Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΛαντροβεροΒόλτα: Ελικώνας 10/12/2006 - Εντυπώσεις

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Δημοσίευσηαπό pantg » 15 Δεκ 2006, 17:07

lopez έγραψε:geia xara...pou 8a vrw fotografies apo thn ekdromi ston elikwna?


φίλε/η Lopez καλώς ήλθες στο φορουμ.

φωτογραφίες μπορείς να βρεις στην άλλη θεματική ενότητα που πραγματεύεται τα της εκδρομής.

Με την JLo κάποια σχέση? (χιχιχιχιχιχι, αστειάκι κάνω. Συγγνώμη αλλά δεν μπορούσα να αντισταθω!!!!!)

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό disco » 19 Δεκ 2006, 20:05

pantg έγραψε:
firelord έγραψε:μπουχησε τους με την γκαμηλα

Ειμαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πολύ περίεργος να ακούσω εντυπώσεις και αν όντως ο καπνός ήταν άσπρος/γκρι όπως τον βλέπω από τον καθρέπτη και την κάμερα οπισθοπορείας.
Χαιρετώ


’Aστα αυτά και πες μας τι μάρκα αντιηλιακό ρίχνεις στο τεπόζιτο για να μην μαυρίζει το ντουμάνι. :twisted:
VoiP-Τηλ.-Skype
discopatra
Άβαταρ μέλους
disco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1742
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 09:10
Τοποθεσία: Πατρα

Δημοσίευσηαπό pantg » 19 Δεκ 2006, 23:12

disco έγραψε:
pantg έγραψε:
firelord έγραψε:μπουχησε τους με την γκαμηλα

Ειμαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πολύ περίεργος να ακούσω εντυπώσεις και αν όντως ο καπνός ήταν άσπρος/γκρι όπως τον βλέπω από τον καθρέπτη και την κάμερα οπισθοπορείας.
Χαιρετώ


’Aστα αυτά και πες μας τι μάρκα αντιηλιακό ρίχνεις στο τεπόζιτο για να μην μαυρίζει το ντουμάνι. :twisted:


Νίκο σοβαρά τώρα η διαφορά στο "ντουμάνι" μετά την τοποθέτηση της συσκευής είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ και δεν έγινε καμμιά άλλη επέμβαση στο μοτέρ ή στην αντλία/τουρμπίνα/φίλτρο.

Απλώς και μόνο με την καλύτερη καύση.

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό blackchris » 20 Δεκ 2006, 00:10

pantg έγραψε:
disco έγραψε:
pantg έγραψε:
firelord έγραψε:μπουχησε τους με την γκαμηλα

Ειμαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πολύ περίεργος να ακούσω εντυπώσεις και αν όντως ο καπνός ήταν άσπρος/γκρι όπως τον βλέπω από τον καθρέπτη και την κάμερα οπισθοπορείας.
Χαιρετώ


’Aστα αυτά και πες μας τι μάρκα αντιηλιακό ρίχνεις στο τεπόζιτο για να μην μαυρίζει το ντουμάνι. :twisted:


Νίκο σοβαρά τώρα η διαφορά στο "ντουμάνι" μετά την τοποθέτηση της συσκευής είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ και δεν έγινε καμμιά άλλη επέμβαση στο μοτέρ ή στην αντλία/τουρμπίνα/φίλτρο.

Απλώς και μόνο με την καλύτερη καύση.

Χαιρετώ


Παντελή κάπου αν θυμάμαι καλά είχες δώσει πληροφορίες για αυτήν την συσκευή, δεν ξανακάνεις μια σούμα να θυμηθούμε περι τίνος πρόκειται ? (δλδ σπάστα και ξαναρίχτα :twisted: )
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό pantg » 20 Δεκ 2006, 07:55

blackchris έγραψε:Παντελή κάπου αν θυμάμαι καλά είχες δώσει πληροφορίες για αυτήν την συσκευή, δεν ξανακάνεις μια σούμα να θυμηθούμε περι τίνος πρόκειται ? (δλδ σπάστα και ξαναρίχτα :twisted: )


Στείλε μου ένα e-mail στο pantg@otenet.gr να σου στείλω όλο το υλικό με φωτογραφίες από αυτοκίνητα, λεωφορεία, πλοία και αεροπλάνο που την έχουν τοποθετήσει καθώς και τις οδηγίες τοποθέτησης και τρόπου λειτουργίας της.

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό gdod » 27 Δεκ 2006, 15:43

Αγαπητέ workshop_rover σου έχω στείλει π.μ. αναφορικά με το βιντεάκι που αναφέρεις.

Χρόνια Πολλά
Άβαταρ μέλους
gdod
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 26 Σεπ 2006, 17:31
Τοποθεσία: Ν. Ηράκλειο, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό workshop_rover » 30 Δεκ 2006, 19:05

Χρονια πολλα φιλε gdod.
Το βιντεακι το τραβηξα με το κινητο μου, και ειναι στο πρωτο εμποδιο που περασαμε. Δεν εχω τη δυνατοτητα να μετατρεψω σε αρχειο αναγνωσιμο απο υπολογιστη (ή εχω αγνοια), γι' αυτο και σου προτεινα να στο στειλω με mms αλλά δεν εχω τον αριθμο σου.
Αν ξερεις πώς γινεται να το ανεβασω, πες μου να το κανω. Αν δεν εχεις προβλημα, στειλε μου τον αριθμο σου με π.μ. και στο στελνω. Αν ουτε και αυτο γινεται, λογω μεγεθους του αρχειου, στο Ηρακλειο μενουμε και οι δυο. Επικοινωνησε, και συναντιομαστε καπου και στο μεταβιβαζω με υπερυθρες ή blue tooth
workshop_rover
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 489
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2006, 13:45

Δημοσίευσηαπό workshop_rover » 30 Δεκ 2006, 19:10

Φιλε gdod
Τωρα καταφερα να διαβασω το π.μ. που μου εστειλες.
Αφου δεν μπορεις να δεχτεις mms θα προσπαθησω να στο στειλω με e-mail
workshop_rover
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 489
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2006, 13:45

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες