στη ζυγαριά και θα διαμορφωθούν ανάλογα.
Άβαταρ μέλους
ermis1975
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: 18 Μάιος 2008, 10:34

Δημοσίευσηαπό Phill » 12 Σεπ 2008, 10:32

Συμφωνώ βεβαίως. Πολύ μεγάλη αδικία. Τα άκουσα και εγώ στις ειδήσεις κλπ και απλά ...ελπίζω να πέφτουν όλοι έξω. Λένε ότι πάνε με τον τρόπο αυτό να πιάσουν τις εταιρίες με τα μεγάλα 4χ4 που έχουν στα έξοδά τους. Ε, εάν είναι όντως έτσι, τότε γιατί δεν βγάζουν ειδικό νόμο για τις εταιρίες. Τί φταίμε εμείς? Δηλ. το σκπετικό είναι : βγάζουμε έναν νόμο για τα μεγάλα ψάρια και δεν μας νοιάζει που θα "καούν" και ΟΛΑ τα μικρά? ΕΛΕΟΣ! Να πάω τότε να ανοίξω μαγαζάκι στη Βουλγαρία και να δηλώνω παράρτημα στην Ελλάδα. Εκεί θα φτάσουμε. Αυτά δεν είναι μέτρα που οδηγούν στην μείωση της φοροδιαφυγής, αλλά μέτρα που ωθούν τους πολίτες να κλέψουν ακόμη πιο πολύ. Φιλαράκι στη Γερμανία μου λέει ότι εκεί θέλεις να πάρεις Ferrari? Έχεις να το αγοράσεις? Πληρώνεις τέλη και ασφάλιση? Ε, τότε καλοτάξιδο! Τόσο απλό, τόσο λογικό. ( Για να μην αρχίσουμε για το τί παίρνεις εκεί ως αντάλλαγμα των φόρων... π.χ. υπάρχουν ταμπέλες " προσοχή επικίνδυνο οδόστρωμα" που σημαίνει ότι μπαίνεις σε δρόμο ισάξιο με τον καλύτερο ελληνικο). η όλη κατάσταση με τα τεκμήρια θυμίζει Ισοβίτη και Μοντεχρήστο: Το ποντίκι μοίραζε δωρεάν σαρδέλες στις φυλακές να φάνει όλοι και μετά από μερικές ώρες πουλούσε το νερό της βρύσης σε εξωφρενικές τιμές!
Άβαταρ μέλους
Phill
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 16 Μάιος 2008, 22:16
Τοποθεσία: ΛΑΡΙΣΑ

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 12 Σεπ 2008, 10:50

Ετσι ειναι φιλαρακι. Αυτη ειναι η Ελλαδα! "Ο σωσον εαυτο σω'θητο"!
Γι' αυτο θα συνεχιζω και'γω, να τους κλεβω με αμειωτο ρυθμο! Και οποιος μπορει να το κανει, ας το κανει. Ταξη δεν μπηκε, δεν μπαινει, ουτε προκειτε να μπει ποτε!
Ελεος πια.....!
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό yannis24 » 12 Σεπ 2008, 11:33

BILLJEEP έγραψε:Ετσι ειναι φιλαρακι. Αυτη ειναι η Ελλαδα! "Ο σωσον εαυτο σω'θητο"!
Γι' αυτο θα συνεχιζω και'γω, να τους κλεβω με αμειωτο ρυθμο! Και οποιος μπορει να το κανει, ας το κανει. Ταξη δεν μπηκε, δεν μπαινει, ουτε προκειτε να μπει ποτε!
Ελεος πια.....!


δεν μας λες και εμας να μας ξελασπωσεις τουλαχιστον πως τα καταφερνεις !
Άβαταρ μέλους
yannis24
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 550
Εγγραφή: 13 Ιαν 2006, 12:02
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 12 Σεπ 2008, 11:42

Ειναι μια πονεμενη ιστορια! Γιαννη μονο απο κοντα....
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό TLG » 12 Σεπ 2008, 17:58

BILLJEEP έγραψε:Ειναι μια πονεμενη ιστορια! Γιαννη μονο απο κοντα....


Tην Κυριακη 14/09 λοιπον στις 10:00 το πρωι στα Goodys στον Αγ.Στεφανο :wink:
Grand Vitara 2.0 JLXEW

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TLG
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 15:42
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες