Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΝΕΤ-TIKET (net-tiquete)

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

ΝΕΤ-TIKET (net-tiquete)

Δημοσίευσηαπό pantg » 02 Σεπ 2006, 17:06

Νίκο γειά,

επειδή τυχαίνει να γνωρίζω τον fatman και προσωπικά και τον θεωρώ καλό φίλο, νομίζω ότι η καταχώρησή του είχε εύθυμο και όχι θυμωμένο απέναντί σου χαρακτήρα.
Ειναι πειρακτήρι και θεωρώ πώς η χρήση της λέξης "αδερφάκι μου" είναι ενδεικτική του ότι προσπαθούσε αστειευόμενος να εκφράσει το ότι μάλλον κάπου ίσως να χάθηκε η αίσθηση του μέτρου με τον αριθμό των φωτογραφιών που κατέκλυσαν ξαφνικά το φόρουμ.

Η αξία των συνδέσεων μεγάλης ταχύτητας (ADSL) σαφώς και δεν επιδέχεται αμφιβολιών. Απλώς δεν είναι παντού διαθέσιμη και για χρήστες που "σερφάρουν" περιστασιακά πολλές φορές ακόμη ίσως να μην συμφέρει (αν και οι τιμές των πακέτων έχουν πέσει πλέον σε επίπεδα που μάλλον αξίζει αν υπάρχει ISDN). Με τις χαμηλές ταχύτητες οι πολλές φωτογραφίες πάντα δημιουργούν πρόβλημα ακόμη και με τις μικρές διαστάσεις που πρέπει να έχουν για να αναρτώνται στο φόρουμ.

Πάντως το φόρουμ δεν παρέχει την δυνατότητα να μην διαβάσεις ή να μην δεις τις καταχωρήσεις των συναδέλφων που κάτι ανεβάζουν σε κάποια θεματική ενότητα.
Για το λόγο αυτό και ανέφερα το ότι είναι σωστό προς τους συναδέλφους του φόρουμ να μην βγαίνουμε εκτός θέματος και να αλλάζουμε τον τίτλο της θεματικής ενότητας αν έχουμε να πούμε κάτι διαφορετικό.
Ετσι όλοι μας μπορούμε να διαλέγουμε τα θέματα που μας ενδιαφέρουν και να διαβάζουμε κάτι σχετικό με αυτό.

Σε ευχαριστώ για την κατανόηση και θέλω να ελπίζω ότι χωρίς να κάνω τον δικηγόρο κανενός δεν υπάρχει πρόβλημα μεταξύ εσού και το fatman.

--------

Tα κρανάκια γιατί να στα βγάλουν καλέ μου?
Τόσο κόπο έχεις κάνεις να γράφεις, να σκανάρεις και να μεταφέρεις αρχεία. Χαμένος θα πάει?
Αντε, υπερβολικέ !!!!!

--------

Χαιρετώ
Η καλή γιαγιά Κούλα (όπως Διαφορικούλα)
pantg
 

Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 23 επισκέπτες