Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Aξιοπιστία Land Rover vis Toyota

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Δημοσίευσηαπό vagelis » 05 Οκτ 2007, 12:08

Ποια φυλη ειναι αυτη Παντελη και σε ποιο κρατος της Αφρικης;
Περιμενω λεπτομερειες.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό pantg » 05 Οκτ 2007, 12:50

Amateur έγραψε:Ντροπή...είστε και παντρεμένοι άνθρωποι.
Αυτά τα πρότυπα δίνετε σε εμάς τους ανύπαντρους. :D

Έτσι όπως τα λέτε καλύτερα να μείνω με το Land.

Παντελή έχω ξανα-παρακολουθήσει posts με εγκώμια για το έτερον ήμισυ σου...και συμπεραίνω ότι δύο τα τινά: ή υπάρχει μεγάλος έρωτας...ή παρακολουθεί το Forum...
8) 8) 8)



Παναγιώτη η Κωνσταντία δεν μπαίνει στο φορουμ καθόσον δεν ασχολείται με υπολογιστές. Δεν οδηγεί καν (ακόμη γιατί από φέτος μάλλον θα οδηγεί την μία από τις καμήλες αφού πάρει το δίπλωμά της)

Ομως αν θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό σε κάτι αυτό είναι ότι βρέθηκε στη ζωή μου.

Πες μου τι θα έκανες εσύ αν εύρισκες μία γυναίκα:
1. Της αρέσει η πολυτέλεια και η άνεση αλλά διασκεδάζει και δέχεται όχι μόνο ευχαρίστως αλλά το επιζητά κιόλας να "παίζει" ή να ασχολειται σοβαρά με την λάσπη, τα χώματα, την άμμο και την ταλαιπωρία μίας εκδρομής με τετρακίνητα?
2. Εχει σπουδάσει τεχνικά/μηχανολογικά?
3. Ξέρει να χειριστεί εργαλεία κατασκευών, φρέζα, πλάνη, τόρνο, ηλεκτροσυγκόλληση και οξυγόνο?
4. Εχει σπουδάσει νοσολευτική (για όταν πάει στραβά κάτι)
5. Ξέρει πως λειτουργεί ο κινητήρας, τα συστήματα μετάδοσης, ανάρτησης και διευθυνσης?
6. Ειναι εξαιρετική μάγειρας τόσο στα κανονικά φαγητά όσο και στα γλυκά?
7. Φτιάχνει εξαιρετικά λικέρ και μαρμελάδες?
8. Ειναι όμορφη (αυτό νομίζω μπορείς να το επιβεβαιώσεις και εσύ)
9. Ειναι πολύ γλυκός και θετικός άνθρωπος (και αυτό νομίζω ότι μπορείς να το επιβεβαιώσεις)

------- Οχι δεν έχει άλλες ελεύθερες αδελφές ------------

Μπορείς λοιπόν να μην εγκωμιάσεις μία τέτοια σύντροφο????

-------------------------

Μανώλη μην ανησυχείς. Το θέμα ΑΥΤΗΣ της συζήτησης άλλωστε είναι για να διασκεδάζουμε. Τοσο τις γυναίκες όσο και τα Landies μας τα έχουμε στη ζωή μας γιατί μας δίνουν περισσότερη χαρά από μπελάδες και στεναχώριες. Οταν φτάνει το θέμα στο σημείο να αντιστρέφονται οι αναλογίες αυτές δεν αξίζει να το συνεχίζουμε.

(σας αφήνω γιατί είναι το αρνάκι, οι σεφταλιές και τα μανιτάρια έτοιμα)

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό Amateur » 05 Οκτ 2007, 13:17

Εντάξει σε όλα ζήλεψα...αλλά αυτό το τελευταίο με το αρνάκι, τις σεφταλιές και τα μανιτάρια ήταν άτιμο εκ μέρους σου....μαχαίρι στην καρδιά....

Πάνος
Άβαταρ μέλους
Amateur
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: 07 Απρ 2007, 12:15
Τοποθεσία: Βριλήσσια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό pantg » 05 Οκτ 2007, 15:04

vagelis έγραψε:Ποια φυλη ειναι αυτη Παντελη και σε ποιο κρατος της Αφρικης;
Περιμενω λεπτομερειες.



Βαγγέλη μου θα σε στείλουμε μαζί με τον firelord (τον άλλο επίσημο π0ρν0γερο του forum !!!!!! <χιχιχιχιχιχιχιχιχ>)

Αλήθεια πάντως η "γιαγιά" θα δένει απόλυτα με το αφρικανικό τοπίο.

Εισαι όμως λίγο πιό λευκός από ότι πρέπει για φύλαρχος σε αυτά τα μέρη!!!!

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό pantg » 05 Οκτ 2007, 15:22

Παναγιώτη το αρνάκι αναφέρθηκε συμπτωματικά αφού σήμερα αυτό είχε σαν κυρίως πιάτο το σπιτικό menu.

Mετά συνειδητοποίησα την "ροπή" προς τα αρνάκια που σε διακρίνει και από την υπογραφή σου (το "αρνάκι άσπρο και παχύ......" το τέλος των καταχωρήσεών σου)

Πάντως δόξα τω θεώ στο σπίτι μας η κουζίνα λειτουργεί ως κανονικό εστιατόριο. Εξαιρετικό φαγητό και πάντα ένα (ή περισσότερα πιάτα) έτοιμα για φίλους.

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό DRAKOS » 05 Οκτ 2007, 21:45

Τελικά φαίνεται ότι οι κάτοχοι LR αποτελούμε μια ιδιαίτερη συνομοταξία. Μόνο εμείς έχουμε την ικανότητα να ανακατεύουμε αυτοκίνητα , με γυναίκες, αρνάκια και σεφταλιές. Είναι ωραίο όμως.
110 V8 ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
DRAKOS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 14 Σεπ 2005, 11:37
Τοποθεσία: ATHINA

Δημοσίευσηαπό pantg » 06 Οκτ 2007, 08:59

Φίλε Τάσο καλημέρα,

αν προσέξεις είναι οι τρεις απολαύσεις της ζωής που δεν έχουν σχέση προέλευσης από το ίδιο μας το σώμα (αυτοκίνητα, σέξ και φαγητό δηλαδή)
Γιατί υπάρχει ακόμη και ο ύπνος και τα κακάκια αλλά αυτά ανήκουν στις σωματικές ανάγκες.

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό Amateur » 07 Οκτ 2007, 09:21

pantg έγραψε:Πάντως δόξα τω θεώ στο σπίτι μας η κουζίνα λειτουργεί ως κανονικό εστιατόριο. Εξαιρετικό φαγητό και πάντα ένα (ή περισσότερα πιάτα) έτοιμα για φίλους.


Καλά έκανες και ανέφερες το "ή περισσότερα" γιατί θα πρέπει να ξέρεις ότι γενικά στο φαί - όπως είδα και όλους σας την προηγούμενη φορά είμαι ασύμφορος...ανεξάρτητα εάν την προηγούμενη φορά με ματιάξατε και έφαγα σαν σπουργιτάκι ...τσίου....
Μπορεί κάποια στιγμή να δεχτώ την πρόσκληση ευχαριστώ!

Όσο για τις απολαύσεις - πάθη εάν λάβω υπ' όψην μου αυτά που λένε άλλες αλλά λαθεμένες γλώσσες στο forum το τρίπτυχο σεξ, φαγητό και αυτοκίνητο ...στην δική μας περίπτωση (Land Rover) γίνεται σεξ, φαγητό και τζόγος.... :lol:
Άβαταρ μέλους
Amateur
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: 07 Απρ 2007, 12:15
Τοποθεσία: Βριλήσσια, Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες

cron