Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΑ ΚΑΜΠΙΝΑΣ SORENTO

ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΑ ΚΑΜΠΙΝΑΣ SORENTO

Δημοσίευσηαπό catsionson » 10 Ιούλ 2006, 17:53

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΓΕΙΑ!
ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΑ ΚΑΜΠΙΝΑΣ (ΦΙΛΤΡΟ ΓΥΡΗΣ) ΣΤΟ SORENTO? ΕΧΕΙ Η ΔΕΝ ΕΧΕΙ? ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ SERVICE ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΕΤΟΙΟΥ ΦΙΛΤΡΟΥ...
Άβαταρ μέλους
catsionson
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 16:39

Δημοσίευσηαπό panayiotis » 11 Ιούλ 2006, 00:54

Το κουφο με το Sorento ειναι οτι ενω υπααρχει η θεση για το φιλτρο,δεν υπαρχει πουθενα σαν ανταλλακτικο,τουλαχιστον στην Ελλαδα.
Για την ΚΙΑ Ελλαδας ειναι σαν να μην υπαρχει αλλα ουτε και τους νοιαζει να το φερουνε.
Εχω κανει ερωτηση για το θεμα ,ουτε που ενδιαφερθηκαν να απαντησουνε.
Μπορεις να το βρεις εδω www.kspec.com
Εδω ομως αρχιζουνε τα δυσκολα,για να τοποθετηθει θελει περιφερειακα ενα πλαισιο,το οποιο για μαντεψε?....
Ετσι,ετσι....
Η ΚΙΑ Ελλαδας αδιαφορει και για αυτο,δεν το δινει σαν κωδικο(εδω δεν δινει το φιλτρο θα σου δωσει το πλαισιο)
Μπορεις να φτιαξεις ομως πιστευω πατεντα.Ενα πλαισιο απο πλαστικο.
Αυτο σκοπευω να κανω στο εγγυς μελλον.
73 DE SW3JBY
KIA SORENTO 2.5 CRDI -Ενα TOD Sorento που συνδιαζει την αυτοματη τετρακινηση της Borg-Warner με το μηχανικο κλειδωμα του κεντρικου συμπλεκτη.
Άβαταρ μέλους
panayiotis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: 30 Σεπ 2004, 20:55
Τοποθεσία: Καλαματα

Δημοσίευσηαπό kyran » 11 Ιούλ 2006, 12:15

Πανουλη.....φτιαξε ΔΥΟ πλαισια!!!
Kia Sorento 2.5 CRDi - KUMHO A/T 255/70/16
Άβαταρ μέλους
kyran
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 15:57
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Δημοσίευσηαπό aenaon02 » 11 Ιούλ 2006, 12:54

Για κατσε ρε πονηρε Κορινθιε !!! :evil: :razz: :razz:

Και εμεις εδω οι ντοπιοι οι Καλαματιανοι στην ξεραήλα ? Εχουμε εδω το καλο το πραγμα ( ο Πανος , ο Πανουλης ) και θα μεινουμε ρεστοι ?

Φιλε μου καλε, Καλε μου φιλε Παναγιωτη ...... τι ετοιμαζεις ? :P
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
aenaon02
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: 20 Ιαν 2006, 09:40
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Δημοσίευσηαπό panayiotis » 11 Ιούλ 2006, 13:18

aenaon02 έγραψε:Για κατσε ρε πονηρε Κορινθιε !!! :evil: :razz: :razz:

Και εμεις εδω οι ντοπιοι οι Καλαματιανοι στην ξεραήλα ? Εχουμε εδω το καλο το πραγμα ( ο Πανος , ο Πανουλης ) και θα μεινουμε ρεστοι ?

Φιλε μου καλε, Καλε μου φιλε Παναγιωτη ...... τι ετοιμαζεις ? :P


Κατσε να μετρησω τα πλαισια μπερδευτηκα ο Πονηρος Κορινθιος γιατι θελει 2?
73 DE SW3JBY
KIA SORENTO 2.5 CRDI -Ενα TOD Sorento που συνδιαζει την αυτοματη τετρακινηση της Borg-Warner με το μηχανικο κλειδωμα του κεντρικου συμπλεκτη.
Άβαταρ μέλους
panayiotis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: 30 Σεπ 2004, 20:55
Τοποθεσία: Καλαματα

Δημοσίευσηαπό kyran » 11 Ιούλ 2006, 14:06

ποποπο!!!! ρε τι γλυφτης ειναι αυτος ο aenaon02!!!κοιταξτε πως φερετε στον παναγιωτη...ο παλιογλυφτης.......

πανουλη μου γλυκουλη μου εννοουσα ενα για εσενα και ενα για εμενα γι αυτο ειπα 2.
Kia Sorento 2.5 CRDi - KUMHO A/T 255/70/16
Άβαταρ μέλους
kyran
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 15:57
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΝΕΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΓΥΡΗΣ.

Δημοσίευσηαπό catsionson » 11 Ιούλ 2006, 21:37

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΞΗΛΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΕΝΗ!!!

Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ (ΜΑΛΛΟΝ ΤΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ!)ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ.

1. ΑΦΑΙΡΕΙΣ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ.
ΠΙΑΝΕΙ ΜΕ ΔΥΟ ΜΕΝΤΕΣΕΔΕΣ ΤΥΠΟΥ ΚΛΙΠ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΞΕΠΙΑΝΟΥΝ ΜΕ ΕΛΑΦΡΥ ΧΤΥΠΗΜΑ ΤΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ. ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΕΠΙΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΕΝΑ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΠΙΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙ. ΠΛΑΓΙΑΖΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ-ΔΕΞΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΑ ΔΥΟ ΛΑΣΤΙΧΕΝΙΑ ΣΤΟΠΕΡ ΚΑΙ Η ΠΟΡΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙ ΗΡΘΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ.

2. ΠΙΣΩ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΜΑΥΡΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟΣ ΑΕΡΑΓΩΓΟΣ. ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΡΘΙΟ ΕΝΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΓΡΑΜΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΡΑΒΩΝΤΑΣ ΤΟ ΞΕΚΟΥΜΠΩΝΕΙ. ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ. ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΘΑ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΕ ΤΟ EVAPORATOR ΤΟΥ AIR CONDITION KAI ME THN ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΨΕΚΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΝΤΙΒΑΚΤΗΡΙΔΙΑΚΟ SPRAY ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ.

ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΚΟΝΕΣ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ EVAPORATOR ΤΟΥ AIRCONDITION ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ.

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ... ΟΤΑΝ/ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ.
Άβαταρ μέλους
catsionson
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 16:39

ΝΕΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΓΥΡΗΣ.

Δημοσίευσηαπό vriolas » 11 Ιούλ 2006, 21:52

Παιδιά εγω στο πρώτο service μου είπαν οτι η μαμά εταιρία δεν το βάζει(μ@λ@κί@ της) και πηρε το παλικάρη ένα φίλτρο και το έβαλε με την διαδικασία που αναφερεται παραπάνω. α και δωρεάν!
Δεν θα αλλαξω λαστιχα? θα δείτε τι θα παθετε!!!!!

www.4x4grevena.gr
Άβαταρ μέλους
vriolas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 31 Ιαν 2006, 02:25
Τοποθεσία: Γρεβενά

ΒΡΕΘΗΚΕ ΦΙΛΤΡΟ

Δημοσίευσηαπό catsionson » 13 Ιούλ 2006, 18:59

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ Η ΚΙΑ ΕΛΛΑΣ ΣΑΝ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ (ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ?).

ΤΟ PART NUMBER ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 97619-38100 Η ΚΑΤΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ VERSION Κ9761938100.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ- ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΜΟΥ ΩΣ ΠΕΛΑΤΗ- ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ-ΤΜΗΜΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ (ΤΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ PART NUMBER ΥΛΙΚΟΥ ΞΕΝΙΖΕΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΥΛ "ΡΕ ΣΒΙΓΓΟ ΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΡΕΕ..."), ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΠΙΝΗ ΣΤΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΟΥΜΕΡΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΥΛΙΚΟ. ΠΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ.

Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΙΣ ΕΚΕΙ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΥΛΗΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ) ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΜΝΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΘΥΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΑΝ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΚΙΝΗΣΗ. Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ 47.5 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΑ POINTS.

ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.
Τελευταία επεξεργασία από catsionson και 14 Ιούλ 2006, 10:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
catsionson
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 16:39

Δημοσίευσηαπό panayiotis » 14 Ιούλ 2006, 01:39

Φιλε catsionson μπορεις να μας βγαλεις μια φωτο απο το φιλτρο?
εχει καποιο πλαισιο γυρω -γυρω,γιατι εδω στην Καλαματα στο σερβις της ΚΙΑ το κομπιουτερ εδειχνε και ενα πλαισιο γυρω-γυρω με ξεχωριστο δικο του κωδικο?
73 DE SW3JBY
KIA SORENTO 2.5 CRDI -Ενα TOD Sorento που συνδιαζει την αυτοματη τετρακινηση της Borg-Warner με το μηχανικο κλειδωμα του κεντρικου συμπλεκτη.
Άβαταρ μέλους
panayiotis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: 30 Σεπ 2004, 20:55
Τοποθεσία: Καλαματα

Δημοσίευσηαπό catsionson » 14 Ιούλ 2006, 10:05

Φιλε Παναγιωτη αυτο που λες ειναι σωστο. Πραγματι το φιλτρο ειναι ενα πλαστικο τετραγωνο πλαισιο γυρω γυρω στο οποιο εσωτερικα ειναι στερεωμενο το λευκο fibre υλικο του καθαυτου φιλτρου. Ειναι στο στυλ του φιλτρου αερα του κινητηρα σαν κατασκευη, ετοιμο με το πλαισιο του κανονικα ενα assy. Το βγαζεις απο το κουτι και το βαζεις στη θεση του. Τιποτα επιπλεον δεν απαιτειται. Με την πρωτη ευκαιρια θα βαλω και φωτο.
Άβαταρ μέλους
catsionson
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 16:39

Δημοσίευσηαπό kyran » 14 Ιούλ 2006, 12:13

δεν ειναι λιγο παραδοξο ομως ρε παιδια να ερχεται καινουριο αυτοκινητο χωρις το φιλτρο του κανονικα και να πρεπει να δωσω εγω 45 ευρω για να το βαλω??? δηλαδη ουτε στο νεο Sorento δεν θα υπαρχει ?????....δηλαδη οταν με το καλο παρω αλλο αυτοκινητο να περιμενω οτι θα λειπουν βασικα πραγματα απο τον εξοπλισμο του?
Kia Sorento 2.5 CRDi - KUMHO A/T 255/70/16
Άβαταρ μέλους
kyran
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 15:57
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Δημοσίευσηαπό panayiotis » 14 Ιούλ 2006, 12:46

kyran έγραψε:δεν ειναι λιγο παραδοξο ομως ρε παιδια να ερχεται καινουριο αυτοκινητο χωρις το φιλτρο του κανονικα και να πρεπει να δωσω εγω 45 ευρω για να το βαλω??? δηλαδη ουτε στο νεο Sorento δεν θα υπαρχει ?????....δηλαδη οταν με το καλο παρω αλλο αυτοκινητο να περιμενω οτι θα λειπουν βασικα πραγματα απο τον εξοπλισμο του?

Γι'αυτο και εμεις το λυνουμε για να δουμε τι λειπει!
Μετα απο αυτα που μας ειπε ο φιλος catsionson βουρ στον Μαρπινη,μαλλον θα πρεπει να τον παρουμε τηλ και για αλλα πραγματα.
73 DE SW3JBY
KIA SORENTO 2.5 CRDI -Ενα TOD Sorento που συνδιαζει την αυτοματη τετρακινηση της Borg-Warner με το μηχανικο κλειδωμα του κεντρικου συμπλεκτη.
Άβαταρ μέλους
panayiotis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: 30 Σεπ 2004, 20:55
Τοποθεσία: Καλαματα

Δημοσίευσηαπό donald » 14 Ιούλ 2006, 12:51

Δηλαδή για να καταλάβω (γιατί δεν το πήγα ακόμη για το 1ο σέρβις) δεν φοράει το αμάξι αυτό το φίλτρο με την αγορά του(αμάξι των 39.000€): Άμα μου το πούνε αυτό δεν ξέρω πως θα αντιδράσω την στιγμή κιόλας που μέσα στο βιβλίο με τις οδηγίες χρήσης τονίζεται η αλλαγή του φίλτρου σε τακτά χρονικά διαστήματα. :phear:
Άβαταρ μέλους
donald
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 26 Μάιος 2006, 13:05
Τοποθεσία: Πολίχνη Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό kyran » 14 Ιούλ 2006, 13:40

μαζι σου donald .βαρα τους αλυπητα...αλλα δεν φταινε αυτοι..πρεπει να ερθεις κατω στην Αθηνα να παμε στην κεντρικη αντιπροσωπεια να δειρουμε :punch:
Kia Sorento 2.5 CRDi - KUMHO A/T 255/70/16
Άβαταρ μέλους
kyran
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 15:57
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Επόμενο

Επιστροφή στο Kia & Hyundai

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 25 επισκέπτες