Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

NAVARA VS ALL-Διαξιφισμοί και άλλα...

Δημοσίευσηαπό TasosOffRoad » 10 Ιούλ 2007, 09:26

SHADOW200 έγραψε:Εχεις δικιο φιλαρακι αυτο ακριβως μου ερχεται και μενα στο μυαλο , αλλα για να ειμαστε ακριβοδικαιοι επρεπε να λεει με 167 ημιαιμα αλογα γιατι υπαρχει ενα γνωστο ιαπωνικο φορτηγακι ( τη μαρκα δε θα την πω , για να μην κατηγορηθω για διαφημιση) που ειναι το μοναδικο που αποδιδει ολοκληρη την ιπποδυναμη του, και τα 200 μουλαρια του, στις μολις 3500 στροφες !!!!! Ακομα και το HILUX που εχει τη φημη της αποδοσης χαμηλα βγαζει τα 171 στις 3600 !!! Αρα για το safari ξεχνα το οτι βγαινουν χαμηλοτερα !!!!! Αλλη φορα να σαι πιο προσεκτικος , και να μην πιστευεις στις διαφημισεις , ολα ειναι παραμυθια !!!


Μονο που τα αλογα δεν ειναι το μοναδικο που αξιζει σε ενα αυτοκινητο, απλως αυτα που εχουν πολλα αλογα εχουν ενα λογο παραπανω να το επιδειξουν. Τι να τα κανεις παραδειγμα τα αλογα σε ενα χωματοδρομο οταν το αυτοκινητο πηδαει σαν κατσικι και οι στροφες ειναι τοσο κλειστες που δεν σου επιτρεπουν να βαλεις 4χ4?
Άβαταρ μέλους
TasosOffRoad
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: 19 Ιαν 2007, 07:19

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 10 Ιούλ 2007, 10:48

SHADOW200 έγραψε:Καθιστε καλα καμιλιεριδες με τα παραξενα καπακια , γιατι απο δω και περα θα καθαριζει το αναγνωστικο κοινο του forum για παρτι μου, ενα τσουπ να κανω με τα δακτυλα ,θα πεσουν απανω σας και θα σας παρουν ....και τα καπακια ακομα !! ΑΥΤΟΙ ειναι ο ατενκτος και αμειλικτος κριτης !!! Ευχαριστω Kyr για τα καλα σου λογια !!
Αργυρη τι χρωμα ηταν το NAVARA που ειδες , εχτες πηγα φαλασσαρνα ,με ειδες πουθενα εκτος απο προχτες στου ζωιδου ??
Εγω ξερω το παρακατω :

SHADOW200 - CAMELQ 1 - 0 !!
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΣΤΗΝΑΜΑΙ ΚΙ ΟΛΑΣ !!!!!


Γ@μω τα καπακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 10 Ιούλ 2007, 12:05

Εμ !!! Βγαλτο και συ τι το χεις , αυτο ειναι που σε κοβει , μηδεν αεροδυναμικη ...... και 102 μαμισια αλογα ,μου φαινεται πως συντομα θα εχουμε :

SHADOW200 - CAMELQ4 : 2 - 0
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Δημοσίευσηαπό bull » 11 Ιούλ 2007, 14:39

SHADOW200 έγραψε:
bull έγραψε:Μα καλά, γιατί δεν δίνετε ένα ραντεβού να ησυχάσετε? :?: :?: :)

Εμεις θελουμε να συναντηθουμε φατσα φορα ,μουρη με μουρη με τα αμαξια στο ξεκαρφωτο !! Θα ναι σαν δυο τιγρεις να συναντιουνται την ωρα που κοιτουν με λαιμαργια εναν ανυπερασπιστο μικρο ταυρακο !!!!!


Με το δικό μου το φουκαριαρικο ταυράκι εκτός δρόμου, ΟΛΑ (μα όλα...) τα Νavara δεν έχουν καμμία τύχη. Απλώς απο κάποιο σημείο και μετά δεν ακολουθούν... :twisted: Τωρα και εντός δρόμου μου φαίνεται ότι δεν είναι και τόσο εύκολος μεζές... :twisted: :twisted: :twisted:. Θα πρέπει να πατήσεις πολύ βαθειά το γκάζι για να δείς προκοπή... :)

Συγνώμη απο τους συνφορουμίστες αλλά δεν άντεξα. Καιρός να παινέψουμε και τα δικά μας. :lol: :lol: :lol:

Αργύρη τι κάνεις, καλά? Κοίτα μη σε παρασύρει πάλι ο βελζεβούλης... :lol: [/u]
Άβαταρ μέλους
bull
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 00:00
Τοποθεσία: ΘΗΒΑ

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 11 Ιούλ 2007, 15:30

bull έγραψε:
SHADOW200 έγραψε:
bull έγραψε:Μα καλά, γιατί δεν δίνετε ένα ραντεβού να ησυχάσετε? :?: :?: :)

Εμεις θελουμε να συναντηθουμε φατσα φορα ,μουρη με μουρη με τα αμαξια στο ξεκαρφωτο !! Θα ναι σαν δυο τιγρεις να συναντιουνται την ωρα που κοιτουν με λαιμαργια εναν ανυπερασπιστο μικρο ταυρακο !!!!!


Με το δικό μου το φουκαριαρικο ταυράκι εκτός δρόμου, ΟΛΑ (μα όλα...) τα Νavara δεν έχουν καμμία τύχη. Απλώς απο κάποιο σημείο και μετά δεν ακολουθούν... :twisted: Τωρα και εντός δρόμου μου φαίνεται ότι δεν είναι και τόσο εύκολος μεζές... :twisted: :twisted: :twisted:. Θα πρέπει να πατήσεις πολύ βαθειά το γκάζι για να δείς προκοπή... :)

Συγνώμη απο τους συνφορουμίστες αλλά δεν άντεξα. Καιρός να παινέψουμε και τα δικά μας. :lol: :lol: :lol:

Αργύρη τι κάνεις, καλά? Κοίτα μη σε παρασύρει πάλι ο βελζεβούλης... :lol: [/u]


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό ALOY » 11 Ιούλ 2007, 15:32

bull έγραψε:
SHADOW200 έγραψε:
bull έγραψε:Μα καλά, γιατί δεν δίνετε ένα ραντεβού να ησυχάσετε? :?: :?: :)

Εμεις θελουμε να συναντηθουμε φατσα φορα ,μουρη με μουρη με τα αμαξια στο ξεκαρφωτο !! Θα ναι σαν δυο τιγρεις να συναντιουνται την ωρα που κοιτουν με λαιμαργια εναν ανυπερασπιστο μικρο ταυρακο !!!!!


Με το δικό μου το φουκαριαρικο ταυράκι εκτός δρόμου, ΟΛΑ (μα όλα...) τα Νavara δεν έχουν καμμία τύχη. Απλώς απο κάποιο σημείο και μετά δεν ακολουθούν... :twisted: Τωρα και εντός δρόμου μου φαίνεται ότι δεν είναι και τόσο εύκολος μεζές... :twisted: :twisted: :twisted:. Θα πρέπει να πατήσεις πολύ βαθειά το γκάζι για να δείς προκοπή... :)

Συγνώμη απο τους συνφορουμίστες αλλά δεν άντεξα. Καιρός να παινέψουμε και τα δικά μας. :lol: :lol: :lol:

Αργύρη τι κάνεις, καλά? Κοίτα μη σε παρασύρει πάλι ο βελζεβούλης... :lol: [/u]


Δεν με παρασερνει μη φοβασε... αστον κ αυτον ειναι καλο κοπελι/....απλα μαλλον πινει τσικουδιεσ... χαχαχαχχχ πλακα κανω Γιωργοοοοο... αντε ελατε η πανωμεριτεσ διακοπεσ για τσικουδιεσ κ εκτοσ δρομου βολτεσ....
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό bull » 11 Ιούλ 2007, 16:55

Ελπιζω με τις πρώτες βροχές να κατέβω. Αντε, να δω που θα με πάτε... :)
Άβαταρ μέλους
bull
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 00:00
Τοποθεσία: ΘΗΒΑ

NISSAN

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 11 Ιούλ 2007, 19:26

Η αληθεια ειναι οτι πινω δυο - τρια νεροποτηρακια πριν κατσω στο computer , ο Βελζεβουλης ή καλυτερα Αρχοντας του Σκοτους !!!! Ελα για διακοπες , ξερω κανα δυο ωραιες διαδρομες που ανεβαινεις 13 χιλιομετρα βουνο με πολυ πετρα ,αλλα ενταξει ολα σχεδον τα 4χ4 την παλευουν , αλλα μου φαινεται πως καλητερα ειναι να παμε απο παραλιακη μερια , κανα μπανιο, να παμε και σε κανα τουριστο-κλαμπακι να καταλαβεις τι σημαινει κρητικο καλοκαιρι , και ασε τα κατσαβραχα για το χειμωνα !!!! Δεν πιστευω να διαφωνεις !!!! Ο Αργυρης παντως ειναι μεσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα !!!!!
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 11 Ιούλ 2007, 19:29

Xωρις πλακα ,ελα ειμαστε φιλοξενοι και θα περασεις πολυ καλα !!!!!
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Δημοσίευσηαπό bull » 12 Ιούλ 2007, 10:34

Εχω κατεβει δύο φορες πρόσφατα και δεν με παίρνει άλλο τωρα... :cry: Πιστεύω το φθινόπωρο, Θεού θέλοντος, να κατέβω με το σαραβαλάκι μου.
Ευχαριστώ για την πρόσκληση πάντως.
Άβαταρ μέλους
bull
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 00:00
Τοποθεσία: ΘΗΒΑ

Δημοσίευσηαπό ALOY » 12 Ιούλ 2007, 21:44

ειναι η πρωτη σοβαρη συζητηση μεταξυ σασ η μου φαινετε??? πωπωπωπω εξελιξεισ...παει χαλασε ο κοσμοσ.. γιωργο προσοχη στισ απομιμησεισ κυκλοφορει ενα μαυρο σα το δικο μου με πινακηδεσ καταραμενεσ ηκζ.. προσοχη ε?? δεν ειμαι εγω.. εγω χανια!!!!!!!
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 13 Ιούλ 2007, 09:01

Αμα τον δω θα του φωναξω ,και μετα θα του κορναρω , θα μου πει τι θελεις ρε φιλε και θα του πω : Ειμαι στη συμμορια του αρχιμαφιοζου ALOY ,κανεις δεν επιτρεπεται να οδηγει μαυρο PATH χωρις γραπτη αδεια απο εκεινον ,
-Ασε μας ρε φιλε θα μου πει εκεινος , πλακα μας κανεις δεν πας να κουρευτεις και συ και ο αρχιμαφιοζος ! , και τοτε τσουπ ... απο την αναποδη του δρομου με κολιδια ερχεσαι εσυ και ξεστομιζεις το επικο........
- Ρε φιλε ή θα παρεις γραπτη αδεια ,ή θα σε παω κατα ΝΕΑ ΧΩΡΑ ΜΕΡΙΑ* να σε φουνταρω !!!!!!!!!!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα !!!!!
ΑΑΑΑ!!! Τοτε θα ναι και η στιγμη που θα προτοσυναντηθουμε , αλλιως δυσκολο το βλεπω !!!!

*νεα χωρα το σημειο που ειχε κολλησει ο ALOY στις αρχες .
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 13 Ιούλ 2007, 12:22

τι πινεις και δεν μας δινεις ρε?Η πολυ μπαγλαμας εισαι η θελεις να τους τρελανεις ολους(γιατι εμενα προλαβαν αλλοι,βλ υπογραφη :twisted: :twisted: :twisted: )
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 13 Ιούλ 2007, 15:08

Ε οχι και ρε, οχι και ρε , αγαπητε αρχηγε του καραβανιου με τις καμηλες .....
Αληθεια ποιος σε τρελανε εσενα και κατηντησες ετσι ??????? Kopελα , κοπελα ????
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Δημοσίευσηαπό ALOY » 13 Ιούλ 2007, 16:41

ρε βοσκε??? σε πειραξε το ρε ρε!!!???? αφου εισαι τσοπανησ ρε!!!!! αν πασ εσυ με το ναβαρα εκει που παω εγω με το παθ θα κοψει στα δυο και θα ξεχαλινωσουν τα 200 αλογα.....μονο αλογα ειναι το οχημα
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης