Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

defender ερωτηματα

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Δημοσίευσηαπό firelord » 14 Απρ 2005, 19:19

προς παντελή >>> εξαίρετη συμβουλή για το κέρωμα, είδα εκ του σύνεγγυς τα αποτελέσματα και εκτίμησα ως απαραίτητο το επιμελές κέρωμα - πισσάρισμα

προς σπάρτακο >>> 1. δεν παλεύεται (terribly sorry!)
2. Τί έχει το ανατολικό μπλόκ? Μια χαρά είναι!!!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό spartacus » 15 Απρ 2005, 00:13

Συντροφε και συνδετημονα firelord ,πιστευω οτι ειναι σαν τις γκομενες......οχι τις γυναικες που παντρευεται κανεις ,αλλα την γκομενα που ξοδευεις ανετα για παρτη της γιατι σου βγαζει ΓΟΥΣΤΑ.....(OK παντρεμενοι ..μην βαρατε...) και παρακαλω να μην το εκλαβεις αυτο ως σπον"δ"α για το συμπαθεστατο mpi σου το οποιο φανταζομαι οτι μετα απο την ανακατασκευη του θα ειναι ακομα πιο "αρχοντικο" ...τι αλλο θα ταιριαζε σε εναν κομμισαριο αλλωστε.....τωρα το μονο που του λειπει ειναι μαυρα τζαμια φιμε και αμμοβολη στις ζαντες με ενα χρωμα μαυρο η σκουρο γκρι......pimp!!!!!!!!!!Οσο για το ανατολικο μπλοκ δεν εχω κατι μαζι του (ειδικα εγω!!!!με τις ανατολικοευρωπαιες εχω αριστη σχεση!!!με πιστοποιηση κιολας....).Προσωπικα ομως θεωρω ατοπη την συγκριση του defender με ενα niva και παλι δεν υποτιμω το niva απλα και μονο σαν συγκριση δεδομενων.
Ασχετο .....εκανα το αλμπουμ με τις καταπληκτικες φωτο απο την οθρη αλλα οπως θα παρατηρησες δεν μπορω να κανω upload......ενω παω στο add photos γεμιζει η μπαρα και αφησα 3 ωρες αναμμενο το pc και παλι δεν εκανε upload το σταματησα εγω ....προσπαθησα κι αλλες φορες αλλα ματαια......τα φωτα σου παρακαλω-οχι αυτα του disco αλλα του niva...!!!
Land rovers dont get stuck,they simply get temporarily delayed!
Morgan +8 (with lucas electrics!)
Porsche 930/911 03/1975 (die erste turbo)
TVR Griffith
Άβαταρ μέλους
spartacus
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 03 Μαρ 2005, 02:18
Τοποθεσία: Aachen

Δημοσίευσηαπό spartacus » 15 Απρ 2005, 00:14

Συντροφε και συνδετημονα firelord ,πιστευω οτι h καταναλωση ειναι σαν τις γκομενες......οχι τις γυναικες που παντρευεται κανεις ,αλλα την γκομενα που ξοδευεις ανετα για παρτη της γιατι σου βγαζει ΓΟΥΣΤΑ.....(OK παντρεμενοι ..μην βαρατε...) και παρακαλω να μην το εκλαβεις αυτο ως σπον"δ"α για το συμπαθεστατο mpi σου το οποιο φανταζομαι οτι μετα απο την ανακατασκευη του θα ειναι ακομα πιο "αρχοντικο" ...τι αλλο θα ταιριαζε σε εναν κομμισαριο αλλωστε.....τωρα το μονο που του λειπει ειναι μαυρα τζαμια φιμε και αμμοβολη στις ζαντες με ενα χρωμα μαυρο η σκουρο γκρι......pimp!!!!!!!!!!Οσο για το ανατολικο μπλοκ δεν εχω κατι μαζι του (ειδικα εγω!!!!με τις ανατολικοευρωπαιες εχω αριστη σχεση!!!με πιστοποιηση κιολας....).Προσωπικα ομως θεωρω ατοπη την συγκριση του defender με ενα niva και παλι δεν υποτιμω το niva απλα και μονο σαν συγκριση δεδομενων.
Ασχετο .....εκανα το αλμπουμ με τις καταπληκτικες φωτο απο την οθρη αλλα οπως θα παρατηρησες δεν μπορω να κανω upload......ενω παω στο add photos γεμιζει η μπαρα και αφησα 3 ωρες αναμμενο το pc και παλι δεν εκανε upload το σταματησα εγω ....προσπαθησα κι αλλες φορες αλλα ματαια......τα φωτα σου παρακαλω-οχι αυτα του disco αλλα του niva...!!!
Land rovers dont get stuck,they simply get temporarily delayed!
Morgan +8 (with lucas electrics!)
Porsche 930/911 03/1975 (die erste turbo)
TVR Griffith
Άβαταρ μέλους
spartacus
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 03 Μαρ 2005, 02:18
Τοποθεσία: Aachen

Δημοσίευσηαπό firelord » 15 Απρ 2005, 11:39

χεχεχε...μικρό και αθώο πλάσμα!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό blackchris » 15 Απρ 2005, 11:53

firelord έγραψε:χεχεχε...μικρό και αθώο πλάσμα!


Ρε συ επίσημε κοτετσάριε στο avatar σου είναι σαν να εκλ@σε το Discovery και βγήκε το Niva :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό pantg » 15 Απρ 2005, 16:53

Παρακαλώ μην μιλάτε έτσι για το ΝΙVA γιατί στεναχωριέμαι.
Το μικρό ρωσσάκι είναι εκπληκτικό και ιδίως αν υπολογίσει καποιος και το εξαιρετικά λογικό κόστος του.

Ντασβεντανιε ταβαριτς firelord. Πού να δεις τι αλλαγή θα δείς όταν ηχομονώσεις κιόλας το Disco.

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 15 Απρ 2005, 17:57

pantg έγραψε:Παρακαλώ μην μιλάτε έτσι για το ΝΙVA γιατί στεναχωριέμαι.
Το μικρό ρωσσάκι είναι εκπληκτικό και ιδίως αν υπολογίσει καποιος και το εξαιρετικά λογικό κόστος του.

Ντασβεντανιε ταβαριτς firelord. Πού να δεις τι αλλαγή θα δείς όταν ηχομονώσεις κιόλας το Disco.
Χαιρετώ

Σάν να κάνει λιποαναρόφηση και lifting η (πατσουρεμένη) γκόμενα που αναφέρθηκε παραπάνω...... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό spartacus » 15 Απρ 2005, 21:48

χεχεχε...μικρό και αθώο πλάσμα!



μικρο και αθωο αλλα δεν με φωτισες καθολου μεγαλο και πονηρο πλασματακι......παρε και κανα τηλ για το ...."χρυσοπρασινο" ζητημα....
Land rovers dont get stuck,they simply get temporarily delayed!
Morgan +8 (with lucas electrics!)
Porsche 930/911 03/1975 (die erste turbo)
TVR Griffith
Άβαταρ μέλους
spartacus
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 03 Μαρ 2005, 02:18
Τοποθεσία: Aachen

Δημοσίευσηαπό spartacus » 15 Απρ 2005, 21:52

αααα και να μην ξεχασω ....την κυριακη γιατι την κανεις με ελαφρα πηδηματακια........ωσαν λαγος....κατι πηρε το αυτακι απ το μικρο αθωο πλασματακι οτι ...εισαι λεει busy.....θααααα χασεις παντως ειναι φοβερη διαδρομη.
Land rovers dont get stuck,they simply get temporarily delayed!
Morgan +8 (with lucas electrics!)
Porsche 930/911 03/1975 (die erste turbo)
TVR Griffith
Άβαταρ μέλους
spartacus
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 03 Μαρ 2005, 02:18
Τοποθεσία: Aachen

Δημοσίευσηαπό firelord » 18 Απρ 2005, 11:35

υποχρεώσεις φίλε μου...δυστυχώς
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες