Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ GALLOPER

ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ GALLOPER

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 07 Σεπ 2006, 14:56

Δεν ξερω αν υπαρχουν αλοι εδω μεσα που να εχουν GALLOPER εκτος απο εμενα και τον Μιχαλη b.m,το λεω επειδη τοσο εγω οσο και ο Μιχαλης εχουμε καποια πραγματακια απο ανταλλακτικα και στο βαθμο που τα χρειαστουμε,κανουμε τις απαραιτητες ανταλλαγες(Μαικ ευχαριστω για το βερντιλατερ!!!!) οποτε αν υπαρχουν και αλλοι καλο ειναι να ανταλλαξουμε τηλεφωνα για οτι χρειαστει.
Στειλτε π.μ
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ GALLOPER

Δημοσίευσηαπό disco » 07 Σεπ 2006, 18:11

Μιτσουμπισι (εκτος από το σήμα) δεν είναι αυτό ρε παιδιά? Γιατί δεν συνεργάζεστε και με Mιτσουμπισαδες . Αλήθεια ποιος έχει φτηνότερα ανταλλακτικά, Μιτσουμπισι η Χουνδαι?
VoiP-Τηλ.-Skype
discopatra
Άβαταρ μέλους
disco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1742
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 09:10
Τοποθεσία: Πατρα

Re: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ GALLOPER

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 07 Σεπ 2006, 23:46

disco έγραψε:Μιτσουμπισι (εκτος από το σήμα) δεν είναι αυτό ρε παιδιά? Γιατί δεν συνεργάζεστε και με Mιτσουμπισαδες . Αλήθεια ποιος έχει φτηνότερα ανταλλακτικά, Μιτσουμπισι η Χουνδαι?


Η χιουνται εχει φτηνοτερα αλλα η μιτσουμπισι πιο αξιοπιστα (π.χ.αλλαζα καθε λιγο Ζ τιμονιου,μεχρι που εβαλα απο Μιτσουμπισι και καθαρισα)εχω μαζεψει και διαφορα απο Μιτσουμπισι,το θεμα ειναι φιλε να ξερενομαστε μεταξυ μας για να πεφτουμε οσο το δυνατον λιγοτερο στις αντιπροσωπειες,γιατι ας μην γελιομαστε με την χρηση που τους κανουμε,και τα χρονια που εχουν στην πλατη τους........ε, χρειαζονται οι γνωριμιες :) :) :)
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 08 Ιαν 2007, 19:05

Επειδη μετα απο μια μετωπικη που ειχα με ενα βραχο μεσα στον κρικελοποταμο μου εσπασε το δεξι φαναρι και το φλας μπας και εχει κανεις μεταχειρισμενα;;;;
(Που ξερεις........ειμαστε μια μεγαλη οικογενεια εμεις οι γκαλοπεριστες........ολο και κατι μπορει να βρεθει :twisted: :twisted: :twisted: )
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00


Επιστροφή στο Kia & Hyundai

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 17 επισκέπτες