Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Καλλίδρομο.Μπορούσα στις 16 αλλά δεν μπορώ στις 30, τί κάνω?

Συναντήσεις - βόλτες και εκδρομές Land Rover.

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 08 Νοέμ 2008, 01:20

Καλλίδρομο.Μπορούσα στις 16 αλλά δεν μπορώ στις 30, τί κάνω?


Ενα Αυγό :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό landroverlover » 08 Νοέμ 2008, 14:32

Αν οι λογικές ερωτήσεις και συμπεράσματα που βγαίνουν από την εν γένει συμπεριφορά του προέδρου του «Ελληνικού συλλόγου Land Rover» σας φαίνονται για λύσσα, δεν μπορώ να σας καλύψω....

Όμως αυτό που βλέπουμε φανερά εδώ είναι η προσπάθεια του να επιπλεύσει δημιουργώντας πλέον για τον εαυτό του συνάντηση.

Πείτε μου και αυτό...

pantg έγραψε:ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ

Η εταιρεία ΓΙΑΣΓΟ Ε.Π.Ε, Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ LAND ROVER και ο Παντελής Γιαμαρέλλος ανακοινώνουν ότι από την 25η Σεπτεμβρίου 2008 τερματίζεται κάθε σχέση τους με την εταιρεία ΚΑΜ Differentials Ltd.


Δεν σας κτυπάει λίγο;
Άβαταρ μέλους
landroverlover
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 15 Οκτ 2008, 16:06

Δημοσίευσηαπό pantg » 08 Νοέμ 2008, 17:35

Οταν η ΚΑΜ αποδεικνύεται αναξιόπιστη ανώνυμε συνάδελφε τότε ούτε ο υπογράφων αλλά ούτε και ο Συλλογος επιθυμούν συνεργασία μαζί της.

Τα μέλη του συλλόγου είχαν τα προϊόντα της εταιρείας αυτής στις τιμές ΚΟΣΤΟΥΣ και για όσο καιρό συνεργαζόντουσαν όσοι ανέφερες με την ΚΑΜ βοήθησαν αρκετούς χρήστες των προϊόντων της εταιρείας αυτής να διορθώσουν ΣΟΒΑΡΑ προβλήματα που προέκυψαν από την τοποθέτησή τους από τους τωρινούς συνεργάτης της στην Ελλάδα.

Στοιχεία τεκμηριωμένα και μαρτυρίες τόσο φυσικών προσώπων όσο και φωτογραφίες από κακοτεχνίες στην εγκατάσταση τους από τους τωρινούς συνεργάτες της εταιρείας αυτής υπάρχουν στην διάθεση ΟΛΩΝ και τις επόμενες ημερες θα ενημερωθεί και το Ευρωπαϊκό Κέντρο Καταναλωτών για τα θέματα άρνησης από μέρους της ΚΑΜ για κάλυψης εγγυήσεως και επιστροφής προϊόντων.

Αντίθετα λοιπόν από την τακτική άλλων ο Συλλογος αλλά και ο υπογράφων ή οι εταιρείες του ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ συνεργασίες με εταιρείες που κρύβονται όταν έρχεται ο καιρός να εκπληρώσουν τις υποχρεώσεις τους για εγγύηση ή που δέχονται χωρίς γνώση της αγοράς να συνδέσουν το όνομα των προϊόντων τους με ανθρώπους που δεν έχουν την πείρα ετών ή την κατάλληλη εκπαίδευση για να τα εγκαθιστούν σωστά και χωρίς μελλοντικά προβλήματα.

Ας αφήσουμε όμως τα της ΚΑΜ καθώς το θέμα έχει λήξει οριστικά και αμετάκλητα.

---------------------------------------

Εσύ όμως γιατί ακόμη ΦΟΒΑΣΑΙ να πεις ποιός είσαι?????
Και τί στο τέλος πάντων σε ενοχλεί που η ΜΙΑ συγκέντρωση θα γίνει σε δυο ημερομηνίες για να καλυφθούν και οι συνάδελφοι που ζήτησαν να υπάρχει μάζωξη και στις 16? Μήπως δεν έβγαινε το δικό σου πρόγραμμα και άλλαξε η ημερομηνία για τις 30????

Δεν έχω ακούσει ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ να παραπονιέται για το ότι η συγκέντρωση θα γίνει σε δύο ημερομηνίες.
μήπως χαλάνε λοιπόν τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ σχέδια ανώνυμε συνάδελφε?

===============

Να σου επιστήσω την προσοχή στο ότι θα ήταν καλό να μην καρφώνεσαι τόσο πολύ για το ποιός πραγματικά είσαι.....
το πορτοκαλί χρώμα δεν είναι και τόσο διακριτικό.....

===============

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό pantg » 08 Νοέμ 2008, 17:41

landroverlover έγραψε:Αν οι λογικές ερωτήσεις και συμπεράσματα που βγαίνουν από την εν γένει συμπεριφορά του προέδρου του «Ελληνικού συλλόγου Land Rover» σας φαίνονται για λύσσα, δεν μπορώ να σας καλύψω....

Όμως αυτό που βλέπουμε φανερά εδώ είναι η προσπάθεια του να επιπλεύσει δημιουργώντας πλέον για τον εαυτό του συνάντηση.

Πείτε μου και αυτό...

pantg έγραψε:ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ

Η εταιρεία ΓΙΑΣΓΟ Ε.Π.Ε, Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ LAND ROVER και ο Παντελής Γιαμαρέλλος ανακοινώνουν ότι από την 25η Σεπτεμβρίου 2008 τερματίζεται κάθε σχέση τους με την εταιρεία ΚΑΜ Differentials Ltd.


Δεν σας κτυπάει λίγο;


Βλέπω ότι δυστυχώς οι γνώσεις σου για το συντακτικό της ελληνικής γλώσσας είναι ακόμη πιό περιορισμένες και από τις όποιες πιθανόν να έχεις για τα θέματα των Landies συνάδελφε.

Οταν λοιπόν μάθεις να ερμηνεύεις τα γραπτά των άλλων με την σωστή τους έννοια τότε έλα πάλι να τα πούμε.

Σαφώς και σου διέφυγε το νόημα αυτών που σου έγραψαν όσοι από ότι φαίνεται δεν συμφωνούν με όσα έγραψες και συνεχίζεις να γράφεις.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
pantg
 

Δημοσίευσηαπό landroverlover » 10 Νοέμ 2008, 18:15

Αφού πρέπει να το δούμε σφαιρικά το θέμα:

pantg έγραψε:
Εξαιτίας της πολύ σύντομης ανάμιξής σου στα των Landies στην Ελλάδα αλλά και της ολιγοήμερης συμμετοχής σου στην θεματική ενότητα των Land Rovers στο φόρουμ αυτό (αλλά και στα άλλα πιστεύω) θεωρώ απολύτως φυσικό και δικαιολογημένο το να

ΑΓΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 1995 ΝΟΜΙΚΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ LAND ROVER στην Ελλάδα.

Για την ακρίβεια καλό είναι, αφού έθιξες το θέμα, να γνωρίζεις ότι από το 1995 έχει αναγνωρισθεί με σχετική απόφαση Πρωτοδικείου Αθηνών ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΚΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ LAND ROVER (όπως είναι ο πλήρης τίτλος του, ή ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ LAND ROVER όπως είναι ο διακριτικός του τίτλος)

Θεωρώ ότι η σύντομη αυτή ανάμειξή σου με τα των Land Rovers στην Ελλάδα και το εξωτερικό σε έχει εμποδίσει από το να συναντήσεις είτε σε ελληνικούς είτε σε αλλοδαπούς διαδικτυακούς χώρους ή έντυπα (σε ΟΛΑ τα περιοδικά για Landies) το σύλλογό μας.

Να σου σημειώσω ότι με την χθεσινή καταμέτρηση μελών ο Συλλογος αριθμεί 208 μέλη με ένα ακόμη μέλος να τελεί σε εκκρεμότητα για την είσοδό του στην παρέα μας μέχρι να στείλει την αίτηση εγγραφής του συμπληρωμένη.

Ο Συλλογός έχει τους ίδιους σκοπούς με αυτούς που γρήγορα - γρήγορα διάβασα στην σχετική σου καταχώρηση.

Εχουμε όμως από της και τυπικά ιδρύσεώς μας δύο ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ διαφορές σε σχέση με τους άλλους συλλόγους στην Ελλάδα και θα καταλάβεις αμέσως μετά το γιατί.

Η πρώτη μας διαφορά είναι ότι δεν έχουμε τέλη εγγραφής και συνδρομές καθώς και ΟΥΔΕΜΙΑ άλλη οικονομική επιβάρυνση για τα μέλη μας
Η δεύτερη ότι τελούμε σε συνειδητή αναρχία, δηλαδή δεν υπάρχει ΔΣ, Πρόεδρος, ταμίας και άλλα λοιπά αξιώματα.

Και τα δύο αποφασίσθηκαν την μόνο φορά που τα ιδρυτικά μέλη βρεθήκαμε (εκτός από όταν υπογράψαμε το καταστατικό μας) και ο λόγος αυτός έγινε γιατί τα ΧΡΗΜΑΤΑ και τα ΑΞΙΩΜΑΤΑ πάντα ΔΙΑΙΡΟΥΝ και δημιουργούν ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ (μπορείς, όπως αναφέρθηκε και αλλού να δεις τί έχει γίνει σε άλλους πολύ νεώτερους συλλόγους τετρακινήτων φίλων συγκεκριμένης μάρκας)


Νομίζω ότι είναι κάπως παράξενο το να υπάρχει νόμιμα σύλλογος ο οποίος

pantg έγραψε:Η δεύτερη ότι τελούμε σε συνειδητή αναρχία, δηλαδή δεν υπάρχει ΔΣ, Πρόεδρος, ταμίας και άλλα λοιπά αξιώματα.


( Από το http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-5815.html )


και θα συμφωνήσω στο:

freelander έγραψε:Να κάνω και άλλη μία πρόταση αφού όπως φαίνεται υπάρχουν προσωπικές διαφορές με μέλη του φόρουμ και ιδιοκτήτες περιοδικών ίσως είναι πιό σωστό κάτω απο την υπογραφή σου Παντελή, εκεί που λέει: "ελληνικός σύλλογος Land Rover" να επισημαίνεις οτι τα γραφόμενα σου εκφράζουν μόνο τις προσωπικές σου απόψεις και όχι των μελών του συλλόγου για να μην υπάρχουν και παρεξηγήσεις αφού είμαστε πλέον αρκετά τα μέλη του συλλόγου που τυχαίνει να γράφουμε στο φόρουμ αυτό και τελευταία γίνεται πολύς λόγος για εντελώς άσχετα θέματα στα οποία είναι φυσικό να μην έχουμε τις ίδιες απόψεις.


Γιατί εμένα μου φαίνεται οτι ο σύλλογος υπάρχει μόνο για να εξυπηρετεί το image του προέδρου στο εξωτερικό και για να υπάρχει η κατάλληλη πελατεία στο εσωτερικό;

Πχ. Τη μια τα KAM είναι ότι καλύτερο (στο τέλος τις σελίδας)
http://www.off-road.gr/index.php?name=P ... &start=105

και μετά εδώ http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtop ... art-0.html
τα KAM είναι τα χειρότερα;

Ενώ λίγο παρακάτω: http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtop ... rt-15.html
μαθαίνουμε ότι δεν είναι θέμα ποιότητας, αλλά εξυπηρέτησης – εγκατάστασης;

Και όλα αυτά γίνονται στο όνομα του συλλόγου; Με τα εγγεγραμμένα μέλη είναι συνυπεύθυνα για το ότι γίνεται στο όνομα του;
Αποφασίσανε από κοινού την εκπροσώπηση της KAM και την μετέπειτα διαπόμπευση της;

Και τώρα με τη συνάντηση; Όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια;
Άβαταρ μέλους
landroverlover
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 15 Οκτ 2008, 16:06

Δημοσίευσηαπό ollram » 10 Νοέμ 2008, 21:34

....Νομίζω ότι πρέπει να ανέβει ο landroverlover στο Καλλίδρομο να μιλήσει από κοντά με τον Πρόεδρο και να λύσουν τις όποιες διαφορές τους..... :alright:
LR3 - TDV6
Άβαταρ μέλους
ollram
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: 10 Μάιος 2006, 14:18

Δημοσίευσηαπό DEFENDER110 » 10 Νοέμ 2008, 23:50

....Νομίζω ότι πρέπει να ανέβει ο landroverlover στο Καλλίδρομο να μιλήσει από κοντά με τον Πρόεδρο και να λύσουν τις όποιες διαφορές τους.....


+ 1 απο εμενα =
αρκετα κουράσατε με τις προσωπικές σας διάφορες το θέμα

ο κόσμος πάει μπροστά και εσείς βαλθήκατε να πάμε χρόνια πίσω....

καλώς σας βρίσκω! αρκετό καιρό τώρα σας παρακολουθώ,να είστε όλοι καλά, εσείς και τα landy σας.....
Τα θεμελια μου στα βουνα....
Άβαταρ μέλους
DEFENDER110
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 11 Οκτ 2008, 22:27

Δημοσίευσηαπό superspy » 11 Νοέμ 2008, 02:33

Ναι .... Κανονίζουμε συνάντηση και βρήκατε ώρα να τσακωθείτε;

Ελάτε τουλάχιστον εκεί. Να σας βάλουμε με τα μαγιό στην παγωμένη λάσπη και ... να ανοίξουμε τα στοιχήματα :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό pantg » 11 Νοέμ 2008, 08:03

ollram έγραψε:....Νομίζω ότι πρέπει να ανέβει ο landroverlover στο Καλλίδρομο να μιλήσει από κοντά με τον Πρόεδρο και να λύσουν τις όποιες διαφορές τους..... :alright:


Xάρη μου καλημέρα,

Πρόεδροι δεν υπάρχουν.

Διαφορά δεν ξέρω ποιά έχει ο λαντροβεροεραστής με τον υπογράφοντα.
Ο υπογράφων με τον λαντροβεροεραστή πάντως δεν έχει καμμία.

Οφείλω όμως όταν δέχομαι αναίτιες και ανήθικες επιθέσεις να υπερασπίζομαι τον εαυτό μου.

Ειδες ότι δεν απήντησα στην τελευταία καταχώρησή του καθώς ό΄τι έγραφε έχει ήδη συζητηθεί, απαντηθεί διεξοδικότατα και με αποδείξεις(όπως άλλωστε πάντα γίνεται από τον υπογράφοντα) και στο κάτω κάτω της γραφής όλοι ξέρουν αυτόν που δέχεται τις επιθέσεις του λαντροβεροεραστή και έχουν βγάλει τα συμπεράσματά τους για εκείνον.
Ο λαντροβεροεραστής όμως εξακολουθεί να φοβάται να πει ποιός είναι και παραμένει ένας άγνωστος που απλώς επιτίθεται χωρίς λόγο και ουσιαστικό θέμα.
Αφήνω και το ότι ξάφνου για να βρει θέματα (που δεν υπάρχουν αλλά και έχουν απαντηθεί) ξέχασε και τις σοφιστίες του περί του Λακωνίζειν ("τα πολλά λόγια είναι φτώχια"...)

Οσο για την πρόσκληση στο Καλλίδρομο, του την είχα απευθύνει και ο ίδιος. Ειναι όμως σίγουρο ότι όπως αρνείται να μας πει ποιός είναι έτσι θα χαθεί και μέσα στον κόσμο στην συνάντηση και θα "ποιήσει την νήσσα".

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό pantg » 11 Νοέμ 2008, 08:09

DEFENDER110 έγραψε:....Νομίζω ότι πρέπει να ανέβει ο landroverlover στο Καλλίδρομο να μιλήσει από κοντά με τον Πρόεδρο και να λύσουν τις όποιες διαφορές τους.....


+ 1 απο εμενα =
αρκετα κουράσατε με τις προσωπικές σας διάφορες το θέμα

ο κόσμος πάει μπροστά και εσείς βαλθήκατε να πάμε χρόνια πίσω....

καλώς σας βρίσκω! αρκετό καιρό τώρα σας παρακολουθώ,να είστε όλοι καλά, εσείς και τα landy σας.....


Φίλε Defender110 καλώς ήλθες στην παρέα μας,

σου εύχομαι ποτέ να μην βρεθείς στην θέση ενός ανθρώπου που επί χρόνια προσπαθεί να προωθήσει τα θέματα των Landies στην Ελλάδα και το εξωτερικό και ξαφνικά ένας άγνωστος, ανώνυμος του επιτίθεται χωρίς στην ουσία λόγο.

Προσωπικές διαφορές δεν έχω με κανέναν και πραγματικά απορώ για το ποιά διαφορά έχει ο λαντροβεροεραστής με τον υπογράφοντα για να ενεργεί όπως ενεργεί.

Χρόνια πίσω δεν πάμε γιατί πολύ απλά παρόμοιες καταστάσεις παλαιότερα δεν υπήρχαν ανάμεσα στους πραγματικούς φίλους και εραστές των Landies.
δυστυχώς φαινόμενα όπως αυτό του λαντροβεροεραστή είναι σημεία των καιρών μας.

Θα χαρώ να γνωριστούμε στο Καλλίδρομο.
Ψάξε για ένα πορτοκαλί Discovery και έλα να τα πούμε.

Συγγνώμη αν αυτή η κατάσταση σε στεναχωρεί αλλά νομίζω να εκτιμάς ότι είναι πολύ πιό ψυχοφθόρος για τον υπογράφοντα που δέχεται και την επίθεση.

Τα λέμε επάνω και ευχαριστώ για την πρόθεσή σου να ηρεμήσεις τα πράγματα.

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό pantg » 11 Νοέμ 2008, 08:35

Σπύρο μου καλημέρα,

Να αρχίσουμε από τα φαιδρά
νομίζω ότι ο λαντροβεροεραστής τσακώνεται με τα ρούχα του.
Τέλος πάντων όπως είδες απλώς δεν ασχολούμαι πλέον με τα γραπτά του καθώς δεν έχει καν το θάρρος να αποκαλύψει την πραγματική του ταυτότητα.
Οποιαδήποτε ανώνυμη κατηγορία είναι απλώς μη άξια της περαιτέρω προσοχής μου.
Οταν σοβαρευτεί και γίνει υπεύθυνος θα έχει και την σοβαρή και υπεύθυνη απάντησή του.

Στα σοβαρά τώρα.
Η ιδεά για το μαγιώ και την παγωμένη λάσπη είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ.
Το κακό είναι πόσοι θα αντέξουν στο θέαμα του θεϊκού κορμιού του υπογράφοντα με μαγιώ.
Βλέπεις είναι θεϊκό λόγω ομοιότητας με τον Βούδα!!!! (χιχιχιχιχιχι)

==============

Ειμαι σίγουρος ότι θα τα πούμε την Κυριακή επάνω.
Αν βαριέσαι να οδηγήσεις θα πάμε από Σάββατο και τελικά, λόγω βροχής και του ότι θα έρθει και ο μικρός Ιων μαζί μας, θα μείνουμε σε ξενώνα στο Πολύδροσο.
Χώρος για εσάς πάντα υπάρχει.

Το καλό είναι ότι μάλλον, όπως φαίνεται, θα έχουμε πολύ και καλή βροχή την Κυριακή άρα θα παίξουμε και θα λασπωθούμε.
Ο μπέμπης θα φοράει τα ασφάλτινα παπουτσάκια του για να γελάσουμε.
Φέρνω και το μεγάλο περίπτερο μαζί μου άρα φέρε την καρέκλα σου για να κάτσουμε από κάτω και ας ρίξει σαλονοτραπεζαρίες και όχι μόνο καρεκλοπόδαρα.

Χαιρετώ και τα λέμε επάνω
pantg
 

Δημοσίευσηαπό Freelander » 11 Νοέμ 2008, 11:48

Καλημέρα.
Με τον Παντελή τα έχουμε πεί αρκετές φορές στο παρελθόν και νιώθω οτι κάθε άλλο παρά πρόβλημα έχουμε πλέον, αλλά επειδή έγινε αναφορά σε παλιότερες μας συζητήσεις για τον περίφημο ελληνικό σύλλογο LR και επειδή:

α) δεν έχω πλέον ΛαντΡοβερ αλλά και τίποτα να χωρίσω με κανέναν
β) είναι η νιοστή φορά που διαβάζω για τσακωμούς και παρεδώσε με μέλη, προμηθευτές και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις με υπογραφή συλλόγου πράγματα που είναι μακριά από τη λογική μου
γ) όταν μου ζητήθηκε να γίνω μέλος πριν 3-4 χρόνια με το φριλάντερ είχα άλλα ρομαντικά πράγματα κατά νου (εκδρομές, πλακίτσα, βόλτες συναντήσεις ) και όχι να είμαι απλά ένα νούμερο* από τα 200τόσα ομερτικών φίλων και ιδιοκτητών που διαβάζω κατά καιρούς, νούμερο που δεν ξέρω (αλλά φαντάζομαι) πού από ποιόν και πώς χρησιμοποιείται
και το σημαντικότερο επειδή:
δ) θέλω να παραμείνουμε φίλοι στο φόρουμ αλλά και έξω από αυτό:
διαγράψτε με από αυτό που λέγεται Ελληνικός σύλλογος ΛαντΡοβερ μια και τον τελευταίο χρόνο παρέμενα μέλος και δεχόμουν προσκλήσεις σαν φίλος και όχι ιδιοκτήτης LR.
Αν ξαναπάρω LR μπορεί να γραφτώ στο ελληνικό tataclub του γιαγκούλα. Ταιριάζει περισσότερο με την κουλτούρα μου και μπορεί να τρώμε φθηνά και σε κανα ινδικό.

Χαίρομαι πάντα να συμμετέχω σε αστεία και σοβαρά και στην άφθονη & δωρεάν πληροφορία που ανταλλάσσεται στο off-road.gr
Αυτή νομίζω είναι και έννοια των φόρουμ και του ιντερνετ και έτσι θέλω να συνεχίσω.

*118
Mέλος ελληνικού TataClub
Άβαταρ μέλους
Freelander
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: 06 Δεκ 2004, 13:10
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό pantg » 11 Νοέμ 2008, 12:17

Γιώργη κανένα πρόβλημα,

άλλωστε στο tataclub όντως τελικά τα πράγματα έχουν αυτό που εμείς οι ρομαντικοί, όπως σωστά το είπες, θέλουμε.

Να κάνουμε την πλάκα μας, να βρίσκουμε ανθρώπους στο ίδιο μήκος κύματος και να μην τσακωνόμαστε.

Σκέψου όμως ότι οι τσακωμοί αυτοί πάντοτε δεν είχαν αρχίσει από μέλη αλλά από εξωγενείς παράγοντες.

Να είσαι καλά και άντε σύντομα να σε δούμε με κάποιο ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ Landy (αυτοαναιρούμενη περιγραφή αυτή ε????)
pantg
 

Δημοσίευσηαπό vagelis » 11 Νοέμ 2008, 12:40

Εχε υπ'οψιν σου freelander οτι για να γινεις μελος στο τατα κλαμπ πρεπει να σε συστησουν τουλαχιστον 4 μελη,δεν ειναι το κλαμπ οτι κι'οτι.

Ο προεδος

VAGELIS
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό pantg » 11 Νοέμ 2008, 12:52

Πρόεδρε μου,

αν ξέρει ο ενδιαφερόμενος να κάνει καλό ταντούρι (με αρνί, κοτόπουλο ή σφυρίδα για τους λάτρεις των ψαριών) προσμετρά????

Χαιρετώ
pantg
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Land Rover Meet

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης