Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Σερβις στη Δραμα

Σερβις στη Δραμα

Δημοσίευσηαπό johndrama » 12 Σεπ 2008, 10:32

Χαιρετω τους φιλους του φορουμ .Προσφατα αγορασα απο ΑΥΤΟΠΡΟΦΙΤ το gv1.6 και πλησιαζω τα πρωτα 1000 κμ γνωριζετε μηπως κατι γαι τις κοντινες αντιπροσωπειες ΔΡΑΜΑ- ΚΑΒΑΛΑ-ΣΕΡΡΕΣ ποια να προτιμησω???
Άβαταρ μέλους
johndrama
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 31 Αύγ 2008, 02:25
Τοποθεσία: N.Δραμας

Σερβις στη Δραμα

Δημοσίευσηαπό vaxevana » 12 Σεπ 2008, 11:13

Εχοντας δοκιμάσει τις 2 αντιπροσωπείες στη Θεσσαλονίκη και αυτή στη Δράμα, θα σου πρότεινα της Δράμας καθώς σου επιτρέπουν να παρακολουθείς και να ρωτάς κατα την διάρκεια του service. Επίσης δεν χρεώνουν εργατικά για τα μικρά service (π.χ. αλλαγή λαδιών/φίλτρου), ενώ από εξυπηρέτηση έμεινα πολύ ευχαριστημένος.
Παντως να σημειώσω ότι άλλος ιδιοκτήτης μπορεί να έχει άλλη γνώμη, καθώς επίσης δεν έχω ίδια εμπειρία για την αντιπροσωπεία των Σερρών / Καβάλας
Έχω το 1.9 DDis 5d και το πήρα και εγώ από την AutoProfit
Καλοτάξιδο, να το χαρείς όπως το θέλεις
Επίσης να ενημερώσω, αν δεν το ξέρεις ότι λειτουργεί και το http://www.vitaraclub.gr
Άβαταρ μέλους
vaxevana
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2007, 08:19
Τοποθεσία: Δράμα

Σερβις στη Δραμα

Δημοσίευσηαπό johndrama » 12 Σεπ 2008, 11:59

Ευχαριστω πολυ .Το πηρες με πινακιδες Αθηνας ή εβγαλες απο δω??Ειχες μηπως διαφορετικη αντιμετωπιση στη Δραμα επειδη το πηρες απο αλλου??
Άβαταρ μέλους
johndrama
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 31 Αύγ 2008, 02:25
Τοποθεσία: N.Δραμας

Σερβις στη Δραμα

Δημοσίευσηαπό vaxevana » 12 Σεπ 2008, 12:10

Απο Αθήνα δεν μπορείς να πάρεις diesel. Πινακίδες έβγαλα Δράμα. Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή, δεν νομίζω να έχεις κάποιο πρόβλημα. Εξάλλου θα πρέπει να γνωρίζουν ότι υπάρχουν και άλλες αντιπροσωπείες, οπότε τους συμφέρει να δημιουργούν πιστούς και ευχαριστημένους πελάτες.
Το αμάξι το πήρα από αλλού καθώς το επίσημο δίκτυο δεν φέρνει diesel με ESP/TCS που το θεωρώ απαραίτητο για αμάξι τέτοιου όγκου/τιμής/off-road
Άβαταρ μέλους
vaxevana
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2007, 08:19
Τοποθεσία: Δράμα

Σερβις στη Δραμα

Δημοσίευσηαπό johndrama » 12 Σεπ 2008, 12:34

Κι εγω το πετρελαιο ηθελα σε τριπορτο αλλα δεν εβγαινε με esp κτλ οποτε κατεληξα στο 1.6 καθως εχω κι ενα sj 410i για τα δυσκολα ετσι μου ειπαν απο αυτοπροφιτ δεν ηξερα οτι το πενταπορτο βγαινει με esp.Οπως τα υπολογισα γλυτωσα πανω απο 2000 ευρω <πηρα το high executive με esp .Με τον ιδιο εξοπλισμο απο Δραμα μου εβγαινε 26500 χωρις πινακιδες ενω απο Αθηνα βγηκε 23500.Απλως οι ζαντες οι δεκαρες που ηθελα και το ρεζερβοκαλλυμα απο τι διλιτρο που ηθελα θα τα βαζαμε μετα. Ενω το δερμα εβγαινε 1000ευρω επιπλεον.Μεχρι στιγμης δεν ειχα κανενα προβλημα .Και απο καταναλωση δεν εχω κανενα παραπονο .Αν δε το ζοριζεις καει νορμαλ.
Το πηρες προσφατα? μου ειχαν πει για ενα πενταπορτο απο Δραμα που αγοραστηκε απο αυτοπροφιτ.
Άβαταρ μέλους
johndrama
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 31 Αύγ 2008, 02:25
Τοποθεσία: N.Δραμας

Σερβις στη Δραμα

Δημοσίευσηαπό vaxevana » 12 Σεπ 2008, 13:22

Νόμιζα ότι το πετρέλαιο βγαίνει και σε 3θυρο και μάλιστα έχει όλα τα καλα (αργά, ESP/TCS) του πεντάθυρου.
Tο πήρα τον Ιανουάριο και μέχρι στιγμής έχει 35.000 χώρις πρόβλημα ... και ελπίζω έτσι να συνεχίσει
Άβαταρ μέλους
vaxevana
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2007, 08:19
Τοποθεσία: Δράμα

Σερβις στη Δραμα

Δημοσίευσηαπό johndrama » 15 Σεπ 2008, 07:57

To πετρελαιο ειχε τα παντα εκτος απο cryise control kai esp.Eixe και αργα κτλ.Οπως το σκεφτηκα ομως τα πιο πολλα μερη που παω για κυνηγι το χειμωνα δε χρειαζονται εκτος ορισμενων εξαιρεσεων τη τετρακινηση του πετραιλαιου.
Τι χρωμα ειναι το δικο σου να εχω υποψη αν σε δω στο δρομο?
Εμενα ειναι μαυρο .
Άβαταρ μέλους
johndrama
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 31 Αύγ 2008, 02:25
Τοποθεσία: N.Δραμας

Σερβις στη Δραμα

Δημοσίευσηαπό vaxevana » 15 Σεπ 2008, 09:41

Ο καθένας κρίνει και τις ανάγκες του, και μακάρι να του βγαίνουν οι αγορές του.
Και το δικό μου μαυρο είναι.
Άβαταρ μέλους
vaxevana
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2007, 08:19
Τοποθεσία: Δράμα


Επιστροφή στο Θέματα Β. Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 24 επισκέπτες