Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ελευθερη εισοδος

Δημοσίευσηαπό kozagio » 28 Απρ 2007, 22:24

καλησπερα παληκαρια μετα απο πολυ καιρο...... νικητα εβαλα το Κ&Ν και τωρα βαζω ενα οργανο μετρησης της πιεσης του turbo . αφου δω τη πιεση ανεβαζει θα σκεφτω τα επομενα βηματα.. λογο μακρας απουσιας απο αθηνα στο δυναμομετρο δεν πηγα ακομα αλλα θα γινει και αυτο....
Άβαταρ μέλους
kozagio
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 16 Οκτ 2006, 08:20
Τοποθεσία: NEA MAKRH ATTIKH

Δημοσίευσηαπό aenaon02 » 30 Απρ 2007, 08:41

kyran έγραψε:ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε, σωπατε!!! :shock: ΖΕΙ ο Νικητας :shock: ...και εγω που ελεγα οτι σε χασαμε!! τι κανεις ρε φιλε? εβαλες τιποτα καινουριο στο καρο σου, το εσπασες σε κανενα βραχο η τα εχεις παρατησει? ριξε και κανενα post που και που ,τζαμπα ειναι,,,,δεν βλεπεις εμενα που εχω ξεσκιστει,,,στο να διαβαζω αλλα και να μη γραφω... :D :D


Ρε ρε ρε το αλλο το ''καλο'' παιδι ( καλο που λεει ο λογος , αν εξαιρεσεις τα 20 χρονια φυλακης καλο ειναι :lol: :lol: :lol: )
Φιλε το αμαξι το εχω παρατησει , εαν εξαιρεσεις το ψηλωμα +3 ποντους , τα φυμε τζαμια και της μπαρες γυρω γυρω που εβαλα , κατα τα αλλα δεν εχω κανει τιποτα :roll: :roll: :roll:

Φιλε kozagio ανελαβε τα ηνια της αυξησης ιπποδυναμης διοτι στερευουμε looooooool οτι ειχα να κανω εγω το εκανα , πλεον ειμαστε στα χερια σου για οτι τρελλο σκεφτεις χεχεχεχε
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
aenaon02
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: 20 Ιαν 2006, 09:40
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Δημοσίευσηαπό kozagio » 01 Μάιος 2007, 00:02

aenaon02 έγραψε:
kyran έγραψε:ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε, σωπατε!!! :shock: ΖΕΙ ο Νικητας :shock: ...και εγω που ελεγα οτι σε χασαμε!! τι κανεις ρε φιλε? εβαλες τιποτα καινουριο στο καρο σου, το εσπασες σε κανενα βραχο η τα εχεις παρατησει? ριξε και κανενα post που και που ,τζαμπα ειναι,,,,δεν βλεπεις εμενα που εχω ξεσκιστει,,,στο να διαβαζω αλλα και να μη γραφω... :D :D


Ρε ρε ρε το αλλο το ''καλο'' παιδι ( καλο που λεει ο λογος , αν εξαιρεσεις τα 20 χρονια φυλακης καλο ειναι :lol: :lol: :lol: )
Φιλε το αμαξι το εχω παρατησει , εαν εξαιρεσεις το ψηλωμα +3 ποντους , τα φυμε τζαμια και της μπαρες γυρω γυρω που εβαλα , κατα τα αλλα δεν εχω κανει τιποτα :roll: :roll: :roll:

Φιλε kozagio ανελαβε τα ηνια της αυξησης ιπποδυναμης διοτι στερευουμε looooooool οτι ειχα να κανω εγω το εκανα , πλεον ειμαστε στα χερια σου για οτι τρελλο σκεφτεις χεχεχεχε


το μονο που μενει ειναι η τουρμπινα..... τι πιεση μπορει ν ανεβασει χωρις ζημια? ειναι garret αλλα αν αλαξω την πιεση της θ αντεξει? ισως με ενα πιο γρηγορο <σαλιγκαρι> γινει δουλεια......αν ολα αυτα κατσουν τοτε θα πιασουμε τα 180 ρς ανωδυνα χωρις παρενεργειες............ :forcefeed: ..................α και αν αναρωτιεστε οτι αυξανοντας τη πιεση της τουρμπινας πως θ αυξησουμε την ποσοτητα του πετρελαιου η λυση ειναι ο ποοστατης του power box......... θελει λιγο ψαξιμο........ εχω εναν φιλο που φτιαχνει τουρμπινες και θα κανουμε μια συσκεψη.. :discussion: ... τα αποτελεσματα θ ανακοινωθουν στις σελιδες του forum... 8) 8) 8)
Άβαταρ μέλους
kozagio
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 16 Οκτ 2006, 08:20
Τοποθεσία: NEA MAKRH ATTIKH

Δημοσίευσηαπό f.kiska » 01 Μάιος 2007, 01:09

ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.
Άβαταρ μέλους
f.kiska
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 29 Ιαν 2007, 16:24

Δημοσίευσηαπό alexander » 02 Μάιος 2007, 19:19

χαιρετω τους φιλους στο ΚΙΑ-ΧΙΟΥΝΤΑΙ φορουμ.

Αλεξανδρος και πρωτη δημοσιευση εδω.

εδω και δυο χρονια εχω ως μονιμη κατοικια την ομορφη Πυλο της Μεσσηνιας ενω λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων τις μισες μερες του μηνα μενω αθηνα.

ασχολουμαι με τα συστηματα ασφαλειας εδω και μια εικοσαετια και οδηγω ενα focus 1800 ενα opel kadett 1300i [αυγο] και ενα kawasaki klr 250.

ο λογος που γραφω εδω ειναι οτι ειμαι στο ''παρα πεντε'' για την παραγγελια ενος sportage οποτε ανευ απροοπτου θα τα λεμε εδω.

επειδη ομως εχω καποιες αποριες σχετικα θα μου επιτρεψετε να ανοιξω ενα νεο θεμα ωστε να τις αναλυσω εκει.

χαιρετω και παλι ολους
alexander
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 18:58
Τοποθεσία: ΠΥΛΟΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Kia & Hyundai

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες

cron