Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Land Rover eXTreme Meeting: 26-28 Nοέμβριου 2010

Συναντήσεις - βόλτες και εκδρομές Land Rover.

Δημοσίευσηαπό fatman » 20 Νοέμ 2010, 07:42

Και εγω θα ξεκινησω μετα την δουλεια,η οποια τελειωνει στις 18.00 :?:

Δεν θα αγχωθω κιολας,οτι ωρα φτασω,μηπως να δωσω την σκηνη μου σε καποιον να μου την εχει ετοιμη :lol: :lol: και ας μου αφησει το κλειδι κατω απο το χαλακι :lol: :lol:

Ααα,μπορει καποιος να ενημερωσει το αλλο φορουμ για την εκδρομη,γιατι ο Land Rover Guru διαμαρτυρεται οτι το εχουμε μυστικο :wink: :wink:

Γιατι - εκτος απο 4-5 αξιολογα ατομα εκει μεσα - οι υπολοιποι δεν θελουν να χανουν εκδρομη στο βουνο(χωρις ταβερνα κιολας) :lol: :lol: :evil: :evil:

Οχι αλλο καρβουνο ρεεεεε
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Δημοσίευσηαπό vagelis » 20 Νοέμ 2010, 09:09

fatman έγραψε:Και εγω θα ξεκινησω μετα την δουλεια,η οποια τελειωνει στις 18.00 :?:
Δεν θα αγχωθω κιολας,οτι ωρα φτασω,μηπως να δωσω την σκηνη μου σε καποιον να μου την εχει ετοιμη :lol: :lol: και ας μου αφησει το κλειδι κατω απο το χαλακι :lol: :lol:
Ααα,μπορει καποιος να ενημερωσει το αλλο φορουμ για την εκδρομη,γιατι ο Land Rover Guru διαμαρτυρεται οτι το εχουμε μυστικο :wink: :wink:
Γιατι - εκτος απο 4-5 αξιολογα ατομα εκει μεσα - οι υπολοιποι δεν θελουν να χανουν εκδρομη στο βουνο(χωρις ταβερνα κιολας) :lol: :lol: :evil: :evil:
Οχι αλλο καρβουνο ρεεεεε

Αυτο μπορει να το κανει καποιος που ειναι μελος στο αλλο φορουμ.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό johnfox » 20 Νοέμ 2010, 10:42

Καλύτερα να δούμε τον πραγματικό αριθμό στις συμμετοχές και μετά φωνάζουμε και άλλους . Είναι εκδρομή extreme και όχι για οικογένεια με παιδιά, ας το κρατήσουμε αυτό στο πίσω μέρος του μυαλού μας . Επίσης καλό για εμένα είναι(αν όχι απαραίτητο) όσοι έρθουν να περάσουν απο την συνάντηση της τετάρτης για το briefing.
Άβαταρ μέλους
johnfox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2008, 19:58
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι , Αθήνα

Δημοσίευσηαπό pankan » 20 Νοέμ 2010, 12:46

Φίλε μου Αλεπουδόγιαννη δεν νομίζω ότι υπάρχει όριο συμμετοχών. Όποιος πιστός προσέρχεται... ΑΛΛΟΙ? Ποιοι είναι οι άλλοι? Ξεκολάτε!!!!!!!!! Τίποτα δεν είναι κρυφό Αντρέα! Όποιος θέλει ενημερώνεται!!!!!! Αρκεί να θέλει!!! Άλλη μία εκδρομή με σκοπό την περιπέτεια.... Έχει γραφτεί τόσες φορές: EXTREME!!!!!! Ας αφήσουμε τις κακίες και την γκρίνια, και ας ετοιμαστούμε, άντε άντε στο βουνό θα πάμε!!!

Φιλικά Pankan... :happy3: :happy3: :happy3:
pankan
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 24 Ιαν 2006, 13:50
Τοποθεσία: θρακομακεδονες

Δημοσίευσηαπό fatman » 20 Νοέμ 2010, 13:00

vagelis έγραψε:
fatman έγραψε:Και εγω θα ξεκινησω μετα την δουλεια,η οποια τελειωνει στις 18.00 :?:
Δεν θα αγχωθω κιολας,οτι ωρα φτασω,μηπως να δωσω την σκηνη μου σε καποιον να μου την εχει ετοιμη :lol: :lol: και ας μου αφησει το κλειδι κατω απο το χαλακι :lol: :lol:
Ααα,μπορει καποιος να ενημερωσει το αλλο φορουμ για την εκδρομη,γιατι ο Land Rover Guru διαμαρτυρεται οτι το εχουμε μυστικο :wink: :wink:
Γιατι - εκτος απο 4-5 αξιολογα ατομα εκει μεσα - οι υπολοιποι δεν θελουν να χανουν εκδρομη στο βουνο(χωρις ταβερνα κιολας) :lol: :lol: :evil: :evil:
Οχι αλλο καρβουνο ρεεεεε

Αυτο μπορει να το κανει καποιος που ειναι μελος στο αλλο φορουμ.

Να μου στησει την σκηνη εννοεις :? :?:
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Δημοσίευσηαπό Mudnolis » 20 Νοέμ 2010, 13:02

Βασικα οποιος πιστος πρεσευχεται γιατι μας βλεπω για τρελλα γουστα ετσι και εχει κρατησει νερο η περιοχη...
Άβαταρ μέλους
Mudnolis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: 28 Μαρ 2007, 22:06
Τοποθεσία: Πεντελη

Δημοσίευσηαπό fatman » 21 Νοέμ 2010, 12:56

Mudnolis σε παρακαλω βαλε μια ανακοινωση στο φορουμ του κ."ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΜ",γιατι θελει κοσμος να ερθει,να μας φυγει και η ρετσινια των "ρατσιστων" :shock:
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Δημοσίευσηαπό johnfox » 21 Νοέμ 2010, 15:37

Για να τελειώσει το θεματάκι εδώ , δεν χρειάζεται να βγάλει κανείς ανακοίνωση πουθενά όποιος θέλει να ενημερωθεί ξέρει τον τρόπο.

Εξάλλου η παρέα με τα land rover είναι μία άσχετα τι χρώμα μποξεράκι φοράμε .

@Pankan,

Αριθμός δεν υπάρχει, αλλά καλό θα είναι η ομάδα να είναι πάνω απο όλα παρέα για να υπάρχει συνεννόηση και κοινή λογική
Άβαταρ μέλους
johnfox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2008, 19:58
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι , Αθήνα

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Νοέμ 2010, 17:14

laspomenos1 έγραψε:Καλησπέρα στην παρέα.

Ποιός μπορεί να μου πει το πρόγραμμα (ώρα αναχώρησης, σημείο συνάντησης και τελικός προορισμός εκεί πάνω).

Σπύρο, εσύ που ξέρεις την 4χ4 διαφρομή, πιστεύεις ότι μπορεί να βρεί ο πίσω προφυλακτήρας του LR3. Αν είναι, να τον βγάλω.

Άντε σε λίγο αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση!


Θοδωρή θα βρέχει και θα είναι δύσκολα. Όταν θα μπείς δε θα μπορείς να κάνεις πίσω.
Βγάλε ότι θέλεις και μπορείς, καλύτερα γαϊδουρόδενε, παρά γαϊδουρογύρευε ;-) :-)
Τελευταία επεξεργασία από superspy και 21 Νοέμ 2010, 18:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Νοέμ 2010, 17:15

pankan έγραψε:Φίλε μου Αλεπουδόγιαννη δεν νομίζω ότι υπάρχει όριο συμμετοχών. Όποιος πιστός προσέρχεται... ΑΛΛΟΙ? Ποιοι είναι οι άλλοι? Ξεκολάτε!!!!!!!!! Τίποτα δεν είναι κρυφό Αντρέα! Όποιος θέλει ενημερώνεται!!!!!! Αρκεί να θέλει!!! Άλλη μία εκδρομή με σκοπό την περιπέτεια.... Έχει γραφτεί τόσες φορές: EXTREME!!!!!! Ας αφήσουμε τις κακίες και την γκρίνια, και ας ετοιμαστούμε, άντε άντε στο βουνό θα πάμε!!!

Φιλικά Pankan... :happy3: :happy3: :happy3:


=D>
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Νοέμ 2010, 17:21

Mudnolis έγραψε:Το βραδυ Βαγγελη. Πρεπει να τελειωσω πρωτα με τα μαθηματα...



Έτσι όπως πάνε τα πράγματα, μπορεί και να φύγουμε μαζί. Λέω για 19:00 αναχώρηση από Αθήνα και βλέπουμε....
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Νοέμ 2010, 17:47

johnfox έγραψε:Για να τελειώσει το θεματάκι εδώ , δεν χρειάζεται να βγάλει κανείς ανακοίνωση πουθενά όποιος θέλει να ενημερωθεί ξέρει τον τρόπο.

.....


Για να μην μένουνε εντυπώσεις:

Αφίσες μοιράστηκαν στα συνεργεία, ανακοίνωση υπάρχει εδώ και στη σελίδα του LR Xtreme στο facebook, ο κόσμος το έχει τούμπανο και ... υπήρχε και ολοσέλιδη καταχώρηση του LR Xtreme με την αφίσα στο 4X4 Mag του Οκτωβρίου. Η Xtreme εκδρομή είναι γνωστό ότι θα γίνει από πέρσι, όπως και ότι του χρόνου, πάλι την ίδια εποχη θα έχουμε το Οχι άλλο Κάρβουνο ΙΙΙ.


Η συγκέντρωση είναι του LR Xtreme και των μελών του και όχι κάποιου άλλου club και φυσικά και μπορούν να έρθουν και νεα μέλη που τους αρέσει το Xtreme και γιαυτό και το ανακοινώνουμε στα σημεία που θέλουμε.

Θέλουμε φίλους που ζούνε στο βουνό, για το βουνό και την περιπέτεια, χωρίς γκρίνιες, πρόθυμοι να τα χώσουν στη λάσπη και να το ευχαριστηθούν.

Τα μέχρι τώρα μέλη γνωρίζουν πως κινούμαστε στο βουνό και τις προϋποθέσεις.

Όποιος θέλει κάθε 15 ημέρες Τετάρτη βρισκόμαστε στις 20:30 (εδώ: http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-12606.html )

Προφανώς ενα μονο club δεν μπορεί να καλύψει τις ανάγκες όλων των ιδιοκτητών LR. Γιαυτό και στο LR Xtreme έχουμε συγκεκριμένη ιδέα επι του θέματος:

Το Land Rover Extreme Meeting έχει δημιουργήσει μέσα από τις εξορμήσεις του μια ισχυρά δεμένη ομάδα, στα πρότυπα δυνατοτήτων των LR που σιγά – σιγά έχει ανεβάσει το επίπεδο δυσκολίας.

Θα χαρούμε να είστε μαζί μας, να χαρείτε τα LR σας και να μπείτε στην παρέα του LR Xtreme!


Δυστυχώς πρέπει κάθε φορά να εξηγούμε τα αυτονόητα.

Όλα τα παραπάνω είναι γραμμένα με καλή διάθεση, γιατί κάθε χρόνο κάποιοι αρχίζουν τις διαβολές εναντίων μας.

Μας αρέσει το βουνό και εκεί βρισκόμαστε. Τα Land είναι το μέσο μας.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό Discoequipe » 21 Νοέμ 2010, 18:51

Εαν θυμαμαι καλα η συγκεκριμενη εκδρομη εχει αρχισει να οργανωνεται απο τα τελη Αυγουστου!!!!Η ενημερωση για οποιον ηθελε να μαθει για την εκδρομη ηταν ελευθερη!!!!!Αφισα εβαλα κι εγω στο χωρο που εργαζομαι ετσι γιατι θελω να γνωρισουν κι αλλοι το μεσο που εμεις γουσταρουμε.....επισεις περιμενω με αγωνια καθε δευτερη Τεταρτη να συνναντηθω με φιλους και να μιλησουμε για πραγματα και θεματα που με ενδιαφερουν,με κοινο στοχο τα landrover,εκδρομες κλπ. Οποιος λοιπον θελει ερχεται!!!!Αυτη τη Τεταρτη στο γνωστο καφε .....
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΥΓ:πεντε μερες πριν την εκδρομη χωρις αμαξι!!!! :roll: :roll:
Discoequipe
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 348
Εγγραφή: 05 Απρ 2009, 20:25
Τοποθεσία: ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό johnfox » 21 Νοέμ 2010, 18:56

Ακόμα δεν είσαι έτοιμος ? :-(
Άβαταρ μέλους
johnfox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2008, 19:58
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι , Αθήνα

Δημοσίευσηαπό vanleiv » 21 Νοέμ 2010, 19:28

Discoequipe έγραψε:Εαν θυμαμαι καλα η συγκεκριμενη εκδρομη εχει αρχισει να οργανωνεται απο τα τελη Αυγουστου!!!!Η ενημερωση για οποιον ηθελε να μαθει για την εκδρομη ηταν ελευθερη!!!!!Αφισα εβαλα κι εγω στο χωρο που εργαζομαι ετσι γιατι θελω να γνωρισουν κι αλλοι το μεσο που εμεις γουσταρουμε.....επισεις περιμενω με αγωνια καθε δευτερη Τεταρτη να συνναντηθω με φιλους και να μιλησουμε για πραγματα και θεματα που με ενδιαφερουν,με κοινο στοχο τα landrover,εκδρομες κλπ. Οποιος λοιπον θελει ερχεται!!!!Αυτη τη Τεταρτη στο γνωστο καφε .....
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΥΓ:πεντε μερες πριν την εκδρομη χωρις αμαξι!!!! :roll: :roll:


Πάρε το δικό μου, θα είναι έτοιμο (κομπλέ με εργαλεία για να λύσεις 2 Disco ταυτόχρονα!)...Πες μου μόνο για να ξηλώσω το αλέτρι από πίσω.
Εγώ δε θά'μαι μαζί σας...

:firestarter:
Discovery 1
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vanleiv
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2009, 11:55
Τοποθεσία: Αν. Αττική

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Land Rover Meet

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες