Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Προβλήματα KIA SPORTAGE

Δημοσίευσηαπό kavroul » 19 Νοέμ 2006, 00:59

Δευερη μερα με σβηστο λαμπακι, ανοιγω σαμπανιες!!!! Οχι δεν παω σε εξουσιδοτημενο, ειναι στο Μοσχατο στην Πειραιως. Εχει παθει την πλακα του ο ανθρωπος με τις ιδιτροπιες του ΚΙΑ!! Αντεχει ομως ακομα! Την επομενη φορα που θα αναψει θα το παω στον ΠΑΠΡΑ με τους μηχανικους του οποιου γνωριζεται ο δικος μου μηχανικος
Άβαταρ μέλους
kavroul
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 13 Οκτ 2006, 10:47
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό fokion » 19 Νοέμ 2006, 07:03

@notis
H πολλαπλη εξαγωγης μπορει να εχει καπου ρωγμη.. κολλιεται.
To ηλ. βαντιλατερ το εβαλα μονος μου με τα χερακια μου...
Καπου εδω μεσα εχω ενα link αν δεν το βρεις να στο στειλω με mail την Δευτερα το κειμενο που εχω γραψει.....

@Kavroul

O μηχανικός που το πας εχει το προγραμμα που πρεπει να διαβαζει τον εγκεφαλο του KIA???
Για συνεργεια τα λεμε με pm αν σε ενδιαφερει....
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Δημοσίευσηαπό FIDO-DIDO » 06 Αύγ 2007, 14:00

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑ

Για το γνωστο θεμα - προβλημα ΝΟΜΙΖΩ οτι η λυση ειναι μια [ τα την ταπεινη μου γνωμη ] μιλαμε με γνωμονα το οικονομικο

ΝΙΚΟΣ ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
KIA SERVICES [ πρωην εξουσιοδοτημενο ]
τελ 9010819

πολυ καλος ΑΝΘΡΩΠΟΣ , καλο συνεργειο και με ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ χωρις να θελει να στα'ρπαξη.
Παραδειγμα:
1 ] Νομιζα [ με συγουρια ] οτι εχω σπαση την δεξια πλημνη. Του το ανεφερα , την κοιταξε , την επισκευασε και μου ανεφερε οτι ηταν μια ροδελα σπασμενη.
2 ] Σε αλλο συνεργειο μου ειχαν πει θα χρειαστω αλαγη σταυρου στο διαφορικο. Το κοιταξε και μου ειπε οτι δεν εχει απολυτος τιποτα.

Πηγα για αλλο λογο , λιγο πριν προχωρησω και εγω σε αλλαγη του βεντιλατερ σε ηλεκτρικο.
Μου ειπε οτι ο ιδιος επισκευαζη το ηδη υπαρχον ΜΟΝΟ με 30 eur + εργασεια . το ειπε και το εκανε.

Το τουτου το δουλεψα αυτον τον καιρο παρα πολυ και [ οχι ευγενικα ] και μεσα στον καυσωνα και ολα δουλεψαν ΑΨΟΓΑ


Ελπιζω να συνεχιση να δουλευη ετσι .


για οποιαδηποτε ερωτηση στην διαθεση σας
φιλικα

Τακης
Άβαταρ μέλους
FIDO-DIDO
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 18 Ιαν 2007, 15:18
Τοποθεσία: KORIDALLOS - ATHENS

Δημοσίευσηαπό chris_sivitana » 07 Ιούλ 2010, 10:37

PAIDIA EXW VREI ENA KIA SPORTAGE 2000 MONTELO 120000 KM SE ARISTH KATASTASH ELLINIKHS ANTIPROSWPIAS ME 5000 € KOMPLE OLA.KALH TIMH?A3IZEI TO KIA SPORTAGE?VGAZOUN PROVLHMATA?SAS EUXARISTW GIA THN VOH8EIA
Άβαταρ μέλους
chris_sivitana
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2010, 10:35

Δημοσίευσηαπό Jiannis77 » 08 Ιούλ 2010, 11:34

chris_sivitana έγραψε:PAIDIA EXW VREI ENA KIA SPORTAGE 2000 MONTELO 120000 KM SE ARISTH KATASTASH ELLINIKHS ANTIPROSWPIAS ME 5000 € KOMPLE OLA.KALH TIMH?A3IZEI TO KIA SPORTAGE?VGAZOUN PROVLHMATA?SAS EUXARISTW GIA THN VOH8EIA


Φίλε Χρήστο μπορείς να διαβάσεις πολλά για τα ΚΙΑ κι ότι τα αφορά, αλλά και να ενημερωθείς από το φόρουμ των κατόχων ΚΙΑ. Την διεύθυνση μπορείς να την δεις στην υπογραφή μου! :)
Γιάννης Κουτσούρης
Suzuki Vitara 1.6 ('05)
πρώην Kia Sportage II ('08) 2.0l
http://www.vitaraclub.gr
http://www.gkc.gr
Άβαταρ μέλους
Jiannis77
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 21 Φεβ 2010, 01:05
Τοποθεσία: Αχαρνές (Old-mountain)

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Kia & Hyundai

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες