Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Βελτίωση KIA SORENTO 3.5 TOD

Βελτίωση KIA SORENTO 3.5 TOD

Δημοσίευσηαπό gmissas » 09 Οκτ 2006, 14:46

Για το φίλο Παναγιώτη από την Καλαμάτα.

Αν κατάλαβα καλά φίλε Παναγιώτη, εσύ μπορείς να τοποθετήσεις το κιτ για τη βελτίωση του KIA SORENTO TOD. Αν πράγματι είναι έτσι, θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες (πού, πότε, πόσο ..)

Διαπίστωσα και γω τις αδυναμίες του συστήματος που αναφέρεις στο σχετικό άρθρο και θέλω να δω περισσότερα.

Στην Καλαμάτα έρχομαι και για άλλους λόγους, οπότε αν είναι να γίνει εκεί, στείλε μου πληροφορίες..
Άβαταρ μέλους
gmissas
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 09 Οκτ 2006, 09:55
Τοποθεσία: Παλλήνη, Αττική

Re: Βελτίωση KIA SORENTO 3.5 TOD

Δημοσίευσηαπό panayiotis » 10 Οκτ 2006, 15:37

gmissas έγραψε:Για το φίλο Παναγιώτη από την Καλαμάτα.

Αν κατάλαβα καλά φίλε Παναγιώτη, εσύ μπορείς να τοποθετήσεις το κιτ για τη βελτίωση του KIA SORENTO TOD. Αν πράγματι είναι έτσι, θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες (πού, πότε, πόσο ..)

Διαπίστωσα και γω τις αδυναμίες του συστήματος που αναφέρεις στο σχετικό άρθρο και θέλω να δω περισσότερα.

Στην Καλαμάτα έρχομαι και για άλλους λόγους, οπότε αν είναι να γίνει εκεί, στείλε μου πληροφορίες..

Οπως τα λες ειναι,αφου εισαι απο Αθηνα ειναι δυνατον να συναντηθουμε και να τα πουμε απο κοντα.
Εχεις προσωπικο μηνυμα.
73 DE SW3JBY
KIA SORENTO 2.5 CRDI -Ενα TOD Sorento που συνδιαζει την αυτοματη τετρακινηση της Borg-Warner με το μηχανικο κλειδωμα του κεντρικου συμπλεκτη.
Άβαταρ μέλους
panayiotis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: 30 Σεπ 2004, 20:55
Τοποθεσία: Καλαματα

Re: Βελτίωση KIA SORENTO 3.5 TOD

Δημοσίευσηαπό kyran » 15 Οκτ 2006, 11:22

φιλε gmissas, αξιζει τον κοπο ...βαλτο!
Kia Sorento 2.5 CRDi - KUMHO A/T 255/70/16
Άβαταρ μέλους
kyran
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 15:57
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ


Επιστροφή στο Kia & Hyundai

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 29 επισκέπτες