Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

NAVARA VS ALL-Διαξιφισμοί και άλλα...

NISSAN

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 08 Οκτ 2007, 12:38

Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ζητησεις συγνωμη και σε ποιον ! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Re: NISSAN

Δημοσίευσηαπό stergis » 08 Οκτ 2007, 13:28

SHADOW200 έγραψε:Παντως ενα ειναι σιγουρο , οτι εσυ φανταρος δεν εχεις παει , κανενας που εχει παει φανταρος δεν συμπεριφερεται οπως εσυ, μετα απο αυτα που σου εκραξα - ΨΑΡΑ !!!! Αντι να πεις κατι εξυπνο αρχισες να λες μαγκιες και οτι θα μου κανεις επιδειξη οδηγησης πισοκουνας ,προσθοκουνας , αλλα ξεχασες οτι εγω μπορω να σου κανω επιδειξη τετρακουνας , και να χασεις δυο δυο τους αξονες σου !! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Τωρα ενταξει αν μου συγκρινεις το κλουβακι TOYOTA HIACE με το DODGE RAM τι να σου πω εγω δεν ξαναμιλαω κι ας μιλησουν τα CANDY , εσυ δηλαδη στα βιντεακια Ειδες τους καπνους μονο , ε ενταξει τοτε καλυτερα να δεις αυτο.... που δεν εχει καπνους !!
http://www.youtube.com/watch?v=jzIflqJRqgU
Ναι ξερω ξερω αμα το φτιαξεις το κλουβακι .......ετσι θα πηγαινει.......
Παρε οτι θες πες οτι θες αλλα για τα βοσκοπαιδα μην ξαναμιλησεις και βγαλε οσους καπνους θες αλλα στο τελος θα αναρωτηθεις , :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ΦΙΛΙΚΑ !!!!


τσου δεν εχω παει φανταρος γιατι οπως σου ειπα ειμαι φοιτητης και οχι βοσκος!αναρωτιεμε εσυ καταφερες να τελιωσεις το λυκειο? τι ψαχνεσε τωρα?πηγαινε σε κανα κωλομπαρο να στανιαρεις και ασε μας!ειπες πως δεν ξαναγραφεις εδω θα δω αν το τηρησεις σαν βοσκος που εισαι πρεπει να τηρεις τον λογο σου αλλιως θα σε ενα ματσο @@


λοιπων στο θεμα μας τωρα παιδια σας ευχαριστω πολυ αν και δεν με βοηθησατε και πολυ!αυριο θα παω στη Νισσαν να κλεισω το Navara με 170 ηπους εκει που σκαλονω ειναι το χρωμα γιατι εχω ενδιασμους πως στο μαυρο θα φαινονται γρατζουνιες κτλ ενω στο ασημι οχι
Άβαταρ μέλους
stergis
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 12:21
Τοποθεσία: Χανιά Κρητης

Re: NISSAN

Δημοσίευσηαπό ALOY » 08 Οκτ 2007, 14:36

δεν πατε καλα παιδακια... μαλλον το νεφοσ στα χανια απο τα πολλα ναβαρα σασ εχει ζαλησει... παλι καλα που ζω στο βουνο..
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

NISSAN

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 08 Οκτ 2007, 14:45

Πρωτα απο ολα , εισαι εντελως ..... ανωριμος !!
Δευτερον εχω τελειωσει το λυκειο και εχω σπουδασει !! Ασχολουμαι με πολλα και εχω την πολυτελεια να ασχολουμαι και με αγροτικες εργασιες !
Τριτον δεν ειμαι πολυ μεγαλυτερος σου και το πιο πιθανον ειναι, οτι εσυ εισαι μεγαλυτερος απο μενα, μια και το 110% των φοιτητων ειναι αιωνιοι !!!
Μακαροι να ησουν στο ΤΕΙ στη χαλεπα , αλα αν εισαι στο πολυτεχνειο στο ακρωτηρι ενταξει δεν σε παρεξηγω , δε φταις εσυ φταιει το συστημα που σας ανεχεται ,να καιτε να κανετε καταληψεις , να πετατε μολοτωφ και να ρεζιλευετε καθε δημοκρατικο θεσμο του κρατος ! Anyway καποια στιγμη θα πατε και σεις φανταροι αν και οι περισσοτεροι θα εκλιπαρειτε για τρελοχαρτο , γιατι οι "α.............δες" φοιτητες των σχολων , στο στρατο γινονται οι καλυτερες τσατσαρες και σκουπες στις τουαλετες !! Rε μαγκα ξερεις τι ωραιες μιολοτοφ μπορει να πεταξει μια γριουλα ? Αυτη τα εχει πιο μεγαλα απο σενα !!
Τεταρτον ειπα οτι δε θα ξαναμιλησω σε περιπτωση που πεις οτι η κλουβα ειναι καλυτερη απο το DODGE RAM , διαβαζε πρωτα αν ξερεις βεβαια !!
Πεπμτον , σε κολομπαρα δεν πηγαινω ουτε και σε μερη που πηγαινεις , εχω κοπελα και περναω μια χαρα!! Λες και δεν ξερω τι κανετε ολοι εκει στα χανια , μια γυναικα καθε 5000 αντρες , ολοι με το μοχλο στο χερι ειστε !!
Εκτο , ουδεποτε στην ιστορια αυτου του τοπικ , ακουσα πιο χυδαιες και πιο ανοητες χυμα εκφρασεις , κατι που δειχνει οτι κατα βαθος εισαι ανοητος και ενα μεγα βουτυροπαιδο , παρτο λοιπον το NAVARA ασπρο για να μην ξεχωριζεις ! Αν παρατηρησεις ολοι εδω μεσα κραταμε καποιους σε εισαγωγικα τυπους ευγενειας και ψυχραιμιας , μην ξαναγραψεις τετοια , γιατι θα διαπιστωσεις και συ με τα ματια σου αν το ασημι ή το μαυρο αφηνει γραμμες , και πιστεψε με το ασημι αφηνει πολλες γραμμες αν θελει καποιος !!!!!
Σοβαρεψου και μην ξαναμιλησεις ετσι !
ΑΑ , και πηγαινε να παρεις στη FIAT το strada !!!
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Re: NISSAN

Δημοσίευσηαπό jdelis » 08 Οκτ 2007, 23:38

SHADOW200 έγραψε:Αν παρατηρησεις ολοι εδω μεσα κραταμε καποιους σε εισαγωγικα τυπους ευγενειας και ψυχραιμιας , μην ξαναγραψεις τετοια , γιατι θα διαπιστωσεις και συ με τα ματια σου αν το ασημι ή το μαυρο αφηνει γραμμες , και πιστεψε με το ασημι αφηνει πολλες γραμμες αν θελει καποιος !!!!!
Σοβαρεψου και μην ξαναμιλησεις ετσι !


Αυτό να λέγεται! Και χαίρομαι που το αναφέρει κάποιος, που πρώτος δίνει το καλό παράδειγμα του πώς πρέπει να γίνεται μία πολιτισμένη συζήτηση.

ΥΓ. Με κάποιον EAGLE που εξαφανίστηκε μήπως έχεις καμιά (μακρινή έστω) σχέση...;
:bday:
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

NISSAN

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 09 Οκτ 2007, 11:12

Δεν μου λεει κατι το ονομα του , αλλα ασε που δεν τον γουσταρα ως συγγραφεα , και καθολου , παραηταν αντικειμενικος .
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Re: NISSAN

Δημοσίευσηαπό bull » 09 Οκτ 2007, 12:51

jdelis έγραψε:Αυτό να λέγεται! Και χαίρομαι που το αναφέρει κάποιος, που πρώτος δίνει το καλό παράδειγμα του πώς πρέπει να γίνεται μία πολιτισμένη συζήτηση.

ΥΓ. Με κάποιον EAGLE που εξαφανίστηκε μήπως έχεις καμιά (μακρινή έστω) σχέση...;
:bday:


Γιάννη, αν δεν έχει σχέση, μου φαίνεται θα αρχίσω ν'ανησυχώ για όλους τους κατόχους Navara... :riding:
Άβαταρ μέλους
bull
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 00:00
Τοποθεσία: ΘΗΒΑ

Re: NISSAN

Δημοσίευσηαπό kyr » 09 Οκτ 2007, 12:56

SHADOW200 έγραψε:Δεν μου λεει κατι το ονομα του , αλλα ασε που δεν τον γουσταρα ως συγγραφεα , και καθολου , παραηταν αντικειμενικος .


Και δεν είχε καθόλου χιούμορ :D
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: NISSAN

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 09 Οκτ 2007, 16:33

Ω,ναι..ηρθε η ώρα να ΄δωσω δίκιο στην "σκιά" του forum. Μπορεί να μη μου αρέσει ο τρόπος του αλλα και ο στεργιος δεν θα πάθει κατι αν δει αγελάδα να χεζει..και'μεις στο πολυτεχνείο είμαστε αλλα δεν κάνουμε ετσι..
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Re: NISSAN

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 09 Οκτ 2007, 18:18

NIKOLAS_L200 έγραψε:Ω,ναι..ηρθε η ώρα να ΄δωσω δίκιο στην "σκιά" του forum. Μπορεί να μη μου αρέσει ο τρόπος του αλλα και ο στεργιος δεν θα πάθει κατι αν δει αγελάδα να χεζει..και'μεις στο πολυτεχνείο είμαστε αλλα δεν κάνουμε ετσι..



Συμφωνω απολυτα. Πλακα-πλακα, αλλα ο SHADOW εχει δικιο. Κυριε στεργιο πεταγεσαι απο το πουθενα και την λες με κακια. Ενταξει. Προσαρμωσου πρωτα στο site, και μετα μιλα. Ουτε οι βοσκοι σου φταινε ουτε τα παιδια. Πεξτο λιγο ψυχολογια.
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

NISSAN

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 09 Οκτ 2007, 18:29

Τι να πω ΚΥΡΙΟΙ , ευγε 10 απο μενα , ΣΑΣ ΑΘΩΩΝΩ ΠΑΝΨΗΦΗ !!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Δημοσίευσηαπό TasosOffRoad » 19 Οκτ 2007, 09:01

17 λιτρα /100 μου ακουγονται πολλα. Μαλλον λαθος θα εχουν κανει...
Καλύτερο από ένα L200 είναι... άλλο ένα L200!!
Άβαταρ μέλους
TasosOffRoad
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: 19 Ιαν 2007, 07:19

NISSAN

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 19 Οκτ 2007, 20:54

Maλλον το μπερδεψαν με L200 !!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

NISSAN

Δημοσίευσηαπό TasosOffRoad » 20 Οκτ 2007, 09:45

10,9 λιτρα μικτα το L200, (χωμα-εθνικη-πολη, και καθε μερα σε φαναρια, με και χωρις μονιμη τετρακινηση) με αυτοματο κιβωτιο ταχυτητων. Τουλαχιστον λεμε την πραγματικη καταναλωση οχι σαν ορισμενους που λενε οτι καινε 8 με 9 λιτρα για να διαφημισουν το του-του τους μιας και δεν υπερτερει πουθενα αλλου! Μηπως πρεπει να σκεφτουν και αλλοι να παρουν L200 και να πανε στον υπουργο μεταφορων να τους το μετατρεψει σε ΙΧ? Ααα, και κατι αλλο Shadow20, τα 180 τα επιασα στις 3600 στροφες, μιας και μιλουσαμε για ταχυτητα/στροφες την αλλη φορα....
Καλύτερο από ένα L200 είναι... άλλο ένα L200!!
Άβαταρ μέλους
TasosOffRoad
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: 19 Ιαν 2007, 07:19

NISSAN

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 20 Οκτ 2007, 14:56

Αμεσως φιλε μου να αρπαχτεις και να δυναμιτισεις τη συζητηση , αχαχαχ , εφλεκτος εισαι σα NAVARA !!
Αλλα ας μιλησουμε λιγο σοβαρα τωρα , δυναμομετρησα το NAVARA για να δω και γω τελως παντων ποση ειναι η ιπποδυναμη του, και το δυναμομετρο εβγαλε 208 αλογα !!
Μου ειπαν οτι κανενα NAVARA απο αυτα που εχουν δυναμομετρησει δεν το εχουν βγαλει κατω απο 204 αλογα , η αληθεια ειναι οτι δεν γνωριζω ακριβως το λογο αλλα κατι τετοιο μου ειπαν συμβαινει και με το L200 KAI TO ISUZU , ισως να φταει οτι με το τσιπακι να μην μπορουν ακριβως να προγγραματισουν τον εγκεφαλο ακριβως στην ιδια συχνοτητα στο καθε αυτοκινητο !!
Οσον αφορα αν υπερτερει το NAVARA σε σχεση με τα αλλα , πραγματικα δεν ξερω , τι να σου πω , παντως την παρασκευη μεταφερα 20 50κιλα τσουβαλια τσιμεντο ,στο τετραπορτο χωρις κανενα προβλημα , χωρις να βαλω αργα ,μονο με το πισω διαφορικο και πηγαινε πατητος στον ευθυ δρομο χωρις να χανει την νευρικοτητα που εχει οταν ειναι χωρις φορτιο , αν πραγματικα το πιεζα μπορουσα να παω με οσα ηθελα !!
Εσυ τι εχεις να καταθεσεις περι φορτωτικων εμπειριων ?
Θα ηταν ενδιαφερον να ακουσω !
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες